ABD
The Wretched izle
İncele
The Wretched izle
Türkçe Altyazı
The Wretched izle, John'un kötü kaderini konu alan korku ve gerilim filmi The Wretched filmini Türkçe altyazılı izlemek için tıkla. Annesi ve babası boşanmış olan asi ruhlu ve oldukça kırı olan John, hem kendi sinirsel bozuklukları ile hem anne ve babasının boşanması ile uğraşırken birde komşusunun vücudunda olan ve ona görünen 10 asırlık bir cadı ile uğraşmak zorunda kalır. Bu durum karşısından John oldukça dikaktli ve sabırlı olmalıdır.
 • 150
 • IMDb 5.8
 • 234
 • 0
Torpedo Full HD izle, 2.Dünya Savaşı Konulu Film
İncele
Torpedo Full HD izle, 2.Dünya Savaşı Konulu Film
Türkçe Altyazı
Torpedo izle, 2.Dünya savaşı konulu filmde bir ekip savaşın ortasından atom bombası yüklü edeniz altını ABD'ye ulaştırmak ister. Torpedo Full HD izle.Torpedo KonusuTüm Dünya üzerinde halen etkisi sürdüren ve insanların filmini bile izlemek istediği 2.Dünya savaşını konu alan Torpedo filmi sizlerle. O zamanlardaki savaş tüm hırçınlığı ile devam ederken, bir grup asker içerisinde bomba yüklü bir deniz altı aracını çalarlar. Komutan Stan'ın önderliğindeki tim, denizaltı aracını ittfakta oldukları ABD'ye teslim etmek isterler. Ancak gidecekleri yol üzerinde onları oldukça zor tehlikeler beklemektedir.
 • 120
 • IMDb 6.5
 • 255
 • 0
Charlie’nin Çikolata Fabrikası Yüksek Ses 720p izle
İncele
Charlie’nin Çikolata Fabrikası Yüksek Ses 720p izle
Türkçe Dublaj
Charlie’nin Çikolata FabrikasıCharlie'nin Çikolata Fabrikası izle, fakir bir çocuk olan Charlie kapalı durumda olan bir çikolata fabrikasını merak eder . Filmi yükses ses 720p izlemek için tıkla. Charlie’nin Çikolata Fabrikası hiç kuşkusuz gönüllerimize kazınmış, tatlı bir efsaneye dönüşmüş oldukça başarılı filmlerden biri. 2005 yapımı olan film, oldukça masalsı ve etkileyici bir anlatıma sahip. Filmin esas kahramanı olduğunu söyleyebileceğimiz Willy Wonka bir çikolata fabrikasına sahiptir. Çikolata konusunda ayrı bir boyut açmış olan Willy Wonka bu konuda tartışmasız bir numaradır. Bu efsanevi çikolata fabrikası oldukça gizemli ve büyüleyicidir. Fabrika öyle ünlüdür ki güçlü bir mirastır aynı zamanda.Willy Wonka bu sebeple kendisinden sonra fabrikayı bırakabileceği bir varis aramaya karar verir. Bu konuda oldukça titiz davranır ve doğru kişiyi seçebilmek için yarışma düzenlemek ister, böylece değerlendirme yapabilecektir. Değerlendirmenin sonucunda kazanan kişiyi önce eğitecek sonra da zaman içerisinde fabrikayı ona bırakacaktır. Toplamda 5 çocuk seçilir. Bu çocuklardan biri oldukça yoksul bir aileden gelmekte olan Charlie’dir. Charlie hayalleri olan, düzgün karakterli bir çocuktur. Diğer çocuklarla birlikte fabrikayı gezmeye başlarlar ve birbirinden ilginç şeyler görürler. Fabrika son derece büyüleyici bir yerdir.Filmin OyuncularıFilm gotik, karanlık ve büyülü havasıyla tam anlamıyla bir Tim Burton filmidir. Willy Wonka ise başarılı ve efsanevi oyuncu Johnny Depp tarafından olağan üstü bir biçimde canlandırılmıştır. Johnny Depp birbirinden farklı kılıklara girip, çok geniş bir karakter yelpazesinde oyunculuk yapmasıyla ünlü bir yıldızdır. Amerikalı oyuncu 56 yaşındadır ve oyunculuğun yanı sıra yapımcılık ve müzisyenlikte yapmaktadır.
 • 120
 • IMDb 7.9
 • 237
 • 0
Scoob! (2020) Animasyon Filmi izle
İncele
Scoob! (2020) Animasyon Filmi izle
Türkçe Altyazı
Scoob 2020 Animasyon FilmiScoob izle, 2020 Animasyon Filmini Türkçe dublaj ve altyazılı izleyerek Scooby Doo karakterini takip edebilirsiniz. Filmi izlemek için Tıkla... Özellikle 90'lı çocukları efsanevi karakterlerinden olan Scooby Doo bu kez günümüz teknolojisi ile geliyor. Kahramanımız arkaşları ile birlikte Dünya üzerinde kötü planlar yapan Dick Dastardly'in bu planlarını bozmak için elinden geleni yapacak.
 • 103
 • IMDb 6.0
 • 388
 • 0
Tamircikler Robotçuklara Karşı izle
İncele
Tamircikler Robotçuklara Karşı izle
Türkçe Dublaj
Tamircikler Robotçuklara Karşı Animasyon FilmiTamircikler Robotçuklara Karşı izle, 2020 aksiyon filmi Türkçe dublaj izleyerek full hd film izleme şansını yakalayabilirsiniz. Erika'nın macerası. Tamircikler Robotçuklara Karşı 6 Mart 2020 de sinemada yerini alacak bir animasyon filmdir. Yönetmen Oleg Uzhinov, İvan Pshonkin, Basil Bedoshvili. 86 dakika civarında Rus yapımı bir filmdir. Filmin orijinal dildeki seslendirmelerini ise; İnna Korolyova, Pyotr Ivashchenko, Diomid Vinogradov, Larisa Brokhman, Oleg Uzhinov yapmıştır. Animasyon film severler için keyif verici olacaktır.Tamircikler Robotçuklara Karşı ( Fixies vs. Crabots) animasyon filmlerde büyük bir heyecanla bekleniyor. Sağlam bir kadronun yarattığı film için gösterim tarihi ise 6 Mart 2020 olarak planlandı. Özellikle çocuklar için ideal bir sinema tercihi olacaktır. Merakla beklenen animasyon filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. Animasyon sinema keyfi yaşamak için geri sayım başladı.Tamircikler Robotçuklara Karşı Film KonusuProfesör Eugenius yıllardır görmediği kendi gibi mucit olan eski arkadaşı Erika ile tesadüf sonucu karşılaşır. Bu şekilde hem kendisini hem de tamircikleri büyük tehlike altına sokar. Erika yıllardır görmediği arkadaşı Profesör Eugenius’un Tamirciklerine karşı onlardan çok daha kuvvetli ve hızlı Robotçukla adını verdiği robotları üretmeye başarır. Ayrıca Erika bir de yarış planı yapar. Yarışmayı tamircikler kaybederse Erika, Tamirciklerin varlığını bütün dünyaya açıklayacağını söyler. Ancak profesör tamirciklerin varlığını sır gibi saklamaktadır. Bu yüzden yarışı kazanmak için çok zorlu bir mücadeleye girerler. Mücadeleden tamircikler mi yoksa robotçuklar mı galip çıkacak? Bu heyecan ve merak uyandıran animasyon filminin devamını 6 Mart 2020 de sinemalarda izleyebilirsiniz. En güncel ve Türkçe dublaj animasyon filmleri izle kategorimize de göz atabilirsiniz.
 • 106
 • IMDb 6,5
 • 412
 • 0
Prenses Gelin izle (Türkçe Altyazılı Film)
İncele
Prenses Gelin izle (Türkçe Altyazılı Film)
Türkçe Altyazı
Prenses Gelin izle, Türkçe altyazılı film izleme imkanı sunar. Buttercup isimli masal kahramanının hikayesini alan film aslında bir kitaptan uyarlanmıştır.Prenses Gelin KonusuPrenses Gelin bir çocuk filmleri kategorisinde karşımıza çıkmaktadır. William Goldman’ ın 1973 yılında yazmış olduğu aynı isim ile olan çocuk kitabının 1987 yılında çizgi animasyona çevrilmesinden oluşmuştur. Buttercup Florin olarak adlandırılan hayali bir çiftlikte yaşar. Bu hayali ülkenin hayali çiftliğinde yaşamakta olan Buttercup ile çiftlik çalışanı Westley arasında bir aşk doğar. Buttercup'a duyduğu aşk için Westley yaşadığı yeri terk ederek, evlenebilmek adına ve iyi bir gelecek kurabilmek adına bir gemi seyahatine çıkar. Bu seyahatte geminin korsanlar tarafından saldırıya uğraması Buttercup ile Eeatly’ i birbirinden ayırmaktadır.Buttercup Westley’ in öldüğünü düşünür. Umutsuzluğa kapılır. Bu çaresizlik içindeyken bir prens ile evlendirilir. Bunun akabinde Buttercup’ un hayatı beklemediği şekilde değişecektir. Amerikan yapımı bu film, Rob Reiner’ in yönetmenliğinde çekilmiş, fantastik ve macera türünde bir film olma özelliği göstermektedir.Oyuncu KadrosuOyuncu kategorisinde başrolü paylaşan iki aşık olan Westley rolünü Carry Elves; Buttercup rolünü ise Robin Wright canlandırmaktadır. Westley’ in ölümünü düşünen Buttercup’ un ardından evlendirildiği kişi olan Prens Humperdinck rolünü ise Chris Sarandon canlandırmaktadır. İnigo Mobtoy rolü, Mandy Patinkin’ e aittir. Kraliçe rolü Anna Dyson, Etkileyici papaz lakabı ile tanınan rol ise, Peter Cook’ a aittir. Kral ise; Willoughby Gray’ dir.
 • 102
 • IMDb 8.0
 • 276
 • 0
Özgürlük Ateşi (Harriet 2019) HD izle
İncele
Özgürlük Ateşi (Harriet 2019) HD izle
Türkçe Dublaj
Harriet Tubman'ın başaraılarla dolu hayatını beyazperdeye taşıyan Özgürlük Ateşi (Harriet 2019) HD izle konusu ile dikkat çekiyor. ABD onu konuşacak.Özgürlük Ateşi (Harriet 2019) HD izleBiyografi filmi Harriet, tarihde çok büyük bir başarıya imza atan Harriet Tubman'ın zekasını becerikli olmasını ve kurtardığı onlarca kölenin kurtulmasını beyazperdeye taşıyor. Kölelik ile başladığı hayatında kim bilebilirdiki Amerika'nın en çok konuşulan liderleri arasında olacağını? Kesinlikle izlemenizi öneririm. Özgürlük Ateşi  Harried izle.
 • 102
 • IMDb 6.4
 • 467
 • 0
Yeşil Rehber izle Tek Parça Telifsiz (Green Book) izle
İncele
Yeşil Rehber izle Tek Parça Telifsiz (Green Book) izle
Türkçe Dublaj
2018 de çekilen en iyi filmlerden birisi olan Yeşil Rehber izle Tek Parça Telifsiz (Green Book) izle filmi sizler için hd kalitede eklendi. Yeşil rehber izle.Green Book (Yeşil Rehber) KonusuGreen Book 2018 yapımı dram ve biyografik türde başarılı bir film. Film ünlü bir piyanistin şoförü Tony’nin öyküsünü anlatıyor. Tony bir konser turu nedeniyle oldukça ünlü bir piyanistin şoförlüğünü yapmaktadır. Tony Amerika’da İtalyan bir mahallede yaşamakta olan biridir. Afro-Amerikalı olan Don Shirley ise başarılı ve ünlü bir piyanisttir. Yıldızı parlayan piyanist tur kapsamında konser için Manhattan’ın güneyine doğru yolculuğa çıkacaktır. Bu nedenle bu yolculuk için bir şoföre ihtiyacı vardır. Film ayrıca dönemin ve Amerikan toplumunun bir takım kırılma noktalarına değinmektedir aslında. Bu yolculuk esnasında güvende kalabilmek için Tony, Afro-Amerikalılar için Yeşil Rehber adlı kılavuzu kullanır. İkili bu yolculukta pek çok şeyle karşılaşırlar. Bu kimi zaman ırkçılık, kimi zaman tehlike, kimi zamansa nezakettir.Filmin OyuncularıViggo Mortensen filmde Tony olarak karşımıza çıkmaktadır. 20 Ekim 1958 doğumlu olan ünlü aktör 61 yaşındadır. gösterilmiş Danimarka asıllı olan Viggo Mortensen film ve tiyatro oyuncusu, şair, müzisyen, fotoğrafçı ve ressamdır. 1987 - 1998 yılları arasında Exene Cervenka ile evliği olmuştur. Çiftin bu evlilikten bir oğulları vardır. Mahershala Ali ise ünlü piyanist Don Shirley olarak karşımıza çıkar. Mahershala Ali 16 Şubat 1974 tarihinde Oakland, Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. 46 yaşında olan başarılı aktör Amatus Sami-Karim ile evlidir. Mahershala Ali bir çocuk babasıdır ve Müslüman olduğu bilinmektedir.  Yeşil Rehber izle
 • 130dk
 • IMDb 8.2
 • 374
 • 0
Moana Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Moana Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Moana Türkçe Dublaj Full izle animasyon filmi ailecek izleyebileceğiniz bol aksiyonlu ve Komedi Filmleri İzle kategorisinde olan bu muhteşem filmi beğeninize sunuyoruz.Kesinlikle önerdiğimiz filmlerden olan Moana Türkçe Dublaj Full izle filminin ana konusu şöyle gelişiyor;  Antik çağlarda Okyanusyadaki Güney Pasifik adalarında yaşayan bir genç kız olan Moana, kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisidir. Ailesine yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıktığında, hayran olduğu yarı-tanrı Maui ile işbirliği yapması gerekecektir.sizde bu komedi animasyon filmi olan Moana Türkçe Dublaj Full izle filmini güvenli film izle ile seyrederek güzel vakitler geçirebilirsiniz.İyi seyitler diler, bol yorum yapmanızı  umuyoruz.Moana KonusuEğer animasyon seviyorsanız Moana kesinlikle kaçırmamanız gereken rengarenk bir film. Hikayesiyle ilham veren ve yüreklerinizi ısıtan bir doluluğa sahip. Disney yapımı olan film aslında Disney’in genel film karakterini yansıtıyor. Kendi yolunu çizmek ve ayakları üzerinde durabilmek temaları filmde koyuca karşımıza çıkıyor. Renkleri karakterleri ve farklı dünyasıyla kesinlikle ilgi çekiyor. Gereksiz gerilimlere çok fazla girmeden huzurlu bir öykü sunuyor.Moana okyanus adalarından birinde dünyaya gelmiştir. Yaşam biçimi ve çevresi son derece güzel, kendi halinde ve ışıl ışıldır. Polenezya’da yaşadıkları kabilenin şefinin kızı olarak dünyaya gelmiş olan Moana okyanusa her zaman meraklı olmuştur. fakat kabilenin geçmişte tecrübe ettikleri bazı olaylardan ve korkulardan dolayı okyanusa açılmak yasaktır.Film OyuncularıDwayne Johnson filmde önemli seslendirme sanatçılarından biridir. 2 Mayıs 1972 yılında Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Kendisi özellikle Akrep Kral, Hızlı ve Öfkeli gibi pek çok Hollywood filminde rol almıştır. 2007 yılında Lauren Hashian ile hayatını birleştirmiştir. Kendisi üç çocuk babasıdır ve geçmişte güreşçilikte yapmıştır.
 • 107
 • IMDb 7.5
 • 1.637
 • 0
Split Parçalanmış Türkçe Dublaj izle
İncele
Split Parçalanmış Türkçe Dublaj izle
Türkçe Dublaj
Karşınızda çok anlamalı ve bir o kadar da ilgi çekici olan korku ve gerilim filmi Split Parçalanmış Türkçe Dublaj izle sizlerle.Muhteşem bir film olan  Split Parçalanmış Türkçe Dublaj izle filminin konusu şöyle gelişiyor;  Güvenilir psikiyatr Dr. Fletcher (Betty Buckley), Kevin (James McAvoy) adlı hastasının en az 23 farklı kişiliği bünyesinde barındırdığını kanıtlamıştır. Ancak henüz tamamen ortaya çıkmamış son bir kişilik vardır ki, meydana çıktığında diğer kişilikleri süpürecek çok vahşi bir karakterin habercisidir. Bu dizginlemesi zor gücün etkisiyle Kevin, 3 genç kızı kaçırıp yaşadığı yerde alıkoyar. Hırslı ve kararlı Caseynin (Anya Taylor-Joy) önderliğinde gençler hayatta kalabilmek için, Kevin içindeki şeytani güce tamamen boyun eğmeden önce oradan kaçmak zorundadırlar.İzlerken gerileceğiniz ve korkuyu ensenizde hissedeceğiniz bu Split Parçalanmış Türkçe Dublaj izle filmini güvenli film izle ekibi olarak siz izleyicilerimize sunuyoruz.İyi Seyirler.
 • 117
 • IMDb 7.3
 • 1.205
 • 0
Para Avcısı Türkçe Dublaj İzle
İncele
Para Avcısı Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
İzlemeniz gereken filmlerin içinde yer almasını istediğimiz Para Avcısı Türkçe Dublaj İzle filminin konusu şöyledir; Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır.Bu arada para avcısı filminde Jordan Belfort Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında önce komisyoncu sonra da  Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90’ların en hızlı günleridir ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahvillerle birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve tüketim makinasına dönüşür. Bir günde hesabını milyon dolarlarla doldururken aynı  gece hepsini aynı hızda harcayabilme potansiyeline erişir. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir dünyası olmuştur. Güvenli film izle kullanıcılarına Para Avcısı Türkçe Dublaj İzle kesinlikle tavsiye ediyoruz. Jordan Belfort'un  hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam ederken, bunun bir sonu olmadığını göz ardı etmiştir ve bu kendisi için büyük sıkıntılar çıkaracaktır...
 • 180
 • IMDb 8
 • 2.147
 • 0
Extraction Türkçe Dublaj izle (2020 Netflix Filmi)
İncele
Extraction Türkçe Dublaj izle (2020 Netflix Filmi)
Türkçe Dublaj
Extraction Türkçe dublaj izle. 2020 24 nisanda netflix de yayınlanacak filmde, Tyler Rake adındaki bir genç kaçırılan çoçuğu kurtarmak için yola koyulur.Extraction izleExtraction Konusu24 Nisanda netflix de olacak Extraction filmi, oldukça kötü olarak tanınan ve silah satımından tut uyuşturucu baronlarına kadar tüm tehlikelerin olduğu bir yerde kendinden emin ancak genç olan adamın konusu yer alınıyor. Çok güçlü bir para imparatoru olan Hintli adamın mafya tarafından çocuğu kaçırılır. Onu kurtarmak için bu görev Tyler Rake verir. Bu genç adamın Dünyada herhangibi bir beklentisi yokturdur. Ölüm riski çok yüksek olan bu kurtarma operasyonunu kabul eden genç adam, çocuğu kurtarmak elinden geleni yağacaktır. Extraction izleExtraction OyuncularıFilmin konusu kadar oyuncuları da merak konusu işte Extraction film oyuncuları; Chris Hemsworth (Tyler Rake) David Harbour (Gasper) Golshifteh Farahani (Nik Khan) Rudhraksh Jaiswal ( Ovi Mahajan) Randeep Hooda (Saju)Netflix bombo gibi bi film yapmış film Türkiyede yayınlanalı henüz 1 hafta olmasına ragmen Netflix de populer filmler arasında çıkmadı. Extraction izle, guvenlifilmizle.com farkıyla sitemizde yayınladı.
 • 105
 • 1.750
 • 1
Sicario Day Of The Soldado izle
İncele
Sicario Day Of The Soldado izle
Türkçe Dublaj
Uyuşturucu kartelleri arasındaki büyük savaşı anlatan Sicario Day Of The Soldado izle Film Amerika sınırlarında sayıları oldukça artan ve birbirlerine ayit uyuşturucuları çalan kartellerin güç savaşını ele almaktadır film içerisinde federal ajan Matt devletin çıkarlarını gözetmekte ve bu yönde hamleler yapmaktadır. Bir kartelin ötekinin kızını kaçırması ile kızışan savaşta kazanan kim olacaktır.
 • 122dk
 • IMDb 6.9
 • 748
 • 0
DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle
İncele
DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle
Türkçe Dublaj
Serininin  devamı niteliğinde gibi görüken DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle filminin konusu şöyle;Kız arkadaşı Vanessa (Morena Baccarin) ile mutlu ilişkisini sürdüren Wade Wilson'ın, yani DeadPool 2 Türkçe Dublaj HD izle, (Ryan Reynolds) düzeni gelecekten gelen Cable (Josh Brolin) ile sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir ve Deadpool, Cable durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar. Bu birbirinden farklı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpoolla birlikte savaşmaya hazırdır.Macera,Aksiyon,Komedi'nin bol olduğu filmi güvenli film izle ile karşınıza çıkarıyoruz.İyi seyirler.Deadpool 2 İzleDeadpool Marvel filmleri arasında kuşkusuz en ilginç ve eğlenceli olanlarından biri. Kendine has mizahı, kimi zaman kara mizah diyebileceğimiz çizgisiyle aslında daha çok yetişkinlere yönelik bir komedi ve macera filmi. Deadpool karakteri ise son derece derin sayılabilecek ve iyi işlenmiş. İlk filmde oldukça güldüğümüz, yer yer duygulandığımız hikayenin devamı ilkinden eksik kalmıyor. İkinci filmde Deadpool yine kahramanlık işlerine devam etmektedir. Fakat bir yandan gündelik hayatını da bir şekilde sürdürür. Bir kız arkadaşı olan kahramanımız oldukça mutlu ve aşıktır. Vanessa ile olan ilişkileri son derece güzeldir. Ancak bu güzel gidişat gelecekten gelmekte olan Cable ile birlikte adeta paramparça olur. Cable gelecekten gelmektedir ve ileride tehlike olacağını bildiği bir çocuğun peşindedir. Deadpool bu olayın tam ortasına düşer ve X-Force ekibini toplar. Ekip Cable’a karşı maceraya ve mücadeleye hazırdır.Filmin OyuncularıMarvel yapımı olan filmin yönetmeliğini David Leitch üstlenmiştir. 2018 yapımı olan filmin başrolü sayılabilecek Deadpool karakterini, ilk filmde de olduğu gibi Ryan Reynolds canlandırmıştır. Ryan Reynolds 23 Ekim 1976 tarihinde Kanada’da dünyaya gelmiştir. 43 yaşında olan başarılı aktör 1990 yılından beri sektörde etkin olarak yer almıştır. 2008-2011 yılları arasında başarılı ve güzel oyuncu Scarlett Johansson ile evli kalmıştır. İkilinin boşanmasından sonra Ryan Reynolds yine bir oyuncu olan Blake Lively ile hayatını birleştirmiştir. İkilinin iki çocuğu vardır.
 • 119
 • IMDb 7.5
 • 863
 • 0
Kill Bill 2 Türkçe Dublaj Full izle
İncele
Kill Bill 2 Türkçe Dublaj Full izle
Türkçe Dublaj
Kill Bill 2 Türkçe Dublaj Full izle filmi Serinin ikinci filmi olarak karşımıza çıkıyor;Aynı zamanda  Kill Bill 2 Türkçe Dublaj Full izle filmi  güvenli film izle sitemizin Aksiyon Filmleri izle ve Suç Filmleri izle kategorisine yer almaktadır.Kill Bill 2 Türkçe Dublaj Full izle filminin konusuna gelince şöyle gelişiyor; Gelin serinin ilk filminde 5 yıllık komasından uyanıp intikam almaya başlamıştır. Ancak asıl hedefine ulaşması için daha gitmesi gereken epey bir yolu vardır. Düşmanları arasında en önemlileri hala yaşamaktadırlar ve onun hayata döndüğünü hatta intikam almaya başladığını da bilmektedirler. Ve gelin için güzel sürprizleri vardır...Aksiyonun tavan yaptığı Kill Bill 2 Türkçe Dublaj Full izle filmini Full hd ve Türkçe Dublaj ile güvenli film izle sitemizden izleyebilirsiniz.İyi Seyirler.
 • 136
 • IMDb 7.8
 • 942
 • 0
Evdeki Düşman Full İzle
İncele
Evdeki Düşman Full İzle
Türkçe Dublaj
Evdeki Düşman tek parça izle  Filmi Sinema tarihinin en korkunç "çocuk" karakterlerinden Esther'in muamma dolu ürkütücü hikayesinin Sinemaya aktarıldığı bu yapım, şok edici bir senaryoya sahip. Evdeki Düşman türkçe dublaj izle filmi Güvenli Film izle sitemizin Korku Filmleri İzle ve Gerilim Filmleri izle kategorisinde bulunmaktadır.Evdeki Düşman Türkçe Dublaj İzleEvdeki Düşman izle filminin kısaca konusuna değinecek olursak; Yeni çocuk bekleyen Kate ve John daha doğum yapmadan çocuklarını kaybederler.Bunun üzerine çift büyük bir travma yaşarlar.Bu travmayı atlatmak için her yola başvurmaya başlarlar ve Bu travmayı atlatmak için bir evlat edinmeye karar verirler.Bir yetimhaneden  Esther adında bir kız çocuğunu evlat edinirler. Ama Esther 'in büyük ve gizli sırları vardır.Bunu farkeden Kate Ailesine bu kızın masum yüzünün arkasında olan o korkutucu ve canavar yüzünü göstermeye çalışır.Evdeki Düşman Türkçe Altyazı İzleHerkes olayları abarttığını söyler ve Kate kimseyi inandıramaz.Olaylar ondan sonra içinden çıkılmaz ve gerilim dolu bir hal almaya başlar.Bu ürpertici ve gerilim filmini güvenli film izle ekibi olarak Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı seçenekleri ile izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler Dileriz.  
 • 123
 • IMDb 6.9
 • 1.143
 • 0
AXL Türkçe Dublaj 1080P izle
İncele
AXL Türkçe Dublaj 1080P izle
Multi Dil
AXL robot köpek filmini izle, Genç motorcu Miles sıradan bir gençtir. Fakat sıradan yaşamı ordu doğrulusunda teknolojik olarak tasarlanmış robotik köpek A.X.L. ile karşılaşınca değişir. Fakat bu hal A.x.l.’yi yaratan Hırsız askeri bilim adamlarının onu geri alabilmek amacıyla her şeyi yapmasını engellemez. A-X-L.’in yakalanmasının nasıl bir tehlike doğuracağını fark eden Miles, en iyi arkadaşını güvenliğini sağlamak amacıyla akıllı ve becerikli aşkı Sara ile el ele verir.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. AXL (Dublaj+Altyazılı) 5.110 -Miles Keyifli seyirler.
 • 100dk
 • IMDb 5.1
 • 2.622
 • 1
The Purge: Anarchy – Arınma Gecesi 2 izle
İncele
The Purge: Anarchy – Arınma Gecesi 2 izle
Multi Dil
Arınma Gecesi 2 Anarşi 6.5/10 ABD İzleZach Gilford ve onun kız arkadaşı, Yıllık Arınma Gecesi’ne çok az kalmışken hedeflerine doğru çabuk ile gitmektedirler. Ancak ne olduysa arabaları arızalanır ve Arınma Gecesi’nde sokaklarda kapana kısılırlar. Arınma Gecesi 2 Anarşi 6.510 ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli...Arınma Gecesi 2: Anarşi Film KonusuSerinin ilk filmi gişe rekorları kırarak çoğu kişi tarafından izlenmektedir. Çok beğenildiği için Arınma Gecesi filminin ikinci serisi çekilmektedir. Arınma Gecesi 2: Anarşi filmi 2023 senesini kapsamaktadır. Dünya üzerindeki tüm suçların cezası ölümle sonuçlanmaktadır. Suçunuz hafif ya da ağır olsun ne suç işlerseniz işleyin ölümle cezalandıracaksınızdır. Bir tek gün yaptığınız suçlardan dolayı ölümle cezalandırmayacaksınızdır. Bugüne de arınma gecesi adı verilmektedir. Arınma gecesinden öne tüm uyarılar yapılmaktadır. Arınma gecesi yapılacağı gün insanlar kapılarını sağlamca kapatmaktadır. Sadece arınmaya katılacaklar sokağa çıkmaktadır. Arınma gecesi günü yapılacak bütün suçlar serbesttir.Arınma gecesi 2 farklı 5 kişisinin başından farklı olayların geçmesini ve sonunda birlikte yollarını kesişmelerini konu almaktadır. Sergeant, 1 yıl önce çocuğunu çarpan ve ceza almayan kişi için arınma gecesine katılmaktadır. Liz ve Shane 2 iş yerinden arabası ile dönerken arınmaya hazırlık yapmak için süpermarkete uğramaktadır. Saate dikkat etmeyerek kendilerini arınma gecesine çıkan 5 psikopatın arasında bulmaktadır. Arınma gecesine çıkan bu insanlar Shane ve Liz’in arabasının kablosunu kesmektedir. Arınma gecesinde arabasız eve gitmeye çalışmaktadırlar. Arınma gecesindeki son kurbanlar ise bir anne ve onun kızıdır. Evlerinde pencereleri ve kapıları sıkı sıkıya kapatmalarına rağmen kendilerini bir anda Arınma gecesinin içinde bulmaktadırlar. Sergeant, intikamını almak için yola koyulurken anne ve kızını kurtarmaktadır. Daha sonra ise bu 5 kişinin yolları kesişmektedir.Arınma Gecesi 2 Oyuncu Kadrosu Ethan Hawke: Oskar adaylığı bulunan ünlü oyuncunun aynı zamanda başrol oyuncusu olarak bu filmde yer alması da dikkatleri üzerine çekmektedir. Lena Haedey: İngiliz oyuncu bu filmde Marrys Sandin rolünde karşımıza çıkmaktadır. Tonny Oller: Henry rolünü canlandırmaktadır. Adelaide Kane: Avusturalyalı güzel oyuncu bu filmde karşımıza Zoey Sandin olarak çıkmaktadır.
 • 103dk
 • IMDb 6.5
 • 1.819
 • 0