9.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Sultan izle – (Hint Filmi)

-

Sultan

Sultan izle – (Hint Filmi)

Sultan Hint Filmi Konusu

Sultan izle, bir Bollywood filmidir. Öyle ki oyuncu kadrosunda Hindistan’ ın bütün sevilen oyuncuları yer almaktadır. Sultan Ali Khan’ ın yaşamını anlatan film bir nevi biyografi tarzında senaryolaştırılmış bir filmdir. Film konu itibari ile ünlü Hintli dövüşçü Sultan Ali Khan’ ın hayatını anlatmaktadır. Sultan Ali Khan hayatında çeşitli sorunlar ile boğuşmaktadır. Hindistan’ ın küçük Haryanalı bölgesinden çıkarak, kendini geliştiren ve bu gelişim sırasında da birçok sorun ile birlikte mücadele eden bir boksöre dönüşme hikayesini anlatmaktadır.

Aarfa da Sultan ile birlikte aynı küçük kasabada büyümüştür. Onun da kendine göre hayalleri vardır. Film hem Sultan’ ın boksör olma yolundaki mücadelesini anlatırken hem de özel hayatına değinerek Aarfa ya olan aşkını ve ikilinin birbirlerini sevmelerini de konu edinmiştir.Filmin yönetmenliğini Ali Abbas Zafar, yapımcılığını ve filmin senaryosunu da Aditya Chopra üstlenmiştir. Dram türündeki bir Bollywod filmidir. Bazen hüzünlendirecek bazen de sizleri duygu dolu bir aşkın kollarına bırakacaktır.

Sultan Oyuncu Kadrosu

Salman Khan: Sultan Ali Khan başrolü ile izleyicileri ile buluşmaktadır. Ünlü bir boksörü canlandırmaktadır.

Anushka Sharma: Aarfa rolünü canlandırmaktadır. Aarfa; Sultan Ali ile birbirlerini sevmektedir. Onun da bu hayatta kendine göre hayalleri vardır.

Marrese Crup: Marrese rolü ile izleyenlerle buluşur.

Amid Sadh: Sultan Ali’ nin filmdeki kardeşini canlandırmaktadır.

Randep Hooda: Sultan Ali’ nin koçu, yani boks hocası rolündedir. Tyron Woodley, Wrestley rolündedir.
  •  Süre: 143dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 724
  • BEĞEN: 3
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER