5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Rehineler – (Feedback) 1080p izle

-

Feedback

Rehineler – (Feedback) 1080p izle

Rehineler - Feedback Konusu

Jarvis Dolan Londra merkezinde DBO Radyo adında bir popüler radyo programında çalışmaktadır. The Girm reality adı verilen korkunç gerçekliği göz önüne seren bir reality programı olan bu radyo programı Londra’ da ilgi ile takip edilmektedir. Hem eğlendireni eğlendirirken acımasız eleştirileri ile birlikte farklı konuları ele alan bir sabah programıdır. Bir gece gene bu şekilde radyo programında iken ve futbol oyununda gerçekleşen skandalı gözler önüne sermek isterken kimliği belirsiz kişiler tarafından radyoya baskın olur. Bu program ve Jarvis rehin alınır. Yayına el konulur. Ancak yayına bağlı kalınması istenir.Rehineler izleBu programın rehineler tarafından ele geçirilme nedeni ise Jarvis’ in arkadaşının yaptığı bir hatadan kaynaklıdır. Dinleyicilere bir şey çaktırmadan yayının programına bağlı kalınarak rehin halde canlı yayın yapmaya başlarlar. Bu sırada Jarvis kızı ile de karşı karşıya gelir. rehin alan kişiler onu ailesi ile tehdit eder. Jarvis içinde bulunduğu bu durumdan kurutulabilecek midir? Ailesini kurtarabilecek midir? IMDB den 5.3 oranında bir derece almış bu film izlenmeye değer bir gerilimdir.

Oyuncu Kadrosu

Başrol oyuncusu Eddie Marsan burada Darvis Dolan rolündedir. Pedro Alonso’ nun yönetmenliğini yaptığı bu gerilim türündeki film ABD ve ispanya ortak yapımıdır. 2019 yılında çekimleri tamamlanarak vizyona girmiştir. Gerilim ve korku türünde verilen bu filmin başrol oyuncuları Eddie Marson’ dan başka; Ivana Baquero, Paul Anderson ve Richard Brake’ dir.
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER