10.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Tea Pets – Sihirli Oyuncaklar Türkçe Dublaj izle

Tea Pets – Sihirli Oyuncaklar Türkçe Dublaj izle

Sihirli Oyuncaklar Film Konusu

Nathan bir oyuncaktır ve bu oyuncağın da Timebot adında bir robot arkadaşı vardır. Bu animasyon film i de Nathan ve Timebot’ un maceralarını konu edinen eşsiz güzel bir film olmuştur. Nathan aslında bir nevi sihirli oyuncaktır. Sihri ise, su ile temas ettiği zaman renginin değişmesinden ileri gelir. Oyuncak ustası tarafından yapılmıştır. Bu sihrini bir süre sonra kaybedecektir. Su ile temas ettiğinde renk değiştirmesi gerekirken renk değiştiremez olmuştur. Neden renk değiştiremediğini anlamaya çalışırken ve bu işin gizemini çözmeye çalışırken küçük robot Timebot ile tanışır. Tanıştığı bu yeni arkadaşını da araştırmasının gizemine dahil eder. Bu muhteşem ikili Nathan’ ın neden renk değiştiremediğini anlamaya çalışacaktır. Yol b oyunca karşılarına çıkan birtakım evcil hayvanlardan yardım alarak neden renk değiştiremediğinin gizemini bulmaya çalışacaktır. Bu yolculukta kendini bilinmeyen bir dünyanın içerisinde bulacaktır.Sihirli oyuncaklar filmini izle Türkçe dublaj

Bazen kendini kaybolmuş ve çaresiz hissetse de anındaki robot arkadaşından güç alacak ve bu gizemi çözmek adına çeşitli maceralara yelken açacaktır. Aslında çocuk filmi kategorisinde olsa da her yaş grubuna hitap edebilecek bir aile animasyon filmi olarak da nitelendirilebilir.

Oyuncu Kadrosu

Sihirli oyuncaklar bir grup oyuncağın seslendirilmesi ile oluşturulmuş bir animasyon filmidir. Çocuk filmi olarak da nitelendirilebilir. Filmin seslendirmelerini Shi Leyi, Yuan Zeu ve Guanlin Ji yapmıştır. Filmin senaryosu Garry Wang’ a aittir. Ayrıca filmin yönetmenliğini de Garry Wang yapmıştır.
  •  Süre: 90 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 272
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER