10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Yeşil Rehber izle Tek Parça Telifsiz (Green Book) izle

-

Green Book

Yeşil Rehber izle Tek Parça Telifsiz (Green Book) izle
2018 de çekilen en iyi filmlerden birisi olan Yeşil Rehber izle Tek Parça Telifsiz (Green Book) izle filmi sizler için hd kalitede eklendi. Yeşil rehber izle.

Green Book (Yeşil Rehber) Konusu

Green Book 2018 yapımı dram ve biyografik türde başarılı bir film. Film ünlü bir piyanistin şoförü Tony’nin öyküsünü anlatıyor. Tony bir konser turu nedeniyle oldukça ünlü bir piyanistin şoförlüğünü yapmaktadır. Tony Amerika’da İtalyan bir mahallede yaşamakta olan biridir. Afro-Amerikalı olan Don Shirley ise başarılı ve ünlü bir piyanisttir. Yıldızı parlayan piyanist tur kapsamında konser için Manhattan’ın güneyine doğru yolculuğa çıkacaktır. Bu nedenle bu yolculuk için bir şoföre ihtiyacı vardır. Film ayrıca dönemin ve Amerikan toplumunun bir takım kırılma noktalarına değinmektedir aslında. Bu yolculuk esnasında güvende kalabilmek için Tony, Afro-Amerikalılar için Yeşil Rehber adlı kılavuzu kullanır. İkili bu yolculukta pek çok şeyle karşılaşırlar. Bu kimi zaman ırkçılık, kimi zaman tehlike, kimi zamansa nezakettir.

Filmin Oyuncuları

Viggo Mortensen filmde Tony olarak karşımıza çıkmaktadır. 20 Ekim 1958 doğumlu olan ünlü aktör 61 yaşındadır. gösterilmiş Danimarka asıllı olan Viggo Mortensen film ve tiyatro oyuncusu, şair, müzisyen, fotoğrafçı ve ressamdır. 1987 - 1998 yılları arasında Exene Cervenka ile evliği olmuştur. Çiftin bu evlilikten bir oğulları vardır. Mahershala Ali ise ünlü piyanist Don Shirley olarak karşımıza çıkar. Mahershala Ali 16 Şubat 1974 tarihinde Oakland, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. 46 yaşında olan başarılı aktör Amatus Sami-Karim ile evlidir. Mahershala Ali bir çocuk babasıdır ve Müslüman olduğu bilinmektedir.  Yeşil Rehber izle
  •  Süre: 130dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 142
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER