7.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Semur: Şeytanın Kabilesi izle (Full HD)

-

Semur

Semur: Şeytanın Kabilesi izle (Full HD)
Semur: Şeytanın Kabilesi izle Full HD izlemek için tıklayınız. Semur son derece gerilimli ve korku dolu çarpıcı bir hikayeyi anlatıyor. Hasan iki kızı olan bir babadır. Ölüm döşeğindeyken iki kızını birbirine emanet eder ve birbirlerini ne olursa olsun bırakmamalarını tembih eder. Her baba gibi kızlarının birbirine sığınak olacağını ummaktadır. Fakat Fatma ve kardeşi babalarının umduğu gibi bir ilişkiye sahip değildir. Fatma ailesiyle sakin mutlu bir hayat yaşamaktadır. Bir kızı vardır. Kardeşi ise Fatma’nın mutluluğunu kıskanmaktadır içten içe. O yüzden Fatma’ya bir büyü yaptırmaya karar verir. Büyü nedeniyle çok zor bir süreç atlatılır ancak en sonunda büyü çözülür. Aradan yıllar geçer ve Fatma’nın kızı Merve büyür. Merve ozan adında bir adamla evlenir ve mutludur. Bu mutluluk ise annesinden teyzesinin öldüğü haberini aldığında bozulur. Annesi cenazeye çağırmaktadır. Merve ise bunu reddeder. İki seçenek vardır ya cenazeye gidecektir ya da annesiyle bağları kopacaktır.

Filmin Oyuncuları

Film Denizli’de çekilmiştir. Filmin yönetmenliği ve senaristliği Gökhan Aksu tarafından yapılmıştır. Filmin önemli oyuncularından biri olan İpek Erdem 2003 yılından beri etkin olarak oyunculuk yapmaktadır. İpek Erdem 1984 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. İpek Erdem özellikle Hayat Bilgisi dizisinde oynadığı Gamze rolüyle ünlenmiştir. Filmin bir diğer oyuncusu olan Balamir Emren ise 25 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2007 yılında ilk olarak Sinekli Bakkal dizisiyle oyunculuk yapmaya başlamıştır.
  •  Süre: 80 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.890
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 4
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER