France
Evdeki Düşman Full İzle
İncele
Evdeki Düşman Full İzle
Türkçe Dublaj
Evdeki Düşman tek parça izle  Filmi Sinema tarihinin en korkunç "çocuk" karakterlerinden Esther'in muamma dolu ürkütücü hikayesinin Sinemaya aktarıldığı bu yapım, şok edici bir senaryoya sahip. Evdeki Düşman türkçe dublaj izle filmi Güvenli Film izle sitemizin Korku Filmleri İzle ve Gerilim Filmleri izle kategorisinde bulunmaktadır.Evdeki Düşman Türkçe Dublaj İzleEvdeki Düşman izle filminin kısaca konusuna değinecek olursak; Yeni çocuk bekleyen Kate ve John daha doğum yapmadan çocuklarını kaybederler.Bunun üzerine çift büyük bir travma yaşarlar.Bu travmayı atlatmak için her yola başvurmaya başlarlar ve Bu travmayı atlatmak için bir evlat edinmeye karar verirler.Bir yetimhaneden  Esther adında bir kız çocuğunu evlat edinirler. Ama Esther 'in büyük ve gizli sırları vardır.Bunu farkeden Kate Ailesine bu kızın masum yüzünün arkasında olan o korkutucu ve canavar yüzünü göstermeye çalışır.Evdeki Düşman Türkçe Altyazı İzleHerkes olayları abarttığını söyler ve Kate kimseyi inandıramaz.Olaylar ondan sonra içinden çıkılmaz ve gerilim dolu bir hal almaya başlar.Bu ürpertici ve gerilim filmini güvenli film izle ekibi olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçenekleri ile izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler Dileriz.  
 • 123
 • IMDb 6.9
 • 595
 • 0
Asabi Polis (Wasabi) Türkçe Dublaj izle
İncele
Asabi Polis (Wasabi) Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Biraz eski ama sizler tatmin edecek kıvamda bir film olan Asabi Polis (Wasabi) Türkçe Dublaj izle  filmi'nin konusu şöyle;Pariste  dedektif olarak görev yapan Hubert(Jean Reno ,bu arada bu oyuncu meşhur sevginin gücü filminde oynayan aktör bu bilgiyide verelim) , emniyet müdürünün oğlunu dövdükten sonra amiri tarafından izne gönderilir.Bu sırada 20 yıl önce birlikte olduğu Miko adlı Japon kadının ölüm haberini alan Hubert, Mikonun vekilinin yaptığı çağrı üzerine acilen Japonyaya gider. Miko yıllar önce çok özel anılar yaşadığı Huberti yasal varisi olarak belirlemiş ve ona bir vasiyet bırakmıştır.Bu vasiyet Hubert'e Japonya gibi bir ülkede ne getirebilir tabi ki bol aksiyonlu bir bela ve siz değerli güvenli film izle takipçilerine yine bol aksiyon gözüküyor izlemeyenlerin kesinlikle izlemesi gereken Asabi Polis (Wasabi) Türkçe Dublaj izle filmini öneriyoruz.İyi Seyirler.
 • 94
 • IMDb 6.4
 • 835
 • 0
Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Karşınızda çok değişik ve ilginç gelen bir gizem suç ve dram kategorisinde olan Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle filmi  bu filmi kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz.Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle filminin konusu şöyle; Jake Gren, hapiste yapayalnız geçirdiği yedi yılın ardından serbest kalmıştır. Takip eden iki yıl boyunca kumardan büyük paralar kazanır. Artık kendisini hapse gönderen, kumarhane sahibi Dorothy Macha’dan intikamını almaya hazırdır. Onu yardımcılarının önünde küçük düşürür ve tepetaklak eder. Bu sırada doktorlar kendisine ender rastlanan bir hastalığa sahip olduğunu ve üç gün içinde öleceğini söylerler. Bu üç gün içinde Jake’in tehlike sözcüğü altında yaşadıkları izleyicisine heyecan dolu anlar yaşatıyor. En büyük düşmanın kim olduğu ise tam bir muamma!.Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle filmi ile en büyük düşmanınızın kim olduğunu öğrenmek isterseniz güvenli film izle ile Tabanca (Revolver) Türkçe Dublaj Full izle filmini tavsiye ediyoruz.İyi seyirler.
 • 115
 • IMDb 6.4
 • 596
 • 1
Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle
İncele
Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
İzlemeyen çok şey kaybeder.Sizlere 1994 Yapımı Enfes bir Film olan Leon - Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle filmini sunuyoruz.Film'in konusu şöyle; Mathilda, New Yorkta yaşayan ailesi dağılmış 12 yaşında küçük bir kızdır. Ailesini sevmeyen Mathilda için en değerli varlığı küçük kardeşidir. Babası uyuşturucu işlerine bulaşınca mafya ailenin tüm bireylerini öldürür. O sırada alışverişte olan Mathilda ise olaydan kılpayı kurtulur ve Leon'un kaldığı daireye saklanır. Leon - Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle ise çok soğukkanlı bir katildir. Ancak Mathilda'ya karşı içten bir sevgi besler ve ona kol kanat gerer. Aslında babalık, arkadaşlık gibi kavramlar ona çok yabancıdır.Bir yandan aksiyon bir yandan dram  sizleri güvenli film izle ile bambaşka duygulara yolculuk ettirecek. şimdiden iyi seyirler.Leon (Sevginin Gücü) İzleLeon küçük bir kızın ve tuhaf bir kiralık katilin çarpıcı hikayesini anlatıyor. Ülkemizde Sevginin Gücü adıyla vizyona giren film gerçekten de farklı ve beklenmedik bir sevgi hikayesini anlatıyor. Mathilda 12 yaşında küçük bir kızdır ve üvey ailesiyle birlikte pek de parlak olmayan bir hayatı yaşamaktadır. Küçük bir çocuk olmasına rağmen çocuksu mutluluktan oldukça uzaktır. New York’ta yaşayan Mathilda’nın üvey babası uyuşturucu gibi işlere bulaşmış, karanlık bir dünyası olan biridir. Mathilda’yı bu hayata saplayan tek şey ise küçük erkek kardeşidir, onun için ailesiyle kalmaya devam eder. Bir gün Mathilda evde değilken evlerine bir baskın yapılır ve Mathilda’nın tüm ailesi öldürülür. Mathilda şans eseri hayatta kalmıştır.Leon ise karşı dairede tek başına yaşayan, gizemli biridir. Mathilda o gün Leon’un dairesine saklanarak kendisini kurtarır. Bu andan itibaren ikilinin hayatı değişir. Mathilda hayatında hissettiği tüm boşlukları Leon ile örtmeye çalışır. Leon ise sevgiye uzak soğuk kanlı yalnız bir katildir. Fakat babalık, dostluk gibi duygulara çok yabancı olmasına rağmen Mathilda’yı tüm kalbiyle içtenlikle sever ve korumaya çalışır. Filmin Oyuncuları Filmde Leon karakterini Fransız aktör Jean Leno canlandırmaktadır. 30 Temmuz 1948 tarihinde doğan Jean Leno pek çok filmde oynamış, başarılı bir aktördür. Jean Leno 3 evlilik yapmıştır ve 6 çocuk babasıdır. Henüz bu filmde oynadığı sıralarda küçük bir kız olan Natalie Portman ise şimdilerde oldukça parlak bir yıldız ve başarılı bir oyuncudur. 9 Haziran 1981’de İsrail’de doğmuştur. 2012 yılında evlenmiş olan Natalie Portman’ın bir çocuğu vardır.
 • 111
 • IMDb 8.3
 • 1.588
 • 0
Toprak Altında Türkçe Dublaj izle
İncele
Toprak Altında Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Toprak Altında Türkçe Dublaj izle filmi güvenli film izle sitemizin Gerilim Filmleri İzle ve Gizem Filmleri İzle kategorisinde yer almaktadır.Toprak Altında Türkçe Dublaj izle filmi izlerken gerileceksiniz. İnsanın en çaresiz halini görecek ve yaşam mücadelesine tanıklık edeceksiniz.Toprak Altında Türkçe Dublaj izleToprak Altında Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelecek olursak  , Paul Irakta çalışan bir kamyon şoförüdür. Aynı zamanda Amerikanın Irak'ı işgal ettiği zamanlardır. Paul gözünü açtığında kendini bir tabutun içinde ve toprağa gömülü olarak bulur.Kendisini oraya kimin gömdüğünü de bilmemektedir.Tek çaresi yanında bir telefon bulunmasıdır ve zaman aleyhine işlemektedir.Bir yandan oksijeninin tükenmesi diğer yandan kurtuluş mücadelesi tam bir gerilim filmi.Toprak Altında Türkçe Altyazılı izle filmini izlerken boguluyor gibi hissetmemeniz elde değil.Toprak Altında Türkçe Altyazılı izleToprak Altında Türkçe Dublaj Full HD izle filmini güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.Bu muhteşem Toprak Altında Türkçe Dublaj izle filmini kesinlikle kaçırmamanızı öneririz,Ayrıca güvenli film izle farkı ile Türkçe Dublaj Film İzle seçeneği ile de izleyebilirsiniz.İyi Seyirler Dileriz.
 • 94
 • IMDb 7.0
 • 1.058
 • 0
Kalp Atışı Dakikada 120 Türkçe Dublaj İzle
İncele
Kalp Atışı Dakikada 120 Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Kalp Atışı Dakikada 120 Türkçe Dublaj İzle filmi ile güvenli film izle olarak karşınızdayız.Kalp Atışı Dakikada 120 Türkçe Dublaj İzle filmi sitemizin Dram Filmleri İzle ve Romatik Filmler İzle Kategorisinde yer almaktadır.2017 yapımı olan ve IMDB si gayet tatmin edici olan Kalp Atışı Dakikada 120 Türkçe Dublaj İzle filmi  aşk filmleri severler için birebir.Kalp Atışı Dakikada 120 Türkçe Dublaj İzleKalp Atışı Dakikada 120 Türkçe Altyazılı İzle filminin konusuna gelecek olursak şöyle ;Hikayemiz 1990 lı yıllarda geçiyor. AIDS hastalığının en yaygın olduğu yıllarda toplum bilincini harekete geçirmek için çalışan Nathan, diğer yandan ilaç şirketlerinin çıkarları için uyguladığı sistematik harekatı da önlemenin peşindedir. Gerçek dünya da bir farkındalık yaratmak için çekilmiş olan Kalp Atışı: Dakikada 120, sizlere ince mesajlar vermektedir.İnce mesajlar severler için güzel bir yapım olduğunu da belirtelim.Kalp Atışı Dakikada 120 Türkçe Altyazılı İzleKalp Atışı Dakikada 120 Türkçe Dublaj Full HD  İzle filmini güvenli film izle farkı ile rahatça izleyebilirsiniz.Ayrıca Türkçe Dublaj Film İzle ve Türkçe Altyazılı Film İzle seçenekleri ile de izleyebilirsiniz.İyi Seyirler Dileriz.
 • 140
 • IMDb 7.5
 • 608
 • 0
Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle
İncele
Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle filmi Güvenli Film İzle sitemizin Dram Filmleri İzle ve Hint Filmleri İzle Kategorisinde yer almaktadır.Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj izle filmi Hindistan,Belçika ve fransız ortak yapımı.Hint filmi seven takipçilerimize tavsiye ederiz.Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Full HD İzleBir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Full HD  izle filminin konusuna kısaca değinecek olursak;Çok sevdiği annesini aniden kaybeden Hint Fakiri Aja, Daha önce hiç görmediği babasını bulmak için Fransa'nın yolunu tutar. Bu ülkeye ayak basar basmaz hayatın çok farklı olduğu gören Aja, kaderine kendisine ne gibi sürprizler hazırladığını bilmeden amaçsızca sokaklarda dolaşmaya başlar. Bir anda kendini güzel bir kadına aşık olmuş halde bulan adamın başına seri ve komedi dolu olaylar gelmeye başlar.Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Altyazılı Full izleBir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu Türkçe Dublaj 1080P izle filmi size güzel ve eğlenceli vakit geçirtecek bir yapım.Güvenli Film İzle farkı ile Türkçe Dublaj Film İzle ve Türkçe Altyazılı Film İzle seçenekleri ile izleyebilirsiniz.İyi Seyirler Dileriz.
 • 96
 • IMDb 7.3
 • 655
 • 0
Turist Türkçe Dublaj izle
İncele
Turist Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Karşınızda Efsane ikilinin oynadığı Turist Türkçe Dublaj izle filminin  Hikayesi şöyle, karısının vefatından sonra kalbinin acısından kurtulmak için İtalya’ya Turist Türkçe Dublaj izle olarak giden Amerikalı bir matematik öğretmeni olan Turist Frank Tupelo’nun (Johnny Depp) etrafında şekilleniyor. Olağanüstü derecede çekici bir kadın olan Elise Clifton-Ward’un (Angelina Jolie) yoluna çıkmasıyla Frank için işler birdenbire değişir. Ancak Elise’in onunla karşılaşması  ve yakınlaşması aslında tesadüf değildir. Arka planda Venedik’in nefes kesen manzaraları eşliğinde Frank, bir ilişkinin ardından koşarken aslında etrafında tehlikeli entrikaların  ve oyunların döndüğünü fark eder.Güvenli film izle izleyicileri olarak sizlerde bu entrikaya ortak olacaksınız.İyi seyirler.
 • 103
 • IMDb 6.1
 • 607
 • 0
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk HD izle
İncele
Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk HD izle
Türkçe Dublaj
Hikâyenin merkezinde Çin’in tenha bölgelerinden birisinde yaşanılanlar aktarılacaktır. Luo adındaki karakter, olup bitenin merkezinde bulunacaktır. Wan isimli eski erkek arkadaşıyla, büyük bir kırılma süreci yaşamıştır. Artık eski günlerdeki pozitif bakış açısını, ilişkilerine bağlı olarak yitirmiştir. Hayatının önemli zamanlarını geçirdiği kasabayı terk ederek, yaşadıklarından kurtulabileceğini düşünecektir. Kendi ayaklarının üzerinde durarak, sıfırdan bir başlangıca imza atacaktır. Epey uzun zamandır çabalasa da eski aşkı aklından bir türlü çıkmamıştır. Luo’da daha fazla perişan olmayıp, kaçtığı yaşantısına geri dönecektir. Dönüşüyle beraber Wan ile karşılaşabilmeyi umacaktır. Lakin bu süreç kendisinin planladığı kadar kolay gerçekleşmeyecektir. Uzakta kaldığı yıllar boyunca Wan’ın da özel hayatında değişen birçok şey olmuştur.
 • 130
 • IMDb 7.2
 • 408
 • 0
Maria by Callas Türkçe Dublaj izle
İncele
Maria by Callas Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Belgeselde uluslararası çapta bir üne sahip soprano Maria Callas ön plandadır. Karakter, bu zamana kadar bütün otoriteler tarafından gerçek diva olarak görülmüştür. Bu zamana kadar yaşadıkları ve hayatının bilinmeyenleri sanatçının kendi ağızından anlatılmaya başlayacaktır. Bu uzun soluklu hikâyeye fotoğraflar, çeşitli filmler ve birbirinden özel mektuplar eşlik edecektir. Kendisinin bu derece önemli ve popüler bir soprano olma süreci kolay gerçekleşmemiştir. Bunun için fazlasıyla fedakârlık göstermiştir. Çileli yaşamdan kraliçeliğe uzanan hayatında hiçbir zaman tevazudan uzak kalmamıştır. Kendisini ve sanatını sürekli olarak geliştirmeye odaklamıştır. Elinden geldiğince bir şeylerin üstesinden gelmeye çalışan yıldız, kendisini yeteneğiyle birlikte tüm dünyaya kanıtlamayı başarmıştır. Arkasındaysa birçok ölümsüz eser bırakmıştır.
 • 113
 • IMDb 7.7
 • 457
 • 0
Bizi Ayıran Her Şey Tek Parça izle
İncele
Bizi Ayıran Her Şey Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Hikâyede bir ailenin yaşamına ışık tutulacaktır. Aile, Montana’ya bağlı alabalık nehirlerinin kesişim bölgesinde yaşamaktadırlar. Ailenin babası Presbiteryen papazıdır. Tanrının sözlerini zikrederek gereken güç ve güzelliğe kavuşabileceğine dair bir inanca sahiptir. Oğullarına öğrettiği en değerli öğreti de balık avlama sanatı üzerinedir. Norman ile Paul, küçük yaşlardan itibaren sabah vakitlerinde eğitimlerini sürdürüp, öğleden sonraysa avlanma faslına geçmektedirler. Bu sayede her iki kulvarda da eksiksiz gelişim gösterebilecektirler. Norman, diğer kardeşi Paul’a göre daha farklı bir yapıya sahiptir. Eğitimini evinden kilometrelerce uzaklıkta bir üniversitede sürdürmeye karar verecektir. Paul’da Montana’nın gazetecilerinden birisi olacaktır. Ailenin geçmişteki bağı yavaş yavaş zayıflamaya başlayacaktır. Bütün her şeyin balık avlama sanatına meyil olduğu öğrenilecektir.
 • 99
 • IMDb 5.8
 • 572
 • 0
Ve Sonra Dans Ettik Tek Parça izle
İncele
Ve Sonra Dans Ettik Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Film kendisini keşfetmeye çalışmakta olan bir geci konu edinmektedir. Merab küçüklüğünden bu yana dansa hep bir merakı olmuştur. Bir Gürcü topluluğuyla beraber çalışmaktadır. Merab tukuyla bağlı olduğu dans sayesinde hayatındaki sorunlardan kurtulmayı planlamaktadır. Yaptığı dansta en iyisi olabilmek için aralıksız çalışmaktadır. Fakat gruplarına dahil olan farklı bir dansçı ile tüm planları alt üst olacaktır. Bu yeni kişiyi ilk başlarda rakip olarak gören Merab zamanla farklı duygular beslemeye başlayacaktır.
 • 105
 • IMDb 8
 • 2.239
 • 2
Mars’tan Haberler Var Tek Parça izle
İncele
Mars’tan Haberler Var Tek Parça izle
Türkçe Dublaj
Philippe Mars, mantıksız bir dünyada yaşamaktadır. Fakat bütün buna rağmen, kendi mantığını korumayı başarmıştır. Fazlasıyla iyimser bir baba ve eşini çok seven bir kocadır. Öte yandan iyi iş arkadaşlığı ve anlayışlı bir imaja da sahiptir. <strong> Mars’tan Haberler Var </strong> Philippe Mars’ın hayatını ele alacaktır. Son zamanlarda karakter, etrafındaki herkesin garip davranmaya başladıklarını fark edecektir. Oğlu tam bir vegan imajına bürünürken, kızı da psişik yeteneklere merak sarmaya başlamıştır. Kız kardeşi, ebeveynlerinin büyük çıplak portrelerini çizip, satmaya başlayacaktır. Jerome isimli iş arkadaşının da bugüne kadar ki samimiyetlerini tek kalemde silmesi, karakterin bazı şeylerin üzerine gitmesine yol açacaktır. Bu durum kendisini büyük bir çıkmaza itecektir.
 • 101
 • IMDb 5.3
 • 375
 • 0
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı izle
İncele
İmparator: Yeraltı Dünyasının Hükümdarı izle
Türkçe Dublaj
Hikâye, François Vidocq isimli mahkûmun yol açacağı durumları işleyecektir. Karakter bir süre önce işlemediği suçtan dolayı, ülkesinin en büyük ve en güvenli hapishanesine gönderilecektir. Karakter, suçsuzluğunu ispat etmek adına serbest kalmak zorundadır. Bu durumun olasılığı bile olmayınca o da firar etmeyi aklına koyacaktır. Üstelik şaşırtıcı bir şekilde planının başarılı olduğu da gözlemlenecektir. Bu zamana kadar, kaldıkları hapishaneden yıllar boyu firar etmeyi başaran ilk kişi unvanına sahip olacaktır. <strong> İmparator Yeraltı Dünyasının Hükümdarı </strong> François Vidocq isimli suçsuz mahkumun, masumiyetini kanıtlayabilmek adına yer altı dünyasına açacağı savaşı işleyecektir. Artık ülkenin tanınan simalarından olan karakter, tüccar kılığına bürünse de polisle anlaşma yapmak zorunda kalacaktır. Kendisi ne kadar artık münzevi bir yaşam sürdürmeyi istese de geçmişi bir an olsun peşini bırakmayacak adeta üzerine yapışacaktır. Çünkü bu şekilde saklanarak bazı şeyleri kanıtlaması çok zordur. Yapacağı anlaşmayla birlikte, masumiyetini kanıtlayabilecek fakat tüm yeraltı dünyasına açacakları savaşta da hayatta kalması gerekecektir. Bu çetin savaşta hayatta kalmak değil, ayakta kalmak bile zor olacaktır.
 • 121
 • IMDb 6.4
 • 787
 • 0
Lucy Direk izle
İncele
Lucy Direk izle
Türkçe Dublaj
Tayvanda bir şehir suçla birlikte anılır olmuştur. Tam anlamlı bir pislik bataklığı olan şehirde Lucy isimli bir kız eğlenmeyi çok seven ve maceralara atılmaktan çekinmeyen biridir. Bir gün sevgilisi Lucy'i arar ve ona ulaşması gerektiğini söyler kısa bir süre sonra Lucy ile buluşacak ve ona ağzı kilitli bir çanta verecektir. Bu çantayı bir adama teslim etmesini istemiştir ve bu adam Lucy isimli kadını suç batağının içine çekecektir.
 • 89
 • IMDb 6.3
 • 518
 • 0
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı izle
İncele
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı izle
Türkçe Dublaj
Asterix sihirli iksirin sırrı izle Bir gün Galyalıların meşhur iksirlerinin üreticisi olan büyüfix iksiri yapmak ister ve bunun için malzeme toplamaya ormana gider ayağını bir taşa çarpan büyüfix bir an baygınlık geçirir. Ayıdığında sihirli iksirin formülünü ondan başka bilenin olmadığı aklına gelir. Ona bir şey olması durumunda Galya halkı zor bir durumla karşı karşıya kalabilir
 • 79
 • IMDb 6.7
 • 595
 • 0
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı izle
İncele
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı izle
Türkçe Dublaj
Galyalıların meshur büyücüsü ve iksir tüccarı olarak bilinen Büyüfix'in çıktığı yolculuğu anlatan Asteriks sihirli iksirin sırrı izle. Filmde ayağı bir kayaya çarparak sakatlanan büyüfiks bunun ardından çok korkunç bir gerçekle yüzleşecektir. Kendisinin başına bir olay gelmesi dışında Galya'da sihirli iksir yapmayı bilen kimse yoktur. Büyüfix hemen bir varis bulup bildiklerini ona aktarmalıdır
 • 85
 • IMDb 7
 • 406
 • 0
High Life izle
İncele
High Life izle
Türkçe Dublaj
High life izle Bir grup suçlu bir görev için uzaya gönderilir. Fazlaca kolay görünen bu görevde işler bir anda karışır. Bir fırtına çıkar ve suçluların çoğu hayatını kaybeder. Hayatta kalanlar arasında Monte ve kızı kara delik karşısında epey mücadele gösterir tek bir hatalarının ölümle sonuçlanacağının farkındadırlar. Güneş sistemine ulaşmakla alakalı bu görev hiçte iç açıcı sonuçlar vermeyecektir.
 • 113
 • IMDb 5.6
 • 378
 • 0
12