İngiltere
The Postcard Killings izle (Yabancı Film)
İncele
The Postcard Killings izle (Yabancı Film)
Türkçe Altyazı
The Postcard Killings izle filmi kesinlikle öneriririz. Türkçe dublaj ve altyazılı izleyeceğiniz dedektif yabancı filmi gerçekten başarılı bir yapım olmuş.The Postcard Killings Filmi KonusuOn numara dedektif filmi ile karşınızdayız. Jacob Amerika'da yaşamını sürdürmekte alanında en iyilerden olan dedektiflik yapmaktadır. Ancak hayatı henüz yeni evlenen ve tatil için balayına giden kızının öldürülmesi ile zindana döner. Gerek mesleğinden ötürü bu işin peşini bırakmayan Jacob, kızının öldürüldüğü yere gider ve orada ummayacağı gerçekler ile karşılaşır. The Postcard Killings izle
 • 123
 • IMDb 5.6
 • 201
 • 0
Keepers Türkçe Dublaj 1080P izle
İncele
Keepers Türkçe Dublaj 1080P izle
Multi Dil
Keepers izle.Uzak bir adaya çalışmaya giden üç işçi onlara verilen görevi yani deniz fenerinde bekçilik yapmaya başlarlar. sessiz ve bir o kadarda sıkıcı olan rutinlerine yavaşça alışmaya başlayan işçiler bir kıyıya vuran parçalanmış bir tekne görür. İşin garipliği ise teknenin içinde 1 sandık dolusu altın olmasıdır. İşçiler açgözlülükleri yüzünden kendilerini bir paranoya içinde bulan filmde işçilerin sonu meçhul. Peki işçilere ne olacak? Filmdeki gerilimli mükemmel müziklerin yapımcısı Benjamin Wallfisch iyi iş çıkarmış gibi.Yorumlarınızın guvenlifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Keepers - Keepers Keyifli seyirler.
 • 101dk
 • IMDb 6.0
 • 1.758
 • 0
Hellboy 3 Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Hellboy 3 Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Hellboy 3 izle, Amerika’da gişede büyük bir başarı elde edilen film ile sizlerin karşınızdayız ve sizlere bu güzel filmi sunuyoruz. Ama tabi ki filmi kesinlikle izlemelisiniz ve filmin ne kadar iyi olup olmadığına siz karar vermelisiniz çünkü bu şekilde gerçek bir film dehası olma yolunda ilerleyebilirsiniz. Bu film ise bilim kurgu filmlerinin günümüze kadar ne kadar gelişerek geldiğini ve artık cidden bilim kurgu filmleri arasında bir kapışma olduğunu kanıtlıyor. Çünkü diğer bilim kurgu filmlerinden daha iyi olması için yönetmen ve yapımcı şirket tarafından oldukça uğraşılmış ve ortaya gerçek bir bilim kurgu filmi çıkmış. Sizlerde eğer istemek isterseniz ne demek istediğimi anlayacaksınız.
 • 121
 • IMDb 5.0
 • 2.528
 • 0
Cehennem Alevi izle – White Heat
İncele
Cehennem Alevi izle – White Heat
Türkçe Dublaj
Cehennem Alevi KonusuJarret soygunculuk yaparak geçimini sağlamaktadır. Birçok soygundan da ustalık ile işinin hakkını vermiştir. Bu soygun işi sırasında sadece annesine güvenmekte ve annesinden başka hiç kimseye güven duymamaktadır. Bir tren soygununda birlikte çalıştığı adamlardan bir tanesi cinayet işler. Bu cinayet Jarret in üzerine kalır. Ancak bu suçu işlememiş olmasına rağmen Jarret az ceza alacağına ikna olarak suçu kabullenmek durumuna kalır. Hapishaneye gönderilir. Cehennem alevi izle.Ancak işin peşini bırakmayan idealist bir polis, başka bir polis memurunu mahkum kılığında cezaevine gönderir ve işin iç yüzünü öğrenmeye çalışır. Gerçek suçluları ortaya çıkarabilmek adına çıkarımlarda bulunacaktır. Jarret oldukça öngörülü bir adamdır. Bu gelen kişinin polis olduğunu düşünmektedir. Ön sezilerini kullanarak bir şey anlatmak istemez. Ancak hapisteyken en sevdiği ve güvendiği yakını olan annesinin ölüm haberini alır. Annesini öldüren ise, kendi soygun çetesinden birisidir. Ayrıca hem annesini öldürmüş hem de Jarret’ in sevgilisi ile birlikte iş birliği yapmıştır. Jarret’ in sevgilisi de bu suça ortak olmuş ve onu arkasından bıçaklamıştır. Jarret’ in ise hayatta en güvendiği kişi, olan annesi de ölmüştür.Cehennem Alevi Oyuncu KadrosuArthur Jaret rolünde; James Jagney’ i görmekteyiz. Verna Jaret rolünde Virginia Mayo; Vic Pardo rolünde Edmond Brien; Ma Jarret rolünde ise, Margaret Whcherly yer almaktadır. 1949 yapımı Amerikan filmi olarak günümüzde de sevilerek izlenmektedir. Cehennem alevi izle.
 • 60dk
 • IMDb 8.1
 • 290
 • 0
Barry Lyndon Türkçe Dublaj izle
İncele
Barry Lyndon Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Barry Lyndon KonusuBaryy Lydon filmi iki bölümlük ve tarihi açıdan önemli sayılabilecek bir filmdir. 1975 yılında yapılmış olan İngiltere ve ABD ortak yapımı bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Dram türünde senaryolaştırılmıştır. Bu film İngiliz edebiyat sanatçısı William Makepeace Thackey’ in 1944 yılında yazmış olduğu kitaba birebir bağlı kalınarak senaryolaştırılmıştır.Barry Lyndon izleFilmin ilk bölümü, Baryy Lyndon’ un bulunduğu konuma nasıl geldiğini ve yükselişini anlatır. İkinci bölümü ise, Baryy Lyndon’ un tarihten nasıl silinişini ve düşüşünü anlatmaktadır. Bu nedenle filmin türüne en uygun durum dram ve biyografidir. Film konu itibari ile Avrupa’ da yaşayan soyluları ele almaktadır. Soyluların yaşam tarzlarını ve bu uğurda yapılan yanlışları irdelemektedir. Soyluların ahlak anlayışına eleştirel bir bakış açısı geliştirmektedir.Barry Lydon’ un serüvenci yaşamına ilişkin olarak ileri dönemlerde ortaya çıkacak olan üstün ve elit sınıf kabul edilen aristokrasi sınıfının nasıl burjuvaziye dönüştüğünü tarihsel imgeler ile ortaya çıkarmaktadır. En iyi yönetmen, en iyi oyuncu, en iyi kostüm, en iyi sanat filmi dalında birçok ödüle layık görülmüş film bir dönem filmi olma niteliği bakımından oldukça mühimdir.Oyuncu KadrosuFilmin başrol oyuncusu olan Barry Lydon rolünde Ryan Oneal bulunmaktadır. Layd Lydon rolü ise, Marisa Berenson’ a aittir. Filmde aristokrasi sınıfına ait olan Şovalye Balibari rolünü Patrick Megeee canlandırmaktadır. Gene aristokrasiye ait bir sınıfta bulunan Yüzbaşı Potzdorf rolü Hardy Krüger’ e aittir.Barry Lyndon izle
 • 184dk
 • IMDb 8.1
 • 493
 • 0
Patrick Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Patrick Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Patrick izle, Yönetmenliğini Mark Hartley in yapmış olduğu filmde genç bir çocuğun gizemli ve korkunç hikayesini konu edinmiştir.15 yaşında olan patrick sevgilisini ve annesini vahşice öldürmüştür ve bunun üzerinde patrick in hasta olduğunu söyleyen doktorlar onu şehirin dışında kalan ve insanların perili zannettiği bir klinikte farklı bir tedavi yönetimi uygulanarak iyileştirilmeye çalışılmaktadır. Doktorun yapmış olduğu testlerde asla kımıldamayan patrick zamanla çevresinde tuhaf olaylar yaşanmaya başlamış ve elektrikler sıkça kesilemeye başlamıştır. Kendisinden hoşlanmaya başlayan bir hemşirenin hayatına telekinezi kullanarak müdahale etmeye başlayan patrick hemşire için korku dolu zamanlar yaratacaktır ve hemşire kendisini bu denli büyük bir tehlikenin içinde olduğunu çok geç fark edecektir.
 • 94
 • IMDb 6.4
 • 870
 • 0
Alien Covenant Türkçe Dublaj Full HD izle
İncele
Alien Covenant Türkçe Dublaj Full HD izle
Türkçe Dublaj
Alien Covenant izle, 2017 yılında bilim kurgu, aksiyon, korku türlerinde gösterime girmiştir. Üçleme bir filmin ikincisidir.  Yönetmen Ridley Scott tarafından yaratılmış ve üretilmiştir. Filmin senaryosu John Logan ve Dante Harper tarafından yazılmıştır. Ortak bir Amerikan ve İngiliz yapımı olan Prometheus filminin devamı niteliğinde olan yapımda, Keşfedilmemiş bir gezegene inen koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı, cennetten bir köşeye düştüklerini sanırlar, Ancak ilerleyen zamanlarda bulundukları bölgenin, aslında çok korkunç, karanlık ve tehlikeli bir yer olduğunun farkına varırlar. Gezegende tek başına hayat süren Prometheus’un keşfinden sonra sadece sağ kalan “sentetik” David olmuştur. Michael Fassbender, Katherine Waterston ve Noomi Rapace gibi önemli isimler başrolde rol almaktadır.
 • 122
 • IMDb 5.9
 • 1.625
 • 0
Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle
İncele
Yıldızlararası Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Yıldızlararası izle, 7 Kasım 2014 yılında vizyonlara giren yıldızlararası - interstellar izlemek için hoşgeldiniz.Filmin konusu;Cooper bir yazılım mühendisidir ve kızı Murpy ile beraber bir mısır tarlasında yaşamaktadır.Dünya bir tehlike altındadır ve artık dünyada yaşam bitmek üzeredir.Cooper,yeni bir dünya keşfetmek için elinden geleni yapmaktadır.Bunun için bir uzay yolculuğunua çıkar.Yeni bir yaşanılabilen gezegen keşfederler.Bu arada orda yaşayan eski bir astronot sinyali alınca oraya yönelirler.Fakat astronot bir an önce eve gitmek isteyince talihsiz kazalar meydana gelir ve gemi hasar alır.Eve dönmek için tek çare kara deiliğin etrafından geçmektir.Hesaplamalardan sonra karadelikten geçemezler ve Cooper karadeiliğin içinden geçmek zorunda kalır.Burada muaazzam ve akıl dışı zaman paradokslarına şahit olur.Yönetmenliğini Christopher Nolan'ın yaptığı filmde başrollerde Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Michael Caine oynadı.Bilim kurgu ve dram ağırlıklı olan film 8.8 IMBD puanı tüm zamanların en iyi 20 film arasında yer almayı başardı.yıldızlararası - interstellar 2018 bilimkurgu filmini sitemizden HD full Türkçe ublajlı olarak izleyebilirsiniz.
 • 169
 • IMDb 8.2
 • 896
 • 0
Kral Olacak Çocuk Türkçe Dublaj izle
İncele
Kral Olacak Çocuk Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Kral Olacak Çocuk izle, Film İngilterede yaşayan sıradan bir çocuğu anlatıyor. Çocuk olan kahramanımız arkadaşları olsa da o kadar sıradandır ki okulda zorbalarla mücadele etmek zorundadır. Kahramanımız bir gün şansına dünyada 1 tane olan bir kılış ele geçirir ve çok güçlenir. BUnu duyan kötü bir büyücü ise apar topar çıkar ve bu çocuğu öldürmeye çalışır. Filmi izlediyseniz düşüncelerinizi yorum yaparak belirtieseniz çok makbule geçer.
 • 120
 • IMDb 6
 • 1.694
 • 0
Modern Hayat Çöptür Türkçe Dublaj HD izle
İncele
Modern Hayat Çöptür Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Modern Hayat Çöptür izle, Filmde bir müzik eşya ve direkt müzik satan bir dükkanda tanışan 2 arkadaş konu edilmektedir. 2 arkadaş zamanla birbirlerini anlar ve birbirlerine daha çok vakit harcarlar. Birden fazla ortak yönleri olan 2 arkadaş sevgili olur. Düşünceleri aslında evliliktir fakat ikisinin ortak tek noktası müzik midir?
 • 105
 • IMDb 6.9
 • 620
 • 0
Once Upon a Time in London Altyazılı Full izle
İncele
Once Upon a Time in London Altyazılı Full izle
Türkçe Altyazı
Once Upon a Time in London izle.1930 larda organize süç hayat buldu İtalyan Subinis ve İngiliz White ailesi West End’in yeraltı dünyasını kontrol ediyordu 2. Dünya Savaşı geldiğinde Jack Spot yeraltını ele geçirdi ve daha sonra Billy Hill geldi. 2019 İngiltere yapımı suç türündeki Once Upon a Time in London filmini Simon Rumley yönetiyor. Once Upon a Time in London İzle filmi için yorum yapmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için değerli.
 • IMDb 7.2
 • 714
 • 0
High Life Tek Parça Full izle
İncele
High Life Tek Parça Full izle
Türkçe Altyazı
High Life izle.ömür boyu hapis kalan suçluların tek bir seçeneği vardır hapis cezası almamak iççin bir deneye katılmayı kabul etmeleri lazım bu deney uzyda insan üremesi deneyidir bulundukları gemi uzayda kozmik fırtınaya gelince olaylar iyice kızışıcak ve hayat müçadelesi vericeklerdir ama hayatta kalmaları zor olucakHigh Life İzle filmi için yorum yapmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için değerli.
 • 110dk
 • IMDb 6.7
 • 1.771
 • 0
Slaughterhouse Rule Türkçe Altyazı HD izle
İncele
Slaughterhouse Rule Türkçe Altyazı HD izle
Türkçe Altyazı
Slaughterhouse Rulez izle.Slaughterhouse Rulez, resmen dün ya savaşı cıkmış bir yatılı okulda hayatta kalmaya calışan öğretmen ver öğrencilerini anlatan bir filmdir kendisi Slaughterhouse, özellikle zengin züppelerin cocukları okur bu yatılı okulda mütavzi bir geçmişe sahip yeni bir okuvcu gelir okula kafayı yemiş zorba altıncı sınıf öğrencilerinin komutasında gizemli kurallar ve ritüeller re uymak zorunda kalırSlaughterhouse Rulez İzle filmi için yorum yapmayı unutmayınız. Yorumlarınız bizim için değerli.
 • IMDb 5.3
 • 495
 • 0
Red Joan Türkçe Altyazı Full izle
İncele
Red Joan Türkçe Altyazı Full izle
Türkçe Altyazı
Red Joan Türkçe Altyazı Full izleRed loan filmi ingiliz asıllı olan joan stanley sovyet ve kominist parti sempatizanı ingiliz devlet çalışanı olarak vazife yapan joan 1930 larda KGB doğrulusunda çalışmaya başlar bu dönemde nükleer bomba ile alakalı sırları sovyetlere taşır joanın ulaştırdığı bulgular yardımıyla batıya yetişir ve atom bombası üretiminde onlarla yarışır50 yıldan çok bir süredir casusluk yapan Joan Stanley’nin yaşamı anlatılıyorYorumlarınızın guvenlifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Red Joan -La espía roja Keyifli seyirler.
 • 110dk
 • IMDb 6.2
 • 422
 • 0
Yesterday Tek Part HD izle
İncele
Yesterday Tek Part HD izle
Türkçe Altyazı
Kahramanımız İngiliz kasabasında doğup büyüyen ünlü hayalleriyle dolup taşan birisidir. en yakın arkadaşı onu her zaman bu hayallerini destekler. Her daim yanında olmuştur. Kahramanımız bir gün büyük bir kaza geçirir ve en muhteşem müzik grubunun yani The Beatles' ın dünyadaki kimsenin bilmediğini farkeder. film kahramanımızın şöhret basamaklarını çıkışını konu etmektedir. Yesterday Türkçe Altyazılı Güvenli Film İzle mek için sitemizde filminiz hazır. İyi seyirler.
 • 110dk
 • IMDb 7.1
 • 1.256
 • 0
Leningrad’ı Kurtarın Tek Parça Full izle
İncele
Leningrad’ı Kurtarın Tek Parça Full izle
Türkçe Altyazı
Attack On Leningrad izle.2. Dünya savaşı Döneminin en büyük devlerinden olan Almanlar ve Ruslar Leningrad' ta karşılaşırlar. Kate Davies isimli bir gazeteci ve bir polis o esnada tanışırlar. Kahramanlarımızın görevi olay mekanındaki sivilleri kurtarmak üzere yola koyulmaktır.Yorumlarınızın guvenlifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Leningrad’ı Kurtarın -Attack On Leningrad Keyifli seyirler.
 • 105dk
 • IMDb 6.7
 • 862
 • 0
Twenty TwentyFour 2016 Türkçe Dublaj 1080P
İncele
Twenty TwentyFour 2016 Türkçe Dublaj 1080P
Türkçe Dublaj
Twenty TwentyFour filmi sizler için guvenlifilmizle.com\'daTwenty Twenty-Four Film izle, Full HD izle, Türkçe dublaj seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Son vakitlerde çok sık karşımıza çıkan türlerden olan distopik yapımlardan bir başka biri daha . Bütün dünya nükleer bir felaketin sonrasında yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Ve kötü senaryo gerçekleşir bundan sonra dünya yok olmuştur ve bütün bu felaketin sonrasında tek başına hayatta kalmayı başaran bir bilim adamı yalnızlığın getirdiği duygu halle varlığını sorgulamaya başlayacaktır. Twenty TwentyFour 2024 Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 88dk
 • IMDb 4.4
 • 487
 • 0
City of Lies – City of Lies Türkçe Altyazı 1080P
İncele
City of Lies – City of Lies Türkçe Altyazı 1080P
Türkçe Altyazı
City of Lies City of Lies filmi 2018 7.2 1080P olarak izlemeniz için hazırCity of Lies filminin hususu şöyledir. 1996 senesinde öldürülen Tupac Shakur ve 1999 senesinde öldürülen Notorious BIG cinayetleri çözmeye çalışan bir deketifin öyküsünü ele almaktadır. Başrolde Johnny Depp vardır.City of Lies City of Lies Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • IMDb 7.2
 • 451
 • 0
12