Tom Holland

 1. Yenilmezler Endgame Türkçe Dublaj Full izle
  Tüm Bilgiler
  Yenilmezler Endgame Türkçe Dublaj Full izle Fantastik Filmler İzle, Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Avengers: Endgame izle."Avengers Infinity War"un sonrasında pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir.Dünya üstünde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise denetim edemedikleri bir uzay gemisinin amacıylade, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı amacıyla işler pek de iyi görünmemektedirYorumlarınızın guvenlifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Yenilmezler Son Oyun -Avengers: Endgame Keyifli seyirler.Avengers: Endgame KonusuAvengers Infinity War’un ardından pek çok kahraman küle dönüş, pek çok hikaye yarım kalmıştır. Ekibin geri kalanı içinse bu durum oldukça zorlayıcı ve üzücüdür. Bir çok karakter en yakınını yitirmiş olmanın acısını yaşarken aynı zamanda büyük bir görevin ağırlığı taşıyordur. Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesiyle Doktor Strange, genç Örümcek Adam, Gamora, Scarlet Witch, Vision, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Star Lord, Drax, Mantis, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman bir çeşit doğal seçilim yüzünden yok olmuşlardır.Geriye kalan Kaptan Amerika, Thor, Hulk ve Black Widow ise yas içerisindedirler. Iron Man ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir geminin içinde, uzay boşluğuna sürüklenmektedirler. Ancak en karanlık anlarda bile umut vardır. Ant-Man bulduğu sürpriz yolla yeni bir umut ışığı olur. Kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.Filmin OyuncularıFilmde Robert Downey Jr, Tony Stark (Demir Adam) karakterini canlandırmaktadır. 4 Nisan 1965, New York doğumlu olan Robert Downey Jr iki evlilik yapmıştır ve üç çocuk babasıdır. Josh Brolin ise kötüler evreninin belki de en ilginç kötüsü olan Thanos karakterine can vermiştir. Josh Brolin Kaliforniya doğumlu 52 yaşında bir aktördür. 22 Kasım 1967 doğumlu Mark Ruffalo ise Hulk karakterini başarılı bir biçimde canlandırmıştır. Wanda Maximoff (Scarlet Witch) ise güzel oyuncu Elizabeth Olsen tarafından canlandırılmıştır. Elizabeth Olsen 31 yaşındadır ve pek çok önemli yapımda yer almıştır.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 9.2
  • 3.288
  • 1
  Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Filmi Full izle
  Tüm Bilgiler
  Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı Filmi Full izle Aksiyon Filmleri İzle, Bilim Kurgu Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Marvel'in en sevilen karakterlerinin bir araya geldiği filmde dünya hiç şahit olmadığı kadar kötü bir duruma maruz kalacaktır. Yenilmezler: Sonsuzluk savaşı izle Thanos isimli bir adam evrendeki varlıkların yetersiz kaynağa sahip olduğunu ve bu durumun bir süre sonra onları kıtlığa sürükleyeceğini iddea eder. Fakat buna bulduğu çözüm evrendeki canlıların yarısını yok etmektir. Kahramanlarımız bu amaca ulaşmasını engellemek için Thanos'un evrendeki 5 farklı gücü temsil eden taşları toplamasına engel olmalıdır.Yenilmezler 3 izle<br></br><h2>Yenilmezler 3 İzle</h2>Marvel birbirinden renkli, heyecanlı ve keyifli filmleriyle sinema dünyasında adeta yeni bir kapı açtı. Avengers serisi ise hiç kuşkusuz bu kapının eşiği. Film aynı adlı çizgi romandan uyarlanıyor ve Marvel’ın on dokuzuncu filmi olarak kayıtlara geçiyor. Filmin konusuna gelecek olursak, seri boyunca süren olayların devamı niteliğinde olduğunu elbette söyleyebiliriz.Avengers Sonsuzluk Savaşı dünyanın şu ana kadar karşı karşıya kaldığı en büyük tehdidi anlatıyor aslında. Sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos oldukça farklı bir felsefeye sahiptir ve aslında dünyanın iyiliği için mücadele ettiğini savunur. Fakat radikal fikirleri kahramanlarımızın hiç hoşuna gitmez. Nüfusun büyük bir kısmını tehdit ediyor olan bu düşünceye karşı ekip güçlerini birleştirmeye karar verir. İnsanlığın kaderi bir kez daha Yenilmezler ekibinin ellerindedir. Avengers: Sonsuzluk Savaşı hiç kuşkusuz serinin en çarpıcı filmlerinden biri ve oldukça başarılı bir yapım. Filmin felsefesi ise bu kez oldukça farklı ve çok daha derin. Thanos ise kimilerinin hayranlık duyduğu, alışılmışın dışında bir kötü.<br></br><h3>Filmin Oyuncuları</h3>Iron Man kalplerimize taht kurmuş bir kahraman hiç kuşkusuz, filmde ise kendisini Robert Downey Jr oldukça başarılı bir biçimde canlandırıyor. Başarılı oyuncu Robert Downey Jr. 4 Nisan 1965 tarihinde New York’ta doğmuş. 2 evlilik yapmış ve 3 çocuk babası. Kaptan Amerika’ya hayat veren Chris Evans ise 13 Haziran 1981’de ABD’nin Massachusetts eyaletinde dünyaya gelmiş. Yenilmezler 3 izle
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 8.8
  • 957
  • 0
  Hadi Gidelim – Onward izle (2020)
  Tüm Bilgiler
  Hadi Gidelim – Onward izle (2020) 2020 Filmleri İzle, Animasyon Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Hadi Gidelim  Onward Konusu2020 ABD yapımı bir Disney filmi olarak çıkmıştır. Çıkış tarihinden itibaren çok sansasyonel bir giriş yaparak 4 ülkede birden aynı anda yasaklanmıştır. Bunun nedeni ise animasyon ve çocuklara yönelik bir film olmasına rağmen LGBT li bir karaktere yer veriyor olmasından kaynaklıdır.Hadi Gidelim iki küçük Elf kardeşin hikayesidir. Bu kardeşler babalarını küçük yaşta kaybetmişlerdir. Hafızalarında babalarının anısını yaşatmakta zorlanan bu iki elf kardeş babaları ile bir gün geçirebileceklerini öğrenir. Ancak bunun yolu dünyada bulunan bir büyü ile mümkün olmaktadır. Bu büyüye sahip olmak için oldukça karmaşık ve macera dolu bir yolculuğa çıkan Elf kardeşlerin başından geçen olayları anlatan, ailecek izleyebileceğiniz bir animasyon filmidir.
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 422
  • 0
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full İzle Aile Filmleri İzle, Aksiyon Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full İzle filmi  Animasyon Filmleri İzle ve  Macera Filmleri İzle kategorisinde muhteşem film artık sizlerle. Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full İzle filminin konusu şu şekilde; Kraliçe olan Victoria İngiltere’sinin çok ünlü doktoru ve veterineri olan hayvan dostlarıyla konuşabilen; tuhaf ama çok enteresan biri olan Dr. John Dolittle, yedi yıl önce çok sevdiği karısını kaybettikten sonra canlı, fantastik ve egzotik hayvanlarıyla birlikte kendisini Dolittle malikanesinin çok yüksek duvarlarının ardına kapatmış. Fakat çok genç olan kraliçe ölümcül ve amansız bir hastalığa yakalanınca, Doktor Dolittle çare aramak üzere efsanevi bir adaya doğru, epik bir maceraya gönülsüzce yelken açmıştır. Eski düşmanlarıyla karşılaştığında, bilgeliğini ve cesaretini yeniden ilk günkü gibi kazanır ve efsane yaratıklar keşfeder. Doktor olan Dollitle’a bu yolculuğunda genç ve kendinden emin olan çırağının yanı sıra çok gürültücü sevimli havyan arkadaşlarından oluşan çok cesur bir grup eşlik eder. Grupta çok endişeli bir goril, coşkulu ama kuş beyinli bir ördek, didişen, alaycı devekuşu ikilisi, eğlenceli bir kutup ayısı ve Dolittle’ın en güvendiği akıl hocası ve sırdaşı olan inatçı bir papağan da yer almaktadır. Güvenli Film İzle olarak Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full İzle filmini keyifli izlemenizi umuyoruz.
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 2.063
  • 15
  Ajanlar İş Başında Türkçe Dublaj Tek Parça İzle
  Tüm Bilgiler
  Ajanlar İş Başında Türkçe Dublaj Tek Parça İzle Aile Filmleri İzle, Aksiyon Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Animasyon Filmleri izle kategorisinde muhteşem film olan Ajanlar İş Başında Türkçe Dublaj Tek Parça İzle, yönetmenliğini Nick Bruno, Troy Quane'ın üstlendiği Ajanlar İş Başında filmi konusu şu şekilde; Dünyanın en iyi ve cesur ajanı olan Lance Sterling çok tehlikeli ve amansız görev için hiç kimsenin tanımadığı bir kılığa girip, güvercine dönüşmesi ve bu süreçte dünyayı kötü bir sondan kurtarması gerektiğini düşünüp karar verdiğinde, tüm bunlar için kendisinin tam manasıyla zıttı olan ve teknoloji düşkünü tembel bir teknik eleman olan Walter Becketta bel bağlayışını ve macera dolu bir serüveni anlatıyor. Dünyanın en iyi ajanlarından biri olan Lance Sterling ve teknoloji delisi tembel ve dahi genç Walter’ın dünyayı kurtarmak için çok iyi bir şekilde gizlenmesi gerekmektedir. Hemen hemen imkansız olan bu amansız ve tehlikeli görevde Lance artık çok cesur, çok azılı, çok hızlı ve çok haşmetli bir martıya dönüşmüştür. Bu macera dolu filmi güvenli film izle 'de kesintisiz ve tek parça olarak hd formatında izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler dileriz
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.4
  • 2.753
  • 4
  Elektrik Savaşları Tek Parça izle
  Tüm Bilgiler
  Elektrik Savaşları Tek Parça izle Dram Filmleri İzle, Tarihi Filmler 
  Türkçe Dublaj
  İnsanoğlunun hayatı, elektriğin keşfedilmesiyle beraber değişime uğramaya başlamıştır. Çünkü karanlıktan kurtulabilmenin önündeki en büyük engel kalkmış ve inançlar daha fazla yoğunlaşmıştır. Elektriğin keşfini takiben ampul icadına kadar farklı buluşlar yürütülmüştür. Bilimsel teoriler kendi içlerinde büyük karşıtlıklara sahip olmuştur. George Westinghouse, Tesla ve Edison’dan her biri kendi fikirlerinin haklılığını savunmuşturlar. Karanlığı aydınlatmak adına kendi teorilerinden ilerlemeye çalışan karakterler, büyük rekabet içine girecektirler. Özellikle de Tesla ile Westinghouse cephesindeki atışmalar fazlasıyla önemli olacaktır. Alternatif akıma dayalı olarak ikisinin yürüttüğü tez birbirlerinin zıt teorilerini kapsamaktadır. Bu rekabet sürecinde her biri kendi teorilerinin öne geçmesi adına gece gündüz demeden keşif yolculuklarına devam edecektirler. Patent konusunda da zaman zaman anlaşmazlığa düşebilecektirler.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 952
  • 0
  Örümcek Adam Evden Uzakta 2019 Filmi izle
  Tüm Bilgiler
  Örümcek Adam Evden Uzakta 2019 Filmi izle Aksiyon Filmleri İzle, Bilim Kurgu Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Peter Parker okul gezisi için arkadaşları ile avrupa tatiline gider fakat burada rahat olamayacaktır. Örümcek Adam Evden Uzakta izle sevdiği kıza aşkını itiraf etmek isteyen Parker çıktığı bu gezide bir fırsat bulacağına inanmaktadır fakat süper kahramanlar ekibinin ona ihtiyacı vardır ve Peter istemesede onu yeni bir maceraya sokarlar.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.7
  • 674
  • 0
  12
Tom Holland Haberleri
ABD Box Office'inin ilk 10'unda yer alan filmler açıklandı.
 •   771
 •   0