7.9
Toplamda 27 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Recep İvedik 5 Filmi Full izle

-

Recep İvedik 5

Recep İvedik 5 Filmi Full izle
Recep İvedik serisinin bu bölümü milli atletlerimiz yerine olimpiyatlarda ülkemizi Recep'in temsil etmesi anlatılmıştır  Recep İvedik 5 izle  Filmin konusu milli oyuncularımızın aracını süren arkadaşı ölen Recep onun yerine bu görevi üstlenecektir. Yolda sporculara yedirdiği yiyecekler yüzünden zehirlenen bazı sporcular müsabakalara katılamayacaktır. Onlar yerine yarışma kararı alan recep oldukça komik anlar yaşayacaktır.

Recep İvedik 5 İzle

Recep İvedik hem güldüren hem de düşündüren oldukça başarılı bir seri, hiç kuşkusuz. Öyle ki tüm bu filmlerin aslında sosyolojik bir gerçekliği de ifade ediyor olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat tüm bunları öyle komik bir biçimde yapıyor ki kimi zaman gülmekten mesajları kaçırabiliyoruz. Recep İvedik serisinin beşinci filmi bizi yine bambaşka bir maceraya çekiyor. Recep İvedik’in mahalleden bir tanıdığı olan, şoförlük yapan İsmet vefat eder. Recep İvedik taziyeye gittiğinde İsmet’in son görevini üstlenmeye karar verir. Böylece onun anısına olan saygısını sunacak ve verdiği kıymeti gösterecektir bir nevi. Yapması gereken Milli sporculardan oluşan ekibi önemli bir maç için Üsküp’e götürmektir. Yolda yaşanan birçok maceranın sonunda ekibi Üsküp’e götürmeyi başarır.Ancak burada öyle talihsizlikler olur ki Recep İvedik birden daha büyük bir sorumluluk altına girmek zorunda kalır. Ekipten sorumlu kişi artık kendisidir. Sporcuların rahatsızlanmasıyla yarışmaya bizzat katılmak durumunda dahi kalır. Tüm bu süreç oldukça komik ve maceralı geçecektir.

Filmin Oyuncuları

Recep İvedik 5 diğer filmlerde de olduğu gibi Togan Gökbakar tarafından yönetilmiştir. Filmin senaryosunu ise Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar birlikte yazmışlardır. Filmin Başrollerini Şahan Gökbakar, Orkan Varan ve Deniz Ceylan paylaşmaktadır. Filmin yapımcılığı Çamaşırhane Film’e aittir. Recep İvedik’i canlandıran Şahan Gökbakar ise 39 yaşında İzmir doğumlu komedyen ve oyuncudur. 2015 yılında hayatını Selin Gökbakar ile birleştirmiş olan Şahan Gökbakar aynı zamanda iki çocuk babasıdır.
  •  Süre: 100dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 3.505
  • BEĞEN: 16
  • BEĞENME: 29
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER