2019
Super 30 izle
İncele
Super 30 izle
Türkçe Altyazı
Süper 30 KonusuSüper 30 izle, Hint yapımı filmi Altyazılı olarak full hd izleyebilirsiniz. Aman'ın başarılarını konu alan film bir çok ödülü almayı şimdiden hakketdi.Son yıllarda sinema kültürümüz Ülke olarak oldukça artmakta, öyleki Bolywood (Hint Filmleri) de vazgeçilmez ilgi alanlarımızdan oldu. Super 30 Hint filminide siz sinema severler için derlemiş bulunuyoruz. Film Hindistan'ın köse şehirlerinden biri olan Bihar'da hayata fakir bir ailenin çocuğu olarak gözlerini açan ancak aklı sayesinde Matematik öğretmenliğine kadar giden hayatı konu alınıyor. Bu kişi Anand Kumar'dır. Öyleki Hindistan'da her sene zeki ve başarılı öğrenciler ücretsiz olarak " Süper 30 " adı verilen oldukça zorlu bir teste girmektedirlerler.Fakir aileden gelen ancak böylesine iyi bir sistem kuran Anand, bu enstütiyi kurarken başındna oldukca zor şeyler geçektedir. Ancak buna ragmen hayatta zorluklarla nasıl mücadele edilir neler yapılır filmde bunu çok iyi yansıtmışlar. super 30 filmini guvenlifilmizle.net olarak sizler için yayınladık, yorumlarınızı beklemekteyiz.
 • 154dk
 • IMDb 8.0
 • 228
 • 0
Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler izle (Animasyon Filmi)
İncele
Kırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler izle (Animasyon Filmi)
Türkçe Dublaj
Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler KonusuKırmızı Pabuçlar ve Yedi Cüceler izle, 2019 yılında yayınlanan ve çocukların çok sevdiği çizgi film tadındaki animasyon filmini full hd izle. Pamuk Prenses hikayesine andıran ve izleyenlerine hayran uyandıracak animasyon ve macera sevenleri etkileyecek nitelikte bir konuya sahip olan Kırmızı Pabuçlar ve 7 Cüceler filmi soluksuz ailece izlenecek bir macera ile karşımıza çıkıyor. Woong Sub Hahn'nın yazarlığını yapan filmin yönetmeni Sung Ho Hong'un yaptığı film, 20 mart 2020'de vizyona girecek.Egeukolla, Harika Günler adlı animasyon sinema filmlerini çevirmiş Güney Koreli Yetenekli Yönetmen son filmi ile sinemalara tekrar adını yazdırma yolunda. Filmin oyuncuları Chloë Grace Moretz, Sam Claflin, Gina Gershon rol almıştır.Babasını kurtarmaya çalışan Karbeyaz ( Chloë Grace Moretz ) kötü emelleri bulunan üvey annesinden iki adet zehirli elma çalar. Elmalara dokunmadan önce, Kar beyaz daha uzun, ince ve çekici bir hale sokacak sevimli kırmızı ayakkabıya dönüşüyor. Karbeyaz bu haline Kırmızı Ayakkabı demeye başlıyor ve bu şekle dönüşmesiyle daha büyük gözlere, daha uzun saçlara ve kirpiklere sahip oluyor. Yeni görünüşünü aynada görüp beğeniyor ve karşılaştığı yedi cüce ile babasını bulmaya yardımcı olduğunu anlıyor.Pabuçları planladığından biraz daha uzun süre için elinde tutmaya karar veriyor. Kırmızı ayakkabı gibi yedi cüce de, yaptıkları ufak bir çatışmadan dolayı lanetlenmişler. Herkes onları cüce olarak görmektedirler. Kırmızı pabuçlar kendisini güzel gösteren vazgeçmek için bu kötülüğü kaldıracak ve herkes tarafından beğenilen o güzel kadın olmaya devam edip erkekleri kendine hayran bırakacak.
 • 105
 • IMDb 3.4
 • 245
 • 0
Torpedo Full HD izle, 2.Dünya Savaşı Konulu Film
İncele
Torpedo Full HD izle, 2.Dünya Savaşı Konulu Film
Türkçe Altyazı
Torpedo izle, 2.Dünya savaşı konulu filmde bir ekip savaşın ortasından atom bombası yüklü edeniz altını ABD'ye ulaştırmak ister. Torpedo Full HD izle.Torpedo KonusuTüm Dünya üzerinde halen etkisi sürdüren ve insanların filmini bile izlemek istediği 2.Dünya savaşını konu alan Torpedo filmi sizlerle. O zamanlardaki savaş tüm hırçınlığı ile devam ederken, bir grup asker içerisinde bomba yüklü bir deniz altı aracını çalarlar. Komutan Stan'ın önderliğindeki tim, denizaltı aracını ittfakta oldukları ABD'ye teslim etmek isterler. Ancak gidecekleri yol üzerinde onları oldukça zor tehlikeler beklemektedir.
 • 120
 • IMDb 6.5
 • 255
 • 0
Pinokyo 2020 Filmi izle (Türkçe Dublaj)
İncele
Pinokyo 2020 Filmi izle (Türkçe Dublaj)
Türkçe Dublaj
Pinokyo 2020 Filmi Pinokyo izle, 2020 fantastik yapım herkesin küçklüğündeki kahraman pinokyo Türkçe dublaj izlemek için tıklayın. Pinokyo başına neler gelecek?Çocuklar ve yetişkinler için güzel bir animasyon olan Pinokyo ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gepotto bir marangozdur ve çok büyük bir yeteneğe sahiptir. Bir gün tahtadan oyarak bir kukla hazırlar. O kadar çok emek verir ve sever ki bir dilek tutar. Pinokyo adını verdiği kuklanın bir erkek çocuğu olmasını ister.Bu dileğini duyan peri de gerçekleştirir. Bir sabah uyandığında Gepotto, Pinokyo’nun canlandığını görür. Önce gözlerine inanamaz ama dileğinin gerçekleşmesinden çok mutlu olur. Ancak her şey hayal ettiği gibi olmayacaktır. Pinokyo aslında kukladır ve egoist bir karaktere sahiptir. Gepotto ile çok mutlu olduğu bir yuvası vardır. Ancak dışarıdaki hayatı bilmiyordur. Merak iyi bir şey midir?Pinokyo’nun Maceraları Pinokyo okula başlamıştır. Arkadaşları ile vakit geçirmektedir. Ancak arkadaşları yüzünden başına çeşitli belalar gelmiştir. Sıcak yuvasından Pinokyo bir gün ayrılmaya karar verir. Amacı dış dünyayı keşfetmek ve bilmediği şeyleri görebilmektir. Babası bildiği Gepotto’nun ise olan bitenden haberi yoktur. Pinokyo’nun başına neler gelmektedir? Evine geri dönebilecek midir?Bu hikayenin en önemli öğretisi yalan söylememektir. Çünkü Pinokyo’nun yalan söylediği için burnu uzamıştır ve eski haline dönebilmesi için çok uğraşmıştır. Yönetmen koltuğunda Guillermo del Toro ve Mark Gustafson oturmaktadır. 27 Mart 2020’de vizyona girecek film 1930’lı yıllarda İtalya ve Mussolini dönemini de anlatmaktadır. Etkileyici müzikleri ve efektleri izleyen herkesi etkisi altına alacak. Sizler için Pinokyo Filmini de yayınladık artık tüm yeni gelen 2020 filmleri sizler için yayınlayacağız.
 • 103
 • IMDb 6.6
 • 366
 • 0
Tamircikler Robotçuklara Karşı izle
İncele
Tamircikler Robotçuklara Karşı izle
Türkçe Dublaj
Tamircikler Robotçuklara Karşı Animasyon FilmiTamircikler Robotçuklara Karşı izle, 2020 aksiyon filmi Türkçe dublaj izleyerek full hd film izleme şansını yakalayabilirsiniz. Erika'nın macerası. Tamircikler Robotçuklara Karşı 6 Mart 2020 de sinemada yerini alacak bir animasyon filmdir. Yönetmen Oleg Uzhinov, İvan Pshonkin, Basil Bedoshvili. 86 dakika civarında Rus yapımı bir filmdir. Filmin orijinal dildeki seslendirmelerini ise; İnna Korolyova, Pyotr Ivashchenko, Diomid Vinogradov, Larisa Brokhman, Oleg Uzhinov yapmıştır. Animasyon film severler için keyif verici olacaktır.Tamircikler Robotçuklara Karşı ( Fixies vs. Crabots) animasyon filmlerde büyük bir heyecanla bekleniyor. Sağlam bir kadronun yarattığı film için gösterim tarihi ise 6 Mart 2020 olarak planlandı. Özellikle çocuklar için ideal bir sinema tercihi olacaktır. Merakla beklenen animasyon filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Animasyon sinema keyfi yaşamak için geri sayım başladı.Tamircikler Robotçuklara Karşı Film KonusuProfesör Eugenius yıllardır görmediği kendi gibi mucit olan eski arkadaşı Erika ile tesadüf sonucu karşılaşır. Bu şekilde hem kendisini hem de tamircikleri büyük tehlike altına sokar. Erika yıllardır görmediği arkadaşı Profesör Eugenius’un Tamirciklerine karşı onlardan çok daha kuvvetli ve hızlı Robotçukla adını verdiği robotları üretmeye başarır. Ayrıca Erika bir de yarış planı yapar. Yarışmayı tamircikler kaybederse Erika, Tamirciklerin varlığını bütün dünyaya açıklayacağını söyler. Ancak profesör tamirciklerin varlığını sır gibi saklamaktadır. Bu yüzden yarışı kazanmak için çok zorlu bir mücadeleye girerler. Mücadeleden tamircikler mi yoksa robotçuklar mı galip çıkacak? Bu heyecan ve merak uyandıran animasyon filminin devamını 6 Mart 2020 de sinemalarda izleyebilirsiniz. En güncel ve Türkçe dublaj animasyon filmleri izle kategorimize de göz atabilirsiniz.
 • 106
 • IMDb 6,5
 • 412
 • 0
Mendilim Kekik Kokuyor izle (Sinemalarda)
İncele
Mendilim Kekik Kokuyor izle (Sinemalarda)
Yerli Film
Mendilim Kekik Kokuyor KonusuMendilim Kekik Kokuyor izle, sinemalarda gişe rekoru kıran yaş sınırına dikkat edilecek tarih ve dram türündeki filmi full hd izlemek için tıkla.Yönetmen koltuğunda Hüseyin Özden’in oturduğu yapımcılığını Kadriye Özden’in Senaristliğini ise Kadir Bozkurt’un yaptığı Mendilim Kekik Kokuyor filminin oyuncu kadrosunda: Mehmet Çevik, Wilma Elles, Başar Alemdar, Azer Selte, Tarık Bayrak, Çetin Büyükakın, Şaban Türkekul, Gürkan Çolaker, Hakan Bozyiğit, Buğse Bilgen, Zehra Ece Aral, Hakan Devrim gibi isimler yer alıyor. Dram türünde olan film 6 Mart 2020 de vizyona girecek. En iyi yerli film izle sitemizde diğer filmlere de göz atabilirsiniz.Çanakkale savaşı yıllardır birçok filme konu olmuştur. Mendilim Kekik Kokuyor filmi de Çanakkale Savaşının bambaşka bir hikayesini konu ediniyor. Daha savaşa başlamadan esir kampına düşen Türk gençlerinin hikayesi ile duygu yoğunluğu yaşatacak bir film olacaktır. Dram türündeki film olan Mendilim Kekik Kokuyor ulusal ve evrensel bir destan niteliği taşıyor. Bireylerin vatanı ve milleti için bulunduğu fedakarlığı gösteren milli duyguları barındıran bir filmdir.Mendilim Kekik Kokuyor Film Sinemalardaİki amca çocuğu olan Yusuf ve Hasanın köylerinde yaşayan güzeller güzeli Elif adlı kıza aşık olmasıyla başlar. Yusuf ve Hasanın arasındaki rekabet bir oyuna dönüşmüştür. Kurnazlık yapan Yusuf’un Elif’in elindeki kekik kokulu mendili alması ile sonuçlanır. Elif’in kalbine girebilmenin yolu ise Çanakkale Savaşı’na gönüllü olarak katılmaktan geçmektedir. Çünkü Elif’in abisi orada askerlik yapıyor ve haber alınamıyor.Hasan ve Yusuf köylerindeki diğer arkadaşlarıyla cephenin yolunu tutarlar. Hasan ağabeylerini şehit vermesine rağmen cesaretle gider. Ancak Yusuf, Hasan kadar cesaretli değildir ve Elif’i etkilemek uğruna yaptığı bir hamledir. Arıburnuna gelirler ancak daha savaşa başlamadan Anzak ordusuna esir düşerler. Macera burada başlar. Savaşın zorlu sürecini ve aşkı birlikte anlatan duygu dolu bir öykü..
 • 102
 • IMDb 5.8
 • 582
 • 0
Naim: Cep Herkülü Tek Parça Full izle
İncele
Naim: Cep Herkülü Tek Parça Full izle
Türkçe Dublaj
Ünlü haltercimiz Naim Süleymanoğlu'na hitafen çekilen cep herkülü: naim süleymanoğlu filmi full izle sizler için eklendi. Naim izle film önerimizdir.Naim Cep Herkülü Film KonusuNaim Süleymanoğlu 1967 yılı Mestan, Bulgaristan doğumlu aslen Türk bir halterci. Ancak bu halterci normal bir halterci değil 6 adet Avrupa şampiyonluğu, 7 adet Dünya şampiyonluğu ve 3 tane Olimpiyat altın madalyasına kazanmayı başarmış bir halterci. Muhtemelen birçoğu bir daha kırılamayacak olan 47 adet dünya rekoruna da sahip ayrıca. İlk rekorunu ise henüz 15 yaşındayken kırmış. Kendi kilosunun katlarca fazlasını kaldırabilen bir halterci Naim. 1.47 boyunda ve 60 kiloda olmasından dolayı da kendisine cep Herkülü deniyor. Bu halterci tüm Türkiye'nin özellikle de Bulgaristan ve Balkanlardaki diğer Türklerin gururu. Naim Cep Herkülü konusu da belki de dünya tarihinin en iyi haltercisi Naim Süleymanoğlu'nun biyografisi. Naim Süleymanoğlu, annesi Hatice ile daha 10 yaşındayken spor okuluna giderek ayrılıyor.  Filmin ilk başlarında Naim 'in başarıya uzanan yolculuğundaki aşırı çalışması, ailesinden daha 10 yaşındayken ayrılması, kendisinden olan kazanma ve yükselme hırsını daha yoğun olarak anlatıyor. Bu filmde yoğun olarak hissedilen duygular ise memleket özlemi, sevgi, dram, hüzün ve gurur.Naim Cep Herkülü Filmi GururumuzNaim Süleymanoğlu, annesi Hatice ve babası Süleyman ile daha 10 yaşındayken spor okuluna giderek ayrılıyor. filmin ilk başlarında Naim 'in başarıya uzanan yolculuğundaki aşırı çalışması, ailesinden daha 10 yaşındayken ayrılması, kendisinde olan kazanma ve yükselme hırsını, sporculuğunu daha yoğun olarak anlatıyor. Film Bulgaristan'ın Balkan Türklerine yönelik asimilasyon çalışmalarının başlaması, Türklere Bulgar isimlerinin verilmeye çalışılmasıyla ise bireysel bir sporcunun hayat hikayesinden çok bir toplumsal kahramanı anlatmaya başlıyor aslında. Çünkü cep herkülü lakaplı Naim Süleymanoğlu 1986'da Melbourne Olimpiyatlarında kaçıp Türk Büyükelçiliği'ne sığınıyor. Naim cep herkülü oyuncular yaptıkları oyunculukla ise adeta izleyiciye o dönemi yaşıyor hissi tattırıyor. İzlerken milliyetçi duygularımızı kabartıyor adeta bu film. Kısacası bu filmde Naim Süleymanoğlu'nun çocu yaşta başladığı halter sporundaki ilerlemesi, ezilen Bulgar Türklerinin sesi oluşu, Bulgaristan’da yaşadığı olaylar, yaşadığı hasretler kendisini izlettirecek bir güzellikte işleniyor. Eğer bu güzel milliyetçi duyguları yaşamak, o dönemdeki Bulgaristan Türklerinin halini anlamak istiyorsan Naim cep herkülü izle.Yapım dünya ve ülkemizde spor tarihine ismini efsanelere yazdırmış olan Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu edinmektedir. Henüz 15 yaşında ilk dünya rekoruna imza atmış olan ve bu zamana kadar ki spor kariyerinde toplam üç ayrı olimpiyatta kazanmış olduğu 3 Olimpiyat Altın Madalya, 7 Dünya Rekoru, 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve 6 adette Avrupa şampiyonluğu ve çok daha fazla şampiyonluklara imza atmıştır. Biyografik ve Belgesel kategorisinde yer almakta olan Naim: Cep Herkülü filmini sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • 53.545
  • 146
  Aykut Enişte Tek Parça Full izle
  İncele
  Aykut Enişte Tek Parça Full izle
  Yerli Film
  Aykut Enişte izle, Onur Bilgütay’ın yönetmenliğini yaptığı ve yerli komedi filmi olan Aykul enişte 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girmiştir.Aykut Enişte KonusuFilmin yönetmen koltuğunda Onur Bilgütay’ın oturduğu ve yerli komedi filmi olan Aykul enişte 24 Mayıs 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Yalnızlık tan sıkılan ve bir ailesi olmasını isteyen Aykut evlenip bir yuva kurma hayli ile yanıp tutuşmaktadır sevdiği kadın olan Nurhan ile adım adım evliliğe giderken hayallerine çok yaklaşan Aykut’un dükkânına hırsız girer ve Aykut’un düğün için biriktirdiği bütün parayı çalar ve Aykut’un dünyası başına yıkılır maddi kaybı yüzünden sigortadan dükkâna bakmak için gelen Gülşah’ın Aykut’tan beklemediği bir iyiler ister ve Aykut bir anda iki ailenin damadı olur Aykut iki aile arasında damatlık yapmaya çalıştığı bir hikâyenin ortasında ne yapmacığını bilemez. Aykut Enişte 1080P formatında Güvenli Film İzle sitemizde keyifle izleyebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler diler bol yorum yapmanızı umuyoruz :)Aykut Enişte OyuncularıBirbirinden başarılı oyuncuların birleştiği Aykut enişte filmi, komediyi size sonuna kadar hissediriyor. Cem Gelinoğlu. Melis Babadağ Ege Kökenli. Müfit Kayacan. Lale Başar. Ali Erkazan. Özlem Çakar. Selen Domaç
  • 115
  • IMDb 7.1
  • 34.818
  • 133
  7. Koğuştaki Mucize izle
  İncele
  7. Koğuştaki Mucize izle
  Türkçe Dublaj
  7. Koğuştaki Mucize izle netflix'te yayınlandı. Youtube de izlenmeye çalışan Kore yapımı değişimli 7.koğuştaki mucize internette izleme keyfini yaşa.7. Koğuştaki Mucize Full HD İzleFilm aşırı acıklı ve dramatik olmasına karşın hassas insanları sarsacak cinsten. Filmde Memo adlı kahramanımızın kızı ile beyin yaşı aynı olan bir engelli baba konu edilmektedir. Bir gün Memo ile küçük bir kız oyun oynarken Memo'nun ihtarları üzerine tehlikeli bir oyuna devam eden küçük kız uçurumdan aşağıya düşer. Küçük kızın babası Ülkedeki darbeci komutanların birisidir. Küçük kızın ölümü Memo'dan sorumlu tutulur ve Memo'yu mahkeme idam cezası ile yargılar. Memo'nun yakınları ve sevenleri onun adalete kavuşmasını sağlamak için ellerinden geleni yapmaya hazırdırlar.7.koğuştaki mucize izleme.Memo ve kızının tek isteği Memo'nun özgürlüğüne kavuşup yeniden birlikte takılmalarıdır. Filmi başarılı ve ünlü yönetmen Mehmet Ada Öztekin olmak üzere ünlü oyunculardan Memo'yu Aras Bulut İynemli canlandırmkatadır. Ünlü yönetmen ve ünlü aktör gerçekten iyi çıkarmış gibiler. Daha yeni vizyona giren 7. Koğuştaki Mucize filmini izlemek için sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Güvenli Film izle Vizyon Filmlerin Kaliteli Güncel tek adresi!7. Koğuştaki Mucize Filmi İzlenme Rekorları Kırdı !!!7. koğuştaki mucize izlerken göz yaşlarınızı tutamayacağınız, yürek burkan ve aynı zaman da yansıttığı saf sevgiyle insanın içini ısıtan oldukça başarılı bir yapım. Film zihinsel manada saf olarak tabir edilebilecek, kızıyla aynı zekâ yaşına sahip sevgi dolu, sımsıcak bir babanın, Memo’nun hikayesini anlatıyor. Memo annesi ve kızıyla birlikte Ege’nin bir kasabasında yaşıyor. 1983 yılında yaşadıkları kasabada küçük bir kız ölüyor ve bu ölümün sorumlusu olarak Memo görülüyor. Ölen küçük kızın sıkı yönetim komutanının kızı olmasıysa her şeyi daha da zorlaştırıyor ve Memo masum olmasına rağmen kendini dahi savunamadan hapse atılıyor.Düştüğü koğuşta suçu öğrenildiğinde diğer mahkumlarında tepkisini çekiyor ve pek horlanmaya maruz kalıyor. Ancak mahkumlar Memo’yu tanıdıkça onun ne kadar saf ve iyi yürekli biri olduğunu, aklının tam olarak başında olmadığını ve dolayısıyla kasıtlı olarak kimseye zarar veremeyeceğini anlıyorlar. Tüm bunlar olurken Memo’nun küçük kızı Ova ise babasını kurtarmak için dışarıda mücadele veriyor. 7. Koğuştaki Mucize yürek sızlatan bir baba kız hikayesini muazzam bir şekilde anlatıyor.7. Koğuştaki Mucize OyuncularıFilmin başrolü olan Memo karakterini daha önce birçok yapımda yer almış, oldukça başarılı bir oyuncu olan Aras Bulut İynemli canlandırıyor ve oldukça iyi bir iş çıkarıyor. Aras Bulut 29 yaşında ve İstanbul doğumlu genç, parlak yıldızlardan biri. Filmin küçük yıldızı Nisa Sofiya Aksongur ise Memo’nun kızı Ova’yı oldukça başarılı bir biçimde canlandırıyor. Nisa Sofiya Aksongur henüz dokuz yaşında ve ilk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde gerçekleştirmişti. Netflix de yayınlanan film...
  • 130dk
  • IMDb 8.4
  • 183.274
  • 177
  Bozkır Filmi izle (2019)
  İncele
  Bozkır Filmi izle (2019)
  Yerli Film
  Bozkır filmi izle, 6 Eylül 2019'da vizyona giren bir Türk filmidir. 1 saat 55 dakika süren filmin yönetmenliğini Mehmet Tanrısever yapmıştır. Filmin başrollerinde Soydan Soydaş, Süleyman Kabaali, Tarık Tanrısever,Ayçin Tuyun, Yaşar Alptekin, Haldun Boysal, Aslı Erdemir gibi oyuncular yer alır. Dünya film festivallerinde 73 ödül alan bir dram filmidir. Konya'nın Bozkır ilçesinde yaşanan gerçek bir hayat hikayesini konu alan film Toroslarda çekilmiştir.Bozkır Film ÖzetiBozkır filmi Anadolu'nun namus cinayeti gerçeğini gözler önüne seren gerçek bir yaşam öyküsüdür. Filmin başrol karakterleri olan Abdullah ve Çolak Ziya Konya'nın Bozkır ilçesinde yaşayan, silah satarak geçim sağlayan iki köylü arkadaştır. Abdullah Emine ile nişanlıdır ve evlenip mutlu bir yuva kuracağı günü planlamaktadır. Çolak Ziya daha anlık yaşayan bir karakterdir. İki arkadaş bir gün asker arkadaşları Testici Bekir'in evine ziyarete giderler. Arkadaşları evde yoktur eşi Süheyla onları eve alır ve ağırlar. Süheyla'yı çok beğenen Çolak Ziya yalnız bir an yakalayıp kadını taciz eder, bu durumu gören Abdullah arkadaşını dağlara kadar kovalar ve öldürür. Hapishaneye düşen Abdullah'ın mahkum olduğu günlerde yaşadıkları, nişanlısına duyduğu özlem ve hapishaneden çıktıktan sonra yaptıkları gibi dram dolu sahnelerden oluşan bir filmdir. Anadolu köy kültürü ve namus konusundaki hassasiyet çok güzel ele alınmıştır. Sinema seven kişiler için heyecanlı ve sürükleyici bir dram filmidir. Bozkır filmi izle
  • 102
  • IMDb 3.4
  • 635
  • 0
  Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği izle (Full)
  İncele
  Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği izle (Full)
  Türkçe Dublaj
  Anne Fontaine'in yönetmen koltugunda olduğu Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği filmini full hd izle, dram filmini izleyerek yorumlarda bulununuz.Külkedisi dramını bilmeyen yoktur, tamda ona hitaben çekilmiş bir film "Masumiyetin Dayanılmaz Çekiciliği" Babası ölen ve Claire Dünyalar güzeli genç bir kızdır. Ölen babasından geride bir Hotel kalmıştır ancak bu hotelin tüm hakimiyeti üvey annesindedir. Maud bu güzel kıza kendi babasının hotelinde hizmetçi gibi davranır. Maud'un genç sevgilisi Claire aşık olunca kıskançlık krizine giren kadın ondna kurtulmak için planlar yaptığı esnada genç kız kendisini gizli bir çiftliğe atar ve orada tanışacağı kişiler vardır.
  • 112dk
  • IMDb 5.3
  • 339
  • 0
  Özgürlük Ateşi (Harriet 2019) HD izle
  İncele
  Özgürlük Ateşi (Harriet 2019) HD izle
  Türkçe Dublaj
  Harriet Tubman'ın başaraılarla dolu hayatını beyazperdeye taşıyan Özgürlük Ateşi (Harriet 2019) HD izle konusu ile dikkat çekiyor. ABD onu konuşacak.Özgürlük Ateşi (Harriet 2019) HD izleBiyografi filmi Harriet, tarihde çok büyük bir başarıya imza atan Harriet Tubman'ın zekasını becerikli olmasını ve kurtardığı onlarca kölenin kurtulmasını beyazperdeye taşıyor. Kölelik ile başladığı hayatında kim bilebilirdiki Amerika'nın en çok konuşulan liderleri arasında olacağını? Kesinlikle izlemenizi öneririm. Özgürlük Ateşi  Harried izle.
  • 102
  • IMDb 6.4
  • 467
  • 0
  Corgi Animasyon Filmi izle (TR Dublaj)
  İncele
  Corgi Animasyon Filmi izle (TR Dublaj)
  Türkçe Dublaj
  Corgi izle, Tr dublaj izleyicileri karşısına geçti. En iyi animasyon filmlerinden Corgi lüx hayatı ve akabinde evindeki hüsran konu anlatılmakta.Corgi Filmi KonusuHerkes bilir mi bilmiyorum ama İngilterede çok sevilen Corgi adında bir köpek var ona hitafen yapılmış bir film Corgi. İngiltere' de bildiğiniz üzere kraliyet var Corgi Rex de o ailenin en yaramaz ama en sevilen canlısıdır. Özellikle Kraliçe Elizabeth’in en yakın can dostu denilecek kadar yanında ve ona bir o kadar sadıktır. Kraliyette oldukça lüx içinde yaşamını sürdüren bu küçük afacan günlerden bir gün evine gitmek durumunda kalır ve orada kendisini çok farklı bir hayat beklemektedir.
  • 102
  • IMDb 4.7
  • 363
  • 0
  Cinayet Süsü izle (Sinema Çekimi)
  İncele
  Cinayet Süsü izle (Sinema Çekimi)
  Yerli Film
  Cinayet süsü: Son yıllarda çıkan en iyi komedi bence. Netflix de yayınlanan cinayet süsü izle sinema çekimi olarak oyuncu kadrosu ile ekledik.2019 yılının son aylarına doğru birçok yerli film sahne almıştır. Farklı türlerde ve konularda ekranlara gelen filmler, 2020 yılında da ilgiyle izlenmeye devam etmektedir. Yerli filmler arasında her dönem komedi yapımları daha çok izleyici tarafından ilgilenmiştir. Başarılı yerli yapımlardan biri de 2019 yılında vizyona giren Cinayet Süsü isimli filmdir. İlk vizyona girdiği tarih olan 25 Ekim 2019 yılından beri sinemaseverler tarafından sevilerek izlenen Cinayet Süsü filminin yönetmenlik koltuğunda Ali Atay oturmaktadır. Polisiye ve komedi türlerinde yapılan Cinayet süsü konusu oldukça ilginçtir.Sinemaseverler tarafından tanınan oyuncuların rol aldığı film, ilginç ve özgün konusuyla dikkat çekmektedir. Cinayet masasında çalışan bir ekip, gizemli ve ilginç bir seri katil ile karşı karşıya kalmıştır. Seri katili yakalamak ve vakayı çözmek için çalışan büronun başına ilginç olaylar gelecektir. Komedi dolu maceraların olduğu filmde farklı karakterler rol almaktadır. Sürekli işlenen ve sır perdesi aralanamayan cinayetleri çözmeye çalışan ekip, ilerleme kaydedemez. Cinayet masası baş komiseri karakterini canlandıran Emin ve çalışma arkadaşları üzerlerindeki baskıyla mücadele etmek için suçlarla uzman olan Dizdar Koşu isimli karakterden yardım ister.Cinayet Süsü FilmiKomedi türüyle işlenmiş bir seri katil vakasının çözüm öyküsünün anlatıldığı sinema filmi Cinayet Süsü, birçok kişi tarafından sevilerek izlenmiştir. Komik sahneleri ve ilginç olayları ile izleyicilerin dikkatini çeken filmde birçok usta isim rol almıştır. Ali Atay yönetmenliğinde çekilen filmin başrol karakterlerini tanınmış isimler canlandırmaktadır. Filmin senarist kadrosunda üç farklı isim bulunmaktadır. Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi tarafından senaryosu yazılan film, yaklaşık olarak 1 saat 50 dakika sürmektedir. Cinayet süsü oyuncuları arasında Uğur Yücel, Binnur Kaya ve Cengiz Bozkurt gibi ünlü isimler bulunmaktadır.Özgün karakterleriyle dikkat çeken filmde karakterleri canlandıran oyuncuların ismi izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Filmdeki Başkomiser Emin karakterini usta oyuncu Uğur Yücel canlandırmaktadır. Cinayet masası şubesinin kadın komiserlerinden olan Asuman’ı ise güzel ve tecrübeli oyuncu Binnur Kaya canlandırmaktadır. Dizdar Koşu karakterini canlandıran Feyyaz Yiğit Çakmak ve komiser Salih karakterini canlandıran Cengiz Bozkurt, filmin diğer önemli isimleri arasında yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda Mert Denizmen, Mehmet Özgür ve Aycan Koptur gibi önemli isimler de bulunmaktadır.Cinayet Süsü FragmanKomedi film severlerin merakla beklediği Cinayet Süsü filmi, 2019 yılının Ekim ayında izleyicilerle buluşmuştur. Film sinemalarda yayınlanmadan önce farklı tarihlerde yayınlanan fragmanlar birçok izleyici tarafından ilgi çekmiştir. Her ne kadar film beyaz perdede yayınlanmış olsa da filmi farklı platformlar üzerinden izlemek mümkündür. Filmi izlemeden önce fragmanı izlemek isteyen sinemaseverler, Cinayet Süsü fragmanı konusunda araştırmalar da...
  • 111
  • IMDb 7.6
  • 1.138
  • 0
  Hababam Sınıfı Yeniden Full izle
  İncele
  Hababam Sınıfı Yeniden Full izle
  Yerli Film
  Öncelerde çekilmiş olan hababam sınıfı serisi yenisi ile karşımızda. Özel Çamlıca Lisesi’ndeki erkek öğrencilerin kız peşinde koşturdukları anıları tekrar canlandırılmış. Yenisi eskisi kadar tadını vermese de erkekler kızların peşinde düşmanken daha sonra dost olurlar. Hababam Sınıfı Yeniden Full izle yi izlediyseniz yorum yapmayı unutmayınız.Hababam Sınıfı Yeniden KonusuHababam Sınıfı akıllarımıza kazınmış, belki de birlikte büyüdüğümüz ölümsüz eserlerden biri. Rıfat Ilgaz’ın unutulmaz kitabından uyarlanmış olan filmler hepimizin malumu. Hababam Sınıfı Yeniden ise bizi tekrar sevdiklerimizle buluşturmayı hedefliyor. Mahmut Hoca, İnek Şaban, Güdük Necmi, Hafize Ana gibi adeta ailemize dönüşmüş olan karakterlerin yeni uyarlamasını ve yeni bir jenerasyonunu izleme fırsatı buluyoruz. Dolayısıyla günümüz dili, günümüz hayatı filme hâkim. Her şey Özel Çamlıca Lisesinin yeniden karma eğitime geçmesiyle başlar. Kızlar ve erkekler birbirleriyle tatlı bir rekabete girerler. Okulun gediklileri ve yeni gelen yatılı kız öğrenciler başlangıçta çatışma yaşarlar. Ancak iki grubun müttefik olması pek çok maceraya yol açacaktır.Filmin OyuncularıYusuf Çim filmde Ferit karakterini canlandırmıştır. 26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünayaya gelmiş olan Yusuf Çim şarkıcı, oyuncu, sunucu ve mankendir. Altan Erkekli ise filmde Mahmut hocaya tekabül etmektedir. Altan Erkekli 18 Kasım 1955’de İstanbul’da doğmuştur. Kendis tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusudur. 84 yaşındadır ve Ebru Erekli ile evlidir.
  • 106dk
  • IMDb 3.1
  • 3.938
  • 1
  Çiçero Tek Parça Full izle
  İncele
  Çiçero Tek Parça Full izle
  Yerli Film
  çiçero izle, Filmde 2. Dünya Savaşında Casusluk yapan Çiçero kod adlı bir adamı konu ediyor. 2. Dünya savaşı sıralarında İngiliz İstihbarat merkezinde çalıştığı için Gizli bilgilere çok rahat ulaşan Çiçero bilgilerin fotoğraflarını çekip Alman istihbaratına para karşılığı satar. Çiçero İzle filmi için yorum yapmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için değerli.Çiçero KonusuÇiçero sizleri II. Dünya savaşının soğuk ve hüzünlü atmosferine götürecek, son derece başarılı bir yapım. Film II. Dünya savaşının kaderini değiştiren bir casusun hikayesini anlatıyor. Almanya’nın yenilgisinde büyük payı olan casus Çiçero’nun yaşamına gidiyoruz. İlyas Bazna II. Dünya savaşı sırasında Ankara’da bulunmakta olan İngiliz Büyükelçiliğinde uşak olarak görev yapmaktadır. Dolayısıyla Bazna’nın bağlantıları kuvvetlidir ve içeriden bilgilere ulaşabilmektedir. Bazna bundan dolayı Almanlar için casusluk yapmaya başlar ve kendine Çiçero kod adını verir.İlyas Bazna savaşın seyrini değiştirir, tarihi derinden etkiler ancak T4 uygulamasına engel olamaz. Engellilere karşı işlenen insanlık suçlarını engelleyemez. Film İlyas Bozna’nın çarpıcı yaşamını, savaşı ve savaş sonrası yaşananları başarılı bir biçimde anlatır.Filmin OyuncularıFilmde Erdal Beşikçioğlu Çiçero yani İlyas Bazna olarak karşımıza çıkmaktadır. Erdal Beşikçioğlu 5 Ocak 1970 tarihinda Ankara’da dünyaya gelmişsinema, dizi ve tiyatro oyuncusudur. Erdal Beşikçioğlu pek çok tiyatro işiyle uğraşmıştır. Dizi olarak özellikle Behzat Ç. ile adeta bir külte dönüşmüştür. Kendisi gibi oyuncu olan Elvin Beşikçioğlu ile evlidir ve iki çocuk babasıdır. Büyüleyici karakteriyle Burcu Biricik filmde önemli bir rol oynamıştır. Burcu Biricik 4 Mayıs 1989 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Pek çok dizi ve filmde rol alan güzel oyuncu özellikle Şeref Meselesi, Hayat Şarkısı gibi dizilerle daha da ünlenmiştir. 2016 yılında ise Emre Yetkin ile hayatını birleştirmiştir.
  • 120dk
  • IMDb 6.6
  • 3.778
  • 1
  Bayi Toplantısı Full HD izle (Sinema Çekimi)
  İncele
  Bayi Toplantısı Full HD izle (Sinema Çekimi)
  Yerli Film
  Beyaz eşyacılık yaparak geçimini sağlayan ve istanbulda yolları kesişen 3 şansız kişinin komedi dolu anları Bayi Toplantısı izle filminde sizleri komedi dolu anlar bekliyor.Bayi Topantısı Konusuİstanbula bayi toplantısı için gelen üç arkadaşın başına 3 gün içerisinde deyim yerinde ise gelmeyen kalmaz. Sadık Adem ve Namık oldukça zor dönemlerden beraber geçerler.Hiç beklemedikleri olaylar ile karşılaşan ve bu durumun içinden çıkmaları gereken arkadaşlar, birbirlerine destek olarak kendilerini buldukları soygun planından sıyrılmaları gerekmektedir. Bayi Toplantısı izle filmi sizi kahkalara boğacak. Güvenlifilmizle.com ile bayi toplantısı filmini izle.Bayi Toplantısı OyuncularıYerli komedi filmi olan Bayi Toplantısı filminin birbirinden yetenekli oyuncuları İbrahim Büyükak, Doğu Demirkol, Onur Buldu, Büşra Pekin ve bir daha bir çok kişidir.Oyuncu kalitesi ve film konusu tartışılmaz. Bayi toplantısı full hd izle.
  • IMDb 6.1
  • 3.619
  • 2
  Dumbo Türkçe Dublaj Full HD Tek Parça izle
  İncele
  Dumbo Türkçe Dublaj Full HD Tek Parça izle
  Multi Dil
  Bir sirk sahibi uzun kulaklarıyla alay olmuş bir fil yavrusunu sirkine koyar. uzan kulaklı file bakıcılık yapması için Holt Farrier adımda bir adamı ve çocuklarını işe alır ve olaylar ardından gelişir. Bakıcılar uzun kulaklı filin yani Dumbo' nun uçabildiğini anlar ve sirk daha fazla ilgi görür ve gelişir. guvenlifilmizle.com Adminleri iyi seyirler diler...
  • 130dk
  • IMDb 6.7
  • 1.802
  • 0