9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Rıhtımlar Üzerinde TürkçeDublaj izle

-

On The Waterfront

Rıhtımlar Üzerinde TürkçeDublaj izle

Rıhtımlar Üzerinde Konusu

Terry Mallon, zor şartlarda çalışan bir liman işçisidir. Asıl mesleği boksörlüktür. Ancak yaşının ilerlemesi ile birlikte eski boksör olarak kalmış ve liman işçiliğine kadar gitmiştir. Çalıştığı liman da dahil olmak üzere bütün limanların patronu olan Johnny Friendly aslında liman işletmeciliğini görünür bir meslek olarak yapmaktadır. Asıl mesleği karanlık işler çevirmek ve illegal işlere bulaşmaktır. Liman patronunun çevirmiş olduğu illegal işlerden bir tanesi Terry’ nin başını belaya sokacaktır.Rıhtımlar üzerinde izle.Friendly çocukluk arkadaşını ölüm emrini verir. Bu cinayeti gören Terry Mallon ise, cinayette hiçbir şekilde parmağının olmamasına rağmen, suçun üstüne kalmasına en gel olamaz. Suçsuzken suçlu konumuna düşer. Frendly’ nin abisi de onun için çalışmaktadır. Ancak bu cinayet ile ilgili abi kardeşin araları bozulur. Abi Friendly’ e sırt çevirir. Bunun akabinde liman işçilerinin ayaklanması ile birlikte büyük bir kaos ortamı ortaya çıkacaktır. Bu film 1954 yılında yayımlanmış aslında bir öykünün senaryolaştırılmasının ardından ortaya çıkmış bir Amerikan filmidir. Filmin sekiz dalda almış olduğu oscarı bulunmaktadır.

Oyuncu Kadrosu

Bu filmin oyuncu kadrosunda 20. Yy ın en mühim oyuncularından olan Amerikalı AKTÖR Marlon Brando rol almaktadır. Sırp asıllı ancak Amerikalı olan Karl Malden ve Amerikalı karakter oyuncusu unvanı ile Lee J Job yer almaktadır. Eva Marie Saint, Oscar ödüllü Rodney Stephen de karşımıza çıkmaktadır.Rıhtımlar üzerinde izle.
  •  Süre: 108dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 316
  • BEĞEN: 1
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER