8.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

The Platform izle (El Hoyo)

-

El Hoyo

The Platform izle (El Hoyo)

The Platform Türkçe Dublaj Yayınlandı !!!

Filmin Konusu

Zamanı Gençler bilim kurgu filmlerine oldukça düşkün,The Platform izle sizler için biçilmiş kaftan.Nerede olduğu belli olmayan ve kimsenin oldmadığı bi yerde hapishane vardır ve buranın şartları aşırı derece zordur. Hücrelere ayrılan mahkumlar 2 şer li şekilde konumlanmışlardır. Ancak kat kat olan bu hapishane de bencillik en kötü derecedir.örneğin yemek ilk olarak en üstteki mahkumlara verir onlarda yemeği alt katta ki mahkumlara vermemek için ellerinden geleni yaparlar.Ancak alt kattakiler bu bencil ce harakete bi süre sabır eder ve isyan çıkarırlar .Sizleri ekrana kitleyecek film izlemenizi tavsiye ederim.Güvenlifilmizle izleyicileri için en iyi filmleri sunar.

The Platform Konusu

Film konu açısından sosyal adaletsizliğin her alanda yaygın olmasını açıklamaktadır. Goreng sigarayı bırakmak ister, ayrıca hapishaneye girince diplomasını da alacağını düşünerek, kendi isteği ile hapishaneye girer. Ancak burada bambaşka bir dünyanın kapıları açılmış olacaktır. Goreng’ in girmiş olduğu hapishanenin her katında iki kişi vardır. Bu çok katlı bir hapishanedir. Kast sistemine atıfta bulunacak düzeyde gönderme filmde yer almaktadır. sınıfsal ayrım bu hapishanenin katları için de geçerlidir. Yemeklerin üst kattan başlanarak artıklarının hapishanedeki alt katta bulunan kişilere dağıtılması bile sosyal adaletsizliğin ve düzensizliğin baş nedenidir.Alt katın açlık ile mücadelesini farklı boyutta yer alan bu film Netflix’ in orijinal ve 2019 yapımı yeni filmi olarak gösterimdedir. Mahkûmların ayda bir yerleri değiştirilir. Goreng hapishaneye girdikten sonra oda arkadaşının ona öğretilerini ön plana alarak, hapishanenin işleyişi hakkında bilgiler edinecektir. Bu sayede Goreng de bu yeni düzüene alışmaya çalışacak ve işlerin umduğundan çok daha farklı olduğunu görecektir. Tıpkı Don Kişot’ un yel değirmenleri ile anlamsız mücadelesini verdiği gibi, kendisi de hapishane hayatı içerisinde anlamsız bir mücadelenin içine girecektir.

The Platform Oyuncu Kadrosu

Goreng rolü ile Ivan Massegue rol almaktadır. kendi düşüncelerine göre bir plan yapar ve hapishaneye girmek ister. Ancak işlerin nasıl yürüyeceği hakkında başrol oyuncusunun pek de bir fikri yok gibidir. Filmin diğer başrol oyuncusu ise Trimagasi rolü ile Zorion Eguilegordur. Antonie San Juan İmoguriyi canlandırmaktadır. Emilio Buhare Jaka Baharat isminin rolünü oynamaktadır. The platform izle
  •  Süre: 94dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 443
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER