Kate Mara

Kate Rooney Mara, Amerikalı aktris.

1983'te New York'ta doğdu. Timothy Christopher Mara ve Kathleen McNulty Mara çiftinin 4 çocuğunun 2.sidir. Kardeşi Rooney Mara da kendisi gibi ünlü bir oyuncudur. Daniel ve Conor adlarında 2 kardeşi daha bulunmaktadır. Oyunculuğa 9 yaşındayken okul tiyatrosunda ve diğer yerel tiyatrolarda başladı. NYU'nun Tisch School of the Arts kısmında müzikal bölümüne kabul edilse de tam zamanlı oyunculuk yapabilmek için hakkıından vazgeçti. 1997'de Law & Order'ın bir bölümünde ilk kez televizyonda göründü. 1999'dan itibaren ise sinema filmlerinde oynamaya başladı. 2005 yapımı Brokeback Dağı filmindeki genç Alma rolüyle adından söz ettirdi. 24, Entourage gibi dizilerin ardından American Horror Story: Murder House'daki Hayden McClaine rolüyle de dikkat çekti. Sinemada da Tetikçi (Shooter), 127 Saat, Evrim (Transcendence) filmlerinde yer alan Mara, Fantastik Dörtlü (The Fantastic Four) filminde Görünmez Kadın - Sue Storm rolüyle beğeni kazandı.

Marslı, Captive ve Megan Leavey gibi filmlerde de oynamış olan Mara, 2017 yılında İngiliz aktör Jamie Bell ile evlenmiştir.

 1. Evrim Transcendence – Transcendence 2014 Türkçe Dublaj 2014 izle
  Tüm Bilgiler
  Evrim Transcendence – Transcendence 2014 Türkçe Dublaj 2014 izle Bilim Kurgu Filmleri İzle, Dram Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Evrim Transcendence ABD İzle. Bilim adamı Will, istedikleri teknolojik yardımı yapmadığı amacıyla bir terörist grubun saldırısına uğrar ve cinayete kurban gider. Kendisi gibi bilim adamı olan eşi Evelyn, Will’in beynini ilerlemiş bir süperbilgisayara birleşik eder. Will’in vücudu ölmüştür ama beyni eşiyle tekrardan iletişime geçer. Dahası Will, bağlı bulunduğu bilgisayardan internet aracılığı ile bütün dünyayı yaklaşan terörist tehlikeye karşı uyarmaya başlar. Ancak terörist takım Will’in hala hayatta bulunduğunu fark edince, super-bilgisayarı yok etmek amacıyla harekete geçerler… Evrim Transcendence izle, Evrim izle, Transcendence izleEvrim Transcendence Transcendence Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
  • 2014
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.3
  • 1.809
  • 0
  Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle Bilim Kurgu Filmleri İzle, Dram Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Usta Oyuncu Matt Damon'ın başrolde oynadığı bu muhteşem Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle film'ini kesinlikle izlemelisiniz. Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle film'inin konusu şöyle geçiyor;Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Fakat Watney hayattadır ve kendisini Mars’ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim adamı durmaksızın bu ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da cesur bir kararla kurtarma operasyonunda yer alırlar.Bu muhteşem Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle filmini güvenli film izle farkı ile izleyerek sizde bu kurtarma operasyonuna ortak olabilirsiniz.İyi Seyirler.Marslı Film KonusuMarslı filmi uzay konularını sevenlerin en çok tercih ettiği filmler arasında yer almaktadır. Film içerisindeki görsel efektler ve son derecedeki başarılı konusu ile izleyiciyi kendine hayran bırakmaktadır. Son zamanların en sevilen ve en fazla okunan The Martian adlı kitabından esinlenerek senaryo yazılmaktadır. Andy Weir imzalı bu kitap ülkemizde ‘Marslı’ adı ile basılmaktadır. Mars gezegenine astronotların gönderildiği önemli bir görevde şiddetli bir fırtınaya yakalanmaktadırlar. Mart Warney isimli bir astronotun şiddetli bir fırtınaya yakalanarak öldüğü düşünülmektedir. Mart Warney ekibi tarafından bir süre aranıldıktan sonra öldüğü düşünülerek terk edilmektedir. Ancak Mart Warney o fırtınadan sağ çıkmaktadır. Bir süre ekibini arayarak onlara birtakım sinyaller göndermeye çalışmaktadır.Ekibine ulaşamayınca Mars üzerindeki elindeki sınırlı olanaklara dünyaya yaşadığına dair sinyaller göndermeye çalışmaktadır. NASA ve uluslararası bilim insanların özverili çalışmaları ile astronot Mark Watney’ i eve dönmesi ile uğraşmaktadır. Eve dönmeye çalışırken ekip arkadaşları da tehlikeli bir kararın eşiği ile karşı karşıya gelecektir. Mart Warney, ekip arkadaşlarının kendisini kurtarmasını beklerken hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Bu mücadelesini kayıt altına almaktadır.Marslı Filmi oyuncu kadrosuMatt Damon; Filmin ana karakter oyuncusu. Marsta oluşan şiddetli patlama sonucu öldüğü tahmin edilerek burada bırakılmıştır. Ünlü bir botanik bilimci olması sayesinde Mars’ ta hayatta kalmayı başarmıştır. Watney rolü ile karşımıza çıkmaktadır. Jessica Chastain; Melissa Levis rolü ile karşımıza çıkmakatdır. Jeolog olmasının yanında Ares 3 ün komutanıdır. Kristen Wiig: NASA nın medya ilişkilerine bakan yöneticidir. Bilgi akışını sağlamaktadır.Marslı izle
  • 2015
  • ABD,United Kingdom
  • 720P
  • IMDb 7.7
  • 1.108
  • 0
  Tetikçi Shooter Türkçe Dublaj 1080P izle
  Tüm Bilgiler
  Tetikçi Shooter Türkçe Dublaj 1080P izle Dram Filmleri İzle, Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  Çok eski ve tecrübeli bir keskin nişancıdan son kereliğe mahsus iş verilir. Keskin nişancı işinin başındayken ABD devlet başkanına süikast komplosunun ortasında kaldığını anlaması pek uzun sürmez. Bunu ispatlaması ve ortaya çıkarması gereklidir.Filmi izlediyseniz yorumlarınızı eksik etmeyiniz.
  • 2007
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 5.349
  • 0