2018
Yol Arkadaşım 2 Tek Parça Full HD izle
İncele
Yol Arkadaşım 2 Tek Parça Full HD izle
Yerli Film
Yol arkadaşım 2 izle, Yol arkadaşım filminin güzel bir devamı olan bu film, gerçekten ilk filminde olduğu gibi komediyi tekrar size en güzel şekilde yaşatarak sizleri gülmeye tekrar davet ediyor. İlk filminin başarısından dolayı ikinci filmini çıkaran film yine olayların karışması sonucu Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın muhteşem oyuncu deneyimleri sayesinde oldukça eğlenceli bir hal alıyor. Bu filmde sizlere bizler bol gülme garantisi ve film sonunda iyi ki izlemişim diyeceğinizin garantisi veriyoruz çünkü biz film bittiğinde de aynı bu şekilde söyledik. Hadi ben komedi filmlerinden asla vazgeçemiyorum diyorsanız mutlaka bu filmi izlemelisiniz ama mümkünse birçok kişiyle çünkü böyle daha eğlenceli oluyor.Yol Arkadaşım 2 İzleBirinci filmiyle güldüren ve yüreklerimizi ısıtan Yol Arkadaşım’ın ikinci filmi de en az ilki kadar renkli ve neşe dolu. Ayvalık’a yaptıkları yolculuk sonucunda sıkı bir dostluk kuran Şeref ve Onur geçen son bir yılda daha da birbirlerine kenetlenmiş ve yakın hale gelmişlerdir. İkili son bir yılda hem ev arkadaşı hem de iş arkadaşı olmuşlardır. Birbirine tamamen zıt olan bu iki arkadaşın başından aksilik eksik olmaz, fakat tüm bunlar aslında hayatlarını daha renkli ve komik hale getiren detaylar gibidir.Şeref müzik dünyasına atılmaya çalışan Onur’un menajerliğini yapmaktadır. Ancak bu konuda çok başarılı olduğu söylenemez. Tüm bu zorluğa dayanamayan Onur sevmediği eski işine bile dönmeyi düşünür. Şeref bu noktada Onur için acele bir şekilde, sürprizlerle dolu bir turne ayarlar. İkilinin turne yolculuğu sürpriz bir yolcuyla daha farklı bir hal alır. Bu yolculukta macera, aşk ve heyecanlarla doludur.Filmin Oyuncularıİlk filmin senaryosunu da üstlenen İbrahim Büyükak bu filmde de senaristlik yapmış aynı zamanda yine Şeref karakterini canlandırmıştır. İbrahim Büyükak 20 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2018 yılında ise uzun yıllar boyunca birlikte olduğu Nurdan Beşen ile hayatını birleştirmiştir. Filmin bir diğer başrolü olan Oğuzhan Koç ise 13 Mayıs 1985 yılında Erzincan’da doğmuştur. Filmde Çilek karakterini canlandıran Ezgi Eyüboğlu ise 15 Haziran 1988 doğumlu, pek çok dizi ve filmde yer almış başarılı bir oyuncudur.
 • 116
 • IMDb 10
 • 42.287
 • 10
Düğüm Salonu Full izle (Show TV)
İncele
Düğüm Salonu Full izle (Show TV)
Yerli Film
Düğüm Salonu izle yerli komedi filmi full hd izlemeniz için show tv de yayınlandı. BKM nin filmi nerden izleyebilirim diyenler için google driver eklendi.Serkan ve Hülya yıllar önce tanışıp aşık olmuşlardır ve bir nikah salonu önünde öpüşürler. Şans eseri o gün ikisi de farkı insanlarla evlenmek üzeredirler. Aynı binanın içinde birbirinden farklı salonlarda iki ayrı düğün olmak üzeredir. Fakat olayın birbirine girmesi ver her şeyin düğüm halini alması uzun sürmez.Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini Hakan Algül yapmıştır. Filmin oldukça geniş bir oyuncu kadrosu olan filmin başrolleri şu şekilde sıralanabilir; Şahin Irmak (Serkan), İrem Sak (Hülya), Gonca Vuslateri (Buse) ve Emre Karayel (Tarık). 2018 çıkışlı olan filmin senaristi de başrollerden biri olan Şahin Irmak. 29 Eylül 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş olan Şahin Irmak ilk olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan tanıdığımız, yıldızı parlayan genç bir sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. Düğüm Salonu full izle.
 • 103
 • IMDb 5.4
 • 1.885
 • 1
Cici Babam izle Full HD Tek parça
İncele
Cici Babam izle Full HD Tek parça
Yerli Film
Cici babam izle Full HD Tek parça, komedi severler hazır mı ? 2018 yapımı yerlı filmde sıcak kanlı bir aile ve başından geçenler konu alınıyor.Cici Babam Konusu2018 yapımı oldukça keyifli bir komedi yapımı olan film, aslında her birimizin günlük hayatta görebileceği sıcak bir aile hikayesini anlatıyor. Filmin samimi ruhu izleyiciyi etkilemeye yetiyor da artıyor. Babalarını kaybeden bir ailede yetişkin üç kardeş özellikle babanın vefatından sonra annelerine sımsıkı bağlanır ve ona tutunurlar. Böyle bir düzen kuran aile ise yeni bir cici babanın söz konusu olmasıyla sarsılır. Babalarının yerini başka biriyle doldurma fikrinden olabildiğince uzak olan kardeşler cici babayı bir türlü kabullenemezler. Cici babayı kesinlikle istemeyen üç kardeş cici baba ve annenin arasını açmak için sinsi planlar yapmaya başlar. Cici baba ise aileye kendini kabul ettirmeye çalışmaktadır.Ancak adeta iki ayrı dünyanın insanları gibi olan cici baba ve kardeşler kolay kolay ortak bir noktada buluşamazlar. Kardeşlerin inadı ise süreci daha da zorlu hale getirmektedir. Peki cici baba kabul görecek mi? Kardeşler ve cici baba arasında bir bağ kurulabilecek mi?Filmin OyuncularıFilmin yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu oturuyor. Filmde ise özellikle Güldür Güldür ekibinden tanıdığımız pek çok sima önemli roller oynuyor. Filmin önemli oyuncularından biri olan Onur Atilla 18 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 33 yaşındadır. Kendisi özellikle Güldür Güldür Show ile tanınmıştır ve Sinem Ayyıldız ile evlidir. Filmin bir diğer yıldızı Özgün Aydın ise 6 Eylül 1984’de Ankara’da dünyaya gelmiştir. 35 yaşında olan Özgür Aydın’ın tiyatro kariyeri de bulunmaktadır.
 • 98
 • IMDb 6.3
 • 5.976
 • 0
Direniş Karatay (2018) Yerli Film izle
İncele
Direniş Karatay (2018) Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Direniş Karatay  izle Selçuklu döneminde Alaattin keykubat'ın kazandığı topraklar birer birer kaybedilmeye başlamıştı Keykubat yerine tahta geçen oğlu Büyük bir devleti yönetebilecek yeteneğe sahip değildi büyük bir savaş sonrası orduda Moğol hanı Noyan karşısında yerle yeksan oldu. Tamda bu dönemde Karatay yönetimi ele aldı ve orduyu yeniden kurmayı başardı başarılı bir konya savunması yapan Karatay ve askerleri Selçuklu'nun yeniden yükselmesinin en büyük etkenlerinden oldu.Direniş Karatay FilmiDireniş Karatay filmi, Anadolu Selçuklu Devleti ile Moğollar arasında yaşanan Kösedağ savaşını anlatan tarihi bir Türk filmidir. 8 Mart 2018 tarihinde vizyona giren film 1 saat 53 dakikadır. Filmin yönetmenliğini Selahattin Sancaklı yapmıştır. Bu tarihi aksiyon filminin başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan ve Yurdaer Okur gibi usta oyuncular yer almıştır. Konya'da çekilen film, Anadolu Selçuklu zamanını en iyi şekilde canlandırmıştır. Hollywood standartlarında hazırlanan Türkiye'nin en büyük platosunda çekilmiştir. Türk sinemasının en görkemli savaş sahnelerini filmde izlerken yaşayabilirsiniz.Direniş Karatay Film ÖzetiDireniş Karatay filminde 1243 yılında yaşanan Kösedağ Savaşı öncesi ve savaş günleri mükemmel bir şekilde anlatılır. Selçuklu Devleti'nin başında bulunan Alaaddin Keykubat'ın zehirlenerek öldürülmesi sonrası başa geçen Oğlu Gıyaseddin Keykubat yönetimi iyi yürütemediğinden Emir Celaleddin Karatay halkı örgütlemeye başlar. Kadın erkek, genç yaşlı tüm Anadolu halkının kahraman ruhunu ortaya çıkartır. Savaş sahnelerinde birçok özel yapım ok, yay, kılıç ve mızrak gibi araçlar kullanılır. Savaşın soğuk yüzünü ve sıcak mücadelesini gerçekçi bir tarz ile yansıtır. Türklerin Anadolu'da asırlar boyu yaşadığı milli birlik ruhunu ve savaş günlerinde nasıl bir araya gelip mücadele verdiklerini sergiler. Anadolu tarihine ayna tutan film Selçuklu zamanının yaşam tarzını ve kültürünü de gözler önüne serer. Film severlerin nefesini tutarak izleyeceği aksiyon dolu sahneleri ile izleyicisini ekrana kilitleyecek bir filmdir. Direniş karatay izle.
 • 113
 • IMDb 4
 • 2.297
 • 0
Ahlat Ağacı Full izle
İncele
Ahlat Ağacı Full izle
Yerli Film
Ahlat ağacı izle sınıf öğretmenliği bölümünü bitirmekte olan edebiyat aşkından yanıp tutuşan Sinan adlı bir genci konu etmektedir. Sinan okuldan sonra kendi filmini çıkarmak istemektedir fakat önce babasından kalan borçlarını ödemesi gerekmektedir. Sinan depresif bir şekilde yaşamaya devam ederken kendi ailesinin hayatını mı çizecek yoksa kendi kariyerine devam mı edecek? Filmi izleyip birlikte göreceğiz.
 • 188dk
 • IMDb 7.8
 • 3.292
 • 0
Yeşil Rehber izle Tek Parça Telifsiz (Green Book) izle
İncele
Yeşil Rehber izle Tek Parça Telifsiz (Green Book) izle
Türkçe Dublaj
2018 de çekilen en iyi filmlerden birisi olan Yeşil Rehber izle Tek Parça Telifsiz (Green Book) izle filmi sizler için hd kalitede eklendi. Yeşil rehber izle.Green Book (Yeşil Rehber) KonusuGreen Book 2018 yapımı dram ve biyografik türde başarılı bir film. Film ünlü bir piyanistin şoförü Tony’nin öyküsünü anlatıyor. Tony bir konser turu nedeniyle oldukça ünlü bir piyanistin şoförlüğünü yapmaktadır. Tony Amerika’da İtalyan bir mahallede yaşamakta olan biridir. Afro-Amerikalı olan Don Shirley ise başarılı ve ünlü bir piyanisttir. Yıldızı parlayan piyanist tur kapsamında konser için Manhattan’ın güneyine doğru yolculuğa çıkacaktır. Bu nedenle bu yolculuk için bir şoföre ihtiyacı vardır. Film ayrıca dönemin ve Amerikan toplumunun bir takım kırılma noktalarına değinmektedir aslında. Bu yolculuk esnasında güvende kalabilmek için Tony, Afro-Amerikalılar için Yeşil Rehber adlı kılavuzu kullanır. İkili bu yolculukta pek çok şeyle karşılaşırlar. Bu kimi zaman ırkçılık, kimi zaman tehlike, kimi zamansa nezakettir.Filmin OyuncularıViggo Mortensen filmde Tony olarak karşımıza çıkmaktadır. 20 Ekim 1958 doğumlu olan ünlü aktör 61 yaşındadır. gösterilmiş Danimarka asıllı olan Viggo Mortensen film ve tiyatro oyuncusu, şair, müzisyen, fotoğrafçı ve ressamdır. 1987 - 1998 yılları arasında Exene Cervenka ile evliği olmuştur. Çiftin bu evlilikten bir oğulları vardır. Mahershala Ali ise ünlü piyanist Don Shirley olarak karşımıza çıkar. Mahershala Ali 16 Şubat 1974 tarihinde Oakland, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. 46 yaşında olan başarılı aktör Amatus Sami-Karim ile evlidir. Mahershala Ali bir çocuk babasıdır ve Müslüman olduğu bilinmektedir.  Yeşil Rehber izle
 • 130dk
 • IMDb 8.2
 • 374
 • 0
Bizim Köyün Şarkısı izle Full Türkçe (Show TV)
İncele
Bizim Köyün Şarkısı izle Full Türkçe (Show TV)
Yerli Film
Bizim köyün şarkısı izle, full Türkçe olarak Show TV de yayınlanmıştı. Herkesin çok beğendiği yerli filmi donmadan full hd kalitede izle.Bizim Köyün Şarkısı KonusuBizim Köyün Şarkısı Güldür Güldür çocuklar ekibinden çıkma tam da çocuklarınızla oturup izleyebileceğiniz türden bir film. Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak, Çınar İstanbul’da yaşamakta olan biridir. Ve hayali bir müzik yarışmasına katılmaktır. Fakat Çınar’ın bu hayalleri babasının köyüne geri dönmesiyle bir anda yıkılır. Çınar ve ileri zekalı kız kardeşi Zeynep mecburen köye giderler. Köydeki yaşam ise ilk etapta onlara farklı gelecektir. Köy yaşamına alışmaya çalışırken oldukça komik durumlara düşerler. Burada edindikleri dostluklar ise onlara yeni duygular tattıracaktır.Filmin OyuncularıFilmin oyuncuları BKM yapımı olan ünlü program Güldür Güldür çocuklar ekibinin genç simalarından oluşmaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Tuğçe Soysop oturmaktadır. Bizim Köyün Şarkısı izle.Bilgi: https://www.showtv.com.tr/film/fragmanlar/bizim-koyun-sarkisi/84406
 • 100
 • IMDb 7.0
 • 2.385
 • 0
Sicario Day Of The Soldado izle
İncele
Sicario Day Of The Soldado izle
Türkçe Dublaj
Uyuşturucu kartelleri arasındaki büyük savaşı anlatan Sicario Day Of The Soldado izle Film Amerika sınırlarında sayıları oldukça artan ve birbirlerine ayit uyuşturucuları çalan kartellerin güç savaşını ele almaktadır film içerisinde federal ajan Matt devletin çıkarlarını gözetmekte ve bu yönde hamleler yapmaktadır. Bir kartelin ötekinin kızını kaçırması ile kızışan savaşta kazanan kim olacaktır.
 • 122dk
 • IMDb 6.9
 • 748
 • 0
DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle
İncele
DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Serininin  devamı niteliğinde gibi görüken DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle filminin konusu şöyle;Kız arkadaşı Vanessa (Morena Baccarin) ile mutlu ilişkisini sürdüren Wade Wilson'ın, yani DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle, (Ryan Reynolds) düzeni gelecekten gelen Cable (Josh Brolin) ile sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir ve Deadpool, Cable durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar. Bu birbirinden farklı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpoolla birlikte savaşmaya hazırdır.Macera,Aksiyon,Komedi'nin bol olduğu filmi güvenli film izle ile karşınıza çıkarıyoruz.İyi seyirler.Deadpool 2 İzleDeadpool Marvel filmleri arasında kuşkusuz en ilginç ve eğlenceli olanlarından biri. Kendine has mizahı, kimi zaman kara mizah diyebileceğimiz çizgisiyle aslında daha çok yetişkinlere yönelik bir komedi ve macera filmi. Deadpool karakteri ise son derece derin sayılabilecek ve iyi işlenmiş. İlk filmde oldukça güldüğümüz, yer yer duygulandığımız hikayenin devamı ilkinden eksik kalmıyor. İkinci filmde Deadpool yine kahramanlık işlerine devam etmektedir. Fakat bir yandan gündelik hayatını da bir şekilde sürdürür. Bir kız arkadaşı olan kahramanımız oldukça mutlu ve aşıktır. Vanessa ile olan ilişkileri son derece güzeldir. Ancak bu güzel gidişat gelecekten gelmekte olan Cable ile birlikte adeta paramparça olur. Cable gelecekten gelmektedir ve ileride tehlike olacağını bildiği bir çocuğun peşindedir. Deadpool bu olayın tam ortasına düşer ve X-Force ekibini toplar. Ekip Cable’a karşı maceraya ve mücadeleye hazırdır.Filmin OyuncularıMarvel yapımı olan filmin yönetmeliğini David Leitch üstlenmiştir. 2018 yapımı olan filmin başrolü sayılabilecek Deadpool karakterini, ilk filmde de olduğu gibi Ryan Reynolds canlandırmıştır. Ryan Reynolds 23 Ekim 1976 tarihinde Kanada’da dünyaya gelmiştir. 43 yaşında olan başarılı aktör 1990 yılından beri sektörde etkin olarak yer almıştır. 2008-2011 yılları arasında başarılı ve güzel oyuncu Scarlett Johansson ile evli kalmıştır. İkilinin boşanmasından sonra Ryan Reynolds yine bir oyuncu olan Blake Lively ile hayatını birleştirmiştir. İkilinin iki çocuğu vardır.
 • 119
 • IMDb 7.5
 • 863
 • 0
Dargın Kuzenler Yerli Film izle
İncele
Dargın Kuzenler Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Uzun süredir görüşmeyen kuzenler dedelerinin ölüm döşeğinde onları çağırması ile bir araya gelirler Dargın kuzenler izle Yaşadıkları bir olay sonrası uzun bir süre buluşmayan kuzenler dedelerinin yatak döşeğinde olduğunu öğrenecek ve bir araya geleceklerdir. Fakat bir araya gelmelerinin gerçek sebebi dedelerinin dillere destan hazinesidir. Bu hazineyi ararken başlarına oldukça komik olaylar gelecektir.
 • IMDb 4.9
 • 1.130
 • 0
AXL Türkçe Dublaj 1080P izle
İncele
AXL Türkçe Dublaj 1080P izle
Multi Dil
AXL robot köpek filmini izle, Genç motorcu Miles sıradan bir gençtir. Fakat sıradan yaşamı ordu doğrulusunda teknolojik olarak tasarlanmış robotik köpek A.X.L. ile karşılaşınca değişir. Fakat bu hal A.x.l.’yi yaratan Hırsız askeri bilim adamlarının onu geri alabilmek amacıyla her şeyi yapmasını engellemez. A-X-L.’in yakalanmasının nasıl bir tehlike doğuracağını fark eden Miles, en iyi arkadaşını güvenliğini sağlamak amacıyla akıllı ve becerikli aşkı Sara ile el ele verir.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. AXL (Dublaj+Altyazılı) 5.110 -Miles Keyifli seyirler.
 • 100dk
 • IMDb 5.1
 • 2.621
 • 1
Destroyer – Destroyer 1080P izle
İncele
Destroyer – Destroyer 1080P izle
Türkçe Dublaj
Merhabalar. Ben admininiz. Sizlere Destroyer filminin ufak bir özetini yapıp adam akıllı izlemenizi istedim. Şimdi arkanıza yaslanın ve rahat bir şekilde dediklerimi dinleyin. Filmde bir kadın polis konu ediliyor. Kahramanımız olan dedektif polis Amerikan Ulusal Polis Departmanında Dedektif olarak çalışmaktadır. Bir tane kızı olan kahramanımızın kızı ile birlikte ciddi sorunları vardır. Hem psikolojik hem de maddi. Kahramanımızın kulağına bir şey gelir ve hayatını artık eskisi gibi yaşayamayacağını kendisi de biliyordur. Duyduğu şey çok öncelerden çok çalışıp yakaladığı ve onun psikolojik çöküntü yaşamasına sebep olan bir suçlunun yeniden ortaya çıktığını öğrenir ve hayatını artık onu bulmaya adayacaktır. İyi seyirler dilerim.Destroyer Oyuncuları Nicole Kidman -Rol: Erin Bell Toby Kebbel -Rol: Silas Tatiana Maslany -Rol: Petra Sebastian Stan -Rol: Chris Scoot McNairy -Rol: Ethan Bradley Whitfor -Rol: DiFranco Toby Huss -Rol: Gil Lawson James Jordan - Rol: Toby
 • 123dk
 • IMDb 6.5
 • 2.121
 • 0
Bücür Full HD izle YouTube
İncele
Bücür Full HD izle YouTube
Yerli Film
2018 yerli aile filmi olan bücür izle, full hd kalite ile youtube de yayınlanmıştı.Sitemizde fragman değil tek parça halinde eklenmiştir.Bücür Filmi Bilgileri21 Eylül 2018'de vizyona giren Türk yapımı bir filmdir. Ailecek izlenebilecek bir komedi filmi olan Bücür eğlenceli vakit geçirmek için harika bir yapımdır. Filmin yönetmenliğini Umut Kırca yapmıştır. Başrollerde Berat Efe Parlar, Seren Şirince, Seçkin Özdemir, Dolunay Soysert oynamıştır. İstanbul'da çekilen filmde içinde çocukların, emniyetin ve mafyanın olduğu heyecanlı sahneler izleyeceksiniz. Eğlendirirken düşündüren film komedi filmi sevenler için güzel bir yapımdır. Güvenlifilmizle.com iyi seyirler diler.Bücür Filmi ÖzetiFilmin başrol oyuncusu olan Umut 2 yaşında yetimhaneye bırakılan ve ailesini hiç tanımayan bir çocuktur. Ailesini bulabilmeyi kendine amaç edinen Umut teknolojiyi çok iyi öğrenir. Bilgisayarı iyi kullanabilen Umut, internette annesini aramaya başlar. Bilgisayarında yaptığı araştırmalar sonucu annesinin izini bulur ve aramak için İstanbul'a gider. Burada Özge isimli oyuncu olmak isteyen kız ile tanışır. Özge annesini bulması için Umut'a yardım etmeye karar verir. İstanbul sokaklarında arayışa geçen çocukların yolu mafya ile kesişir. Mafyanın yaptığı bazı şeyleri gören çocukların peşine kötü adamlar düşer. Bu kovalamacanın içine bu kez mafyanın peşinde olan emniyet mensupları da girer. Emniyet, mafya ve çocukların bu macerası komedi şeklinde ekrana yansır. Film sahnelerinde kahkahalara boğulacağınız gibi annesine hasret bir çocuğun hayatı ile hüzün de duyabilirsiniz. Filmin başrol oyuncusu Umut film için işaret dili öğrendiğini söylüyor. Ve işaret dili ile medyaya dünyayı sevgi kurtaracak mesajını veriyor. Bücür izle
 • 100
 • IMDb 5.8
 • 1.643
 • 1
Cehennem Festivali Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Cehennem Festivali Türkçe Dublaj Full izle
Multi Dil
Cehennem Festivali Hell Fest izle , 2018 ABD 6.0 filmi Türkçe Dublaj 1080P Cehennem Festivali Hell Fest izleCehennem Festivali Filmi KonusuYüksek okulda okuvcu olan Natalie, en iyi arkadaşları ile birlikte korku festivaline giderler. Korku festivali tamda cadılar bayramına denk gelir. Festivalde uzun ve bitmek bilmeyen müzik, panayır ve eğelence merkezleri bulunur fakat her şey göründüğü gibi değildir. Yönetmenliğini Gregory Plotkin in yapmış olduğu 19 Ekim 2018 yılında vizyona giren film cadılar bayramında kutlanan bir festivale katılan gençlerin başından geçen korkunç olayları konu almakta. Natalie bir üniversite öğrencisidir ve en yakın arkadaşı olan brook ve ev arkadaşı olan Taylor ile beraber Hell Feste giderler. Festivalde labirentler, Eğlence oyunları ve de dev bir panayır alanıyla birlikte şehri kaplayan bir etkinliktir. Gençler normal bir eğlence yaşamak için katıldıkları bu festivale bu sene katılanlar arasında beklenmeyen misafirlerde vardır. Üç arkadaşın gözleri önünde birini öldüren katil yüzlerine bakarak bu gece onların peşinde olduğunu söyler ve gençlerin eğlence için katıldıkları bu festival artık onlar için bir hayatta kalma oyununa dönüşür. Cehennem Festivali Türkçe Dublaj Full izle
 • 90dk
 • IMDb 6.0
 • 2.514
 • 0
Arif v 216 Full izle
İncele
Arif v 216 Full izle
Türkçe Dublaj
Arif V 216 izle Arif'in eski dostlarından olan 216 dünyaya gelir ve insan olmak istemektedir. 720p kalite ile Arif v 216 full hd izleyebilirsiniz.Arif V216 FilmiArif V216 filmi 4 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren Türk yapımı bir filmdir. Bilimkurgu komedi kategorisinde yer alan film Gora filminin devamı niteliğinde bir yapımdır. 2 saat 6 dakikalık filmin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü yapmıştır. Başrollerinde Cem Yılmaz, Ozan Güven, Farah Zeynep Abdullah gibi ünlü oyuncular yer alır. Komedi filmlerini tercih eden film severler için kaçırılmayacak bir filmdir.Arif V216 Film ÖzetiRobot olan V216 ve Arif Gora gezegeninde tanışmışlardır. Arif dünyaya geri dönmüş ve sakin bir şekilde hayatına devam ederken V216 insan olma isteği ile dostu Arif'in ziyaretine gelir. Gora gezegeninde Arif'i çok seven V216 insanlar gibi aşık olma isteği duyar. Dünyada iken robot olduğunu saklamak ister, ancak pek de başarılı olmaz ve insanlar tarafından anlaşılır. Ünlü bir iş adamı V216'nın kopyası olan robotlar üreterek kullanmak ister. V216'ya çok cazip bir teklif sunarak onu ikna eder. Fakat V216'nın aynısından robotlar üretileceğini öğrenen Arif bu durumu engellemek ister. Bu olay zincirinde yaşanan komik ve hüzünlü olaylar filmin konusunu oluşturur. Bir robotun insan olma çabasının yanı sıra bir dünya insanı ile bir robotun candan arkadaşlığını, robotun bir dünya kızına olan aşkını zaman zaman gülerek zaman zaman hüzünlenerek izleyebilirsiniz. Cem Yılmaz'ın komedi tarzını bilim kurgu ile birleştiren filmi izlerken büyük keyif alacaksınız. Arif v 216 izle
 • 125dk
 • IMDb 7.3
 • 1.600
 • 0
Deliha 2 Full izle (Show TV)
İncele
Deliha 2 Full izle (Show TV)
Yerli Film
Gupse Özay son zamanlarda gerçek anlamda Türkiye sinemasına çok şey katıyor. Deliha 2 full izle show tv de yayınlandı. en iyi komedi filmleri burada.Deliha 2 KonusuDeliha ilk filmiyle bizi hem güldürmüş hem de aşka dair düşündürmüştü. Oldukça keyifli bu hikayenin devamı ilkini aratmayacak kadar güzel. Deliha 2 bu kez hayata dair bambaşka konuları ele alıyor. Deliha aşk hayatında umduğunu bulamamıştır. Yaşadığı hayal kırıklığı yön değiştirmesine neden olur. Aşkta bulamadığı ve elde edemediği başarıyı kariyer hayatında aramaya başlar. Renkli kişiliğiyle içinde bulunduğu her olayı ve durumu komik hale getiren Deliha kariyer yapmaya çalışırken de pek çok macera yaşar.Aşkı tamamen bir kenara koyar ve kariyerine döner. Hayali aşçı olmaktır. Deliha’nın deli dolu ve neşeli kişiliği başına sık sık dert açar. Gittiği pek çok iş görüşmesinden olumsuz bir sonuç alır. Her şey negatif görünmektedir. Ancak bir gün işler değişir. Deliha’nın şansı döner ve en sonunda son derece şık, lüks bir restoranda işe başlar. Artık iş dünyasına giriş yapmış, hayallerine yaklaşmıştır. Büyük umut ve hayallerle işe başlar. Burada pek çok şey yaşayacaktır.Zeliha’ babasının öldüğü yaşa gelmiştir. Bunun için bir plan yapması lazımdır ve babasının ona son fotoğrafının ulaştığı yerdeki fotoğrafta olan yere gitmesi gerekmektedir. Paris’ e gitmek için para biriktirmesi gerekir. Bunun için ise bir işe girmesi gereklidir. İş arayışları onu ilkokul arkadaşının çalıştığı bir restorana götürür. Burada işe başlar. Deli dolu halleri ile birlikte ve sosyal çevresiyle birlikte her türlü güçlüğün üstesinden gelir. Kendi bilet parasını çıkarır. Bunun yanında arkadaşı Fatma ablasını da restoranda evlenmesi için çalışmaları başlatır. Ancak Fatma’ nın düğününe katılamaz. Çünkü o tarih ve saatte babasının hayali ile Paris’ teki o parka ait bankta buluşması gereklidir. Hiç göremediği babasının hayali ile o bankta düğüne canlı bağlantı yapar. Deliha 2 izleDeliha 2 Oyuncu KadrosuFilmin senaristliği ve yönetmenliğini yapan Gupse Özay aynı zamanda baş karakteri de başarılı bir biçimde canlandırmıştır. Filmde Deliha olarak karşımıza çıkan Gupse Özay 30 Temmuz 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 35 yaşında olan başarılı ve güzel oyuncu aynı zamanda senaristlikte yapmaktadır. Özellikle komedi film ve dizilerinde karşımıza çıkan Gupse Özay, kendisi gibi oyuncu olan Barış Arduç ile birliktedir. Gupse Özay: Zeliha karakterinde başrol oyuncusudur Deli dolu halleri nedeni ile herkes ona Deliha demektedir. Eda Ece: Delliha’ nın ilkokul arkadaşı Eda’ yı canlandırmaktadır. Derya Alabora: Deliha’ nın annesi rolündedir. Serinin iki filminde de vardır. Esin Eden: Deliha’ nın ananesini canlandırmaktadır. Hülya Duyar: Deliha 1 ve Deliha 2 fimlerinde Zeliha’ nın Fatma ablasını canlandırmaktadır. Aksel Bonfil: Deliha’ nın şefini canlandırmaktadır....
 • 105
 • IMDb 5.5
 • 2.074
 • 0
Göktaşı Tek Part İzle
İncele
Göktaşı Tek Part İzle
Türkçe Dublaj
Göktaşı izle Göktaşı filminde kurak iklime sahip bir köy vardır. Bu köyde mahsuller yetişmez insanlar kuraklıktan kavrulurlar. Köyün hocası ile birlikte tüm köy halkı yağmur duasına çıkarlar. Bir süre sonra yağmur yerine başka bir şey yağmaya başlar. Göktaşı filmini izlemeniz için sitemizde hazır.Göktaşı izle SansürsüzGöktaşı 2018 yapımı son derece keyifli bir komedi filmi. Filmin konusu ise içimizden ve oldukça tanıdık, samimi. Trakyalılar bir gün yağmur duasına çıkarlar. Günebakan köyünde yaşayan bu inanların gündelik hayattaki en büyük problemleri kuraklıktır. Kuraklıktan kurtulmanın çeşitli yollarını arayıp duran halk en nihayetinde Anadolu’da da çok yaygın olan yağmur duasına çıkmaya karar verirler. Halk beraberce toplanır ve hep birlikte dua edilir. Dua edilir edilmez de tüm bakışlar göğe çevrilir. Herkes umutla yağmur beklemektedir. Ancak büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Gökten yağmur yerine gök taşları düşmeye başlar. Bu kimsenin beklemediği bir şeydir.Bu olay yayılır ve köye Amerikalı, Alman ve Rus araştırmacılar akın etmeye başlar. Bu olay herkesi şok etmiştir. Köyden alınan göktaşlarına herkes büyük meblağlar öder. Köy muhtarı İsmet bu durumu kazanca çevirmek konusunda kararlıdır. Halk ise bir yandan yabancı ajanlarla bir yandan da muhtarın kurnazlıklarıyla uğraşmak zorunda kalır. Muhtarın oğlu Bahadır ise bu esnada köye gelen muhabir Ceylan’a aşık olur. Günebakan köyü her anlamda olaylarla doludur.Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini ve senaristliğini Caner Erzincan yapmıştır. Filmin en önemli oyuncularından biri hiç kuşkusuz Şafak Sezer olmuştur. Şafak Sezer 10 Ekim 1970 yılında Ankara Sincan’da dünyaya gelmiş oyuncu, senarist ve yönetmendir. 39 yaşında olan ünlü oyuncu Esra Sezer ile evlidir ve iki çocuk babasıdır. Göktaşı izle
 • 90 dk
 • IMDb 4.1
 • 1.098
 • 1
İğne İplik Hint Filmi izle (İmdb)
İncele
İğne İplik Hint Filmi izle (İmdb)
Türkçe Dublaj
2018 yılında gösterime giren iğne iplik hint filmi izle, imdb den 6,8 puan almıştır. filmin konusu ve oyuncuları hakkında bilgi sahibi ol.İğne İplik Hint Filmi KonusuHayatın zor şartları ile uğraşırken evlilik zamanı gelen Mamta, Mauji isimli bir kadın ile görücü usulu evlenir. Çok zor sınavlardan geçen evli çift Mauji'nin çalıştığı iş yerinde patronun zulumlerinden bıkması ve artık kendi işini kurmak istesi ve akabinde terzi kurmasıyla bir anda değişeçektir. İğne İplik Hindistanda Sui Dhaaga olarak ismi geçen film, Hint kültürüne ve esas kanunları ele almaktadır.İğne İplik Hint Filmi Oyuncuları2018 yapımı Bolywood sinemasında çok ses getiren filmin oyuncuları; Anushka Sharma, Raghuvir Yadav, Varun Dhawan Komal Chhabria Namit Das Ashish VermaSui Dhaaga: Made in India iğne iplik filmini sitemizden değişik partlar üzerinden izleyebilir sitemize destek amaçlı yorum yapabilirsiniz.
 • 101
 • IMDb 6.8
 • 662
 • 0