Turkey
Celal ile Ceren Tek Parça Full izle
İncele
Celal ile Ceren Tek Parça Full izle
Yerli Film
Celal ile Ceren izle, Babasının elektrikçi dükkanında çalışmakta olan Celal  mobilya mağazasında gayret gösteren Ceren uzun senelerdir beraber olan çifttir.Ancak Celal'in yaptığı saçmalıklar yüzünden ilişki hep sorun yaşamaktadır.Bu yüzden evlenmeleri biraz zorlaşmıştır. Celal'in evlilik teklifin'de bulunmamasına iyice öfkelenen Ceren, bir gün Celal'in, kankasının bekarlığa veda partisine gitmek istemesi üstüne buna malesef izin vermez. Ancak sevgilisinden saklı gittiği partinin görüntülerinin internete düşmesi üstüne ayrılırlar.Çünkü Celal bu parti'de dozu biraz kaçırmış ve başka kızlarla video çekmiştir. Önce bu vaziyete defa üzülmeyen Celal, ardından en iyi kız arkadaşının gönlünü yine kazanabilmek için elinden geleni yapacaktır.Ancak bazı çuvallamaları tekrar yaşayacak.Filmi izleyip hep birlikte Ceren'in kalbini tekrar kazanabilecek mi? Ben filmi izledim ve aslında vermek istedikleri çok güzel mesajlar var. Filmi izlemenizi şiddet ile tavsiye ederim.
 • 114
 • IMDb 4.0
 • 3.717
 • 0
Kolonya Cumhuriyeti Full İzle (Youtube)
İncele
Kolonya Cumhuriyeti Full İzle (Youtube)
Türkçe Dublaj
Kolonya Cumhuriyeti Full İzle, Küçük bir kasabanın belediye başkanlığını, olmayacak vaatler sayesinde kazanan Peker Mengen (Çağlar Çorumlu) için icraat zamanı gelmiştir. İlk iş, söz verdiği üzere başbakanı oraya getirmek üzere harekete geçer. Ancak başbakana yapılan tantanalı karşılama töreni sırasında beklenmedik olaylar yaşanır ve belde bağımsız bir ülke haline gelir. Üstelik Amerika ile savaşa girmişlerdir. Peker, eşi Mualla (Büşra Pekin) ve danışmanlarıyla birlikte Amerika ile baş etmeye çalışırken sıfırdan bir ülke kurmanın hiç de kolay olmadığını anlayacaktır. Bundan sonra olaylar garip bir hal alacak ve kahkaha tufanı başlayacaktır. Kolonya Cumhuriyeti İzle filmini güvenli film izle farkı ile keyifli izlemeler  dileriz.Kolonya cumhuriyeti Oyuncu KadrosuGüldür güldür show ekibinin müthiş perfomansları ile dikkat çeken Kolonya Cumhuriyeti Oyuncu kadrosu; Çağlar Çorumlu Ersin Korkut Uğur Bilgin Mahir İpek Büşra Pekin
 • 105
 • IMDb 4.3
 • 32.146
 • 227
Direniş Karatay (2018) Yerli Film izle
İncele
Direniş Karatay (2018) Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Direniş Karatay  izle Selçuklu döneminde Alaattin keykubat'ın kazandığı topraklar birer birer kaybedilmeye başlamıştı Keykubat yerine tahta geçen oğlu Büyük bir devleti yönetebilecek yeteneğe sahip değildi büyük bir savaş sonrası orduda Moğol hanı Noyan karşısında yerle yeksan oldu. Tamda bu dönemde Karatay yönetimi ele aldı ve orduyu yeniden kurmayı başardı başarılı bir konya savunması yapan Karatay ve askerleri Selçuklu'nun yeniden yükselmesinin en büyük etkenlerinden oldu.Direniş Karatay FilmiDireniş Karatay filmi, Anadolu Selçuklu Devleti ile Moğollar arasında yaşanan Kösedağ savaşını anlatan tarihi bir Türk filmidir. 8 Mart 2018 tarihinde vizyona giren film 1 saat 53 dakikadır. Filmin yönetmenliğini Selahattin Sancaklı yapmıştır. Bu tarihi aksiyon filminin başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan ve Yurdaer Okur gibi usta oyuncular yer almıştır. Konya'da çekilen film, Anadolu Selçuklu zamanını en iyi şekilde canlandırmıştır. Hollywood standartlarında hazırlanan Türkiye'nin en büyük platosunda çekilmiştir. Türk sinemasının en görkemli savaş sahnelerini filmde izlerken yaşayabilirsiniz.Direniş Karatay Film ÖzetiDireniş Karatay filminde 1243 yılında yaşanan Kösedağ Savaşı öncesi ve savaş günleri mükemmel bir şekilde anlatılır. Selçuklu Devleti'nin başında bulunan Alaaddin Keykubat'ın zehirlenerek öldürülmesi sonrası başa geçen Oğlu Gıyaseddin Keykubat yönetimi iyi yürütemediğinden Emir Celaleddin Karatay halkı örgütlemeye başlar. Kadın erkek, genç yaşlı tüm Anadolu halkının kahraman ruhunu ortaya çıkartır. Savaş sahnelerinde birçok özel yapım ok, yay, kılıç ve mızrak gibi araçlar kullanılır. Savaşın soğuk yüzünü ve sıcak mücadelesini gerçekçi bir tarz ile yansıtır. Türklerin Anadolu'da asırlar boyu yaşadığı milli birlik ruhunu ve savaş günlerinde nasıl bir araya gelip mücadele verdiklerini sergiler. Anadolu tarihine ayna tutan film Selçuklu zamanının yaşam tarzını ve kültürünü de gözler önüne serer. Film severlerin nefesini tutarak izleyeceği aksiyon dolu sahneleri ile izleyicisini ekrana kilitleyecek bir filmdir. Direniş karatay izle.
 • 113
 • IMDb 4
 • 1.989
 • 0
Cingöz Recai izle
İncele
Cingöz Recai izle
Türkçe Dublaj
Cingöz Recai izle filmi'nin konusu şöyledir; Cingöz Recai alelade bir hırsız değildir. O asla yalan söylemez, ahlaklıdır. Sadece hak ettiğini düşündüğü zenginlerden çalar, hem de çok değerli şeyler çalar. Cingöz Recai (Kenan İmirzalıoğlu) yeni işler için geri döndüğünde Başkomiser Mehmet Rıza (Haluk Bilginer) alarma geçmiştir. Bu kez planlarında sadece Türkiye değil, başka ülkeler de vardır. Yakışıklı ve zeki hırsızı durdurmak hiç de kolay olmayacaktır.Bol aksiyon ve entrikanın döndüğü Cingöz Recai filmi güvenli film izle ile sizlerin karşısında..iyi seyirler...
 • 111
 • IMDb 5
 • 1.174
 • 1
Firardayız Tek Parça Full HD izle
İncele
Firardayız Tek Parça Full HD izle
Türkçe Dublaj
Firardayız Tek Parça Full HD izle filmi sizleri kahkaha tufanına sokacak hem güldürecek hem eğlendirecek bir film olan Firardayız Tek Parça Full HD izle filmi sitemiz güvenli film izle de Komedi Filmleri izle kategorisinde yer almaktadır.Ünlü oyuncuları kadrosunda barındıran Firardayız Tek Parça Full HD izle filminizi güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.Firardayız Tek Parça Full HD izle filminin konusuna gelince şöyle gelişiyor; Ekrem, Salim ve Nuri üç kafadar işledikleri bir suç yüzünden hapishanede yatmaktadırlar.Hapis yaşantılarının son zamanlarına doğru  kulaklarına gelen haberle fikirleri değişir çünkü haber onları içerde durdurmaya yetmeyecek olan bir haberdir.Dışarıdaki hayatta çok sevdikleri ve kendilerine baba gibi davranan Piri Baba çok zor anlar yaşamaktadır ve yardıma ihtiyacı vardır.Her ne kadar durumları zor olsa da üç kafadar bir an önce yardım etmek için hapishaneden kaçış planı yaparlar.Günlerce plan yapmak için uğraşırlar ve en sonunda saçma sapan bir plan yaparlar.Fakat planda olmayan bir çok aksilikler olur ve zor giden hayatları daha da zorlaşacaktır.Aynı zamanda karşılarında onları bekleyen ve her zayıf anlarını kollayan bir mafya babası olan Burcu vardır.Firardayız Tek Parça Full HD izle filmini full HD ve 1080p olarak izleyebilirsiniz.İyi Seyirler Dileriz. Firardayız filmi hangi otelde çekil di ?
 • 85
 • 800
 • 0
Olmaz Böyle Şey Filmi izle
İncele
Olmaz Böyle Şey Filmi izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede Bünyamin isimli gencin, hayatına mercek tutulacaktır. Karakter, günlerden bir gün samanlıkta Menekşe isimli kızı sıkıştıracaktır. Menekşe, köyün en güzel kızları arasında olmasından dolayı, Bünyamin’in fazla miktarda ilgisini çekmiştir. Aslında Bünyamin’in kötü bir niyeti yoktur. Cilveleşmeye başlamışlarken, Menekşe’nin kardeşi İbo duruma şahit olacak ve işler daha ciddi bir hal alacaktır. <strong> Olmaz Böyle Şey </strong> Bünyamin ile Menekşe’nin basılması üzerinde ilerleyecektir. İbo’nun her ne kadar kimseye söylememesini isteseler de bir anda köy ayaklanacaktır. Bünyamin, artık köyde barınamayacak duruma gelecektir. Menekşe’nin ağabeyleri Süleyman ve Saffet, köşe bucak Bünyamin’i arayacaktır. Bünyamin en sonunda soluğu annesi Solmaz’ın yanında alacaktır. Solmaz, oğluna aşırı kızacak ve tek çaresinin köyden kaçması olduğunu fark edecektir. Diğer çocuklarının yanına göndermek için İstanbul’a uğurlayacaktır. Burada Mete, Perihan ve Nergis isimli kardeşlerinin yardımına sığınarak yeni bir hayat kurmaya çalışacaktır. Karakterler zamanında İstanbul’a göçüp, evlenmişler ve kendilerine ait bir yuva kurmayı başarmıştırlar. Aynı şekilde Bünyamin’in beklentisi de bu yönde olacaktır.
 • 90
 • 1.006
 • 0
Kötü Çocuk Tek Parça Full HD izle
İncele
Kötü Çocuk Tek Parça Full HD izle
Yerli Film
Kötü Çocuk izle, Kayla isimli genç küçük bir bebek iken babası tarafından yalnız bırakılması hikayesi üzerine Kötü Çocuk (Yerli) kurulmuş bir filmdir. Yaşamının her anında yanında annesi bulunmaktadır. Kayla artık lise zamanı gelmiş aklı başında bir kızdır. Normal bir hayat sürdürmekte olan kızın hayatı bir anda kendisini yıllar önce yalnız bırakan babasının ortaya çıkması ile değişmiş bulunmaktadır. Kız babası ile ilk defa 17 yaşında tanışır. Yeni bir şehirde yaşamak zorunda olan kız hayatındaki yeniliklere ayak uydurmaya çalışmaktadır. Tüm bunların yanı sıra yeni bir okulda öğrenim hayatının devam etmesi gerekmektedir. Kız bu okulda hayatında birçok sır bulunan Meriç ile tanışır. Meriç ile diyaloğu geliştikçe hayatı daha farklı bir hal almaktadır.   
 • 125
 • IMDb 4.9
 • 5.393
 • 1
Dar Elbise Tek Part izle
İncele
Dar Elbise Tek Part izle
Yerli Film
Dar Elbise izle, Kadınların mutlaka izlemesi gereken bu film, onların yaşantılarına günümüz zorlu zamanlar içinde umut oluyor ve farkındalık yaratmak için güzel bir neden oluyor. Tabi ki sadece kadınlar değil eğer erkeklerde bu filmi izlerlerse bu film sayesinde kadınlara bakışı ve onların hayat içinde yaşadıkları sıkıntılara daha iyi bir şekilde tanık olabilirler ve görüşleri de bu sayede değişebilir. Toplumumuza gerçekten faydası olabileceğini düşündüğü bir film bu yüzden izlemenizi tavsiye ediyorum, sizlere izlemek içinde güzel bir neden daha filmde başrol olarak güzel oyuncumuz Tuğba Büyüküstün, yer almaktadır ve filmde gerçekten güzelliğiyle ve güzel oyunculuğu sayesinde muhteşem bir iş çıkarmış, sizlerde fark edeceksiniz.
 • 91
 • IMDb 5.4
 • 1.565
 • 0
Kafalar Karışık Full HD izle
İncele
Kafalar Karışık Full HD izle
Türkçe Dublaj
Kafalar Karışık Full HD izle filmi güvenli film izle sitemizin komedi filmleri izle  kategorisinde yer almaktadır.Kafalar Karışık Full HD izle filminin kısaca konusuna değinecek olursak şöyle gelişiyor;Atakan, zengin sevgilisi Buseye aşıktır. Evlenmelerinde tek engel ise Busenin dedesidir. Atakan da Buse ile evlenmek için tek çare olarak Busenin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmaya karar verir. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar, arayışları sonunda kendilerini bir anda Antalyada bulacak ve işlerin iyiden iyiye karışmasıyla aksiyon ve komedi dolu bir macera başlayacaktır.Macera filmleri izle için hazır olun.sizde eminiz kendinizi kaptıracaksınız.Kafalar Karışık Full HD izle filmini güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.İyi Seyirler dileriz.Kafalar Karışık FilmiKaflar Karışık oldukça eğlenceli, komik bir arayış ve yolculuk hikayesi aslında. Atakan ve kız arkadaşı Buse birbirlerini seven ve mutlu bir birlikteliğe sahip olan bir çifttir. Çiftimiz, mutluluklarının ve sevgilerinin bir sonucu olarak evlenmeye karar verirler. Ancak Buse’nin ailesi biraz karmaşıktır. Buse oldukça varlıklı bir ailenin kızıdır ancak babası kayıp olduğu için dedesiyle birliktedir. Atakan Buse’yle evlenmek için dedesinden izin almak ister ancak ne yaparsa yapsın Buse’nin dedesini bu evliliğe ikna edemez. En nihayetinde tek çözüm yolunu Buse’nin yıllardır kayıp olan babasını bulup, evlilik iznini ondan almak olarak görürler. Atakan müstakbel kayın pederini bulmak için yakın arkadaşları Fatih ve Bilal’le birlikte macera dolu rengarenk bir yolculuğa çıkar. Yolculu boyunca yaşadıkları tüm maceralar ise oldukça güldürücüdür.Filmin OyuncularıAtakan Özyurt 26 yaşında ve Ordu doğumludur. Eğitimini Tıbbi Laboratuvar bölümünde tamamlamıştır. Atakan ve Fatih Yasin ilk olarak çektikleri vineler yoluyla tanışmışlar ve daha sonra birlikte vine çekmeye başlamışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışmalarıyla ekip bir nevi tamamlanmış ve Youtube’da Kafalar kanalını açmışlardır. Burada paylaştıkları videolarla pek çok kişi tarafından takip edilen ve sevilen fenomenlere dönüşmüşlerdir. Fatih Yasin 27 yaşında ve İstanbul doğumludur. Eğitimini Uluslararası Lojistik Bölümünde tamamlamıştır. 30 yaşında olan Bilal Hancı ise Trabzon doğumludur ve İstanbul Üniversite’sinde okumuştur.
 • 90
 • IMDb 2
 • 1.900
 • 1
Yalan Dolan Full HD 1080p izle
İncele
Yalan Dolan Full HD 1080p izle
Türkçe Dublaj
Filmimiz Yalan Dolan Full HD 1080p izle, kusursuz bir plan yapıp, sistemin hatalarını kullanarak bir banka soygunu yapmak isteyen altı arkadaşın hikayesini konu ediyor.Kah güldürecek kah hüzünlendirecek olan Yalan Dolan Full HD 1080p izle filmini güvenli film izle  ekibi olarak izlemenizi tavsiye ediyoruz.Filmimiz Yalan Dolan Full HD 1080p izle 'nin yönetmen koltuğunda  Michael Şahin Derun oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise komedi türündeki filmlerin vazgeçilmez oyuncusu  Şafak Sezer, Çetin Altay, Burcu Binici gibi isimler yer alıyor.İyi Seyirler.Yerli komedi filmleri deyince akla ilk gelen Şafak Sezerdir, tabi bu benim kendi şansım. Banka soygunu konu alan film oldukça izlenme rekorları kırdı sitemizde sizler için filmi full hd ekledk iyi seyirler dileriz.
 • 82
 • IMDb 5.5
 • 731
 • 0
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle
İncele
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle
Türkçe Dublaj
Enes Batur hayal mi gerçek mi izle Polis bir baba ve hemişire bir ananenin çocuğu olan Enes Batur oldukça yanlız bir çocuktur ve en büyük hayali herkes tarafından sevilmektir 6 yaşında babasının aldığı bilgisayar Enes'in tüm dünyası olacaktır Herkes tarafından sevilmek isteyen enes bunu youtuber olarak başarabileceğini düşünür. Fakat ailesi tarafından epey eleştirilir ve üniversite sınavlarına çalışması gerektiği için youtuber olamayacağı söylenir.Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? KonusuEnes Batur youtube kanalıyla uzun zamandır hayatımızın bir parçasına dönüşmüş durumda. Özellikle çocukların vazgeçilmezi haline geldiğini söylemek hiç de zor değil. Son olarak bir filmle karşımıza gelen Enes Batur şaşırtmaya ve eğlendirmeye devam ediyor. Film aslında biraz kendisini anlatıyor. Enes Batur filmde çok fazla sosyal olmayan, biraz daha içine kapanık ve çevresi tarafından dışlanmış bir çocuk olarak karşımıza çıkıyor. Babası polis ve annesi de hemşiredir. Dolayısıyla iki ebeveynin de çalışıyor olması Enes’in ailesiyle çok fazla zaman geçirememesine neden olur.6 yaşındayken babası Enes Batur’a bir bilgisayar alır ve aslında bu onun hayatında önemli bir dönüm noktası olacaktır. Bilgisayar Enes’in tüm dünyası olur. Çocukluğundan beri etrafındakiler tarafından sevilmenin ve bir yere ait olmanın hayalimi kuran Enes’in artık yeni bir hayali vardır; Youtuber olacaktır. Ancak bu hayal ailesi tarafından desteklenmez, çünkü ailesi Enes’in üniversite okumasını istiyordur. Enes bu noktada zor bir karar vermek zorunda kalır, ya hayallerinin peşinden koşacak ve youtuber olacaktır ya da ailesinin de istediği gibi üniversite sınavına hazırlanacaktır.Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini Kamil Çetin yapmıştır. Filmin başrolü ise Enes Batur’dur. Enes Batur 1998 doğumlu genç biridir. Özellikle çocuklar tarafından fazlasıyla sevilmektedir. Günümüzde Enes’in İstanbul Arel Üniversitesi öğrencisi olduğu bilinmektedir. Burada Bilgisayar Mühendisliği okumaktadır.
 • 110
 • IMDb 2.7
 • 5.389
 • 203
Meteler Full HD izle
İncele
Meteler Full HD izle
Türkçe Dublaj
Sizlere yerli film kategorisinden Meteler Full HD izle filmini karşınıza getiriyoruz.Meteler Full HD izle yerli filminin konusu şöyle gelişiyor; Yüzbaşı Kürşad ve 8 askerin yer aldığı Meteler timinin teröristlerle verdiği mücadeleyi konu ediyor. Afrin operasyonunun 43. gününde Meteler timi, canları pahasına bölgede bulunan teröristler ve onlara destek veren yabancı unsurlarla zorlu bir mücadeleye girişir.Gözlerinizi dolu dolu yapacak bu Meteler Full HD izle yerli filmi sizlere gerçek mücadelenin nasıl verildiğini gösterecek.Güvenli film izle farkı olarak iyi seyirler dileriz.
 • 95
 • 636
 • 1
Ceberrut Yerli Film Full HD izle
İncele
Ceberrut Yerli Film Full HD izle
Türkçe Dublaj
Karşınızda Yerli  korku filmi olan Ceberrut Yerli Film Full HD izle filminin konusu şöyle gelişiyor; İnternet fenomeni olmak için Youtube’ta video yayınları yapan dört üniversiteli genç, uyduruk videolarla bir türlü istedikleri sonuca ulaşamıyorlar. Yeni videolar çekmek için internet araştırması yapan gençler, bir villada yaşanan enteresan hikâyeye rastlarlar. Fenomen olmak için, yaşanan trajik hikâyenin iyi bir malzeme olacağını düşünen gençler hocalarının da yardımıyla villayı kiralarlar. Birkaç gergin görüntü çekmek isteyen gençler, kendilerini bu villada hiç ummadıkları korku dolu olayların içinde bulacaklardır.Ceberrut Yerli Film Full HD izle filmini güvenli film izle ile izleyerek sizde korku dolu bir gerilimin içinde yer alabilirsiniz. İyi Seyirler.
 • 82
 • IMDb 4.5
 • 574
 • 0
Karakomik 2 Deli Full (Tek Part) izle
İncele
Karakomik 2 Deli Full (Tek Part) izle
Türkçe Dublaj
Yerli film kategorisinde merakla beklenen Karakomik 2 Deli Full (Tek Part) izle  filminin konusu şöyle; Taksici Güven’in en büyük hayali sevdiği kızın karşısında oturmak ve onunla romantik bir şekilde muhabbet etmek ve ona sevgisini anlatmaktır. Ama işler asla Taksici Güven'in umduğu gibi gitmeyecektir. Her güzel düşünülen şeyin aslında kötü bir yanı olduğunu hepimiz gözardı etmekteyiz. Bu film ise bizim bu eksik tarafımızı perdeye yansıtan komedi ve dram türünde bir film. Esas dram taksici Güven'in bir gece mesaisinde başına gelen enteresan olaylarla başlıyor. Bu olayları beyazperdeye aktaran Deli filminde ki oyuncular;  Özkan Uğur, Cem Davran, Büşra Develi, Emin Gürsoy gibi  büyük oyuncular rol alıyor. Türkiye'nin ünlü komedyeni Cem Yılmaz'dan yeni efsane bir film olan Karakomik  2 deli en kısa sürede güvenli film izle seyircileriyle buluşacaktır.
  • 3.269
  • 96
  Sorma Neden Full İzle
  İncele
  Sorma Neden Full İzle
  Türkçe Dublaj
  Sorma Neden Full İzle Filmi'nin konusu, düğün gecesinde damadın kaybolması sonrasında yaşananları konu ediyor. Yağmur ile Kayhan evlilik hazırlığındadır. Fakat çevrelerinden kimse bu düğünün gerçekleşmesini istemez. Kaynana ve görümceleri Yağmur’u beğenmez ama kardeşleri  Kayhan’a söz geçiremezler. Aşkını kalbine gömmeyi başaramamış gelinin eski sevgilisi ise bir umutla çıkagelir. Kimsenin istemediği düğün gecesinde herkesi şok eden bir şey olur. Sorma Neden ? Damat ortadan kaybolmuştur.  Kayıp damadı bulmaya çalışan polisler, Kayhan’ın arkadaşları, borçluları, yaşadığı mahallenin esnafı ve ailesini sorguya çeker. Polislerin sorguda öğrendiklerinden sonra işler iyice karışır.Sorma Neden Full İzle 'de gerçekleşen  Bu macera ve gizem dolu düğünde kaybolan damat bulunabilecek midir?. Güvenli film izle ile siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.
  • 75
  • IMDb N/A
  • 848
  • 1
  Saf Full Film izle
  İncele
  Saf Full Film izle
  Türkçe Dublaj
  Hikâye kentsel dönüşüm sonrası Fikirtepe isimli bölgenin halini gözler önüne serecektir. Kâmil ile Remziye isimli çift, yaşadıkları muhitteki gecekonduların yıkılarak, kentleşmesi gelişmesiyle beraber hayatlarını değiştirmek zorunda kalacaktırlar. Kâmil, kentsel dönüşüm projesinde işçi olarak da görev alacaktır. Mahalle halkı ise kentsel dönüşümü en başından beri reddederek, evlerini terk etmek istememektedirler. Bu tepki, Kamil’i de etkisi altına alacak ve mahallelinin sevmediği bir tipe dönüşmesine yol açacaktır. Diğer taraftan patronlarının baskıları da kendisini iki arada bir derede bırakacaktır. Kâmil, gün geçtikçe farklı ruh hallerine bürünmeye başlayacaktır. Kendisinin sinirli ve ne yapacağı ön görülmeyen hareketleri en çok da karısı Remziye’yi etkileyecektir. Kamil’in seçimini kısa sürede yapması gerekmektedir.
  • 102
  • IMDb 9
  • 941
  • 0
  Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi Filmi izle
  İncele
  Bulmaca Kulesi: Dev Kuşun Gizemi Filmi izle
  Türkçe Dublaj
  Filmin konusu Aslı, Mert ve Can birlikte Dev Kuş'a ulaşabilmek için birbirinden zorlu maceralara atılacaktır. Bir kaza sonucu üç arkadaş kendilerini çok farklı bir boyutta bulmuşlardır. Bulmaca Kulesi adında ki bu yere ışınlanmış olan üç arkadaş burada zorlu bulmacaları çözmeye başlarlar. Bir süre sonra bu bulmacadan kurtulan Mert, Can ve Aslı Dev Kuş'a ulaşabilmek için birbirinden zorlu maceralara atılacak ve zorlu mücadelelerden geçecektirler. Filmi sitemizden sorunsuz bir şekilde hemen izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
  • 75
  • 1.879
  • 0
  Araf 2 Full HD izle
  İncele
  Araf 2 Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Köyde ailesi ile birlikte yaşamakta olan 18 yaşındaki Zehra. Olgun isminde bir arkadaşı ile birlikte benzin istasyonunda vardiyalı olarak çalışmaktadır. Zehra ve Olgun birbirlerine çok aşıktır. İzlemekte oldukları televizyonda ki hayatlara çok özenmekte ve o dünyanın içerisine girmek istemektedirler. Kurdukları hayaller ile birbirlerine daha çok bağlanan ikilinin arasındaki dengeler günün birinde bozulacaktır. Bunun nedeni ise benzin istasyonuna gelen 38 yaşındaki Mahur'dur. Zehra, Mahur'u görür görmez ona aşık olmuştur.
  • 124
  • IMDb 5.1
  • 1.110
  • 0