7.4
Toplamda 10 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Sen Kiminle Dans Ediyorsun izle, (Full Tek Parça)

-

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?

Sen Kiminle Dans Ediyorsun izle, (Full Tek Parça)
BKM yapımı komedi filmi sen kiminle dans ediyorsun izle full tek parça show tv de yayınlandı. Ayrıca netflix de oynayan filmi dailymationdan da izleyin.

Sen Kimine Dans Ediyorsun Konusu

2017 çıkışlı olan film BKM yapımı bir komedi filmidir. Film esas olarak ailesinin vefatından sonra, psikolojik olarak yıpranan ve bir takım problemlerle baş başa kalan Aysel’in hikayesini anlatmaktadır. Aysel zor zamanlar geçirmekte olan genç ve güzel bir kadındır. Yaşadığı psikolojik problemler için destek almak amacıyla psikiyatrının önerileri üzerine dans etmeye başlar. Dans hocası Şengül Aysel’e her mamada yeni bir şeyler katacak, renkli bir kişiliktir.Güvenlifilmizle.com sunarAysel’in hayatı değişmeye başlar. Dans hocası Şengül sayesinde hayata tekrar tutunmaya başlar. Aysel dansla ve hocasıyla birlikte yeni bir sayfa açar aslında. Ancak dans rekabet gerektiren bir alandır. Ve sanıldığı kadar kolay değildir. Aysel bu süreçte aynı zamanda başka şeylerle mücadele etmek zorunda kalır. Yeni arkadaşlar, rekabet ve zorluklarla karşılaşır. Aysel bu konuda tutkulu ve hırslı birine dönüşür. Bir şekilde iyi bir dansçı olduğunu herkese göstermesi gerekmektedir.

Filmin Oyuncuları

Filmin yönetmenliğini Burak Aksak yapmıştır. Filmin başrolü kabul edebileceğimiz Aysel başarılı oyuncu Demet Özdemir tarafından canlandırılmıştır. Demet Özdemir 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiş olan dizi ve sinema oyuncusudur. 28 yaşında olan demet Özdemir aynı zamanda dansla da ilgilenmektedir. 2013 yılından beri aktif bir biçimde sektördedir. Şengül karakterine hayat veren Binnur Kaya ise 19 Nisan 1972’ Ankara’da doğmuştur. Binnur Kaya canlandırdığı pek çok karakterle yıllardır film ve dizilerin aranan yüzü haline gelmiş başarılı bir oyuncudur. Sen Kiminle Dans Ediyorsun izle.
 •  Süre: 112 Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 1.948
 • BEĞEN: 6
 • BEĞENME: 9
 • 720P
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    film 20 Mayıs 2020 13:52:41

  sen kiminle dans ediyorsun bı filmi cidden uzun zamandır izlemek ıstıyordum tuhaf sekılde acıldı 😀

EN SON EKLENEN HABERLER