United Kingdom
Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Karşınızda çok değişik ve ilginç gelen bir gizem suç ve dram kategorisinde olan Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle filmi  bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle filminin konusu şöyle; Jake Gren, hapiste yapayalnız geçirdiği yedi yılın ardından serbest kalmıştır. Takip eden iki yıl boyunca kumardan büyük paralar kazanır. Artık kendisini hapse gönderen, kumarhane sahibi Dorothy Macha’dan intikamını almaya hazırdır. Onu yardımcılarının önünde küçük düşürür ve tepetaklak eder. Bu sırada doktorlar kendisine ender rastlanan bir hastalığa sahip olduğunu ve üç gün içinde öleceğini söylerler. Bu üç gün içinde Jake’in tehlike sözcüğü altında yaşadıkları izleyicisine heyecan dolu anlar yaşatıyor. En büyük düşmanın kim olduğu ise tam bir muamma!.Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle filmi ile en büyük düşmanınızın kim olduğunu öğrenmek isterseniz güvenli film izle ile Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle filmini tavsiye ediyoruz.İyi seyirler.
 • 115
 • IMDb 6.4
 • 600
 • 1
Mogli Orman Çocuğu Türkçe Dublaj izle
İncele
Mogli Orman Çocuğu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Çok güzel bir macera ve dram filmi olan Mogli Orman Çocuğu Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle; Bir insan çocuğu olan Mowgli,Annesinden babasından ayrı  Hindistan’ın ormanlarında kurt sürüsü tarafından yetiştirilir. Baloo ve Bagheera adlı bir panterin kanatları altında ormanın sert kurallarını öğrenirken diğer hayvanlar tarafından ormanın bir üyesi olarak görülür fakat korkutucu kaplan Shere Khan onu dışlar ve onun bir orman üyesi olamayacağını söyler aslında  kaplan Shere'nin   ondan hoşlandığı söylenemez. Ancak, Mowgli insan ırkıyla yüzleştikçe daha büyük tehlikelere karşı hazırlıklı olmalıdır. Güzel vakit geçirebileceğiniz Mogli Orman Çocuğu Türkçe Dublaj izle filmini tavsiye ediyoruz.Filmi güvenli film izle ile keyifle izleyebilirsiniz.Yorum yapmayı unutmayınız.İyi Seyirler.
 • 104
 • IMDb 6.6
 • 675
 • 0
Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle
İncele
Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Usta Oyuncu Matt Damon'ın başrolde oynadığı bu muhteşem Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle film'ini kesinlikle izlemelisiniz. Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle film'inin konusu şöyle geçiyor;Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Fakat Watney hayattadır ve kendisini Mars’ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim adamı durmaksızın bu ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da cesur bir kararla kurtarma operasyonunda yer alırlar.Bu muhteşem Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle filmini güvenli film izle farkı ile izleyerek sizde bu kurtarma operasyonuna ortak olabilirsiniz.İyi Seyirler.Marslı Film KonusuMarslı filmi uzay konularını sevenlerin en çok tercih ettiği filmler arasında yer almaktadır. Film içerisindeki görsel efektler ve son derecedeki başarılı konusu ile izleyiciyi kendine hayran bırakmaktadır. Son zamanların en sevilen ve en fazla okunan The Martian adlı kitabından esinlenerek senaryo yazılmaktadır. Andy Weir imzalı bu kitap ülkemizde ‘Marslı’ adı ile basılmaktadır. Mars gezegenine astronotların gönderildiği önemli bir görevde şiddetli bir fırtınaya yakalanmaktadırlar. Mart Warney isimli bir astronotun şiddetli bir fırtınaya yakalanarak öldüğü düşünülmektedir. Mart Warney ekibi tarafından bir süre aranıldıktan sonra öldüğü düşünülerek terk edilmektedir. Ancak Mart Warney o fırtınadan sağ çıkmaktadır. Bir süre ekibini arayarak onlara birtakım sinyaller göndermeye çalışmaktadır.Ekibine ulaşamayınca Mars üzerindeki elindeki sınırlı olanaklara dünyaya yaşadığına dair sinyaller göndermeye çalışmaktadır. NASA ve uluslararası bilim insanların özverili çalışmaları ile astronot Mark Watney’ i eve dönmesi ile uğraşmaktadır. Eve dönmeye çalışırken ekip arkadaşları da tehlikeli bir kararın eşiği ile karşı karşıya gelecektir. Mart Warney, ekip arkadaşlarının kendisini kurtarmasını beklerken hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Bu mücadelesini kayıt altına almaktadır.Marslı Filmi oyuncu kadrosuMatt Damon; Filmin ana karakter oyuncusu. Marsta oluşan şiddetli patlama sonucu öldüğü tahmin edilerek burada bırakılmıştır. Ünlü bir botanik bilimci olması sayesinde Mars’ ta hayatta kalmayı başarmıştır. Watney rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Jessica Chastain; Melissa Levis rolü ile karşımıza çıkmakatdır. Jeolog olmasının yanında Ares 3 ün komutanıdır. Kristen Wiig: NASA nın medya ilişkilerine bakan yöneticidir. Bilgi akışını sağlamaktadır.Marslı izle
 • 141
 • IMDb 7.7
 • 841
 • 0
Sahtekar (The Good Liar) Türkçe Dublaj izle
İncele
Sahtekar (The Good Liar) Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sahtekar (The Good Liar) Türkçe Dublaj izle filmi Suç Filmleri İzle ve Gizem Filmleri İzle kategorisinde Güvenli Film izle sitemizde yer almaktadır.Sahtekar (The Good Liar) Türkçe Dublaj izle filminde Yüzüklerin Efendisi filminden tanıdık olan simalardan Ian McKellen oynuyor aynı zamanda yine tanıdık simalardan bayan oyuncu Helen Mirren yer alıyor.Sahtekar (The Good Liar) Türkçe Dublaj izlefilmini izlerken entrikalara ve gizeme doyacaksınız.Sahtekar (The Good Liar) Türkçe Altyazılı izle filminin konusuna gelecek olursak şöyle gelişiyor; Yaşlı bir çapkın olan  Roy(Ian McKellen), bir gün zengin bir kadınla tanışır. Adı Betty olan bu dul kadın, internet ortamına  ve arkadaşlık sitelerine meraklıdır, bu merakı yüzünden  Roy'la tanışır. Roy'un aslında çift karakteri vardır ve bunlardan birisi dolandırıcılıktır. Fakat zaman ilerledikçe Roy, Betty'e inceden inceden değer vermeye başlar. Fakat Betty'nin torunu Roy'u hiç sevmemektedir ve ilişkilerine taş koymak ister. Fakat bilinmeyen bir şey daha vardır; Acaba Betty  gerçekten masum ve iyi midir ? yoksa bilinmeyen gizli şeyler mi vardır ?.Sahtekar (The Good Liar) Türkçe Altyazılı  izlesize gerçekten güzel vakit geçirtecek Gizem , Suç ve Dram kategorisinde Film severler için ideal ve uygun bir film.Güvenli Film İzle farkı ile Bu güzel Sahtekar (The Good Liar) Türkçe Dublaj  izle filmini hem Türkçe Dublaj Film izle hem de Türkçe Altyazılı Film  izle   seçenekleri ile izleyebilirsiniz. guvenlifilmizle.com İyi Seyirler Diler.  
 • 109
 • IMDb 6.5
 • 868
 • 1
Görev Çizgisi (Line of Duty) Full İzle
İncele
Görev Çizgisi (Line of Duty) Full İzle
Türkçe Altyazı
Görev Çizgisi (Line of Duty) Full İzle fimi Suç Filmleri İzle ve Aksiyon Filmleri İzle kategorisinde yer alarak vizyona muhteşem bir giriş yapmıştır. Line of Duty Türkçe Altyazı İzle filminin konuşu şu şekilde; Seneler evvel itinayla ve galibiyet ile üstlendiği polislik misyonunda, yaptığı kusurlar sebebi ile gözden düşen Frank Penny, polislik işinin son günlerini yaşamaktaydı. Telsizden dinlediği bir vakaya müdahale ederken minik kızı kaçıran adamı vurduğunu görecek ve minik kızı kurtarmak için zamanla müsabakası gerektiğini kavrayacaktı. 51 yaşındaki yıldız oyuncu Aaron Eckhart'i bu filmde Frank rolünde izleyeceğiz. Güvenli Film İzle keyifli seyirler diler.
 • 98
 • IMDb 5.2
 • 472
 • 0
Kuzular Firarda Uzay Parkı 2019 Animasyon Filmi izle
İncele
Kuzular Firarda Uzay Parkı 2019 Animasyon Filmi izle
Türkçe Dublaj
Kuzular Firarda Uzay Parkı 2019 Animasyon Filmi izle sitemiz güvenli film izle 'nin Animasyon Filmleri izle ve Komedi Filmleri izle kategorisinde yer almaktadır.Kuzular Firarda Uzay Parkı 2019 Animasyon Filmi izle filminin konusu şöyle gelişiyor; Kuzular Firarda Uzay Parkı 2019 Animasyon Filmi izle Sessiz ve sakin Mossingham kasabasının üzerinde, gökyüzünde ortaya çıkan ne olduğu anlaşılamayan garip ışıklar, gizemli bir yabancının uzaydan geldiğini haber vermektedir. koyun Shaun 'un aklına birdenbire muziplikler gelir ve biraz olsun eğlenmek ister.Aynı zaman dada uzaydan gelen bu ilginç misafire başkaları ulaşmadan yardım etmek ister.Tabi olaylar ondan sonra gelişmeye başlar. Yaramaz koyun Shaun ve kalabalık sürüsü çok geç olmadan önce  bu işi başarabilecekler midir?.Güvenli film izle farkı ile Türkçe Dublaj olarak Kuzular Firarda Uzay Parkı 2019 Animasyon Filmi izle filmini izleyebilirsiniz.İyi Seyirler.
 • 87
 • IMDb 7.1
 • 652
 • 0
Hiddet – Fury – Türkçe Dublaj izle
İncele
Hiddet – Fury – Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Karşınızda savaş ve aksiyon filmi severler için Hiddet - Fury - Türkçe Dublaj izle filmi geliyor.Hiddet - Fury - Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle gelişiyor;  1945 yılının Nisan ayında, İkinci Dünya Savaşının son günlerinde geçiyor ve Komutan Wardaddy(Brad Pitt) , topçu Boyd Swan, yükleyici Grady Travis, şoför Trini Garcia ve yardımcı şoför Normandan oluşan müfrezenin, 300 düşman askeriyle karşılaştığı ve tüm imkansızlıklarla savaşmak zorunda kaldığı 24 saati konu alıyor. Beş askerden oluşan küçük ekip, zırhlı tanklarıyla, Almanyada savaşın ortasında kalır ve bu ekip bölgede kalan son Amerikan ordusu askerlerinden oluşur. Birlik az sayıda askerden oluşmasının yanı sıra cephane anlamında da bir hayli zor durumdadır. Gruba komuta eden Çavuş Wardaddy'nin Avrupanın tamamını yıkıma uğratan bu savaştaki son görevi, askerlerini Nazi birliklerinin kuşatması altında olan bu bölgeden sağ salim çıkarabilmektir.Aksiyonun bol olduğu bu Hiddet - Fury - Türkçe Dublaj izle filmini güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.İyi Seyirler.
 • 134
 • IMDb 7.4
 • 539
 • 0
Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana Türkçe Dublaj izle
İncele
Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Sizlere 1998 yapımı efsane filmler kategorisinde olan Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana Türkçe Dublaj izle filmini kesinlikle öneriyoruz.Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle gelişiyor; Sevimli sokak serserisi Eddy (Nick Moran) hayatının kumarına üç arkadaşı ile zar zor kazandıkları 100 000 paundu yatıracaktır. Tom (Jason Flemyng), Bacon (Jason Statham) ve Soap (Dexter Fletcher) aralarında onu seçmişlerdi. Masadaki en kurt oyuncu oydu. Ama ne yazık ki tüm oyun önceden ayarlanmış bir düzenden başka bir şey değildir. Oyunun sonunda Hatchet Harry (P.H. Moriarty)’e yarım milyon paund borçlanarak masadan kalkar. Harry Eddy’e bocunu ödemesi için bir hafta süre tanır. Aksi halde para yerine parmaklarını alacaklardır. Eddy ve arkadaşları gerekli parayı acilen bulabilmek için türlü yollara başvururlar. Bunlardan biri Eddy’nin babasının antika tüfeği ile hırsızlığa bile yeltenmektir. Hepsi başarısızlıkla sonuçlanır. Oysaki ellerindekinin kıymetini bilmemektedirler...bu güzel ve kaliteli yapım olan Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana Türkçe Dublaj izle filmini güvenli film izle ile izlemenizi tavsiye eder komediye sizlerinde doymasını isteriz.İyi Seyirler.
 • 105
 • IMDb 8.1
 • 310
 • 0
Kapışma Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Kapışma Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Film yıllar geçmesine rağmen hala popülerliğini koruyor,Eğer izlemediyseniz bu muhteşem Kapışma Türkçe Dublaj Full HD izle filmini bence kesinlikle izlemelisiniz.Kapışma Türkçe Dublaj Full HD izle filminin konusu şöyle; Bir Türk (Jason Statham) yasadışı bir boks müsabakası düzenleyecektir. Boksörlerden biri için bahse girmiş olan Bricktop (Alan Ford), bu boksörün Çingene olan Demir Yumruk Mickey (Brad Pitt) ile yapmış olduğu bir kavga sırasında ölmesini şüphe ile karşılayacaktır. Bütün bunlar yaşanırken, bir yanda da bir mücevher kaçakçılığı operasyonu devam etmektedir. Güvenli film izle sitemizdeki filmimiz türkçe dublajdır.Kapışma Türkçe Dublaj Full HD izle filmi için hepinize iyi seyirler.
 • 103
 • IMDb 7.8
 • 727
 • 0
Addams Ailesi (2019) Full izle
İncele
Addams Ailesi (2019) Full izle
Türkçe Dublaj
Addams Ailesi hd izle filmi, kendini tamamen çok sevdiği ailesine adamış bir bayan olan bayan Morticia, onları sımsıkı bir arada tutan muhteşem bir tutkal gibidir. Çok sevdiği sevgili karısına deliler gibi sırılsımlak aşık olan aile babası Gomez, her zaman muhteşem girişimci bir ruha sahip olmuştur.  Bu muhteşem ailenin sevimli çocukları da oldukça enteresan kişiliklere sahip nadide çokçuklardır. Bu muhteşem aile geleneksel kutlamalar için hazırlanmaya başlarken, birden bire  Margaux Needler adında biri onların karşısına çıkar. Margaux, bir reality show’un süper kraliçesidir. Bu iki tarafın karşılaşması ile ne gibi sonuçlara sebeb olacaktır diye insan ister istemez düşünüyor.  Addams Ailesi Filmi 2019 yapımı komedi ve aile kategorisindeki The Addams Family – Addams Ailesi filmi 11 Ekim 2019 tarihinde gösterime girdi. Film vizyona girer girmez, full versiyonunu ekleyeceğiz. Şimdilik güvenli film izle iyi seyirler diler.Filmin uzun tek part versiyonu eklenmiştir. İyi seyirler
 • 86
 • IMDb 6.1
 • 1.130
 • 0
12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj izle
İncele
12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Resmen Ünlü oyuncular geçidine dönen film olan 12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle; 1841de New Yorkta yaşayan Solomon Northup, kendisini müziğe adamış siyahi bir adamdır. Ailesiyle birlikte yaşayan Solomon, özgür yaşayan ve istediği şeyleri yapabildiği için mutlu bir adamdır. Fakat bir gün bir müzik işi için 2 adam ile tanışır ve çalışmak için Washingtona gider. İnandığı medeni dünya alt üst olur çünkü kendisini kaçırıp Güneyde bir çiflikte köle olarak çalışması için satarlar. Özgürlüğünü korumak için verdiği tüm emekler ve mücadele yerle bir olmuş, hayatı kabusa dönmüştür. Bu cehennemde Solomon acıyı, şiddeti, küçük düşürülmeyi yeniden öğrenecek ve isyan etmeye cesareti olmayan br grup insanın umutsuzluğuna şahit olacaktır. Sevdiklerini ve hayatını geri almak için ne yapması gerektiğini kesinlikle bulmuştur...12 Yıllık Esaret Türkçe Dublaj izle filmini eğer izlemediyseniz kesinlikle  güvenli film izle ile izlemenizi tavsiye ederiz şimdiden İyi Seyirler.
 • 134
 • IMDb 7.9
 • 652
 • 0
Turist Türkçe Dublaj izle
İncele
Turist Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Karşınızda Efsane ikilinin oynadığı Turist Türkçe Dublaj izle filminin  Hikayesi şöyle, karısının vefatından sonra kalbinin acısından kurtulmak için İtalya’ya Turist Türkçe Dublaj izle olarak giden Amerikalı bir matematik öğretmeni olan Turist Frank Tupelo’nun (Johnny Depp) etrafında şekilleniyor. Olağanüstü derecede çekici bir kadın olan Elise Clifton-Ward’un (Angelina Jolie) yoluna çıkmasıyla Frank için işler birdenbire değişir. Ancak Elise’in onunla karşılaşması  ve yakınlaşması aslında tesadüf değildir. Arka planda Venedik’in nefes kesen manzaraları eşliğinde Frank, bir ilişkinin ardından koşarken aslında etrafında tehlikeli entrikaların  ve oyunların döndüğünü fark eder.Güvenli film izle izleyicileri olarak sizlerde bu entrikaya ortak olacaksınız.İyi seyirler.
 • 103
 • IMDb 6.1
 • 607
 • 0
Sonsuzluk teorisi türkçe dublaj izle
İncele
Sonsuzluk teorisi türkçe dublaj izle
Türkçe Dublaj
Madras'da fakir bir ailenin çocuğu olarak doğup büyüyen, iyi bir eğitim almayan  Srinivasa Ramanujan (Dev Patel), matematiğe  adeta aşıktır ve çok büyük ilgisi vardır.Sonsuzluk teorisi  türkçe dublaj izle aynı zamanda  1991'de Robert Kanigel'in yazdığı biyografik romandan uyarlanmıştır. Srinivasa Ramanujan (Dev Patel)  Yaptığı Çalışmalarını İngiltere'ye ve  Cambridge Üniversitesi'ne gönderir. Bu çalışmalardan çok etkilenen bir profesör genç dahiyi üniversiteye davet eder. Tüm hayatını geçirdiği ülkeyi ve sevdiği kadını matematik uğruna  geride bırakarak İngiltere'ye gelen Ramanujan için zorlu zamanlar başlar. Hiç alışık olmadığı akademik  bir dünya  hem de 1. Dünya Savaşı'nın tüm ağırlığını hisseden ülkede yabancı düşmanlığıyla mücadele etmek zorunda kalacaktır.Matematik ve biyografi seven izleyicilerimize kesinlikle güvenli film izle farkıyla izlemelerini şiddetle öneririz..
 • 108
 • IMDb 7.2
 • 1.567
 • 0
Peel 2019 Türkçe Dublaj izle
İncele
Peel 2019 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Peel Munter 5 yaşında küçük bir çocukken babasını yitirmiştir ve annesi aşırı baskı uygulayarak yetiştirmiştir. Dış dünyaya tamamen yabancı olarak büyümüş olan Peel Munter, 30'lu yaşlarına geldiğinde annesinide yitirmiştir. Kalmış olduğu evin kirasını ödemekte zorluk yaşayan Peel ilk defa dış dünya ile tanışacak ve kalmış olduğu eve bir ev arkadaşı bulmaya çalışacaktır. Dram ve Komedi kategorilerinde yer almakta olan filmin yönetmen koltuğunda Rafael Monserrate ismi yer almaktadır. Filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
 • 101
 • IMDb 6.2
 • 521
 • 0
Kurye – The Courier Tek Parça izle
İncele
Kurye – The Courier Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Kadın kurye günlük işine aynı şekil devam etmektedir. İşinde oldukça uzman olan kadın kargoları müşterilerine hızlı ve sağlam bir şekilde götürmektedir. Bir gün almış olduğu kargolardan birinin normal kargolara benzemediğini farkeder ve şüphelenerek kargoyu açar. Taşıdığı kargonun bir bomba olduğunu anlayan kadın ne yapacağını şaşırır. Taşımakta olduğu bu bomba ise mafya babası olan Gary'e gönderilmiştir. Kuryeci kadın zamanla yarışmaya başlar ve çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Zackary Adler yönetmenliğinde çekilmiş olan filmi sitemizden sorunsuz olarak izleyebilirsiniz.
 • 99
 • IMDb 5.5
 • 1.008
 • 1
London Fields Türkçe Dublaj izle
İncele
London Fields Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Olaylar gelecek zaman diliminde işlenen bir cinayeti ortaya çıkaracaktır. Nicola Six, kendi halinde bir kadınken, bambaşka olayların içine dahil olacaktır. Karakterin üç adamla ilişkisi ortaya çıkacaktır. Asıl önemli noktaysa gelecekte içlerinden birisinin kendisini öldüreceğini öğrenmesidir. Ölümün pençesinden kurtulabilmek için de öncesinden önemli hamleler yapması gerekecektir. Üç farklı adama da mesafeli yaklaşacak olan karakter, sonraki süreçte işlenen cinayetin detaylarını irdelemeye çalışacaktır. Bu sayede karşısına önemli ve büyük bir sır perdesi çıkacaktır. Bu perdeyi aralamasıyla beraber tahmin bile edemeyeceği durumları yaşamaya başlayacaktır. Hayatı ilerleyen süreçte son derece bunalımlı geçecektir. Kendi kişisel saygısını ve dengesini de yitirmek zorunda kalacaktır. Her şeyin ötesinde amacına yönelecektir.
 • 118
 • IMDb 5.1
 • 978
 • 0
Eden’in bahçesi – The Garden of Eden izle
İncele
Eden’in bahçesi – The Garden of Eden izle
Türkçe Dublaj
Olaylar bir çiftin, Avrupa’ya düzenleyecekleri rüya balayında yaşanılanları aktaracaktır. David Bourne, Amerikan asıllı genç bir yazardır. Eşini Catherine de güzelliğiyle her erkeği büyülemektedir. Nitekim kocasına karşı da aşırı düşkünlüğü bulunmaktadır. Bağlılığını test etmek amacıyla, ilişkilerini Maritza isimli İtalyan asıllı bir kızla aşk üçgenine çevirecektir. David itiraz etse de onunla beraber olması için zorlanacaktır. İki kadınla beraber olmak David için bu zamana kadar beklenmedik bir gelişmedir. Kendileri arasında düzenlenen şehvet dolu oyunda, karakter çocukluk anılarından da bahsedecektir. Bu süreçte Afrika’da babasıyla beraber tanık olduğu bir fil av macerasını kaleme almaya çalışacaktır. Maritza’ya dair düşünceleri David’i, karısı Catherine’nin gözünde bambaşka bir boyuta sokacak ve ilişkilerini sürdürmeleri pek mümkün olmayacaktır.
 • 111
 • IMDb 4.4
 • 693
 • 0
Pavarotti Full HD izle
İncele
Pavarotti Full HD izle
Türkçe Dublaj
Ron Howard isminin yönetmenlik koltuğunda yer almakta olduğu Pavarotti filmi bir opera sanatçısının hayatını konu edinmektedir. Luciano Pavarotti, Bono, José Carreras gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer almakta olduğu film Belgesel kategorisinde yer almaktadır. ABD ve İngiltere ortak yapımı olan Pavarotti filmi 8 Kasım 2019 tarihinde vizyona girecektir. Filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde izleyebilir, izledikten sonra değerli düşüncelerinizi yorum yap kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler dileriz.
 • 115
 • IMDb 7.8
 • 762
 • 0