Tatiana Maslany

Tatiana Gabrielle Maslany, Kanadalı aktris. Orphan Black dizisindeki performansıyla ünlenmiştir.

Saskatchewan eyaletinin Regina kentinde, ağaç işçisi Dan ve tercüman Renate çiftinin en büyük çocuğu olarak dünyaya geldi. Daniel ve Michael Maslany adlı erkek kardeşleri vardır. Çocukluk yıllarında Fransızca eğitim veren bir okulda okumuş, ayrıca annesi tarafından Almanca eğitimi almıştır. Küçük yaşlarda oyunculukla haşır neşir olmaya başladı. Regina'daki Dr. Martin LeBoldus Lisesi'ni bitirdikten sonra Toronto'ya taşındı. Burada Kanada dizileri ve filmlerinde oynamaya başlayarak adını duyurdu. David Cronenberg'ün Şark Vaatleri (Eastern Promises) filminde küçük yaşta fuhuşa zorlanan Tatiana'yı dış ses olarak seslendirdi.

Büyük şöhretini ise 2013'te başlayan Kanada yapımı Orphan Black dizisi sayesinde elde etti. Burada klonlanmış 5 farklı karakteri başarıyla canlandıran Maslany bu rolle 2016'da En İyi Kadın Oyuncu dalında Emmy ödülü kazandı. 2016'da bir sinema filminde, başrolü Dane DeHaan ile paylaştığı Two Lovers and a Bear'da oynadı.

2011'den beri Galli aktör Tom Cullen ile birliktedir.

 1. Destroyer – Destroyer 1080P izle
  Tüm Bilgiler
  Destroyer – Destroyer 1080P izle Dram Filmleri İzle, Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Merhabalar. Ben admininiz. Sizlere Destroyer filminin ufak bir özetini yapıp adam akıllı izlemenizi istedim. Şimdi arkanıza yaslanın ve rahat bir şekilde dediklerimi dinleyin. Filmde bir kadın polis konu ediliyor. Kahramanımız olan dedektif polis Amerikan Ulusal Polis Departmanında Dedektif olarak çalışmaktadır. Bir tane kızı olan kahramanımızın kızı ile birlikte ciddi sorunları vardır. Hem psikolojik hem de maddi. Kahramanımızın kulağına bir şey gelir ve hayatını artık eskisi gibi yaşayamayacağını kendisi de biliyordur. Duyduğu şey çok öncelerden çok çalışıp yakaladığı ve onun psikolojik çöküntü yaşamasına sebep olan bir suçlunun yeniden ortaya çıktığını öğrenir ve hayatını artık onu bulmaya adayacaktır. İyi seyirler dilerim.Destroyer Oyuncuları Nicole Kidman -Rol: Erin Bell Toby Kebbel -Rol: Silas Tatiana Maslany -Rol: Petra Sebastian Stan -Rol: Chris Scoot McNairy -Rol: Ethan Bradley Whitfor -Rol: DiFranco Toby Huss -Rol: Gil Lawson James Jordan - Rol: Toby
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.5
  • 1.577
  • 0
Tatiana Maslany Resimleri