İrem Sak

 1. Düğüm Salonu Full izle (Show TV)
  Tüm Bilgiler
  Düğüm Salonu Full izle (Show TV) Komedi Filmleri İzle, Yerli Filmler İzle 
  Yerli Film
  Düğüm Salonu izle yerli komedi filmi full hd izlemeniz için show tv de yayınlandı. BKM nin filmi nerden izleyebilirim diyenler için google driver eklendi.Serkan ve Hülya yıllar önce tanışıp aşık olmuşlardır ve bir nikah salonu önünde öpüşürler. Şans eseri o gün ikisi de farkı insanlarla evlenmek üzeredirler. Aynı binanın içinde birbirinden farklı salonlarda iki ayrı düğün olmak üzeredir. Fakat olayın birbirine girmesi ver her şeyin düğüm halini alması uzun sürmez.Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini Hakan Algül yapmıştır. Filmin oldukça geniş bir oyuncu kadrosu olan filmin başrolleri şu şekilde sıralanabilir; Şahin Irmak (Serkan), İrem Sak (Hülya), Gonca Vuslateri (Buse) ve Emre Karayel (Tarık). 2018 çıkışlı olan filmin senaristi de başrollerden biri olan Şahin Irmak. 29 Eylül 1981 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş olan Şahin Irmak ilk olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan tanıdığımız, yıldızı parlayan genç bir sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. Düğüm Salonu full izle.
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 5.4
  • 169
  • 1
  Cici Babam izle Full HD Tek parça
  Tüm Bilgiler
  Cici Babam izle Full HD Tek parça Yerli Filmler İzle 
  Yerli Film
  Cici babam izle Full HD Tek parça, komedi severler hazır mı ? 2018 yapımı yerlı filmde sıcak kanlı bir aile ve başından geçenler konu alınıyor.Cici Babam Konusu2018 yapımı oldukça keyifli bir komedi yapımı olan film, aslında her birimizin günlük hayatta görebileceği sıcak bir aile hikayesini anlatıyor. Filmin samimi ruhu izleyiciyi etkilemeye yetiyor da artıyor. Babalarını kaybeden bir ailede yetişkin üç kardeş özellikle babanın vefatından sonra annelerine sımsıkı bağlanır ve ona tutunurlar. Böyle bir düzen kuran aile ise yeni bir cici babanın söz konusu olmasıyla sarsılır. Babalarının yerini başka biriyle doldurma fikrinden olabildiğince uzak olan kardeşler cici babayı bir türlü kabullenemezler. Cici babayı kesinlikle istemeyen üç kardeş cici baba ve annenin arasını açmak için sinsi planlar yapmaya başlar. Cici baba ise aileye kendini kabul ettirmeye çalışmaktadır.Ancak adeta iki ayrı dünyanın insanları gibi olan cici baba ve kardeşler kolay kolay ortak bir noktada buluşamazlar. Kardeşlerin inadı ise süreci daha da zorlu hale getirmektedir. Peki cici baba kabul görecek mi? Kardeşler ve cici baba arasında bir bağ kurulabilecek mi?Filmin OyuncularıFilmin yönetmen koltuğunda Meltem Bozoflu oturuyor. Filmde ise özellikle Güldür Güldür ekibinden tanıdığımız pek çok sima önemli roller oynuyor. Filmin önemli oyuncularından biri olan Onur Atilla 18 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 33 yaşındadır. Kendisi özellikle Güldür Güldür Show ile tanınmıştır ve Sinem Ayyıldız ile evlidir. Filmin bir diğer yıldızı Özgün Aydın ise 6 Eylül 1984’de Ankara’da dünyaya gelmiştir. 35 yaşında olan Özgür Aydın’ın tiyatro kariyeri de bulunmaktadır.
  • 2018
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 6.3
  • 3.328
  • 0
  Dedemin Fişi Full izle (Dailymotion)
  Tüm Bilgiler
  Dedemin Fişi Full izle (Dailymotion) Komedi Filmleri İzle, Yerli Filmler İzle 
  Yerli Film
  Güldür Güldür oyuncularından süper bir yerli film, Dedemin fişi full izle nereden izleyebilirim, diyenler için dailymotion üzerinden izle.Dedemin Fişi KonusuGüldür Güldür ekibinden çıkma son derece komik bir yapım. Filmde beyin ölümü gerçekleşmiş bir dede görüyoruz. Çirçi ailesi dedenin evlatları aracılığıyla fişin çekilip çekilmeyeceği konusunda karar verebilmek için Malatya’ya dedenin yanına geliyorlar. Film aslında dede ve onun torunu Bora arasındaki kalp bağını da anlatıyor. Film aile bağları çoktan kopmuş olan birbirinden uzaklaşmış insanları bir araya getiriyor.Dedemin Fişi her anlamda harika ve sımsıcak bir ekip işi. Aile ilişkilerini tekrar sorgulamanızı sağlayacak başarılı bir film. Bunun yanı sıra oldukça komik ve eğlenceli hali filmi keyifli hale getirmiş.Filmin OyuncularıFilm neredeyse Güldür Güldür ekibinin tamamını kapsıyor. Dolayısıyla oldukça geniş bir karakter ve oyuncu yelpazesine sahip. Filmin senaris kısmında Yılmaz Erdoğan’ı da görüyoruz. Kemal Sunal’ın oğlu olan Ali Sunal bu yapımda önemli rol üstlenmiş. Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu olan Ali Sunal 22 Eylül 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 42 yaşında olan oyuncu, 2011-2012 yılları arasında Gökçe Bahadır ile evli kalmıştır. 2018 yılında Nazlı Kurbanzade ile evlenmiştir ve bir çocuğu vardır.
  • 2016
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 6.7
  • 696
  • 0
  Dönerse Senindir Full izle
  Resmi Aç
  Tüm Bilgiler
  Dönerse Senindir Full izle Komedi Filmleri İzle, Romantik Filmler İzle 
  Türkçe Dublaj
  Reklam fotoğrafçılığı yaparak hayatını kazanan bir adamın sevgilisi tarafından terkedildikten sonra başından geçenleri anlatan Dönerse senindir izle Film sevgilisi tarafından terkedilen Ahmet'in bu durum karşısında depresyona girip o meyhane senin bu meyhane benim gezmesini anlatıyor. Gene gittiği bir barda tanıştığı bayanla sevgisilini geri kazanma planları yapan Ahmet'in başına çok komik olaylar gelecek.Dönerse Senindir KonusuDönerse Senindir keyif dolu, karmaşık ve güzel bir aşk hikayesini anlatıyor. Mehmet uzun zamandır birlikte olduğu Selin’e deliler gibi aşıktır. Selin ise şarkıcı olma hayali kuran, sürekli demolar hazırlayıp yapım şirketlerine göndererek geri dönüşler bekleyen tutkulu bir kadındır. Mehmet tüm bu süreçte Selin’e her daim destek olur. En nihayetinde Selin’in hayalleri gerçek olur ve bir yapım şirketi Selin ile anlaşma yapar. Selin hızla ünlenmeye başlar bu süreçte Mehmet ona her ne kadar destek olmuş olsa da bir şekilde ayrılırlar. Ancak Mehmet ayrılığı kabul etmek istemez ve Selin’i geri kazanmak için bir şeyler yapmaya karar verir.Mehmet arkadaşı Defne’nin de yardımıyla Selin’i geri kazanmak için planlar yapmaya başlar. Fakat Selin’in yeni bir sevgilisi olması ve etrafındaki insanlar işleri biraz zorlaştırır. Mehmet Defne ile birlikte Selin’i geri kazanmak için komik ve zorlu yollarda yürümeye başlar. Ancak bu süreç beklenmedik şeylerle dolu olacaktır. Filmin Oyuncuları Filmde Murat Boz Yasemin Allen ve İrem Sak başrolleri paylaşmaktadır. Murat Boz 7 Mart 1980 yılında Zonguldak Ereğli’de dünyaya gelmiş oldukça başarılı bir şarkıcı ve oyuncudur. Filmde Mehmet karakterini canlandırmaktadır. Yasemin Allen ise Selin karakterine can vermektedir. 10 Temmuz 1989'da Londra’da İngiliz-Türk vatandaşı olarak dünyaya gelmiştir. İrem Sak ise Mehmet’in yakın arkadaşı Defne’yi oynamaktadır, İrem Sak 9 Şubat 1986, Sivas doğumlu bir sanatçıdır.
  • 2016
  • Türkiye
  • 720P
  • IMDb 5.1
  • 2.040
  • 0
  Ölümlü Dünya Tek Part HD izle
  Tüm Bilgiler
  Ölümlü Dünya Tek Part HD izle Film İzle, Yerli Filmler İzle 
  Yerli Film
  Ölümlü Dünya izle, Filmde çok uzun zamandır Haydarpaşa da Tat Lokantasını Yöneten 8 kişilik Mermer Ailesini konu ediyor. Mermer Ailesi dışardan bakıldığı gibi masum bir Aile değildir Seri Katil Çetesi olan bir Cemaate Üyedirler. Bir zaman sonra bu üyelikleri deşifre olur ve diğer cemaat üyeleri onların peşine düşmektedirler. Mermer Ailesinin yapabileceği tek şey kaçmaktır. Ölümlü Dünya filmini izlemeniz için sitemiz hazır bulunmaktadır.Ölümlü Dünya Film KonusuYönetmenliği Ali Atay tarafından yapılan Türk komedi ve aksiyon filmi diyebileceğimiz Ölümlü Dünya oldukça keyifli bir yapım. Mermer Ailesi nesillerdir Haydarpaşa Garında Anadolu Tat Lokantası işletmektedir. Nesillerdir bu işi yapan Mermer ailesi 8 kişiden oluşan oldukça geniş bir ailedir. Kendi halinde yaşayan ve oldukça sade, sıradan bir hayata sahip olan bu insanlar huzurlu bir hayat sürmektedir. Fakat olayların gerçek yüzü oldukça farklıdır. Görünenlerin ardında Mermer ailesi asılda kiralık bir katildir ve bu nesilden nesile aktarılmaktadır. Mermer Ailesi dünya çapında bir organizasyona çalışmaktadırlar. Ancak organizasyon da bazı aksaklıklar olur ve kurallarının ihlali işleri karıştırır.ölümlü dünya izleFilmin OyuncularıFilmin oldukça zengin bir karakter yelpazesi dolayısıyla da oldukça zengin bir oyuncu kadrosu vardır. Filmin esas karakteri diyebileceğimiz Gazanfer’i Türk oyuncu ve yönetmen olan Ahmet Mümtaz Taylan canlandırmaktadır. Ahmet Mümtaz Taylan 12 Eylül 1965’de Ankara’da doğmuştur. Özellikle tiyatrocu kimliğiyle tanınmaktadır. Kendisi gibi oyunculuk yapan Aylin İnci ile evlidir. Filmde Alper Kul, İrem Sak ve Sarp Apak gibi pek çok ünlü isim daha bulunuyor.Ölümlü dünya izle
  • N/A
  • N/A
  • 1080P
  • IMDb N/A
  • 4.093
  • 0