9.4
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Unutursam Fısılda Tek Parça izle

-

Unutursam Fısılda

Unutursam Fısılda Tek Parça izle
Netflix de yayınlanan yerli aşk filmi Unutursam Fısılda Tek Parça izle, 70 li yılları konu alan filmde aşk şiirleri yazan kız kardeşleri göreceksiniz.

Unutursam Fısılda Konusu

Unutsam fısılda sizleri geçmişe götürecek, nostaljinin büyüsünü tattıracak duygu dolu bir film. Sinema severlerden tam not almış olan bu film aşkı, kardeşliği, aileyi ve insanın kendini buluşunu anlatıyor. 70’li yılların o güzelim atmosferini başarılı bir biçimde yansıtıyor. Filmin konusuna gelecek olursak, her şey iki kız kardeşle başlıyor aslında.Hatice ve Hanife birbirinden son derece farklı karakterlere sahip olan iki kız kardeştir. Hanife Hatice’den büyüktür ve çok güzel aşk şiirleri yazmakta olan, biraz içine kapanık ve çekingen biridir. Duygularını kendi gizli defterine yazacak ifade etmektedir. Hatice ise Hanife’nin küçüğüdür ve onun aksine çok daha girişken, kabına sığmayan bir hali vardır. Hatice şarkı söylemek konusunda büyük bir tutkuya ve yeteneğe sahiptir. Hatice daha cesur bir karakterdir ve hayallerinin peşinden koşacak güce sahiptir. Hanife ise hayata karşı daha korunaklı durmayı tercih eden biridir. Bir gün kasabaya yeni bir müzisyen gelir. Tarık ışıl ışıl bir gençtir ve Hatice’yi keşfetmesi uzun sürmez. Aralarında başlayan aşk ve hayallere uzanan bir yolculuğa dönüşür. Hatice ardında neyi bıraktığı bile düşünmeden hayallerinin peşinden koşar. Ve bazı yüzleşmeler ancak yıllar sonra yaşanır.

Filmin Oyuncuları

2014 çıkışlı olan film bir Çağın Irmak yapımıdır. Filmde Hatice karakterinin gençlik yılları başarılı ve güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah tarafından canlandırılmıştır. Güzel oyuncu 17 Ağustos 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.
  •  Süre: 98 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 235
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER