8.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yol Arkadaşım 1 izle Tek Parça (İlk Film)

-

Yol Arkadaşım

Yol Arkadaşım 1 izle Tek Parça (İlk Film)
Yol arkadaşım 1 2017 yılında çıkmış ve baya izlenmiştir. Serinin ilk filmi olan yol arkadaşım 1 izle, tek parça halinde eklendi. Yol arkadaşım 1.filmi.

Yol Arkadaşım 1 Konusu

Yol Arkadaşım 1 kesinlikle sımsıcak, dostluk ve sevgi dolu bir hikayeyi anlatıyor. Üstelik bu esnada öyle çok güldürüyor ki filmin neşesine kolayca kapılabiliyorsunuz. Birbirinden güzel müzikleri ve şarkılarıyla kesinlikle içinizi ısıtacak bir yolculuk hikayesi. Filmin konusunda gelecek olursak; Onur hayatın koşuşturmacası arasında gerçekten ne istediğini ve kim olduğunu unutmuş başarısız bir ilaç mümessilidir. Onur yaptığı bir hata sonucu işten kovulur ve patronu kendisini bir daha işe almayacağına dair ant içer. Tüm bunlar olurken Onur’un özel hayatı da pek parlak değildir.Oldukça kıskanç ve kaprisli biri olan kız arkadaşı Aysun, Onur’u ailesiyle tanışması için Ayvalık’a gelmeye zorlar. Onur hem Ayvalık’ta yapacağı bir sunum yoluyla işini geri alma umuduyla, hem de Aysun’u mutlu etme amacıyla yola koyulur. Masrafları paylaşacak bir yol arkadaşı ihtiyacıyla yolculuğa Şeref’in de katılmasıyla renkli bir hal alır. Şeref saf, çocuksu ve başına sürekli dert açan bir karakterdir. Ancak asıl karmaşa üçüncü yolcu olan aktivist konservatuvar öğrencisi Bahar’ın katılımıyla yaşanır. Yolcuk gittikçe heyecanlı bir hal alır.

Filmin Oyuncuları

Filmin başrollerinden biri olan ve Onur karakterini canlandıran Oğuzhan Koç 13 Mayıs 1985 yılında Erzincan’da doğmuştur. İlk olarak İbrahim Büyükak’ın da dahil olduğu Çok Güzel Hareketler Bunlar programında tanınmış ve İbrahim’le olan arkadaşlığı orada başlamıştır. Filmde Şeref karakterini canlandıran İbrahim Büyükak ise 20 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Üçüncü yolcu olan Bahar karakterini canlandıran Aslı Bekiroğlu ise 1995 İstanbul doğumludur. Yol arkadaşım izle
  •  Süre: 111 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 284
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER