5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Sonsuz Ölüm izle Türke Dublaj (1080p)

-

Butch Cassidy And The Sundance Kid

Sonsuz Ölüm izle Türke Dublaj (1080p)

Sonsuz Ölüm Konusu

Butch Cassidy kolay yoldan para kazanma konusunda uzman bir adamdır. En yakın arkadaşı Sundance ise tabancalar ile aşina olan bir silah sihirbazıdır. Günümüzün deyimi ile silahlara fısıldayan adam da denilebilir. Bu ikili bankaları ve trenleri soymak ile ünlüdür. Ünleri nam salmış ve onlar da artık kanundan kaçmaktan yorulmuştur. Bir gün Sundance ve onun kız arkadaşı ile birlikte Bolivya’ ya gitmek amacı ile yola çıkarlar. Gittikleri bölgede İspanyolca2 nın hakim sürmesi ve bu komik ikilinin de İspanyolca bilmemesi başlarına dert olacaktır. Ancak bu durum onların başına gelebilecek en küçük ders sayılabilir. Kanundan kaçmak, yabancı insanlar ile çatışmak ve hayatta kalma mücadelesi ile birlikte komik, etkileyici ve oldukça güzel bir Vahşi Batı filmi olmuştur. Sonsuz Ölüm izleBu film hala günümüzde izlenmektedir. Öyle ki konu ve yönetmenlik bakımından 2007 yılında Tüm zamanların en iyi Amerikan filmleri sıralamasında 73. Sıraya gelmiştir. Filmde yer alan ünlü isimlerin yanında Sam Elliot gibi bu filmde kumar oynayan adam rolünde figüranlık yapan ancak sonradan ün kazanan oyuncular da olmaktadır.

Sonsuz Ölüm Oyuncu Kadrosu

George Roy Hill yönetmenliğinde bir Western filmi izlemeye hazır mısınız? Eskilerden, nostaljik ve bir o kadar da hala ilgili takip edilen bir vahşi batı filmi m izlemek istiyorsunuz. O halde bu 1969 yapımı Amerikan filmini kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Filmin oyuncuları Vahşi Batı filmlerinde rol alan ünlü aktörleri oluşturmaktadır. Paul Newman, Robert Redford, Katharine Ross, Strother Martin ve Henry Jones gibi birçok farklı ismi bu filmde görmek mümkündür. Sonsuz Ölüm izle
  •  Süre: 110dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 230
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER