South Korea
Parazit Full HD izle
İncele
Parazit Full HD izle
Türkçe Dublaj
Parazit Full HD izle  Gerilim Filmleri İzle ve  Dram Filmleri İzle kategorisinde yer almaktadır. Filmi Parazit filmi izle, Parazit türkçe dublaj izle, Parazit türkçe altyazılı izle, Parazit full hd izle, Parazit tek part izle, Parazit izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz.Parazit filmi izleJoon-ho Bong yönetmenliğinde çekilmiş olan film 1 Kasım 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Yaklaşık 2 saat 12 Dakika sürmekte olan Parazit izle filminin oyuncu kadrosunda ise Kang-Ho Song, Woo-sik Choi, Park So-Dam gibi isimler yer almaktadır. Gerilim kategorisinde yer almakta olan Parazit filmi Güney Kore yapımıdır. Film zengin bir ailenin hayatında yaşanmakta olan mücadeleleri anlatmaktadır.Parazit Türkçe Dublaj izleFilmi izledikten sonra değerli düşüncelerinizi yorum yap kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayınız. Güvenlifilmizle tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler diler.Parazit Film KonusuParazit; Park ailesi ve Kim ailesi olarak iki ailenin hayatına tanıklık ediyor. Park ailesi soyadından gelen bir zenginlik içerisinde; Kim ailesinin ise sokak zekası ve kurnazlığı bulunur. bir şekilde bu iki ailenin kaderi birbirlerinde kesişir. Kim ailesi, Park ailesinin hizmetine girer ve yavaş yavaş hissettirmeden her şeylerini elinden almaya başlar. Her şey Kim ailesinin lehine ilerlerken ve onlara göre yolunda giderken birden bir tehdit ile karşılaşırlar. Asalak bir misafirin Park ailesine gelmesi ile birlikte Kim ailesi ile bu asalak misafir arasında üstünlük mücadelesi başlamış olur. Üstünlük mücadelesinden kim galip gelecektir? Herkes ektiğini mi biçecektir?Bilindiklerin dışına çıkmak istiyorsanız bu Güney Kore filmi tam da size göre… Parazit izle
 • 132
 • IMDb 8.5
 • 4.594
 • 1
Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle  filmi gerilim ve aksiyon filmi olarak karşımıza çıkıyor.Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle filminin konusu ise şöyle gelişiyor; Kızı ile yolculuğa çıkan bir adamın trende başlayan salgın ile hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır. Seok-woo kızı Soo-ahn ile birlikte Seul'den Busan'a gitmek üzere bir hızlı trene binerler. Ancak yolculuk esnasında hızla yayılan bir virüs baş gösterir ve virüse yakalanan herkes kana susamış zombilere dönüşmeye başlar. Virüsten etkilenmemiş yolcular, Busan'a sağ salim varabilmek için son derece tehlikeli bir yolculuğu tamamlamak zorunda kalacaktır.Film sizi o trene sokacak ve size de gerilim dolu bir yolculuğu tattıracak.Zombi Ekspresi Türkçe Dublaj Full izle filmini güvenli film izle ile izleyerek gerilimin farkına varın.İyi Seyirler.Günümüzdeki Corona virüsünü biraz olsun anımsatan tarzda film, Zombi ekspresi kız ile babanın zorlu yolculuğunu konu almaktadır.
 • 120
 • IMDb 7.7
 • 812
 • 0
İhtiyar Delikanlı OldBoy izle
İncele
İhtiyar Delikanlı OldBoy izle
Türkçe Dublaj
İhtiyar Delikanlı : OldBoy izle filmini güvenli film izle ekibi olarak şiddetle öneriyoruz.İhtiyar Delikanlı : OldBoy izle filmimiz sitemizin Gerilim Filmleri İzle ,Dram Filmleri İzle ve Aksiyon Filmleri İzle kategorisinde yer almaktadır.2003 yapımı olan ve hala popülerliğini koruyan İhtiyar Delikanlı : OldBoy izle filmi Sizlere keyifli heyecanlı ve Bol Aksiyonlu vakitler yaşatacaktır.İhtiyar Delikanlı : OldBoy izle filminin konusuna gelecek olursak kısaca şöyle gelişiyor;Oh Dae-su, bir gün kendisini küçük karanlık bir hücrede bulur. Oraya kimler tarafından ve niye kapatıldığını bilmeyen adamın dünyayla bağlantısı sadece hücresindeki küçük televizyondur. Haberlerde karısının öldürüldüğünü duyunca olayla bağlantısı olduğu düşünüldüğü için kapatıldığını anlar. 15 yıl sonra, serbest bırakılan adam, ailesini öldüren kişileri bulmaya ve kendisini oraya kapatanlardan intikam almaya karar verir. 2004 Güney Kore Büyük Çan Ödüllerinde en iyi yönetmen başta olmak üzere birçok dalda ödül alan film, aynı zamanda 2004 Cannes Film Festivalinde Jüri Büyük Ödülünün de sahibi oldu. Bu İhtiyar Delikanlı : OldBoy izle mükemmel filmini Nostalji yaparak Güvenli film izle sitemizden Full HD ve Türkçe Dublaj seçenekleri ile izleyebilirsiniz.İyi Seyirler Dileriz.
 • 120
 • IMDb 8.2
 • 390
 • 0
Virüs Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Virüs Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Corona Virüs Türkçe Dublaj HD izle filmi hepinizin bildiği üzere  Çinde yayılmaya devam eden bir virüs çeşidi.tabi hali ile bunu film alanında yapılmışı olan Virüs Türkçe Dublaj HD izle filmi dikkatimizi çekiyor aynı zamanda 2013 yapımı bir film.İnsan ister istemez düşünüyor. Aksiyon Filmleri İzle, Dram Filmleri İzle ve Gerilim Filmleri İzle kategorisinde olan Virüs Türkçe Dublaj HD izle filminin konusu şöyle gerçekleşiyor; Bilinmeyen bir hastalık aniden baş gösteriyor ve bölgesel yıkımlara sebep oluyor. Hastalık solunum yoluyla bulaşmaktadır ve hastalığı kaptıktan 36 saat sonra ölüm gerçekleşmektedir. Salgını kontrol altına alabilmek için insanlar çaresizlik içinde mücadele ederler...Sizleri de gerecek olan Virüs Türkçe Dublaj Tek Part izle filmini güvenli film izle ekibi olarak karşınıza getiriyoruz. Film  hakkında yorum yapmayı unutmayınız. Ayrıca Buradan salgın izle filminede göz atabilirsiniz.İyi seyirler dileriz.
 • 122
 • IMDb 7
 • 1.244
 • 2
Bir Gün – A Day – Ha roo Filmi izle
İncele
Bir Gün – A Day – Ha roo Filmi izle
Türkçe Dublaj
Kim Joon-Young isimli doktor, Göğüs Cerrahisi Uzmanı’dır. Yetenekleri ve hırsıyla ülkesinin tanınan göğüs cerrahları arasına girmiştir. Kariyeri sürekli yeni başarılara imza atmasını sağlamıştır. Fakat kişisel yaşamında cerrahlığı kadar başarılı olamamıştır. Özellikle de Eun Jung isimli kızı bu durumdan en fazla etkilenendir. Kendisine iyi bir babalık yapamamaktadır. Sıradan bir günde karakterin, Kim Joon-Young’un gözleri önünde acımasızca hayatını kaybetmesi, değerini daha yakından ortaya çıkacaktır. Ünlü cerrah bu travmanın sonrasında, kızının hayatını kaybettiği günü tekrar tekrar yaşamaya başlayacaktır. Bir süre sonra Lee Min-Chul adındaki ambulans şoförünün de yardımını alarak yaşadığı durumun gizemini çözmeye çalışacaktır. Bu süreç kendisi için vicdani ve akli yönden fazlasıyla sıkıntılı ilerleyecektir.
 • 90
 • IMDb 7.5
 • 498
 • 0
The Gangster, the Cop, the Devil Filmi izle
İncele
The Gangster, the Cop, the Devil Filmi izle
Türkçe Dublaj
Bir cinayet olayına şahit olan mafya babası pek çok illegal iş ile uğraşmış olsa da bu durum kendisinin derin bir vicdan azabı çekmesine sebep olur. Mafya babası polis ile işbirliği yapar ve bu cinayetin açığa çıkması için uğraşmaya başlar. <strong>The Gangster, the Cop, the Devil</strong>de adaletin yerini bulması için büyük bir çaba sarf etmekte olan adam seri katilin sıradaki hedefi haline gelmiştir. Bu durum başta yetkililere son derece sıradan gözükmüş olsa da aslında adam polisleri katil gibi kullanarak kendisini bu durumun içinden kurtarmaya çalışmaktadır.
 • 110
 • IMDb 7.3
 • 488
 • 0
Cold Eyes – Gizli Takip Türkçe Dublaj izle
İncele
Cold Eyes – Gizli Takip Türkçe Dublaj izle
Türkçe Altyazı
Hikâyenin ana aktörü, Ha Yoon-ju isimli polis memurudur. Karakter, Kore Polis Kuvvetlerine bağlı olan Özel Suçlar biriminde göreve başlayacaktır. Bu bölüme sevk edilmesi bir dizi teste tabi tutulmasına neden olmuştur. Bütün testleri başarıyla geçen karakter, en sonunda bölümde çalışmaya kabul edilmiştir. Özel suç birimi, potansiyel suçluları gözetim altında tutmaktadır. Onların hareketleri detaylı bir şekilde takip edilmektedir. Ha Yoon-ju’nun ekibinin sorumlusu Hwang Sang-Jun isimli karakterdir. Bu ekipte, alanının en yetenekli polisleri yer almaktadır. Hedeflerindeyse tehlikeli suç organizasyonlarını yok etmek vardır. Bu amaca yönelik James adındaki bir suç örgütü liderini mercek altına almıştırlar. İzini sürerek, açığını kollamaya çalışacaktırlar. Bu durum, suç seviyesini bir hayli azaltacaktır.
 • 119dk
 • IMDb 7.4
 • 1.529
 • 1