Avusturalya
Mad Max İzle(Öfkeli Yollar) Türkçe Dublaj İzle
İncele
Mad Max İzle(Öfkeli Yollar) Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Tom Hardy'den yine Efsane bir film olan  Mad Max  filminin konusu şöyle; Çalkantılı geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de, Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir.Olaylar daha da ilginç bir hal alarak sizleri mad max ile birlikte güvenli film izle  farklı maceralara götürecek. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar. Joe ise kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli olan bir  kaybının peşindedir.
 • 120
 • IMDb 7.5
 • 1.142
 • 0
Görünmez Adam Filmi HD izle
İncele
Görünmez Adam Filmi HD izle
Türkçe Dublaj
Cecilia Kass son derece zeki ve zengin bir bilim insanı ile sarsıntılı bir ilişki yaşamaktadır. Cecilia kendisine sürekli olarak baskı ve hem psikolojik hem de fiziksel şiddet uygulamakta olan erkek arkadaşına biraz daha katlanamayacağını fark eder. Bu bunalımın ardından bir gece kaçmaya ve erkek arkadaşından oldukça uzak bir yere gitmeye karar verir. <strong>Görünmez Adam</strong>da sonunda kurtulmuş olduğunu düşünen genç kadın bu sefer de yakalanma korkusu yaşamaya başlamıştır. Saklanmak için birilerinden yardım alabileceğini düşünen Cecilia bu konuyu kız kardeşine, kardeşlerinin eski bir arkadaşına ve onun kızına danışır. Eski sevgilisinin kendisini öldürmüş olduğunu ve servetinin bir kısmını kendisine miras olarak bırakmış olduğunu duyan genç kadın bu olayların kendisini kandırmak için düzenlenmiş bir tür oyun olduğunu düşünür. Birinin kendisini avlamaya çalıştığını insanlara ispat etmeye çalışmakta olan genç kadın çaresiz bir şekilde bu ürkütücü oyunu sürdürmeye devam eder. Tabi tüm bunlar yaşanırken psikolojisi de tepetaklak bir hal alır.
  • 2.344
  • 0
  Upgrade (Yükseltme) Türkçe Dublaj İzle
  İncele
  Upgrade (Yükseltme) Türkçe Dublaj İzle
  Türkçe Dublaj
  Karşınızda 2018 Yılının En güzel filmlerinden biri olan Upgrade (Yükseltme) Türkçe Dublaj İzle Konusu şöyle; Eşiyle birlikteyken acımasızca saldırıya uğrayan Grey Trace, karısını saldırıda kaybetmesinin  yanı sıra belden aşağısı  da felç olmuştur. Günün birinde Tanıdığı  bir milyarder  mucitten bedenini geliştirecek deneysel bir tedavi teklifi alır. Tedavi için Tracein bedenine STEM olarak adlandırılan yapay zeka implantı yerleştirilir. Tedavi ile insanüstü yetenekler kazanan Trace, karısını öldüren ve kendi hayatını mahveden kişilerden intikam almak için yola koyulur...Gerilimin Aksiyonun Bol olduğu Upgrade (Yükseltme) filmini güvenli film izle ile izleyerek heyecanı yaşayın iyi seyirler dileriz.
  • 100
  • IMDb 7.3
  • 600
  • 1
  Gerçeğin Peşinde Full Hd İzle
  İncele
  Gerçeğin Peşinde Full Hd İzle
  Türkçe Dublaj
  Gerçeğin Peşinde Filmi İzle kızını bir kazada kaybeden  annenin, kızının hayatta olduğu düşüncesine kapılmasıyla gerçek hayattan kopuşunu anlatıyor. Gerçeğin Peşinde filminin (Angel Of Mine) Yönetmen koltuğunda Kim Farrant oturuyor. Yönetmenin Vizyona giren bu filmi sizleri derinden sarsacak ve  Gerilimi iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Gerilim filmindeki Angel Of Mine filmi 30 Ağustos 2019 tarihinde gösterime girdi. Güvenli Film İzle farkı ile siz değerli izleyicilerimize Full HD, 1080 ve türkçe altyazılı seçenekleriyle karşınızda. İyi Seyirler Dileriz...
  • 98
  • IMDb 6.5
  • 709
  • 0
  Dora ve Kayıp Altın Şehri Tek Parça izle
  İncele
  Dora ve Kayıp Altın Şehri Tek Parça izle
  Türkçe Dublaj
  Dora adındaki karakter, son derece değişik bir süreçten geçmeye başlamıştır. Yaşıtları tarafından hayali kurulan birçok olaya, ailesinin ilgi alanları dolayısıyla kendisi şahit olmuştur. Fakat, bu zamana kadar hayvan dostlarının ötesinde yer alacak akranları ortaya çıkmamıştır. Devlet yetkilileri tarafından Dora’nın artık eğitim almasının yasal zorunluluk olduğu ailesine bildirilecektir. Bu saatten sonra Dora’yı ailesiyle sürüklendiği maceralardan çok ev okul arasında mekik dokuyacağı yaşam stiline alıştırmaları gerekecektir. Dora küçük yaşta edindiği deneyimler sonucunda, bütünüyle çevreci bir imaja sahip olmuştur. Fakat, okuldaki yeni arkadaş adaylarıyla tanışması güç gerçekleşecektir. <strong> Dora ve Kayıp Altın Şehri </strong> Dora tarafından yeni girilen ortamda, akranlarıyla olan iletişimi ele alınacaktır. Karakter, bir yandan yaşıtlarının duygularını hissedebiliyor oluşundan etkilenerek, zorunlu eğitimi güzel bulacaktır. Fakat içine kapanıklığı yüzünden arkadaş edinmekten şikâyet edecektir. Bir süre sonra Dora’nın başından geçen sıradan olayların, arkadaşlarının hayranlığını kazandığı ortaya çıkacaktır. Üstüne üstlük maceradan uzak kalması gerekirken, önüne altın şehrine dair muazzam bir ipucu çıkmıştır. Dora kuralları yine alt etmeye karar verecektir.
  • 100
  • IMDb 6.4
  • 484
  • 0
  Son Kral – The King Full HD izle
  İncele
  Son Kral – The King Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Hal isimli karakter, prens olmasına karşılık kendisini bu kadar sorumlu hissetmemektedir. Üstelik kraliyet tahtının başına gelecekte oturacak tek kişidir. Lakin bütün bunlar kendisi için geri plandadır. Sahip olduklarını büyük bir sorumluluk ve yük olarak görmektedir. Bu nedenle de gözünü hiçbir şeye koymamıştır. Babasının tahtta oturduğu sürece, kendisi olmaya çalışacaktır. Bu süreçte ailesiyle ilişkileri de olumsuz bir şekilde seyredecektir. Kendi halinde bir insan olmayı, her zaman daha öne koymuştur. Tiran’ın bu kararları, bir süre sonra sekteye uğrayacaktır. Çünkü babası kısa süre sonra hayatını kaybedecek ve karakter, bu zamana kadar olmadık derecede sorumlu hissedecektir. Boşalan tahta geçmesi zorunlu olan karakter, Kral V. Henry olarak ülkesini yönetmeye çalışacaktır. <strong> Son Kral – The King </strong> Tiran’ın normal hayatından V. Henry olmaya kadar uzanan süreci ele alacaktır. Kaderini değiştirebilmesi ne yazık ki mümkün değildir. Bu nedenle de istemeden de olsa bazı şeyleri kabullenmek zorunda kalacaktır. Ayrıca babasından yadigâr kalan savaşın ve sorunların çözümüne uğraşacaktır. Bu konuda John Falstaff’ın da desteğini alacaktır.
  • 133
  • IMDb 7.7
  • 486
  • 0
  Bülbül – The Nightingale Full HD izle
  İncele
  Bülbül – The Nightingale Full HD izle
  Türkçe Altyazı
  1829 yılını kapsayacak atmosferde Tazmanya bölgesinde yaşanılacak bir kovalamaca üzerinde durulacaktır. Bölge kısa süre önce İngiliz askerlerin hükümdarlığı altına girmiştir. Bu durum, en çok da yerli halkı etkileyecektir. Claire ve ailesi, İngiliz askerler gelene kadar rutin hayatlarını kusursuz bir şekilde sürdürmektedirler. Fakat, askerlerden birisinin ailesine işleyeceği insanlık suçu, artık mutlu yuvalarını bir daha geri getiremeyecek ve Claire’de de kalıcı hasarlar bırakacaktır. <strong> Bülbül izle – The Nightingale </strong> Claire’nin ailesi adına girişeceği mücadeleyi irdeleyecektir. Karakter, yaşadığı şokun etkisinden kısar sürede kurtulmaya çalışacaktır. Çünkü, intikamlarını almadan nefes almasının doğru olmadığını düşünecektir. Artık kontrolden çıkmışçasına İngiliz askerlerin peşinde iz sürmeye başlayacaktır. Bir süre sonra askerler de durumun farkına varıp, kaçabildikleri kadar kaçmaya çalışacaktırlar. Claire tek başına sürdürdüğü mücadele yetersiz kalınca, benzer kaderi paylaşmak durumunda kaldığı Billy adında bir Aborjinle güç birliği yapacaktır. İkilinin boylarından büyük girişecekleri mücadele, bir süre sonra yerel kabilelerin de desteğinin alınmasına fırsat tanıyacaktır. Artık hem Claire hem de Billy, geçmişlerinin intikamını alabilmeye yaklaşmıştırlar.
  • 136
  • IMDb 7.4
  • 696
  • 0
  Harmony izle
  İncele
  Harmony izle
  Türkçe Dublaj
  Harmony izle Harmony uzun zamandır bir ailesi yada arkadaşı olmamış genç bir kızdır. Hatta uzun zamandır hiç erkek arkadaşıda olmamıştır. Bu durum bir adamın hayatına girmesi ile değişecektir. İnsanlardan uzak kuytu yerlerde yaşayan Harmony bu yeni hayata alışabilecekmidir. Yoksa ona aşık olan adamın Harmony için değişmesimi gerekecektir oldukça farklı dünyalara ait bu ikili ortak bir yol bulup kavuşabileceklermi?
  • 97
  • IMDb 7.1
  • 577
  • 0
  Dora ve Kayıp Altın Şehri Türkçe Dublaj 1080p izle
  İncele
  Dora ve Kayıp Altın Şehri Türkçe Dublaj 1080p izle
  Türkçe Dublaj
  Dora ve Kayıp Altın Şehri izle, Yönetmenliğini James Bobin in yapmış olduğu filmde genç bir kızın macera ve gizem peşinde koştuğu serüveni anlatılmakta. Doğayla iç içe büyümüş olan Dora ailesiyle birlikte ormanları keşfederek büyüyen genç bir kızdır ancak Dora ne kadar balta girmemiş ormanları keşfetmiş olsa da bu sefer onun için bütün maceralarından daha zor ve kaçınılmaz bir macera vardır bu da tabi ki de lisedir. Dora artık liseye gitmesi gereken yaşa gelmiştir kısa sürede birçok arkadaş edinmiştir. Dora’nın ailesi bir macerada kaybolmuştur Dora ve arkadaşları Dora’nın ailesini kurtarabilmek için uzun tehlikeli ve karmaşık bir maceraya atılmaya karar vermişlerdir.
  • 100
  • IMDb 6
  • 614
  • 0
  Alien Covenant Türkçe Dublaj Full HD izle
  İncele
  Alien Covenant Türkçe Dublaj Full HD izle
  Türkçe Dublaj
  Alien Covenant izle, 2017 yılında bilim kurgu, aksiyon, korku türlerinde gösterime girmiştir. Üçleme bir filmin ikincisidir.  Yönetmen Ridley Scott tarafından yaratılmış ve üretilmiştir. Filmin senaryosu John Logan ve Dante Harper tarafından yazılmıştır. Ortak bir Amerikan ve İngiliz yapımı olan Prometheus filminin devamı niteliğinde olan yapımda, Keşfedilmemiş bir gezegene inen koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı, cennetten bir köşeye düştüklerini sanırlar, Ancak ilerleyen zamanlarda bulundukları bölgenin, aslında çok korkunç, karanlık ve tehlikeli bir yer olduğunun farkına varırlar. Gezegende tek başına hayat süren Prometheus’un keşfinden sonra sadece sağ kalan “sentetik” David olmuştur. Michael Fassbender, Katherine Waterston ve Noomi Rapace gibi önemli isimler başrolde rol almaktadır.
  • 122
  • IMDb 5.9
  • 1.504
  • 0