5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Pinokyo 2020 Filmi izle (Türkçe Dublaj)

-

Pinocchio

Pinokyo 2020 Filmi izle (Türkçe Dublaj)

Pinokyo 2020 Filmi

 Pinokyo izle, 2020 fantastik yapım herkesin küçklüğündeki kahraman pinokyo Türkçe dublaj izlemek için tıklayın. Pinokyo başına neler gelecek?Çocuklar ve yetişkinler için güzel bir animasyon olan Pinokyo ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Gepotto bir marangozdur ve çok büyük bir yeteneğe sahiptir. Bir gün tahtadan oyarak bir kukla hazırlar. O kadar çok emek verir ve sever ki bir dilek tutar. Pinokyo adını verdiği kuklanın bir erkek çocuğu olmasını ister.Bu dileğini duyan peri de gerçekleştirir. Bir sabah uyandığında Gepotto, Pinokyo’nun canlandığını görür. Önce gözlerine inanamaz ama dileğinin gerçekleşmesinden çok mutlu olur. Ancak her şey hayal ettiği gibi olmayacaktır. Pinokyo aslında kukladır ve egoist bir karaktere sahiptir. Gepotto ile çok mutlu olduğu bir yuvası vardır. Ancak dışarıdaki hayatı bilmiyordur. Merak iyi bir şey midir?

Pinokyo’nun Maceraları

 Pinokyo okula başlamıştır. Arkadaşları ile vakit geçirmektedir. Ancak arkadaşları yüzünden başına çeşitli belalar gelmiştir. Sıcak yuvasından Pinokyo bir gün ayrılmaya karar verir. Amacı dış dünyayı keşfetmek ve bilmediği şeyleri görebilmektir. Babası bildiği Gepotto’nun ise olan bitenden haberi yoktur. Pinokyo’nun başına neler gelmektedir? Evine geri dönebilecek midir?Bu hikayenin en önemli öğretisi yalan söylememektir. Çünkü Pinokyo’nun yalan söylediği için burnu uzamıştır ve eski haline dönebilmesi için çok uğraşmıştır. Yönetmen koltuğunda Guillermo del Toro ve Mark Gustafson oturmaktadır. 27 Mart 2020’de vizyona girecek film 1930’lı yıllarda İtalya ve Mussolini dönemini de anlatmaktadır. Etkileyici müzikleri ve efektleri izleyen herkesi etkisi altına alacak. Sizler için Pinokyo Filmini de yayınladık artık tüm yeni gelen 2020 filmleri sizler için yayınlayacağız.
  •  Süre: 103 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 217
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER