2015
Kardeşim Benim 1 izle (Full HD)
İncele
Kardeşim Benim 1 izle (Full HD)
Yerli Film
Kardeşim Benim 1 izle, sımsıcak ve sevgi dolu bir kardeşlik hikayesini anlatıyor. Jet hızında kardeşim benim izle Full hd tek parça 720p kalite ile.Kardeşim Benim 1 KonusuFilm hızla akıp giderken kimi zaman duygulanıyor kimi zamansa gülmekten kendinizi alamıyorsunuz. Hakan ve Ozan müzikle ilgilenen her ikisi de ünlü olan sanatçı iki kardeştir. Bir çok ortak noktaları olmasına rağmen aslında oldukça farklı karakterlerdir. Hakan 30’lu yaşlarında, sakin bir yapıya sahiptir. Alternatif müzik ile uğraşan Hakan bu çevrede oldukça ünlü bir sanatçıdır. Ozan ise Hakan’ın kardeşidir ve onun tam aksi bir yapısı vardır. Ozan popla ilgilenmektedir ve oldukça ünlüdür. İkili yaşadıkları pek çok çatışma ve fikir ayrılığı nedeniyle küstür.Yıllar boyunca görüşmemişlerdir. Bu küslük öyle büyük bir inada dönmüştür ki, ileri boyutlardadır. İkili babalarının hasta olmasına rağmen bir araya asla gelmemektedir. Hastane ziyaretlerini bile özenle farklı zamanlarda yapmakta ve karşılaşmamak için üstün bir çaba göstermektedirler. Ancak babalarının vefatıyla bu durum değişir. Miras meseleleri yüzünden ikili mecburen konuşmak zorunda kalır.Filmin OyuncularıMurat Boz 7 Mart 1980’de Zonguldak Ereğli’de dünyaya gelmiştir. Aslen şarkıcı olarak bilinen Murat Boz bu filmde Ozan olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendisi 2014’ten itibariyle oyunculuk kariyerine daha çok odaklanmaya başlamıştır ve özellikle pek çok komedide karşımıza çıkmaktadır. 4 yıl süren bir evliliği olmuştur Eliz Sakuçoğlu ile ve bu evlilikten sonra tekrar evlenmemiştir. Burak Özçivit ise eski mankenlik yapmış ünlü bir oyuncudur. Filmde Hakan karakterini canlandıran Özçivit 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2017 yılında ise Çalıkuşu dizisinde tanıştığı oyuncu arkadaşı Fahriye Evcen ile hayatını birleştirmiştir. İkilinin bir oğulları vardır. Kardeşim benim 1 izle.
 • 109
 • IMDb 6.8
 • 99
 • 0
Özgürlüğün Sesi Bilal Türkçe dublaj izle (ATV)
İncele
Özgürlüğün Sesi Bilal Türkçe dublaj izle (ATV)
Türkçe Dublaj
2017 animasyon filmi, Özgürlüğün Sesi Bilal Türkçe dublaj izle olarak ATV ekranlarında. Bilal-i Habeşin hikayesi ilk ezan okumasını izleyin.Özgürlüğün Sesi Bilal Filmi KonusuSinemalarda izleyiciler tarafından oldukça iyi tepki alan Özgürlüğün sesi bilal filmi, oldukça usta oyuncuların seslendirmeleriyle beyaz perdede oynatıldı. Tamer Karadağlı, Engin Altan Düzyatan ve bir çok oyuncumuz tarafından seslendirilen film 2017 de sinemada idi yakın zamanda da tv de başlatıldı. Filmin konusuna gelecek olursak, siyahi bir köle olan Bilal Hz. Muhammet peygamberimize ilk inanan insanlardan birisidir. Dolayısı ile ilk ezanı okumuş olan Bilal-i Habeşi hikayesi anlatılmaktadır. Büyük küçük demeden her kesime hitap eden animasyon filmi izlemenizi öneririz. Guvenlifilmizle.com Sunar.Filmin Dublaj Ekibi ve Bilgiler Engin Altan Düzyatan Ayça Bingöl Tamer Karadağlı Volkan Severcan Hakan Vanlı Yönetmen: Khurram H. Alavi ve Ayman Jamal Müzik:Atli ÖrvarssonBu Filmi gerçekten izlemenizi öneririz, özgürlüğün sesi bilal izle
 • 105dk
 • IMDb 7.0
 • 235
 • 0
Bana Masal Anlatma izle Full YouTube
İncele
Bana Masal Anlatma izle Full YouTube
Yerli Film
2015 yapımı yerli komedi filmi, Bana Masal Anlatma izle Full YouTube üzerinden izle. Çok saf ruhlu delikanlı olan Rıza ile kahkaya hazırmısınız?Bana Masal Anlatma KonusuRıza son derece iyi yürekli, saf ruhlu ve tam manasıyla delikanlı olarak tanımlanabilecek biridir. Ve hayatını kazanmak için dolmuş şoförlüğü yapmaktadır. Rıza’nın tek problemi kızlar konusunda çok çekingen olmasıdır. Bu konuda şeytanın bacağını bir türlü kıramamıştır. Doğup büyüdüğü mahallede çok sevilen Rıza, esnafın ve mahalle halkının adeta göz bebeğidir. Herkesle arası çok iyidir. Bir gün hayatına Ayperi adında bir kızın girmesiyle her şey değişir. Rıza ilk görüşte Ayperi’ye aşık olur. Ayperi adeta masallarden fırlamış gibi biridir. Rıza’nın hayatına girmesiyle birlikte güzel mahallenin kapıları Ayperi’ye de açılmış olur. İki gencin hikayesi böylelikle başlar. Güvenlifilmizle.com sunar.Filmin OyuncularıFatih Artman filmde Rıza’yı canlandırmaktadır. 13 Şubat 1988 yılında Ankara’da doğmuştur. Behzat Ç, Vatanım Sensin gibi dizilerde çok önemli roller oynamıştır. 32 yaşında olan oyuncu 2010 yılından beri etkin olarak oyunculuk yapmaktadır. Bana masal anlatma izle.
 • 101
 • IMDb 7.8
 • 238
 • 0
Ali Kundilli 1 Full izle, (720p) izle
İncele
Ali Kundilli 1 Full izle, (720p) izle
Yerli Film
Türkiyede yeni oyuncu olan, Cem Gelinoğlu ile çok güzel bir film ali kundilli 1 izle, 720p kalite ile full hd film izleme fırsatı veriyor.Ali Kundilli KonusuAli Kundilli oldukça keyifli bir komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin ana karakteri olan Ali Kundilli modern hayatı, onun getirilerini ve mevcut sistemi reddeden biridir. Ona göre sigortalı ve sabit bir iş pek de matah bir şey değildir. Bu nedenle Ali Kundilli sürekli olarak yeni proje ve icatlar üreten biridir. Bu projelerin bir gün muhakkak keşfedileceğine inanmaktadır ve son derece hayalperest biridir. İcatları keşfedildiğinde ise kurduğu hayallerin birer birer gerçek olacağına inanır. Ali kundilli 1 izleÇocukluktan beri arkadaşı olan Vedat kendisi ile aynı hayalleri paylaşmaktadır. Aynı mahallede büyümüz olan ikili, oldukça sıkı dostlardır. Üstelik ikili, iki kız kardeşe aşık olduklarından bacanak olma hayali de kurmaktadırlar. Ayşe ve İlknur iki kız kardeştir. Ali İlknur’a Vedat ise onun kardeşi Ayşe’ye aşıktır. Fakat kızların babası, kızlarını evlendirmek için damat adaylarından düzenli, sabit bir iş beklemektedir. Ancak kendi hayalleri olan ve sigortalı işe son derece uzak olan Ali için bu çok zordur. Bu yüzden hayallerini kovalamaya devam eder, çünkü sevdiği kadını en iyi böyle yaşatabileceğine inanmaktadır.Filmin OyuncularıFilmde Ali Kundilli’ye hayat veren Cem Gelinoğlu senarist ve oyuncudur. 20 Temmuz 1983 tarihinde Düzce’de dünyaya gelmiştir. 36 yaşında olan oyuncu, aynı zamanda filmin senaristliğini de yapmıştır. Sami Aksu ise filmde Vedat karakteriyle karşımıza çıkmaktadır. 15 Mayıs 1988 doğumlu olan Aksu, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Güvenlifilmizle.com Ali kundilli 1 izle sunar.
 • 111
 • IMDb 7.0
 • 119
 • 0
Grinin Elli Tonu Türkçe Dublaj izle
İncele
Grinin Elli Tonu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Son zamanlarda oldukça rağbet gören bir film olan Grinin Elli Tonu Türkçe Dublaj izle film'inin konuşu şöyle; Edebiyat ögrencisi olan Anastasia Steele, genç girişimci Christian Greyle röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Anastasia, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Anastasianın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, ancak şartları vardır... Greyin sıra dışı erotik istekleri karşısında şoka uğayan ama bir yandan da heyecana kapılan Anastasia tereddüde düşer. Büyük başarısına rağmen -çok uluslu şirketleri, uçsuz bucaksız serveti ve sevgi dolu bir ailesi vardır. Grinin Elli Tonu Türkçe Dublaj izle film'inde ki Grey şehvete esir olmuş ve hükmetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken, Anastasia, Christianın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.Sizde güvenli film izle ile bu keşiflere yelken açacaksınız.İyi Seyirler.
 • 125
 • IMDb 5.5
 • 765
 • 0
Mad Max İzle(Öfkeli Yollar) Türkçe Dublaj İzle
İncele
Mad Max İzle(Öfkeli Yollar) Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Tom Hardy'den yine Efsane bir film olan  Mad Max  filminin konusu şöyle; Çalkantılı geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de, Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir.Olaylar daha da ilginç bir hal alarak sizleri mad max ile birlikte güvenli film izle  farklı maceralara götürecek. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar. Joe ise kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli olan bir  kaybının peşindedir.
 • 120
 • IMDb 7.5
 • 1.142
 • 0
Düğün Dernek 2: Sünnet izle (Tek Parça)
İncele
Düğün Dernek 2: Sünnet izle (Tek Parça)
Yerli Film
En komikler arasında olan Düğün Dernek 2: Sünnet izle (Tek Parça) olarak eklendi. Filmde, İsmail ilk filmde oğlunu evlendirdi sırada torunun sünneti var.Düğün Dernek 2 KonusuDüğün Dernek neşesiyle, coşkusuyla, şarkılarıyla ve karakterleriyle insanın yüreğine bayram şenliği bırakabilecek bir seri. İsmail ilk filmde oğlunu evlendirmiş ve güzel bir düğün kurmuştur. Bu filmde ise torununun sünnet düğünü için harekete geçer. Ekip terkar bir araya gelir ve curcunanın ardı arkası kesilmez. Ekibin başından belalar ve olaylar eksik olmaz. Acelece hazırlanan düğüne aşk dahi karışır.Filmin OyuncularıFilmde birbirinden yıldız isimler yer almaktadır. 10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiş olan Ahmet Kural filmde Fikret’i canlandırmaktadır. Ahmet Kural 2007’den beri etkin olarak sektördedir. 37 yaşında olan oyuncu, filmde Çetin olarak karşımıza çıkan Murat Cemcir ile sıkı bir dostluğa sahiptir. Murat Cemcir 43 yaşında ve Gürcü asıllı bir oyuncudur. 30 Kasım 1976’de Niksar’da doğmuştur. Düğün Dernek 2: Sünnet izle
 • 100
 • IMDb 7.6
 • 735
 • 0
Diriliş (The Revenant) izle
İncele
Diriliş (The Revenant) izle
Türkçe Dublaj
Eğer izlemediyseniz muhteşem Diriliş (The Revenant) izle filmini kesinlikle tavsiye ederiz ayrıca konusuna gelecek olursak şöyle; Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) kürkleri için hayvanları avlayan bir kuruluş için çalışan deneyimli bir tuzakçıdır. Fakat avlandıkları bölgelerde kendilerinden başka hem yerli Kızılderililer hem de Fransız birlikleri kol gezmektedir. Bir av ertesinde bir boz ayı tarafından ölümcül bir biçimde yaralanan Glass'ı, ekibi yavaşlamamak adına ölüme terk eder. Fakat bölgeyi herkesten iyi bilen avcı Glass hayata tutunur ve yavaş da olsa yaraları iyileşir. Zira yaşama tutunması için oldukça geçerli bir sebebi vardır.Diriliş (The Revenant) izle  filmindeki bu sebebi hep birlikte  güvenli film izle ile  izleyerek sizlerde aksiyona ortak olun; şimdiden iyi seyirler.
 • 156
 • IMDb 7.5
 • 839
 • 0
Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle
İncele
Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Usta Oyuncu Matt Damon'ın başrolde oynadığı bu muhteşem Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle film'ini kesinlikle izlemelisiniz. Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle film'inin konusu şöyle geçiyor;Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Fakat Watney hayattadır ve kendisini Mars’ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim adamı durmaksızın bu ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da cesur bir kararla kurtarma operasyonunda yer alırlar.Bu muhteşem Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle filmini güvenli film izle farkı ile izleyerek sizde bu kurtarma operasyonuna ortak olabilirsiniz.İyi Seyirler.Marslı Film KonusuMarslı filmi uzay konularını sevenlerin en çok tercih ettiği filmler arasında yer almaktadır. Film içerisindeki görsel efektler ve son derecedeki başarılı konusu ile izleyiciyi kendine hayran bırakmaktadır. Son zamanların en sevilen ve en fazla okunan The Martian adlı kitabından esinlenerek senaryo yazılmaktadır. Andy Weir imzalı bu kitap ülkemizde ‘Marslı’ adı ile basılmaktadır. Mars gezegenine astronotların gönderildiği önemli bir görevde şiddetli bir fırtınaya yakalanmaktadırlar. Mart Warney isimli bir astronotun şiddetli bir fırtınaya yakalanarak öldüğü düşünülmektedir. Mart Warney ekibi tarafından bir süre aranıldıktan sonra öldüğü düşünülerek terk edilmektedir. Ancak Mart Warney o fırtınadan sağ çıkmaktadır. Bir süre ekibini arayarak onlara birtakım sinyaller göndermeye çalışmaktadır.Ekibine ulaşamayınca Mars üzerindeki elindeki sınırlı olanaklara dünyaya yaşadığına dair sinyaller göndermeye çalışmaktadır. NASA ve uluslararası bilim insanların özverili çalışmaları ile astronot Mark Watney’ i eve dönmesi ile uğraşmaktadır. Eve dönmeye çalışırken ekip arkadaşları da tehlikeli bir kararın eşiği ile karşı karşıya gelecektir. Mart Warney, ekip arkadaşlarının kendisini kurtarmasını beklerken hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Bu mücadelesini kayıt altına almaktadır.Marslı Filmi oyuncu kadrosuMatt Damon; Filmin ana karakter oyuncusu. Marsta oluşan şiddetli patlama sonucu öldüğü tahmin edilerek burada bırakılmıştır. Ünlü bir botanik bilimci olması sayesinde Mars’ ta hayatta kalmayı başarmıştır. Watney rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Jessica Chastain; Melissa Levis rolü ile karşımıza çıkmakatdır. Jeolog olmasının yanında Ares 3 ün komutanıdır. Kristen Wiig: NASA nın medya ilişkilerine bakan yöneticidir. Bilgi akışını sağlamaktadır.Marslı izle
 • 141
 • IMDb 7.7
 • 840
 • 0
Nefret Sekizlisi Full HD Türkçe Dublaj izle
İncele
Nefret Sekizlisi Full HD Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Adeta Yıldızlar geçidi olan ve Quentin Tarantino'nun yönetmen koltuğunda oturduğu Nefret Sekizlisi Full HD Türkçe Dublaj izle filmi ağır ilerliyor ama sizi içine çekecek bir film.Nefret Sekizlisi Full HD Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle gelişiyor; İç Savaştan birkaç sene sonra... Bir posta arabası, kış soğuğu yaşayan Wyomingden geçer. Yolcular, cellat John Ruth (Kurt Russell) ve yakaladığı kaçak Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh), Domerguenun adalete teslim edilmesi için Red Rock kasabasına doğru hızla yol alır. Yolda iki yabancıyla tanışırlar: Biri, kötü şöhretli bir ödül avcısı olan, zenci bir eski federasyon askeri Binbaşı Marquis Warren (Samuel L. Jackson) ve diğeri de kasabanın şerifi olduğunu iddia eden güneyli haydut Chris Mannix (Walton Goggins)tir. Tipide yollarını kaybeden Ruth, Domergue, Warren ve Mannix, bir dağ geçidindeki konaklama yeri olan Minnienin Tuhafiyesine sığınır. Onları mekânın sahibi değil, dört yabancı karşılar: Minnienin yerine göz kulak olan Bob (Demian Bichir), Red Rock celladı Oswaldo Mobray (Tim Roth), Kovboy Joe Gage (Michael Madsen) ve General Sanford Smithers (Bruce Dern). Fırtına hızlanırken sekiz gezginimiz, Red Rocka hiç varamayabileceklerini öğrenir ve Artık aksiyon burdan sonra başlar.Nefret Sekizlisi Full HD Türkçe Dublaj izle filmi siz değerli takipçilerimiz için güvenli film izle ile sizlerin karşısında.Kesinlikle öneriyoruz.İyi Seyirler.
 • 183
 • IMDb 7.7
 • 444
 • 0
Sevginin Gücü – Bajrangi Bhaijaan Türkçe Dublaj izle
İncele
Sevginin Gücü – Bajrangi Bhaijaan Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film o kadar muhteşem ki nakış nakış tüm güzel duyguları insanın yüreğine işleyen bir yapıt.Sevginin Gücü - Bajrangi Bhaijaan Türkçe Dublaj izle filmi belki de Hintli oyuncu Salman Khan'ın en başarılı yapıtı olarak düşünülebilir.Sevginin Gücü - Bajrangi Bhaijaan Türkçe Dublaj izle filminin konusuna kısaca değinecek olursak;Pakistanlı konuşamayan küçük bir kız çocuğu Hindistanda kaybolur. Bu kızı  kendi tarikatı ya da dini gereği yalan söyleyemeyen ve çok iyi kalpli olan Salman Khan bulur ve herşeyi göze alarak küçük kızı ailesine kavuşturmak için yollara koyulur ve bu serüvende başına gelen olayları ve en güzel duyguları güvenli film izle ile izleyerek bizlerde göreceğiz ve şahit olacağız. İyi kalpliliği yüzünden başına gelmeyen kalmayan,kaybolan ve konuşamayan bir kız ve onlara yardım eden bir gazeteci vicdan sorgulatacak bir flim.kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.
 • 159
 • IMDb 7.9
 • 1.098
 • 0
Kaçak Asker – AWOL-72 Full HD izle
İncele
Kaçak Asker – AWOL-72 Full HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin kahramanı Awol 72, hükümete ait haddinden fazla bilgiye sahiptir. Bu bilgilerinin gizli kalması ve hiçbir şekilde açığa çıkma ihtimalinin bile bulunmaması gerekmektedir. Bu konuda büyük bir hassasiyete sahip olan otoriteler, hiç hesapta olmayan durumlara tanık olacaktırlar. <strong> Kaçak Asker </strong> Awol 72’nin sahip olduğu sırların bedelini ödemesi sürecini aktaracaktır. Bilgilerin dışarıya sızdırılmaması adına gereken önlemlerin alındığı düşünülmektedir. Fakat, bu farklı gelişmeye doğru orantılı olarak sıra dışı durumlar yaşanacaktır. Üst seviyedeki savaşçılar bir anda sıradan olmayan bir katilin peşinden yol almak zorunda bırakılacaklar. Çünkü, sırların güvenliği ve emniyeti de buna bağlı olacak. Awol 72’nin bu konudaki yetenekleri, kendilerine kılavuzluk yapacaktır.
 • 79
 • IMDb 3.8
 • 954
 • 0
Yağmurlarda Yıkansam Full izle
İncele
Yağmurlarda Yıkansam Full izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede kadına şiddet ön plana çıkarılacaktır. Gamze isimli küçük kız, hayatının bir anda ne derece değiştiğine tanık olacaktır. Karakter, küçüklüğünden beri sorunlu bir ailede büyümüştür. Son zamanlarda annesi babasıyla iletişimini tamamen kesmiştir. Ancak, Gamze’nin babası sürekli olarak kendilerini taciz edip, zorbalık çıkarmaya başlamıştır. Bir süre sonra da iş iyice ciddiye binip, Gamze’nin annesini elleriyle bıçaklamasına kadar gidecektir. <strong> Yağmurlarda Yıkansam </strong> Annesini kaybeden Gamze’nin hayata tutunma çabasını ele alacaktır. Karakter için geçmişte güzel günlere umutlu bakılmaktadır. Lakin babasının kendisini açıklama yapmadan kaçırması ve teyzesinin evine bırakması, kendisini büyük bir şoka uğratacaktır. Teyzesi, yalnız başına yaşam sürdürmektedir. Bir süre sonra Gamze’yi başka işlere sevk etmeye başlayınca, karakter kaçmakta çareyi bulacaktır. Hale isimli karakter, kendilerinin apartmanına henüz çok yeni taşınmıştır. Kendisinin Engin isimli veteriner sevgilisiyle mutlu bir ilişkisi mevcuttur. Lakin doğum gününde tanık olacağı evlenme teklifini reddetmesi, kendisinin hayatını da altüst edecektir. Evliliğe karşı büyük bir önyargısı bulunmaktadır. Bir süre sonra yolu Gamze ile kesişen Hale’nin kendisiyle arasındaki bağlantı ortaya çıkacaktır.
 • IMDb 5
 • 482
 • 0
Ana Yurdu Full izle
İncele
Ana Yurdu Full izle
Yerli Film
Nesrin isimli karakter, boşanma sürecini sancılı bir şekilde geçirmiş ve beraberinde de yeni yeni toparlanmaya başlamıştır. Ofisteki işinden ayrılan karakter, İstanbul’daki evini de terk etmiştir. Artık yeniden baba topraklarına dönmesi gerekecektir. Hayatını uzun zaman önce kaybeden babaannesinin evi kendisinin tek sığınacak yuvası olacaktır. Anadolu’nun bağrındaki boş köy evinde, sıfırdan bir yaşam kurmaya çalışacaktır. Nesrin’in birtakım hayalleri mevcuttur. Çocuk yaşlardan itibaren yazar olmayı istemiştir. Yaşadıklarının bu evin atmosferleriyle birleşip, ilk romanını çıkaracağını düşünmektedir. Öte yandan uzun zamandır haber bile alamadığı annesiyle, bu evde çat kapı karşı karşıya gelmeleri planını yarıda bırakacaktır. İkilinin arasındaki anne kız ilişkisi hiçbir zaman iyi olmamıştır. Anlaşmak konusunda güçlük çekmektedirler.
 • 98
 • IMDb 7.3
 • 619
 • 0
Toz Bezi Tek Parça izle
İncele
Toz Bezi Tek Parça izle
Yerli Film
Hikâyede İstanbul’da iki kadının yaşam mücadelesi üzerinde durulacaktır. Karakterler, buradaki hayatı anlamak ve çalışarak kendi yollarını çizmek zorundadırlar. Nesrin ile Hatun, gündelik işlerine giderek geçimlerini sağlamaktadır. İstanbul’daki zorlu yaşam koşullarında, birbirlerine sığınan iki yakın arkadaş olmuşturlar. Hatun, çalışmaya gittiği bölgelerden ev alabilmenin hayalini kurmaktadır. Nesrin ise küçük kızıyla birlikte yaşamaktadır. Kendilerini uzun zaman önce terk eden kocasının, niçin böyle bir eyleme giriştiğini anlamlandırmaya çalışmaktadır. Diğer taraftan da kızının sorumluluklarını karşılamaya çabalamaktadır. Her ne olursa olsun, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan iki kadın yapacakları seçimlerle birlikte, kaderlerini değiştirmeye çabalayacaktırlar. İstanbul’un kalabalığında boğulmanın yerine kendi benliklerini fark ettirmek isteyecekler. Fakat bütün ideallerinin gerçekleşmesi uzun zaman alacaktır.
 • 99dk
 • IMDb 7.8
 • 664
 • 0
Antisosyal 2 izle
İncele
Antisosyal 2 izle
Türkçe Dublaj
Doğurduğu bebek kısa bir süre sonra elinden alınan anne deliye dönmüştür. Aradan epey uzun zaman geçer fakat anne bebeğini aramaktan asla vazgeçmez. Büyük bir virüs salgını olan bir sitede bebeğini arayan anne orada küçük bir kız çocuu ile tanışır  ve kısa bir süre sonra güvenlik görevlileri tarafından yakalanacaktır. virüs salgını son aşamaya gelmeden önce acilen siteyi terk etmesi gerekmektedir.
 • 90dk
 • IMDb 4.6
 • 414
 • 0
Son Çıkış Full Hd İzle
İncele
Son Çıkış Full Hd İzle
Türkçe Dublaj
son çıkış izle İstanbul'a Hoş geldiniz , Kötülük ve ikiyüzlülükle beslenen bir orman sonunda duranlar. Tahsin , Tahsin mecazen olmuş bir mimardır. Bir gün eski arkadaşı siren'i tekrardan görür. Organik çiftlikte çalışan arkadaşı uzak güney kıyısında yaşamaktadır ve çok degişmiştir ondan büyülenmiştir, Öfkeli bir şekile elveda ederek hava alanına gitmiştir. Yine de. Dramik bir rahatsızlığı olmuştur yorum yapmayı ve beğenmeyi unutmayın lütfen yorumlarınız bizim için değerli
 • 93dk
 • IMDb 8.1
 • 672
 • 0
Kum Adam Türkçe Dublaj 1080p İzle
İncele
Kum Adam Türkçe Dublaj 1080p İzle
Türkçe Dublaj
değişik ve acayip güçlere sahip bir kız gece gördüğü korkun kabuslarında sand man adında korkunç bir canavar yaratır bu canavar kıza kötü davrananları cezalandırır kızın bu gücü kontrolsüz dür ve her an ne olacağı tahmin edilemez bir hal alır film için yorum ve beğeni atmayı unutmayın
 • 90 dk
 • IMDb 4.5
 • 614
 • 0
12