10.0
Toplamda 1 oy verildi.
20 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Trolls 2 – Troller Dünya Turu Animasyon Filmi izle

-

Trolls 2

Trolls 2 – Troller Dünya Turu Animasyon Filmi izle

Troller Dünya Turu Konusu

Troller dünya turu filmi Troller filminin devamı niteliğindedir. Trol olan Popy ve Branch farklı ülkelerde yaşayan trollerin olduğunu keşfeder. Her birini farklı müzik biçimine ayrılmış olan isimleri vardır. Pop, Funk, Techno, Rock, Klasik ve Ülke isimleri ile troller bulunur. Kötü Kraliçe Barb, Kral babası Thrash’ ın yardımı ile Rock’ ın üstünlüğünü sağlamak ister. Bu da diğer bütün trollerin yok edilmesi anlamına gelmektedir. Film İngilizce olarak seslendirilen bir animasyon filmidir. Bütün ünlülerin bu filmin seslendirmesinde yer alamsı, filmi ayrı bir animasyon statüsüne koymaktadır.Trols 2 izle, Troller dünya turu izleFilm konu bakımından üstünlüğün sağlanması adına tüm müzik türlerinin yok edilmesini anlatmaktadır. Diğer müzik türlerine ait trollerin de bir savaşın içerisine girmesi ve kendilerinin yok olmaması adına verdikleri mücadele animasyon macerayı farklı bir bakış açısı ile izleyenlerle buluşturuyor. Çocuk filmi kategorisinde yer alan bu animasyon aslına tüm izleyici kitlesini içermektedir.

Troller Dünya Turu Oyuncu Kadrosu

Anna Kendrick’ in seslendirmesi ile Kraliçe olan Quenn Poppy karakteri ortaya çıkmıştır. Poppy, Pop Trols ve Branch’ ın en tatlı kraliçe olarak gördüğü bir karakterdir.Pop Troll seslendirmesi ise, hepimizin yakından tanıdığı ünlü sanatçı olan Justin Timberlike’ in sesinden izleyenler ile buluşmaktadır. Hard Rock Trolls Kraliçesi Rachel Bloom tarafından seslendirilir. King Trash karakteri Hard rock trollerinin eski kralıdır. Aynı zamanda Barb’ ın da babasıdır. Ozzy Osbourne’ un seslendirmesi ile hayata geçmiştir.
  •  Süre: 90dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 526
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER