India
PK-Peekay 2014 Full HD Türkçe Altyazılı izle
İncele
PK-Peekay 2014 Full HD Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
P.K. bi şehire Dünya  dışından gelen  yabancının  komedisidir.PK-Peekay 2014 Full HD Türkçe Altyazılı izle P.K.(Aamir Khan) İnsanlara Daha önce hiç  kimsenin sormadığı sorular soran insanların düşünce ve bakış açılarını değiştirmeye çalışan ve onları bilinçlendirip yanlışlarını komik bir dille anlatan ve gösteren aynı zamanda da düşündüren ve  insanlar tarafından deli olduğu düşünülen bir kişidir . Sorduğu sorular masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır.P.K.in sorduğu sorular ve cevaplar karşısında insanlar içinde bulundukları ve farkında olmadan yaptıkları davranışları sorgulamaya başlarlar. P.K bunları yaparken hem dost edinecek hemde insanları yanlış yönlendiren ve sadece kendi çıkarlarını düşünen kişileride kendine  düşman yapacaktır.Film aslında günümüzde olan ve bizler için sıradanlaşan işlerimizi hem sorgulamamızı hemde doğru bildiğimiz yanlışlarımızı açık bir şekilde göstermeye çalışıyor. Ayrıca film basit olarak anlaşılabilir, tebessüm ettirip kahkaha attırabilir bazende gözlerimizi doldurabilir.İzlemeyenlerin kesinlikle Güvenli film izle farkıyla izlemesini tavsiye ediyoruz. Aamir khan filmleri tartışmasız en gözde Hint filmleridir. Aamir khan Pk izle
 • 153
 • IMDb 7.7
 • 919
 • 0
Bharat (2019) izle
İncele
Bharat (2019) izle
Türkçe Dublaj
Bharat izle 8 Yaşındaki Baharat ve ailesi hayatlarını kurtarmak amacı ile bir trene biner. Fakat bir terslik çıkar ve Bharat'ın ablası kaybolur. Babası onu aramak için trenden atlar ve Bharattan o yaşta anlayamayacaı fakat ilerde ne kadar zor bir görev olduğunu fark edeceği bir söz alır. Artık ailesi Bharat'a emanettir ve onları herzaman koruyup dağılmasına engel olmak zorundadır.
 • 155
 • IMDb 6.6
 • 2.924
 • 2
Veer Zaara Türkçe Altyazılı Full izle
İncele
Veer Zaara Türkçe Altyazılı Full izle
Türkçe Altyazı
Veer Zaara Türkçe Altyazılı Full izle Filmi sitemizdeEn güzel film kategorisindedir.Aşk ve romantik kategorisinde yer alan filmimizi kesinlikle gözleriniz dolu dolu izleyeceksiniz.Filmimiz Veer Zaara Türkçe Altyazılı Full izle aynı zamanda hindistan ve pakistanın arasındaki gerilimede yer veriyor.Veer Zaara Türkçe Altyazılı Full izle filmimizin konusu şöyle;  Veer Pratabh Singh (Shahrukh Khan) ve Zaaranın ( Prety Zinta) aşk hikayesi anlatan bir yapım. büyük bir komploya düşürülen Veer, 22 yıl hapishanede yatar. aşkı için herşeye katlanan ve ona kavuşacağı günü bekleyen Veer, sevdiğine kavuşacak mıdır.Peki ya hapisteki Veer onu unutmuş mudur ?Yıllar unutmuş mudur ?filmimizi güvenli film izle ile izleyerek bir hint filminin daha tadına varabilirsiniz.İyi seyirler.
 • 192
 • IMDb 7.4
 • 1.417
 • 0
Swades: Bizim İnsanımız Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Swades: Bizim İnsanımız Türkçe Altyazılı İzle
Yerli Film
Swades: Bizim İnsanımız Türkçe Altyazılı İzle filmi siz güvenli film izle takipçilerimizin karşısında.Bu aralar Hint Filmleri İzle  kategorisinden gidiyoruz ama eminim sizler için değecek bir başyapıt film. Başrolünde Shahruk Khan'ın oynadığı bu muhteşem Swades: Bizim İnsanımız Türkçe Altyazılı İzle filmini izlemenizi öneririrz.Swades: Bizim İnsanımız Türkçe Altyazılı İzleSwades: Bizim İnsanımız Türkçe Altyazılı İzle filminin konusuna gelirsek şöyle; günümüz Hindistan'ında geçen, gelişimin, temel seviyeden hızlıca gerçekleşmesiyle oluşan sorunlara değinen bir film. NASA'da proje yöneticisi olarak çalışan genç ve parlak bilim adamı Mohan Bhargava'nın (Shah Rukh Khan), dadısını bulmak için döndüğü bu Hindistan, ona göre renkli, heterojen ve karmaşıktır. Film, NASA'nın uzay araştırmalarındaki ilerlemelerde öncü olan gelişmiş dünyasını ve gelişimin dönüm noktasındaki Hindistan'ın karşıtlığını kullanıyor. Her birimizin yaşadığı Mohan'ın bu basit macerası, "ev" dediğimiz fizik ötesi ve tanımlaması zor yerin arayış yolculuğuna dönüşüyorSwades: Bizim İnsanımız Türkçe Dublaj İzleSwades: Bizim İnsanımız Türkçe Altyazılı  Full HD 1080p İzle filmini farklı bir bakış açısı ile sunan bu filmi tavsiye ediyoruz Ayrıca Güvenli Film İzle takipçileri olarak Türkçe Altyazılı Film İzle seçeneği ile izleyebilirsiniz.
 • 189
 • IMDb 8.2
 • 1.351
 • 0
Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle
İncele
Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle filmi Güvenli Film İzle sitemizin Dram Filmleri İzle ve Hint Filmleri İzle Kategorisinde yer almaktadır.Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle filmi Hindistan,Belçika ve fransız ortak yapımı.Hint filmi seven takipçilerimize tavsiye ederiz.Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Full HD İzleBir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Full HD  izle filminin konusuna kısaca değinecek olursak;Çok sevdiği annesini aniden kaybeden Hint Fakiri Aja, Daha önce hiç görmediği babasını bulmak için Fransa'nın yolunu tutar. Bu ülkeye ayak basar basmaz hayatın çok farklı olduğu gören Aja, kaderine kendisine ne gibi sürprizler hazırladığını bilmeden amaçsızca sokaklarda dolaşmaya başlar. Bir anda kendini güzel bir kadına aşık olmuş halde bulan adamın başına seri ve komedi dolu olaylar gelmeye başlar.Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Altyazılı Full izleBir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj 1080P izle filmi size güzel ve eğlenceli vakit geçirtecek bir yapım.Güvenli Film İzle farkı ile Türkçe Dublaj Film İzle ve Türkçe Altyazılı Film İzle seçenekleri ile izleyebilirsiniz.İyi Seyirler Dileriz.
 • 96
 • IMDb 7.3
 • 753
 • 0
Race 3 (2018) Full izle
İncele
Race 3 (2018) Full izle
Türkçe Altyazı
Race 3 (2018) Full izle Filmi Güvenli Film İzle sitemizin Hint Filmleri İzle ve Aksiyon Filmleri İzle kategorisinde yer almaktadır.Race 3 (2018) Full izle filminin Başrolünde Ünlü hintli aktör Salman Khan'ın yer alıyor.Race 3 (2018) Full izle filmini Aksiyon ve Hint Filmleri seven tüm takipçilerimize öneriyoruz.Race 3 (2018) Türkçe Altyazılı Full izleRace 3 (2018) Full izle filminin konusuna gelecek olursak;Yeni bir soygunun planları yapılmaktadır. Bu soygunun en önemli faktörü, parası çalınacak ailenin çok güçlü olması ve kalenin içeriden fethedilmesi gerekmektedir. Bunun için öncelikle Ailenin en zayıf üyesi hedef alınacak ve plan ordan itibaren yürümeye başlayacaktır.Race 3 (2018) Türkçe Dublaj Full HD izleRace 3 (2018) Full HD  izle filmini güvenli film izle takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.Güvenli Film İzle farkı ile Race 3 (2018) Full izle filmini Türkçe Altyazılı Film izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz.İyi Seyirler.
 • 160
 • IMDb 2.1
 • 1.216
 • 0
Dhoom 3 Türkçe Altyazılı izle
İncele
Dhoom 3 Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazı
Haftasonu izlemelik olan ve Aamir khan'ın  başrolde oynadığı Dhoom 3 Türkçe Altyazılı izle filmini sizler için öneriyoruz.Dhoom 3 Türkçe Altyazılı izle filminin konusuna gelince ; Çocukluğundan beri babasının büyük hint sirkinde gösterilere katılan Samar ve Sahir ikizi gösterilerde izleyicileri büyük ölçüde etkileyip, sirkin daha çok kazanmasına olanak sağlamışlardır. Büyük Hint Sirkinin sahibi sirki açabilmek için büyük bankalardan kredi almıştır ve bu krediyi gününde ödemek zorundadır. Kredi borcunun günü gelmiştir ve o gün bankacıları gösterileri ile etkileyemezlerse Büyük Hint Sirki kapanacaktır. Bankacılar gösteriye bakmışlar fakat, Büyük Hint Sirki daha karlı olduğu için bilerek beğenmemişlerdir. Büyük Hint Sirki'nin sahibinin oğlu Sahir bu durumu düzeltmek için adama birçok gösteri yapmasına rağmen bankacılar kararlarında kesindirler. Sahir'in gözünün önünde babası intihar etmiştir. Aradan 20 yıl geçmiş ve sahir büyümüştür. Büyüyen Sahir ve kardeşi Samar babasının intikamını almak için birçok yolla bankacılara başvururlar. Birgün büyük bir bankanın kasasındaki paraları çatıdan aşağı atan Sahir bankadan birazda olsa öcünü almıştır. Bankayı iki kez soyan ikiz kardeşler 3.kez soymuşlardır ve kardeşlerden birisi vurulmuştur. Sahir ve Samar birlikte illüzyonları mükemmel şekilde yaparak bankayı kapatmışlardır.Bu güzel Dhoom 3 Türkçe Altyazılı izle filmini güvenli film izle ile izleyerek heyecanlı ve bol aksiyonlu zamanlar geçirebilirsiniz.Şimdiden İyi seyirler.
 • 172
 • IMDb 5.9
 • 1.308
 • 0
Sevginin Gücü – Bajrangi Bhaijaan Türkçe Dublaj izle
İncele
Sevginin Gücü – Bajrangi Bhaijaan Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Film o kadar muhteşem ki nakış nakış tüm güzel duyguları insanın yüreğine işleyen bir yapıt.Sevginin Gücü - Bajrangi Bhaijaan Türkçe Dublaj izle filmi belki de Hintli oyuncu Salman Khan'ın en başarılı yapıtı olarak düşünülebilir.Sevginin Gücü - Bajrangi Bhaijaan Türkçe Dublaj izle filminin konusuna kısaca değinecek olursak;Pakistanlı konuşamayan küçük bir kız çocuğu Hindistanda kaybolur. Bu kızı  kendi tarikatı ya da dini gereği yalan söyleyemeyen ve çok iyi kalpli olan Salman Khan bulur ve herşeyi göze alarak küçük kızı ailesine kavuşturmak için yollara koyulur ve bu serüvende başına gelen olayları ve en güzel duyguları güvenli film izle ile izleyerek bizlerde göreceğiz ve şahit olacağız. İyi kalpliliği yüzünden başına gelmeyen kalmayan,kaybolan ve konuşamayan bir kız ve onlara yardım eden bir gazeteci vicdan sorgulatacak bir flim.kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.
 • 159
 • IMDb 7.9
 • 1.344
 • 0
Dangal Türkçe Dublaj izle
İncele
Dangal Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İzlenecekler listesine alınabilecek film'lerden olan  Dangal Türkçe Dublaj izle konusu şöyle; Aamir Khan filmde Mahavir Singh isimli güreşçi olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yapımcılığını Disney ile Aamir Khan üstleniyor. Khan hayranlarını yine büyülüyor. Bir rol için 28 kilo alınır mı demeyin söz konusu Aamir Khan ise bu sorgulanmaz bile. Filmde bir adamın 19, 29, 55 yaşlarındaki halini ayrı ayrı canlandıran Aamir Khan’ın çalışmaları gerçekleştirirken bir antrenör eşliğinde vücut geliştirdiği biliniyor. 98 kilo ile çekimleri bitince tekrar kilo veriyor. Dangal güreş yarışması anlamına gelir, zaten Dangal Türkçe Dublaj izle konusu da güreşmeyi bırakan bir babanın kızlarını güreşçi olarak yetiştirmesini anlatıyor. Biyografik spor dram filmidir.Hem toplumsal mesaj veren hemde bizleri düşünmeye sevkeden Dangal Türkçe Dublaj izle film'inin güvenli film izle ile keyfini çıkarın.İyi seyirler.
 • 161
 • IMDb 8
 • 1.362
 • 0
Gizli Süperstar (secret superstar) Türkçe Altyazılı izle
İncele
Gizli Süperstar (secret superstar) Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Dublaj
Kesinlikle izleyin.Amir khan'dan yine efsane bir film olan Gizli Süperstar (secret superstar) Türkçe Altyazılı izle  filmi'nin konusu şöyle;Genç bir kız olan Insunun tek hayali şarkıcı olmaktır. Fakat bir gün katı bir adam olan babası Insu’nun gitarını bulunca ve bulduğu gibi o gitari kırıp şarkı söylemesini yasaklayınca genç kızın tüm hayalleri suya düşer…Gizli Süperstar (secret superstar) Türkçe Altyazılı izle filmindeki Ana kahramanlardan olan Shakti Kumar(Aamir Khan) adlı ünlü bir müzik yapımcısıyla tanışana kadar. Insu, güzel sesini tüm dünyaya duyurmak ve şarkıcı olma hayallerine ulaşmak için hayatının en önemli macerasına çıkacaktır.Güvenli film izle farkıyla bu güzel film'in tadını çıkarın.iyi seyirler
 • 256
 • IMDb 7.8
 • 1.317
 • 0
3 Aptal ( 3 idiots) Türkçe Dublaj Full İzle
İncele
3 Aptal ( 3 idiots) Türkçe Dublaj Full İzle
Türkçe Dublaj
Kesinlikle izlemelisiniz.Aamir Khan'ın yine oyunculuğunu konuşturduğu ve düşündürdüğü müthiş filmlerden biri olan 3 idiots ( 3 aptal) Türkçe Dublaj Full İzle filminin konusu; Hindistan’da mühendislik okuyan Farhan, bu bölüme ailesinin zoruyla girmiştir. Farhanın asıl arzusu ise fotoğrafçılık eğitimi almaktır. Oda arkadaşı Raju ise fakir bir ailede büyümüş, bir an önce mesleğini eline alıp onlara bakmak için çırpınan bir mühendis adayıdır. Odalarına gelen Rancho (Aamir Khan) ise her ikisinden de tamamen farklı, tuhaf ve bir o kadar da zeki bir çocuktur. Birbirlerinin en yakın arkadaşı haline gelen Farhan, Raju ve Rancho, Rancho’nun içinde bulunduğu okulu ve eğitim sistemini değiştirme çabalarının sonucunda okulun diktatör hocası “Virus”ün görüş alanına girerler. 3 idiots ( 3 aptal) Türkçe Dublaj Full İzle filminde Kendilerine ve tüm okula ilham olan, herkesten farklı düşünen ve sistemi değiştirmenin mümkün olduğunu savunan Rancho, mezun olduktan sonra ortadan kaybolur. Rancho’yu bulmak için yıllar sonra yollara  Farhan ve Raju düşer , bu yolculuklarında Rancho’nun şaşırtıcı hikâyesine güvenli film izle ile tanık olacaksınız.
 • 170
 • IMDb 7.9
 • 630
 • 0
Fanaa (Kayboluş) Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Fanaa (Kayboluş) Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Fanaa Türkçe Altyazılı İzle filmi öyle güzel bir film ki İnsanı ne aşktan vazgeçiriyor ne gözünü açıyor umutsuz bir aşkın en derinini yaşayacaksınız. Amir khandan muhteşem bir yapıt olan Fanaa Türkçe Altyazılı İzle filminin konusu şöyle; Zooni, kör ama çok güzel bir kızdır. Birgün tur rehberi Rehanla(Amir Khan) karşılaşır ve ona aşık olur. Gözlerinden ameliyat olduğu sırada Rehanı kaybeder. Rehan’ın öldüğünü sanmaktadır ama yıllar sonra bunun doğru olmadığını anlar ve Rehan ansızın karşısına çıkar bu mutluluk mudur yoksa bilinmeyene yolculuk mudur Fanaa Türkçe Altyazılı İzle filmini güvenli film izle ile izleyerek sizde bu acı aşka ortak olun..İyi seyirler.
 • 168
 • IMDb 6.8
 • 1.590
 • 0
Padmaavat Full Tek Parça TR Altyazılı İzle
İncele
Padmaavat Full Tek Parça TR Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Karşınızda ihtiras,Aşk,İhanet,Fedakarlık ve Sadakati görüp hissedebileceğiniz bir hint filmi Padmaavat Full HD Türkçe Altyazılı izle Mewarın Kralı Ratan Singh ile evli olan Kraliçe Padmavati’yi gören Delhi Sultanı Alauddin Khilji, Padmavati’nin güzelliğini duyup Chittora saldırı yapar. Alauddin Khilji, Kral Ratan’a Padmavati’yi bir kez görürse saldırı yapmayacağını söyler ve onu ikna eder. Padmavati, Khilji’nin karşısına çıkmaz ve aynadan yansımasını görmesini sağlar. O şekilde bile Padmavati’ye aşık Khilji, onu haremine almak için savaş açar.Bu savaş öyle bir savaş olur ki hem ihtirasına yenik düşen bir sultanı hem kocasına sadakatle bağlı olan bir kadını hem de ülkesini ve hayatının kadınını korumaya yeminli bir kralın dikkat çeken mücadelesini gözler önüne seriyor.Film gerçek ve yaşanmış bir olaydan yola çıkarak çekilmiştir ve Film yüzünden Hindistan'da bir çok gösteri düzenlenmiştir.Nedeni ise Filmde konu edilen Hindu kraliçe Padmaavati izle, Hindistan’ın en büyük kast gruplarından Rajput üyesi. Rajput kadınları, Eğer film gösterime girerse kendilerini yakma tehdidinde bile bulunmuşlardır.Kesinlikle guvenli film izle ile izlemenizi tavsiye eder ve yorumlarınızı bekleriz.
 • 164
 • IMDb 6.9
 • 1.040
 • 0
Tumbbad izle
İncele
Tumbbad izle
Türkçe Dublaj
bir çocuk annesi ve yaşlı ninesi ile birlikte yaşamaktadır. Köylülerin söylediklerine göre yaşlı ninesi oldukça fazla miktarda altın saklamaktadır. annesi çocuğun ninesini gizli bir odada saklamaktadır ve odaya kimseyi sokmaz kendisi ise sadece yemek vermek için yanına gidermiş. Annesi evde yokken çocuk ninesinin yanına girmek zorunda kalır bunun ardından annesi çocuğu evden atacaktır.
 • 113
 • IMDb 7.7
 • 528
 • 0
Super Deluxe Hint Filmi 2019 izle
İncele
Super Deluxe Hint Filmi 2019 izle
Türkçe Altyazı
oldukça karmaşık bir aile içerisinde işler hiç yolunda değildir ailedeki her bireyin kişisel sorunlarının olması bir yana dursun. Annesini babasını aldatırken gören genç için işler çok daha zor bir duruma girecektir. Kadın durumu düzeltmenin yollarını arasada artık çok geçtir ve çocuk artık annesinden nefret ediyordur. Peki ya ailenin babası olan umursamaz ve sorumluluklarını hiç bir zaman yerine getirmeyen adam bir aile faciasının önüne geçebilecekmidir.
 • 176
 • IMDb 7.4
 • 702
 • 0
Chopsticks izle
İncele
Chopsticks izle
Türkçe Altyazı
Hindistanda sıradan bir şekilde hayatını sürdüren genç kız hayatından oldukça memnundur ve bir sıkıntısı yoktur. Fakat kızın arabası çalındıktan sonra bu durum epey değişecektir. Kız çok sevdiği arabasını bulması için polisten yardım isteyecektir fakat polis kızı başlarından savacak. Kız ise son çare olarak gizemli bir suçlu ile arabasını bulması konusunda bir anlaşma yapacaktır.
 • 100
 • IMDb 6.4
 • 391
 • 0
Game Over (2019) izle
İncele
Game Over (2019) izle
Türkçe Dublaj
Game over izle Hindistanlı bir oyun yapımcısı kadının yaptığı oyunlar epey şiddet eğilimli olmaya başlamıştır. Kadın bu durum karşısında oldukça tramvatik bir dönemden geçmektedir. Bu da yetmezmiş gibi mahallesinde bir takım seri katil ardı ardına cinayetler işleyecektir. Bu seri katillerin asıl amacı ise oyun yapımcısı kadına bir ders vermektir. Kısa sürede hayatı alt üst olan kadın bu durumdan kurtulmanın bir yolunu bulabilecekmidir.
 • 103
 • IMDb 6.2
 • 378
 • 0
Eski Evdeki Büyülü Saat izle
İncele
Eski Evdeki Büyülü Saat izle
Türkçe Dublaj
Eski evdeki büyülü saat izle. Ailesi öldükten sonra Lewis isimli çocuğu amcası evlatlık alır. Amacasının yanında oldukça mutlu olan çocuk bir gün eski ve büyülü bir eve gider burada babasının ölümüne sebep olan ve oldukça tehlikeli bir büyücü vardır. Fakat Lewis büyücü amcasının yardımları ile bu eve girecek ve bu evde büyülü bir saat bulacaklardır peki bu saat neyi ifade etmektedir.
 • 106
 • IMDb 6.2
 • 409
 • 0
12