5.0
Toplamda 0 oy verildi.
20 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Prenses Gelin izle (Türkçe Altyazılı Film)

-

Prenses Gelin

Prenses Gelin izle (Türkçe Altyazılı Film)
Prenses Gelin izle, Türkçe altyazılı film izleme imkanı sunar. Buttercup isimli masal kahramanının hikayesini alan film aslında bir kitaptan uyarlanmıştır.

Prenses Gelin Konusu

Prenses Gelin bir çocuk filmleri kategorisinde karşımıza çıkmaktadır. William Goldman’ ın 1973 yılında yazmış olduğu aynı isim ile olan çocuk kitabının 1987 yılında çizgi animasyona çevrilmesinden oluşmuştur. Buttercup Florin olarak adlandırılan hayali bir çiftlikte yaşar. Bu hayali ülkenin hayali çiftliğinde yaşamakta olan Buttercup ile çiftlik çalışanı Westley arasında bir aşk doğar. Buttercup'a duyduğu aşk için Westley yaşadığı yeri terk ederek, evlenebilmek adına ve iyi bir gelecek kurabilmek adına bir gemi seyahatine çıkar. Bu seyahatte geminin korsanlar tarafından saldırıya uğraması Buttercup ile Eeatly’ i birbirinden ayırmaktadır.Buttercup Westley’ in öldüğünü düşünür. Umutsuzluğa kapılır. Bu çaresizlik içindeyken bir prens ile evlendirilir. Bunun akabinde Buttercup’ un hayatı beklemediği şekilde değişecektir. Amerikan yapımı bu film, Rob Reiner’ in yönetmenliğinde çekilmiş, fantastik ve macera türünde bir film olma özelliği göstermektedir.

Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kategorisinde başrolü paylaşan iki aşık olan Westley rolünü Carry Elves; Buttercup rolünü ise Robin Wright canlandırmaktadır. Westley’ in ölümünü düşünen Buttercup’ un ardından evlendirildiği kişi olan Prens Humperdinck rolünü ise Chris Sarandon canlandırmaktadır. İnigo Mobtoy rolü, Mandy Patinkin’ e aittir. Kraliçe rolü Anna Dyson, Etkileyici papaz lakabı ile tanınan rol ise, Peter Cook’ a aittir. Kral ise; Willoughby Gray’ dir.
  •  Süre: 102 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 273
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER