10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yıldızlararası – Interstellar izle

Yıldızlararası – Interstellar izle
Yıldızlar arası izle Bir çiftlikte hayvan yetiştiriciliği ve tarım yaparak kendi ve ailesinin karınlarını doyuran bir adam daha sonrasında gelecek olan bir teklifle uzaya gidecekti. Fakat uzaya gitmeden önce çocuklarını büyük babalarına emanet eder. Bu son dakikada çıkan bir şey değildir adam daha önceleri astronotluk yapmış ve daha sonrasında çiftlik hayatını tercih etsede her zaman bu işin özlemini çekmiştir.

Yıldızlararası (Interstellar) İzleYıldızlararası oldukça çarpıcı uzay yapımlardan biridir. Esas olarak bir grup astronotun bir solucandeliğinden geçerek insanların yaşayabileceği yeni bir gezegen arayışı konu edilmiştir. Film yakın bir geleceği anlatır. Tüm tahıl ürünleri bir küf nedeniyle ölür ve medeniyet gerileyerek tarım toplumu seviyesine düşer. Teknik açıdan oldukça bilgili biri olan Cooper aynı zamanda eski bir NASA pilotudur. Cooper ailesiyle birlikte tarla işletmektir. Tek amacı ailesine huzurlu ve güvenli bir hayat sunmaktır. Cooper’ın 1o yaşındaki kızı Murph odasında bir hayalet olduğunu ve bu hayaletin kendisiyle iletişim kurduğunu düşünür.

Sonrasında Murph’un hayaletinin bir istihbarın dalgaları olduğunu anlarlar. Koordinatlar Cooper ve kızını NASA’nın gizli üssündeki Profesör John Brand'e yönlendirir. Profesör galaksiyle ilgili oldukça ilginç bilgiler verir. Potansiyel yaşanabilir gezegenler vardır ve hangi gezegenin yaşanılabilir olduğu araştırılmalıdır.

Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliği ve senaryosu Christopher Nolan ve Jonathan Nolan’a aittir. Filmde Cooper’ı Filmde Matthew McConaughey canlandırmaktadır. Matthew McConaughey 4 Kasım 1969 Teksas doğumlu 50 yaşında oldukça başarılı bir aktördür. Matthew McConaughey 2012 yılında hayatını Camila Alves ile birleştirmiştir. Amelia Brand karakteri ise Anne Hathaway tarafından canlandırılmıştır. Anne Hathaway Amerikalı oyuncu ve şarkıcıdır. Pek çok filmde önemli rollerde oynamış, oldukça ünlü biridir. 12 Kasım 1982 tarihinde, New York Brooklyn’de dünyaya gelmiştir. 2012 yılında Adam Shulman ile hayatını birleştirmiş olan Anne Hathaway’in bir çocuğu vardır.
  • İZLENME: 840
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
    Yorum Alanı
    EN SON EKLENEN HABERLER