2016
Moana Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Moana Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Moana Türkçe Dublaj Full izle animasyon filmi ailecek izleyebileceğiniz bol aksiyonlu ve Komedi Filmleri İzle kategorisinde olan bu muhteşem filmi beğeninize sunuyoruz.Kesinlikle önerdiğimiz filmlerden olan Moana Türkçe Dublaj Full izle filminin ana konusu şöyle gelişiyor;  Antik çağlarda Okyanusyadaki Güney Pasifik adalarında yaşayan bir genç kız olan Moana, kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisidir. Ailesine yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıktığında, hayran olduğu yarı-tanrı Maui ile işbirliği yapması gerekecektir.sizde bu komedi animasyon filmi olan Moana Türkçe Dublaj Full izle filmini güvenli film izle ile seyrederek güzel vakitler geçirebilirsiniz.İyi seyitler diler, bol yorum yapmanızı  umuyoruz.Moana KonusuEğer animasyon seviyorsanız Moana kesinlikle kaçırmamanız gereken rengarenk bir film. Hikayesiyle ilham veren ve yüreklerinizi ısıtan bir doluluğa sahip. Disney yapımı olan film aslında Disney’in genel film karakterini yansıtıyor. Kendi yolunu çizmek ve ayakları üzerinde durabilmek temaları filmde koyuca karşımıza çıkıyor. Renkleri karakterleri ve farklı dünyasıyla kesinlikle ilgi çekiyor. Gereksiz gerilimlere çok fazla girmeden huzurlu bir öykü sunuyor.Moana okyanus adalarından birinde dünyaya gelmiştir. Yaşam biçimi ve çevresi son derece güzel, kendi halinde ve ışıl ışıldır. Polenezya’da yaşadıkları kabilenin şefinin kızı olarak dünyaya gelmiş olan Moana okyanusa her zaman meraklı olmuştur. fakat kabilenin geçmişte tecrübe ettikleri bazı olaylardan ve korkulardan dolayı okyanusa açılmak yasaktır.Film OyuncularıDwayne Johnson filmde önemli seslendirme sanatçılarından biridir. 2 Mayıs 1972 yılında Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Kendisi özellikle Akrep Kral, Hızlı ve Öfkeli gibi pek çok Hollywood filminde rol almıştır. 2007 yılında Lauren Hashian ile hayatını birleştirmiştir. Kendisi üç çocuk babasıdır ve geçmişte güreşçilikte yapmıştır.
 • 107
 • IMDb 7.5
 • 1.259
 • 0
Görümce izle (Fox TV) Filmi
İncele
Görümce izle (Fox TV) Filmi
Yerli Film
Yerli komedi görümce izle, fox tv ve puhu tv de yayınlanıyor. Filmi telifsiz nerden izleyebilirim diyenler için en iyi cevap. görümce full izle.Görümce KonusuErkek kardeşi Ahmet’e fazlasıyla düşkün olan Yeliz, onu hem sahiplenmekte hem de herkesten kıskanmaktadır. Yeliz Ahmet’e o kadar düşkündür ki ikili bu nedenle beraber yaşamaktadır. Fakat Ahmet’in bir kıza aşık olmasıyla işler değişir. Ahmet kıza çok aşık olduğu için evlilik teklifi eder. Yeliz ise bunu öğrendiğinde büyük bir şok yaşar ve hemen planlar yapmaya başlar. Ne yapıp ne edip kardeşini o kızdan kurtarmalıdır. Ancak bu şekilde düzenleri olduğu gibi devam edebilecektir. Bu nedenle tüm arkadaş ekibini toplar ve onlarla birlikte planlar yapmaya başlar. Zaten daha önce defalarca Ahmet’i kız arkadaşlarından ayırmıştır. Bu süreçte birbirinden komik olaylar ve maceralar yaşanır. Peki Yeliz bu defa da başarılı olabilecek midir?Filmin OyuncularıBKM yapımı filmin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü yapmıştır. Filmde Buğra Gülsoy Ahmet’i, Eda Ece ise onun kız arkadaşını canlandırmaktadır. Gupse Özay ise meşhur görümce olarak karşımıza çıkar. Gupse Özay Çerkes kökenli bir ailede İzmir’de 30 Temmuz 1984’de dünyaya gelmiştir. Oyunculuk ve senaristlik yapmaktadır.
 • 111
 • IMDb 5.9
 • 850
 • 0
İkimizin Yerine izle – (Film) Sinema Çekimi
İncele
İkimizin Yerine izle – (Film) Sinema Çekimi
Yerli Film
İkimizin yerine filmi: Hem aşkı hem dostluğu hemde aile bağlarına çok iyi değinen filmin verdiği mesaj da çok ayrı. ikimizin yerine izle,  Sinema çekimi izleİkimizin Yerine Konusuİkimizin yerine sizleri gençliğinize, kanınızın delice aktığı günlere götürecek son derece romantik ve etkileyici bir film. Film hem aşkı hem dostluğu hem de ailevi ilişkilerin önemini ayrı ayrı işliyor. Şiirin, güzel şarkıların ve edebiyatın filmde apayrı bir rolü var.Çiçek ailesinin, özellikle de annesinin dayattığı hayata sıkışıp kalmış fakat içi içine sığmayan hayat ve yaşama arzusuyla dolu genç bir kızdır. Annesi kendisine her doğum gününde kendine ait olan eski bir eşyasını hediye etmekte ve hatta ne giyeceğine dahi o karar vermektedir. Çiçek uzun bir süre boyunca bu düzene karşı çıkmaz. Her zaman annesinin istediği gibi biri olmak ister çünkü onun sevgisini ancak öyle kazanabileceğini düşünür. Bir gün kasabaya yeni biri gelir. Bu yeni ve gizemli adam bir süre edebiyat derslerine girecektir. Çiçek’in hikayesi ve kendini bulma öyküsünde bu olayın oldukça büyük bir önemi olacaktır.Filmin OyuncularıFilmde Çiçek karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kendisi oyunculuk ve mankenlik yapmış, özellike son yıllarda gittikçe yıldızı parlayan bir isme dönüşmüştür. 28 yaşında olan genç ve güzel oyuncu şimdilerde ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birliktedir. Nejat İşler 29 Şubat 1972’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro oyunculuğu da yapmış olan başarılı oyuncu 2013 yılında Sedef Hastalığına yakalanmış önemli bir tedavi sürecinden geçmiştir.
 • 100
 • IMDb 6.0
 • 229
 • 0
Dedemin Fişi Full izle (Dailymotion)
İncele
Dedemin Fişi Full izle (Dailymotion)
Yerli Film
Güldür Güldür oyuncularından süper bir yerli film, Dedemin fişi full izle nereden izleyebilirim, diyenler için dailymotion üzerinden izle.Dedemin Fişi KonusuGüldür Güldür ekibinden çıkma son derece komik bir yapım. Filmde beyin ölümü gerçekleşmiş bir dede görüyoruz. Çirçi ailesi dedenin evlatları aracılığıyla fişin çekilip çekilmeyeceği konusunda karar verebilmek için Malatya’ya dedenin yanına geliyorlar. Film aslında dede ve onun torunu Bora arasındaki kalp bağını da anlatıyor. Film aile bağları çoktan kopmuş olan birbirinden uzaklaşmış insanları bir araya getiriyor.Dedemin Fişi her anlamda harika ve sımsıcak bir ekip işi. Aile ilişkilerini tekrar sorgulamanızı sağlayacak başarılı bir film. Bunun yanı sıra oldukça komik ve eğlenceli hali filmi keyifli hale getirmiş.Filmin OyuncularıFilm neredeyse Güldür Güldür ekibinin tamamını kapsıyor. Dolayısıyla oldukça geniş bir karakter ve oyuncu yelpazesine sahip. Filmin senaris kısmında Yılmaz Erdoğan’ı da görüyoruz. Kemal Sunal’ın oğlu olan Ali Sunal bu yapımda önemli rol üstlenmiş. Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olan Ali Sunal 22 Eylül 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 42 yaşında olan oyuncu, 2011-2012 yılları arasında Gökçe Bahadır ile evli kalmıştır. 2018 yılında Nazlı Kurbanzade ile evlenmiştir ve bir çocuğu vardır.
 • 98
 • IMDb 6.7
 • 1.523
 • 0
Dönerse Senindir Full izle
Resmi Aç
İncele
Dönerse Senindir Full izle
Türkçe Dublaj
Reklam fotoğrafçılığı yaparak hayatını kazanan bir adamın sevgilisi tarafından terkedildikten sonra başından geçenleri anlatan Dönerse senindir izle Film sevgilisi tarafından terkedilen Ahmet'in bu durum karşısında depresyona girip o meyhane senin bu meyhane benim gezmesini anlatıyor. Gene gittiği bir barda tanıştığı bayanla sevgisilini geri kazanma planları yapan Ahmet'in başına çok komik olaylar gelecek.Dönerse Senindir KonusuDönerse Senindir keyif dolu, karmaşık ve güzel bir aşk hikayesini anlatıyor. Mehmet uzun zamandır birlikte olduğu Selin’e deliler gibi aşıktır. Selin ise şarkıcı olma hayali kuran, sürekli demolar hazırlayıp yapım şirketlerine göndererek geri dönüşler bekleyen tutkulu bir kadındır. Mehmet tüm bu süreçte Selin’e her daim destek olur. En nihayetinde Selin’in hayalleri gerçek olur ve bir yapım şirketi Selin ile anlaşma yapar. Selin hızla ünlenmeye başlar bu süreçte Mehmet ona her ne kadar destek olmuş olsa da bir şekilde ayrılırlar. Ancak Mehmet ayrılığı kabul etmek istemez ve Selin’i geri kazanmak için bir şeyler yapmaya karar verir.Mehmet arkadaşı Defne’nin de yardımıyla Selin’i geri kazanmak için planlar yapmaya başlar. Fakat Selin’in yeni bir sevgilisi olması ve etrafındaki insanlar işleri biraz zorlaştırır. Mehmet Defne ile birlikte Selin’i geri kazanmak için komik ve zorlu yollarda yürümeye başlar. Ancak bu süreç beklenmedik şeylerle dolu olacaktır. Filmin Oyuncuları Filmde Murat Boz Yasemin Allen ve İrem Sak başrolleri paylaşmaktadır. Murat Boz 7 Mart 1980 yılında Zonguldak Ereğli’de dünyaya gelmiş oldukça başarılı bir şarkıcı ve oyuncudur. Filmde Mehmet karakterini canlandırmaktadır. Yasemin Allen ise Selin karakterine can vermektedir. 10 Temmuz 1989'da Londra’da İngiliz-Türk vatandaşı olarak dünyaya gelmiştir. İrem Sak ise Mehmet’in yakın arkadaşı Defne’yi oynamaktadır, İrem Sak 9 Şubat 1986, Sivas doğumlu bir sanatçıdır.
 • 109dk
 • IMDb 5.1
 • 2.208
 • 0
The Purge: Election Year – Arınma Gecesi 3 Multi Dil izle
İncele
The Purge: Election Year – Arınma Gecesi 3 Multi Dil izle
Multi Dil
Arınma Gecesi 3 ABD İzleArınma Gecesi 3 izle, Arınma Gecesi 3 full izle, Arınma Gecesi 3 Türkçe dublaj izle, Arınma Gecesi 3 hd izle, The Purge: Election Year izle, Amerikan üklesinde her yıl bir gece tüm yasaklar serbest bırakılmaktadır. Seride 2025 yılında birinci defa bu gece amacıyla dünyaya kapılarını açan ülkede aktivite gecesi merak ortamında beklenmektedir. Diğer yandan bu organizasyonu bitirmek isteyen bir takım azınlık giderek güç kazanmaya başlar. En büyük destekçisi ise başkan adayı olan Senatör Charlie Roan liderlik eder iken seri heyecan ortamında kaldığı yerden devam etmektedir.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Arınma Gecesi 3 -The Purge: Election Year Keyifli seyirler.
 • 105dk
 • IMDb 6.0
 • 1.377
 • 0
The Fury – Öfke Türkçe Dublaj izle
İncele
The Fury – Öfke Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin kahramanı Tiny, yaşına göre aşırı alımlı ve güzel huylu bir yapıya sahiptir. Girdiği her ortamda göze hitap etmektedir. Erkeklerin kalbini çalmak konusunda üst düzey bir yeteneğe sahiptir. Kendisini görür görmez, tuhaf hissetmektedirler. Etkisine kapılanlar arasında yeğeni Albert’te yer almaktadır. Yıllar ilerledikçe, şans Tiny’nin yüzüne gülmüş ve güzelliğini daha üst seviyelere çıkarır bir şekilde devam etmiştir. Albert, artık bir fırsat bulup, Tiny’e ait büyük bir sırra vakıf olacaktır. Bundan sonrasında ona göre davranması gerekecektir. Aksi bir durum söz konusu dahi olmayacaktır. Fakat, bu seçeceği tavrında getirisi olduğu kadar götürüsü de fazla olacaktır. Kendisini büyük bir seçim yapmak üzere hazır hissetmesi gerekecektir.
 • 117dk
 • IMDb 5.9
 • 903
 • 0
Dağ 2 Yerli Film izle
İncele
Dağ 2 Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Dağ 2 Filmi'nin konusu;Bir rehine'yi kurtarmak için Irak'a giden özel harekat Arama kurtarma timinin başından geçenleri anlatan Dağ 2 izle Filmin konusu Özel hareketa yeni katılan Oğuz ve Bekir 5 yıllık eğitim sürelerini tamamlar ve timle beraber bir göreve çıkacaklardır. Bu çıktıkları görev bir rehine kurtarma operasyonudur. Fakat orada zulum gören Türk halkını gören tim kalıp onlar için savaşacaktır.Bu yapılan mücadeleyi güvenli film izle farkıyla izleyebilirsiniz.Bir çok kişi tarafından izlenen yayınlandığı tarihlerde izleyiciler tarafından TAm not alan ve halen etkisi kaybedemediğimiz, dağ 2 izle.
 • 135dk
 • IMDb 8.4
 • 3.645
 • 0
Doktor Strange Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Doktor Strange Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Fantastik ve bilim kurgu alanında başarılı bir yapım olan Doktor Strange Türkçe Dublaj HD izle filmini izlemediyseniz filmin konusu şöyle; Başarılı cerrah Stephen Vincent Strange, geçirdiği bir trafik kazası sonucunda elindeki sinirler zarar görünce artık mesleğini yapamaz hale gelir. Tüm yaraları iyileştirebilen, Tibette yaşamakta olan Ancient One adlı büyücünün varlığını öğrenmesi onun için yeni bir umut olur. Tibete giden cerrah sandığından çok daha büyük güçlerle karşılaşacaktır. Marvel aleminin sevilen süper karakterlerinden biri olan Doctor Strange'nin öyküsünü perdeye taşıyan filmde Doktor Strange İngiliz oyuncu Benedict Cumberbatch canlandırırken filmin yönetmen koltuğunda, ağırlıklı olarak korku-gerilim projelerinin aranan ismi haline gelen Scott Derrickson oturuyor.Bu güzel ve şahane  bir yapım olan Doktor Strange Türkçe Dublaj HD izle filmini güvenli film izle farkı ile siz seyircilerimize sunuyoruz.Şimdiden İyi seyirler.Doktor Strange zon zamanların en çok izlenen filmleri arasına girmeyi başardı. Türkiyede özellikle son yıllarda film izleme alışkanlığı oldukça yer almış durumda onun için sizlere elimizden geldikçe en iyi filmleri paylaşmaya çalışıyoruz.
 • 115
 • IMDb 7.4
 • 651
 • 0
Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle  filmi gerilim ve aksiyon filmi olarak karşımıza çıkıyor.Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle filminin konusu ise şöyle gelişiyor; Kızı ile yolculuğa çıkan bir adamın trende başlayan salgın ile hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır. Seok-woo kızı Soo-ahn ile birlikte Seul'den Busan'a gitmek üzere bir hızlı trene binerler. Ancak yolculuk esnasında hızla yayılan bir virüs baş gösterir ve virüse yakalanan herkes kana susamış zombilere dönüşmeye başlar. Virüsten etkilenmemiş yolcular, Busan'a sağ salim varabilmek için son derece tehlikeli bir yolculuğu tamamlamak zorunda kalacaktır.Film sizi o trene sokacak ve size de gerilim dolu bir yolculuğu tattıracak.Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle filmini güvenli film izle ile izleyerek gerilimin farkına varın.İyi Seyirler.Günümüzdeki Corona virüsünü biraz olsun anımsatan tarzda film, Zombi ekspresi kız ile babanın zorlu yolculuğunu konu almaktadır.
 • 120
 • IMDb 7.7
 • 936
 • 0
Sultan izle – (Hint Filmi)
İncele
Sultan izle – (Hint Filmi)
Türkçe Dublaj
Sultan Hint Filmi Konusu<br></br>Sultan izle, bir Bollywood filmidir. Öyle ki oyuncu kadrosunda Hindistan’ ın bütün sevilen oyuncuları yer almaktadır. Sultan Ali Khan’ ın yaşamını anlatan film bir nevi biyografi tarzında senaryolaştırılmış bir filmdir. Film konu itibari ile ünlü Hintli dövüşçü Sultan Ali Khan’ ın hayatını anlatmaktadır. Sultan Ali Khan hayatında çeşitli sorunlar ile boğuşmaktadır. Hindistan’ ın küçük Haryanalı bölgesinden çıkarak, kendini geliştiren ve bu gelişim sırasında da birçok sorun ile birlikte mücadele eden bir boksöre dönüşme hikayesini anlatmaktadır.<br></br>Aarfa da Sultan ile birlikte aynı küçük kasabada büyümüştür. Onun da kendine göre hayalleri vardır. Film hem Sultan’ ın boksör olma yolundaki mücadelesini anlatırken hem de özel hayatına değinerek Aarfa ya olan aşkını ve ikilinin birbirlerini sevmelerini de konu edinmiştir.Filmin yönetmenliğini Ali Abbas Zafar, yapımcılığını ve filmin senaryosunu da Aditya Chopra üstlenmiştir. Dram türündeki bir Bollywod filmidir. Bazen hüzünlendirecek bazen de sizleri duygu dolu bir aşkın kollarına bırakacaktır.<br></br>Sultan Oyuncu Kadrosu<br></br>Salman Khan: Sultan Ali Khan başrolü ile izleyicileri ile buluşmaktadır. Ünlü bir boksörü canlandırmaktadır.<br></br>Anushka Sharma: Aarfa rolünü canlandırmaktadır. Aarfa; Sultan Ali ile birbirlerini sevmektedir. Onun da bu hayatta kendine göre hayalleri vardır.<br></br>Marrese Crup: Marrese rolü ile izleyenlerle buluşur.<br></br>Amid Sadh: Sultan Ali’ nin filmdeki kardeşini canlandırmaktadır.<br></br>Randep Hooda: Sultan Ali’ nin koçu, yani boks hocası rolündedir. Tyron Woodley, Wrestley rolündedir.
 • 143dk
 • IMDb 7.0
 • 703
 • 0
Hep Yek 1 Full HD izle
İncele
Hep Yek 1 Full HD izle
Yerli Film
Hep Yek 1 KonusuTürkiye’ nin en ünlü kabadayılarından birinin oğlu olan Cevat oldukça şehvet düşkünü bir adamdır. Camillia ise, uluslararası boyutta ün salmış bir mankendir. Cevat Camillia’ ya olan tutkulu aşkının sonucu olarak, Camilia’ yı kaçırmaya karar vermiştir.Hep Yek 1 izle.<br></br>Ancak kaçırma işlemini Cevat’ ın kendisi yapmayacaktır. Onun adına Camilia’ yı Ziya Baba kaçırmayı üstlenmiştir. Camilia, Ziya Baba tarafından kaçırılır. Ancak kaçırılan ünlü manken Cavat’ a Ziya Baba tarafından götürülmez. Şahin’ e teslim edilir. Şahin bir paket içerisinde almış olduğu ünlü mankenin, bu paketin içinde olduğunu bilmeden yola çıkar. Yolda Gürkan ve Altan olan ikili ile yolu kesişir. Gürkan ve Altan oldukça belalı ve işleri rast gitmeyen ikilidir. Bu ikili yüzünden Şahin, Cevat’ a teslim etmesi gereken paketi yani Camilia’ yı kaybeder.Kaybettiği paket yüzünden önündeki 48 saat Şahin için zor zamanlar olacaktır. Yerli Türk filmi olan Hep Yek 1 filmi; Şubat 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Oldukça sevilen ve yerli komedi türünde, ünlü oyuncuların buluşturulduğu filmin devam filmleri de gelmiştir.<br></br>Hep Yek 1 Oyuncu Kadrosu<br></br>Camilla: Denise Capezza tarafından canlandırılmıştır. Cevat’ ın aşık olduğu mankendir.<br></br>Cevat: Gürkan Uygun tarafından hayat geçirilmiş bir karakterdir. Mafya babasının oğlunu canlandırmaktadır.<br></br>Altan: Gürkan’ ın en yakı arkadaşıdır.<br></br>Gürkan:.Altan’ ın en yakın arkadaşıdır ve Altan’ la çok iyi bir ikili olmuşlardır. Ancak belayı çeker yönleri yüzünden bulunduğu her ortama bela getirmeyi başarmışlardır.<br></br>Ziya Baba: Yüksel Arıcı’ nın canlandırmış olduğu karakter mafya babası rolüdür.
 • 98
 • IMDb 4.2
 • 500
 • 1
Görünmeyen Misafir Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Görünmeyen Misafir Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Görünmeyen Misafir Türkçe Dublaj Full HD izle filmi güvenli film izle sitemizde Gerilim filmleri izle  ve Gizem filmleri izle kategorisinde yer almaktadır.Görünmeyen Misafir Türkçe Dublaj Full HD izle filmi ispanya yapımı bir film olup konusu kısaca şöyle gelişmektedir;Adrian Doria varlıklı bir iş adamıdır. Bir gün kendisini kapısı kitli bir otel odasında sevgilisi Laural Vidanın cesedinin yanı başında bulur. Polis tarafından tutuklandıkan sonra deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Masum olduğunu kanıtlamak için şoförü Daniel Garrido araba kazasını aydınlatmaları gerekmektedir. Aynı zamanda avukatı Felix olayların seyrini değiştirebilecek bir delil araştırmaktadır. Virginia ve Adrian vaka hakkında konuşmalarını sürdürürler ama Adrianın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Bulmacada gerçek ve yalan kolayca yer değiştirebilmektedir.Gerilim ve gizeme doymak istiyorsanız eğer bu Görünmeyen Misafir Türkçe Dublaj Full HD izle filmini güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.İyi Seyirler
 • 106
 • IMDb 8.2
 • 1.244
 • 2
Yıldızlar da kayar Full HD izle
İncele
Yıldızlar da kayar Full HD izle
Türkçe Dublaj
Yıldızlar da kayar Full HD izle filmi Komedi Filmleri İzle ve Macera Filmleri İzle kategorisinde geliyor. Yıldızlar da kayar Full HD izle filminin konusu şöyle gelişiyor; Almanya'dan tüm dünyaya komedi anlamında nam salması üzerine hayatını anlatan filmi sakın kaçırmayın! Çocukluk döneminde fakirlik içerisinde büyüyen Borak'ın nasıl bir yıldıza dönüştüğünü ele alan filmde birçok macera ve komedi dolu olaylara tanıklık edeceksiniz.Aslında adının Saim olması ile birlikte Kreuzberg'e geldikten sonra ''Das Borak'' adına dönüşen bu komedyenin hayatına tanıklık ederken çok keyif alacaksınız.2016'da vizyona giren Türk-Alman ortak yapımında başrollerde Yavuz Seçkin,Larissa Gacemer,Serenay Aktaş,Ali Rıza Tanyeli,Veysel Diker,Tan Taşçı gibi isimler bulunuyor. Yıldızlar da kayar yerli komedi izle filmini güvenli film izle ekibi olarak tavsiye ediyoruz. Film hakkında bol yorum yapmayı da unutmayınız. Şimdiden keyifli seyirler dileriz.
  • 482
  • 0
  Ceberrut Yerli Film Full HD izle
  İncele
  Ceberrut Yerli Film Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Karşınızda Yerli  korku filmi olan Ceberrut Yerli Film Full HD izle filminin konusu şöyle gelişiyor; İnternet fenomeni olmak için Youtube’ta video yayınları yapan dört üniversiteli genç, uyduruk videolarla bir türlü istedikleri sonuca ulaşamıyorlar. Yeni videolar çekmek için internet araştırması yapan gençler, bir villada yaşanan enteresan hikâyeye rastlarlar. Fenomen olmak için, yaşanan trajik hikâyenin iyi bir malzeme olacağını düşünen gençler hocalarının da yardımıyla villayı kiralarlar. Birkaç gergin görüntü çekmek isteyen gençler, kendilerini bu villada hiç ummadıkları korku dolu olayların içinde bulacaklardır.Ceberrut Yerli Film Full HD izle filmini güvenli film izle ile izleyerek sizde korku dolu bir gerilimin içinde yer alabilirsiniz. İyi Seyirler.
  • 82
  • IMDb 4.5
  • 574
  • 0
  Dangal Türkçe Dublaj izle
  İncele
  Dangal Türkçe Dublaj izle
  Türkçe Dublaj
  İzlenecekler listesine alınabilecek film'lerden olan  Dangal Türkçe Dublaj izle konusu şöyle; Aamir Khan filmde Mahavir Singh isimli güreşçi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yapımcılığını Disney ile Aamir Khan üstleniyor. Khan hayranlarını yine büyülüyor. Bir rol için 28 kilo alınır mı demeyin söz konusu Aamir Khan ise bu sorgulanmaz bile. Filmde bir adamın 19, 29, 55 yaşlarındaki halini ayrı ayrı canlandıran Aamir Khan’ın çalışmaları gerçekleştirirken bir antrenör eşliğinde vücut geliştirdiği biliniyor. 98 kilo ile çekimleri bitince tekrar kilo veriyor. Dangal güreş yarışması anlamına gelir, zaten Dangal Türkçe Dublaj izle konusu da güreşmeyi bırakan bir babanın kızlarını güreşçi olarak yetiştirmesini anlatıyor. Biyografik spor dram filmidir.Hem toplumsal mesaj veren hemde bizleri düşünmeye sevkeden Dangal Türkçe Dublaj izle film'inin güvenli film izle ile keyfini çıkarın.İyi seyirler.
  • 161
  • IMDb 8
  • 1.407
  • 0
  Sonsuzluk teorisi türkçe dublaj izle
  İncele
  Sonsuzluk teorisi türkçe dublaj izle
  Türkçe Dublaj
  Madras'da fakir bir ailenin çocuğu olarak doğup büyüyen, iyi bir eğitim almayan  Srinivasa Ramanujan (Dev Patel), matematiğe  adeta aşıktır ve çok büyük ilgisi vardır.Sonsuzluk teorisi  türkçe dublaj izle aynı zamanda  1991'de Robert Kanigel'in yazdığı biyografik romandan uyarlanmıştır. Srinivasa Ramanujan (Dev Patel)  Yaptığı Çalışmalarını İngiltere'ye ve  Cambridge Üniversitesi'ne gönderir. Bu çalışmalardan çok etkilenen bir profesör genç dahiyi üniversiteye davet eder. Tüm hayatını geçirdiği ülkeyi ve sevdiği kadını matematik uğruna  geride bırakarak İngiltere'ye gelen Ramanujan için zorlu zamanlar başlar. Hiç alışık olmadığı akademik  bir dünya  hem de 1. Dünya Savaşı'nın tüm ağırlığını hisseden ülkede yabancı düşmanlığıyla mücadele etmek zorunda kalacaktır.Matematik ve biyografi seven izleyicilerimize kesinlikle güvenli film izle farkıyla izlemelerini şiddetle öneririz..
  • 108
  • IMDb 7.2
  • 1.677
  • 0
  Sanal Devrim Full HD izle
  İncele
  Sanal Devrim Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Sanal Devrim - Virtual Revolution filmi hd güvenli izle. Dünya nüfusunun büyük bir sanal gerçeklik içerisinde yaşamakta olduğu Sanal Devrim izle 2047 senesi Paris’inde geçmektedir. Dünya nüfusunun en önemli bir kısmı sanal gerçeklik evrenine bağlanmakta, gerçeğin kendisi ile kimse ilgilenmemektedir. Sanal gerçeklik firmaları için çalışmakta olan bir gölge ajanı olan Nash de sistem içerisindeki teröristleri avlamak ile görevlidir. Bu fantastik ve macera dolu film için guvenlifilmizle.com  ailesi olarak iyi seyirler dileriz.
  • 92
  • IMDb 4.9
  • 568
  • 0