6.6
Toplamda 92 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Siccin 6 Full HD Tek Parça izle

-

Siccin 6

Siccin 6 Full HD Tek Parça izle
Siccin 6 izle,  korku filmi olduğu için küçük yaştaki kullanıcılarımızın izlemesini ne kadar da uygun görmesem de ben küçükten korku filmlerini izlemeyi çok severdim. Filmin yönetmen koltuğunda Alper Mestçi oturmaktadır. Oyuncularından küçük yaşta olan Merve Ateş iyi iş çıkarmış gibi :) Filmde miras olarak kalan bir evde baldızı ile birlikte yaşayan bir aileyi konu ediyor.

Siccîn 6 Filmi Konusu

Siccin kuşkusuz hepimizin adını duyduğu, mistik, korku ve gerilim serisi. Türk korku sinemasının en uzun soluklu serilerinden biri. Siccin 6’nın konusundan bahsedelim. Filmin esas karakteri olarak görebileceğimiz Yaşar babasını kaybeder. Babasının vefatından sonra Yaşar psikolojik olarak zor zamanlar geçirmeye başlar. Babasından bir miras kalmıştır. Ancak bu miras Yaşar ve üvey annesi arasında bazı problemlere neden olur. Bu süreçte ayrıca baldızı Canan’ın kendisine aşık olduğunu öğrenen Yaşar büyük bir şok yaşar. Aynı evde yaşıyor olmaları ise olayları daha da zorlaştırır.Yaşar bir taraftan miras kriziyle bir taraftan da baldızı Canan’ın aşkıyla mücadele etmek zorunda kalır. Bu esnada evde yaşanan tuhaf olayları fark etmesi ise her şeyi daha da karışık bir hale getirir. Yaşarın zihinsel olarak problemleri olan kızı Efsun’un karanlık geçmişi ise aileyi acıya boğar. Efsun hakkında öğrenilenler olayları çıkmaza sürükler. Siccin 6 sırlarla dolu, gizemli, gerilimli ve oldukça korkunç bir yapım.

Filmin Oyuncuları

Siccin 6, Alper Mestçi tarafından yönetilmiş ve yazılmıştır. 9 Ağustos 2019 tarihinde vizyona giren filmin kadrosunu genel itibariyle amatör kabul edilebilecek oyuncular oluşturmaktadır. Filmde Efsun karakterine hayat veren Merve Ateş 14 yaşında genç bir kızdır. Serinin önceki filmlerinden bazılarında da yer almıştır. Filmde Yaşar karakterini canlandıran Fatih Murat Teke ise 1987 yılında dünyaya gelmiştir ve aslen Sivaslı olduğu bilinmektedir.Baldız evi reisi olan adama aşık olur. Evin reisi bu şoku atlatamadan evde paranormal olaylar olduğunu fark eder. Bu sırada eşinin de psikolojik sorunları olduğunu öğrenir. Yaşar adlı karakter ise elinde olan yeteneğin hayır mı? şer mi? olduğuna cevap aramaktadır. Filmi eğer izlediyseniz eleştiri ve düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Siccin 6 izle.
 • Ülke:
 • İZLENME: 5.225
 • BEĞEN: 66
 • BEĞENME: 65
 • 1080P
Yorum Alanı 423 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ayse 15 Eylül 2019 17:46:11

  Film açılıyor diğerlerine taviz vermeyin

 2. avatar
    mesut 15 Eylül 2019 21:42:07

  1 saat bekledim film açıldı… Sonunda arkadaşlar sonunda tek bu yerde var film.

 3. avatar
    BURAK ÇEKEN 27 Ekim 2019 22:27:17
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  çok güzel korku filmi olmuş

 4. avatar
    BURAK ÇEKEN 27 Ekim 2019 22:39:40

  çok güzel korku filmi

 5. avatar
    ahmad 1 Kasım 2019 00:29:34

  begendim izlene bilir

EN SON EKLENEN HABERLER