John Cena

John Felix Anthony Cena, bilinen adıyla John Cena Amerikalı güreşçi ve aktör.

.İlk başta amerikan güreşine 2002 de kurt angle ile yaptığı maçta başlamıştır.Ama yenilmiştir.İlk kemerini 20.wrestlemania da big showu yenerek kazanmıştır.bu kemer amerika şampiyonluğudur.21.wrestlemania dada wwwe kemerini alarak büyük bir başarı elde etmiştir.ama bundan 3 yıl sonra wrestlemania 24 de wwe kemerini rsndy ortona üçlü maçta kaybetmiştir.ondan sonra çok uğraşsada kemeri bir türlü kazanamammıştır.kasım 2008 de chris jericho yu yenerek dünya ağırsiklet kemerini kaldırmıştır.elimination chamber da kemerini edge e kaybetse de wrestlemania 25 te 3 lümaç ta aşağı yukarı 350 kiloyu kaldırıp fu yaparak kemeri geri almıştır.ardından last man standing de big showun yardımıyla kemeri edge e kaptırmıştır.big showu judgment day ve extreme rules da yenmiştir ama hala big shola kavgaları sürmektedir.

john cena ilk filmi marine wwe tarafından 16 ekim 2006 da çıkmıştır.Ve de film 30 milyon dolar gişe yapmıştır.ikinci filmi olan 12  rounds dan daha fazla başarı beklenmektedir.

185 cm ve 109 kilodur

 1. Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full İzle
  Tüm Bilgiler
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full İzle Aile Filmleri İzle, Aksiyon Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full İzle filmi  Animasyon Filmleri İzle ve  Macera Filmleri İzle kategorisinde muhteşem film artık sizlerle. Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full İzle filminin konusu şu şekilde; Kraliçe olan Victoria İngiltere’sinin çok ünlü doktoru ve veterineri olan hayvan dostlarıyla konuşabilen; tuhaf ama çok enteresan biri olan Dr. John Dolittle, yedi yıl önce çok sevdiği karısını kaybettikten sonra canlı, fantastik ve egzotik hayvanlarıyla birlikte kendisini Dolittle malikanesinin çok yüksek duvarlarının ardına kapatmış. Fakat çok genç olan kraliçe ölümcül ve amansız bir hastalığa yakalanınca, Doktor Dolittle çare aramak üzere efsanevi bir adaya doğru, epik bir maceraya gönülsüzce yelken açmıştır. Eski düşmanlarıyla karşılaştığında, bilgeliğini ve cesaretini yeniden ilk günkü gibi kazanır ve efsane yaratıklar keşfeder. Doktor olan Dollitle’a bu yolculuğunda genç ve kendinden emin olan çırağının yanı sıra çok gürültücü sevimli havyan arkadaşlarından oluşan çok cesur bir grup eşlik eder. Grupta çok endişeli bir goril, coşkulu ama kuş beyinli bir ördek, didişen, alaycı devekuşu ikilisi, eğlenceli bir kutup ayısı ve Dolittle’ın en güvendiği akıl hocası ve sırdaşı olan inatçı bir papağan da yer almaktadır. Güvenli Film İzle olarak Doktor Dolittle’in Yolculuğu Full İzle filmini keyifli izlemenizi umuyoruz.
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 1.608
  • 15
  Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Dublaj Full izle
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Dublaj Full izle 2020 Filmleri İzle, Aksiyon Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Sabırsızlıkla beklenen Fast Furious 9 izle – Hızlı ve Öfkeli 9 izle Türkçe dublaj Hızlı ve Öfkeli 9 full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Hızlı ve Öfkeli 9 Film Konusu: Dünya üzerinde en çok izlenen film hızlı ve öfkeli 9 serinin 2020 de sinema severler karşısında olması bekleniyor seyirciler merakla o günü gelmesini şimdiden bekliyor.Fast Furious 9 filmi full izleŞimdiye kadar vizyona giren 8 filmiyle dünyada toplam 5 milyar doların üzerinde gişe hasılatı elde eden aksiyon serisi 9. filmle beyazperdeye dönecek. Biz de yeni filmle ilgili 10 tahminde Hızlı ve Öfkeli 9 bulunduk ve olmasını istediğimiz bazı şeylerden bahsettik.Hızlı ve Öfkeli 9 hd izleHızlı ve Öfkeli 9 izle Film için henüz resmi bir açıklanma yapılmadı.Filmin yönetmeni, filmin Londra, Los Angeles, Tiflis ve Krabi olmak üzere dört farklı şehirde çekildiğini ve çekilmlerin tamamlandığını öne sürdü.Hızlı ve Öfkeli 9 Türkçe Dublaj izleHızlı ve Öfkeli 9, Herhangi bir terslik yaşanmazsa 22 Mayıs 2020’de vizyona gireceğini biliyoruz.Seriye ayrıca John Cena dahil oldu.Diğer yandan serinin dokuzuncu filminde Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın olmayacağı açıklandı.Fakat bu ikilinin serinin onuncu filminde geri dönebileceğinin sinyallerini verdiler.Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve ShawHızlı ve Öfkeli her birimizin severek izlediği, zamanın dahi eskitemediği, heyecan, aksiyon ve kahkaha dolu nefes kesen bir seri. Seri bu filmiyle de etkilemeye devam ediyor. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw aslında serinin spin-off filmi. Film aslında bütün insanlığı büyük bir tehlikeye atan bir güce karşı birlikte mücadele etmeye mecbur kalan kalan Luke Hobbs ve Deckard Shaw’ın hikayesini anlatıyor temel olarak. Luke Hobbs Amerika Diplomatik Güvenlik Hizmetlerine bağlı, sadık bir ajandır. Deckard Shaw ise eski bir İngiliz askeri elit ajanı olarak karşımıza çıkar. Luke Hobbs ve Deckard Shaw aslında uzun zaman boyunca rekabet içerisinde olmuş ve birbirlerini alt etmeye çalışmış iki rakiptirler. Fakat bu kez işler öyle karışmıştır ki ikili birlikte hareket etmeye mecburdur. İnsanlığı karşı karşıya kaldığı büyük biyolojik tehdit ikiliyi bir araya getirir.Brixton siber genetik ile güçlendirilmiş bir anarşisttir. Brixton insanlığın değişimine neden olacak olan biyolojik bir virüsü ele geçirmiştir. Ve bütün bunlar dünyayı tehdit eder niteliktedir. Brixton'ı yenmek zorunda olan karakterlerimizin biri tam bir kanun adamıyken diğeri kanunları hiçe sayan biridir. Bu ikilinin güçlerini birleştirip birlikte çalışması ise oldukça ilginç olacaktır.Filmin OyuncularıDwayne Johnson filmde Luke Hobbs karakterini canlandırmıştır. Dwayne Johnson 2 Mayıs 1972 tarihinde ABD’nin Kaliforniya eyaletinde dünyaya gelmiştir. Başından bir evlilik geçmiştir ve iki çocuk babasıdır. Günümüzde ise Lauren Hashian ile bir beraberliği vardır. Dwayne Johnson pek çok klasikte gördüğümüz oldukça tanıdık bir sima ve parlak...
  • 2020
  • ABD
  • 720P
  • 4.977
  • 7
  Blockers Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Blockers Türkçe Dublaj izle Komedi Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Hikâye ergenlik dönemlerini arkalarında bırakarak, yetişkinliğe adım atacak üç kızın mezuniyet gecesi macerasına uzanacaktır. Lise eğitimleri bir şekilde sonra eren karakterler, mezun olabilmek için gün saymaya başlamıştırlar. Çünkü her biri mezuniyet gecesinin hayatlarının en önemli günü olduğunun bilincindedirler. Bu nedenle de panik ve ani karar vermemek adına, günler öncesinden kafalarında geceyi şekillendirecekler. Mezuniyet gecelerinin en büyük geleneği, geçmişten beri kızların büyük oranda ilk kez bekaretlerini kaybettiği geceler olmasıdır. <strong> Blockers </strong> Üç genç kızın, hayatlarının ilk cinsel deneyimini yaşama heyecanlarını aktaracaktır. Kendileri bu konuda başarılı olacaklarını düşünecektirler. Bundan dolayı da akıllarında adaylarını belirleme süreci başlayacaktır. Babaları tarafından kızlarına düşkünlük, her zaman bilinmektedir. Üç baba, kızlarının mezuniyet gecesinde ne gibi bir tabloya tanık olacaklarının bilincinde olacaklar. Bu nedenle de onlara zarar gelmemesi ve hata yapmamaları adına kendileri de geceyi sabote etmeye çalışacaklar. Birbirinden komik duruma yol açan karakterler, kızları ile erkeklerin arasına set kurmak için ellerinden geleni yapacaktırlar. Bu konuda son derece inatçı olacaklar.
  • 2018
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.2
  • 773
  • 0
John Cena Haberleri
Hızlı ve Öfkeli 9 nihayet ilk fragmanıyla karşımızda. Sadece büyük bir sürpriz barındıran bu fragmana mutlaka hazır değilsiniz. Miami’de gerçekleşen büyük etkinlik kapsamında Hızlı ve Öfkeli 9 ilk fragmanını bizlerle buluşturdu.
 •   690
 •   0
John Cena Resimleri Tümünü Gör