Vin Diesel

 1. Bloodshot: Durdurulamaz Güç Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Bloodshot: Durdurulamaz Güç Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri İzle, Bilim Kurgu Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Bloodshot: Durdurulamaz Güç izle ; Hikayemizde Ray Garrison adında bir denizce ve onun karısı öldürülmüştür. Bir süre sonra varlığını gizlemekte olan bir grup bilim adamı ileri nanoteknoloji kullanarak Ray Garrison'u hata geri döndürür. Hayata geri dönmüş olan Ray bundan sonra ki zamanını kendisi gibi süper güçleri olan askerler ile birlikte çalışacaktır. Geçmişine dair hiç bir şey hatırlamamakta olan Ray zaman geçtikte geçmişte kim olduğunu ve karısı ile kendisinin kimin öldürdüğünü hatırlamaya başlayacaktır. O sırada intikam almak için Ray katillerini bulmaya çalışacak ve her yeri birbirine katacaktır. Ve zamanla işlenen bu cinayetin arkasında ki tüm komployuda ortaya çıkarmayı başaracaktır.
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • 3.315
  • 0
  Bloodshot: Durdurulamaz Güç
  Tüm Bilgiler
  Bloodshot: Durdurulamaz Güç 2020 Filmleri İzle, Aksiyon Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Merakla beklenen Durudulamaz Güç filmi yayınlandı.Bloodshot Asker Ray'ın ölümünün arkasından tekrar hayata dönmesini konu alıyor.Karı ile birlikde ölümümünün arkasından kim oldukları belli olmayan bilim adamları onları yeniden Dünya'ya getirmek için nanoteknoloji sayesinde hepimizin bildiği " Ray" deyim yerinde ise diriliyor.Ancak ona bi isim vermek isteyen bilim adamları Bloodshot ismini buluyor.Ray hayata dönmenin arkasında vücüdundaki son teknoloji veriler sayesinde ciddi anlamda bir güce sahip oluyor.bilim adamları onun geçmişi hatırlamasını riskli gördükleri için onun beynine de hükmederler ancak Ray yavaş da olsa geçmişi hatırlamaya başlar ve bakalım Ray'ı artık kim durduracaktır.
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.6
  • 548
  • 0
  Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Dublaj Full izle
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Dublaj Full izle 2020 Filmleri İzle, Aksiyon Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Sabırsızlıkla beklenen Fast Furious 9 izle – Hızlı ve Öfkeli 9 izle Türkçe dublaj Hızlı ve Öfkeli 9 full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Hızlı ve Öfkeli 9 Film Konusu: Dünya üzerinde en çok izlenen film hızlı ve öfkeli 9 serinin 2020 de sinema severler karşısında olması bekleniyor seyirciler merakla o günü gelmesini şimdiden bekliyor.Fast Furious 9 filmi full izleŞimdiye kadar vizyona giren 8 filmiyle dünyada toplam 5 milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde eden aksiyon serisi 9. filmle beyazperdeye dönecek. Biz de yeni filmle ilgili 10 tahminde Hızlı ve Öfkeli 9 bulunduk ve olmasını istediğimiz bazı şeylerden bahsettik.Hızlı ve Öfkeli 9 hd izleHızlı ve Öfkeli 9 izle Film için henüz resmi bir açıklanma yapılmadı.Filmin yönetmeni, filmin Londra, Los Angeles, Tiflis ve Krabi olmak üzere dört farklı şehirde çekildiğini ve çekilmlerin tamamlandığını öne sürdü.Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Dublaj izleHızlı ve Öfkeli 9, Herhangi bir terslik yaşanmazsa 22 Mayıs 2020’de vizyona gireceğini biliyoruz.Seriye ayrıca John Cena dahil oldu.Diğer yandan serinin dokuzuncu filminde Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın olmayacağı açıklandı.Fakat bu ikilinin serinin onuncu filminde geri dönebileceğinin sinyallerini verdiler.Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve ShawHızlı ve Öfkeli her birimizin severek izlediği, zamanın dahi eskitemediği, heyecan, aksiyon ve kahkaha dolu nefes kesen bir seri. Seri bu filmiyle de etkilemeye devam ediyor. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw aslında serinin spin-off filmi. Film aslında bütün insanlığı büyük bir tehlikeye atan bir güce karşı birlikte mücadele etmeye mecbur kalan kalan Luke Hobbs ve Deckard Shaw’ın hikayesini anlatıyor temel olarak. Luke Hobbs Amerika Diplomatik Güvenlik Hizmetlerine bağlı, sadık bir ajandır. Deckard Shaw ise eski bir İngiliz askeri elit ajanı olarak karşımıza çıkar. Luke Hobbs ve Deckard Shaw aslında uzun zaman boyunca rekabet içerisinde olmuş ve birbirlerini alt etmeye çalışmış iki rakiptirler. Fakat bu kez işler öyle karışmıştır ki ikili birlikte hareket etmeye mecburdur. İnsanlığı karşı karşıya kaldığı büyük biyolojik tehdit ikiliyi bir araya getirir.Brixton siber genetik ile güçlendirilmiş bir anarşisttir. Brixton insanlığın değişimine neden olacak olan biyolojik bir virüsü ele geçirmiştir. Ve bütün bunlar dünyayı tehdit eder niteliktedir. Brixton'ı yenmek zorunda olan karakterlerimizin biri tam bir kanun adamıyken diğeri kanunları hiçe sayan biridir. Bu ikilinin güçlerini birleştirip birlikte çalışması ise oldukça ilginç olacaktır.Filmin OyuncularıDwayne Johnson filmde Luke Hobbs karakterini canlandırmıştır. Dwayne Johnson 2 Mayıs 1972 tarihinde ABD’nin Kaliforniya eyaletinde dünyaya gelmiştir. Başından bir evlilik geçmiştir ve iki çocuk babasıdır. Günümüzde ise Lauren Hashian ile bir beraberliği vardır. Dwayne Johnson pek çok klasikte gördüğümüz oldukça tanıdık bir sima ve parlak...
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • 5.032
  • 7