Enes Batur

 1. Enes Batur 2 Gerçek Kahraman Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Enes Batur 2 Gerçek Kahraman Full HD izle Film İzle, Komedi Filmleri İzle 
  Yerli Film
  Enes Batur 2 Gerçek Kahraman izle, filminde internet üzerinden paylaştığı videolarla popülerlik kazanan Enes Batur'un rol aldığı "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?" filminin devamı niteliğinde. İlk filmde çevresi tarafından hor görülen Enes Batur'un şöhret basamaklarını tırmanma hikayesi anlatılıyordu. Bu filmde Enes Batur, ''Adalet Savaşçıları'' adında bir organizasyona katılarak kahramanlığa giden bir yolculuğa çıkıyor. Enes Batur: gerçek Kahraman, Youtube hesabında paylaştığı keyifli ve gülünç videolarla popülerleşen Enes Batur'un rol aldığı "Enes Batur Hayal mi gerçek mi?" filminin devam halkası.İlk filmde içerisine kapanık, etrafı doğrulusunda dışlanan tek çocuk olan Enes Batur'un hayallerinin peşinden koşma öyküsü anlatılmıştı. Bu filmde ise Enes Batur'u Adalet Savaşçıları'na katılmış ve nihayetinde da tek kahramana dönüşen genç olarak izleyeceğiz. Komedi türündeki filmin yapımcılığını TME Films ve Eren Basın üstleniyor.Enes Batur yine muhteşem bir film çıkarmış diyeceğiniz güzel bir yapıt. İlki'nden daha da komik olan bu film izleyicilerine muhteşem sürprizler hazırlamaktadır.Umarız büyük keyif duyarak izlersiniz.Enes Batur Gerçek KahramanEnes Batur çektiği youtube videoları ve filmleri sayesinde artık hemen hemen hepimizin adını bildiği biri. Birbirinden değişik “challegeleri” ve yer yer diğer youtuberlar ile olan çekişmeleriyle, Enes Batur oldukça ünlü biri ve ismi her yerde. En son çıkardığı filmlerle daha da popüler hale geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Enes Batur: Gerçek Kahraman filmi ise “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” filminin bir devamı olarak karşımıza çıkıyor. Filmin oldukça hareketli, eğlenceli ve zengin kadrosuyla dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz. Enes Batur ilk filmde çok fazla sosyal olmayan, çevresi tarafından dışlanan bir çocuk olarak karşımıza çıkmıştı ve aslında onun hayallerinin peşinden koşma hikayesini izlemiştik. Bu filmde ise Enes Batur’u artık daha kendini bulmuş bir genç olarak görüyoruz. Filmde Enes Batur’un Adalet Savaşçıları’na katılışının ve en nihayetinde gerçek bir kahramana dönüşümünün hikayesini izliyoruz.Filmin oyuncuları22 yaşında olan Enes Batur Antalya’da doğmuş genç ve girişimci biri. Enes Batur özellikle çocukların sevgilisi haline gelmiş bir youtuber. Öyle ki bütün çocukların dilinde ve artık ebeveynler tarafından da tanınıyor. Filmde de Ömer’i canlandıran Ömer Başdoğan sosyal medyada özellikle “nalet bebe” tiplemesiyle tanınıyor. Ömer Başdoğan 33 yaşında ve Ankara doğumlu. Filmde Master olarak karşımıza çıkan Altan Erekli ise 65 yaşında kıymetli bir tiyatro oyuncusu. Işıl karakterine can veren Damla Aslanalp ise Almanya doğumlu ve 30 yaşında.
  • 2019
  • Türkiye
  • 1080P
  • IMDb 5.3
  • 17.023
  • 518
  Kafalar Karışık Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Kafalar Karışık Full HD izle Film İzle, Komedi Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Kafalar Karışık Full HD izle filmi güvenli film izle sitemizin komedi filmleri izle  kategorisinde yer almaktadır.Kafalar Karışık Full HD izle filminin kısaca konusuna değinecek olursak şöyle gelişiyor;Atakan, zengin sevgilisi Buseye aşıktır. Evlenmelerinde tek engel ise Busenin dedesidir. Atakan da Buse ile evlenmek için tek çare olarak Busenin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmaya karar verir. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar, arayışları sonunda kendilerini bir anda Antalyada bulacak ve işlerin iyiden iyiye karışmasıyla aksiyon ve komedi dolu bir macera başlayacaktır.Macera filmleri izle için hazır olun.sizde eminiz kendinizi kaptıracaksınız.Kafalar Karışık Full HD izle filmini güvenli film izle ekibi olarak öneriyoruz.İyi Seyirler dileriz.Kafalar Karışık FilmiKaflar Karışık oldukça eğlenceli, komik bir arayış ve yolculuk hikayesi aslında. Atakan ve kız arkadaşı Buse birbirlerini seven ve mutlu bir birlikteliğe sahip olan bir çifttir. Çiftimiz, mutluluklarının ve sevgilerinin bir sonucu olarak evlenmeye karar verirler. Ancak Buse’nin ailesi biraz karmaşıktır. Buse oldukça varlıklı bir ailenin kızıdır ancak babası kayıp olduğu için dedesiyle birliktedir. Atakan Buse’yle evlenmek için dedesinden izin almak ister ancak ne yaparsa yapsın Buse’nin dedesini bu evliliğe ikna edemez. En nihayetinde tek çözüm yolunu Buse’nin yıllardır kayıp olan babasını bulup, evlilik iznini ondan almak olarak görürler. Atakan müstakbel kayın pederini bulmak için yakın arkadaşları Fatih ve Bilal’le birlikte macera dolu rengarenk bir yolculuğa çıkar. Yolculu boyunca yaşadıkları tüm maceralar ise oldukça güldürücüdür.Filmin OyuncularıAtakan Özyurt 26 yaşında ve Ordu doğumludur. Eğitimini Tıbbi Laboratuvar bölümünde tamamlamıştır. Atakan ve Fatih Yasin ilk olarak çektikleri vineler yoluyla tanışmışlar ve daha sonra birlikte vine çekmeye başlamışlardır. Daha sonra Bilal Hancı ile tanışmalarıyla ekip bir nevi tamamlanmış ve Youtube’da Kafalar kanalını açmışlardır. Burada paylaştıkları videolarla pek çok kişi tarafından takip edilen ve sevilen fenomenlere dönüşmüşlerdir. Fatih Yasin 27 yaşında ve İstanbul doğumludur. Eğitimini Uluslararası Lojistik Bölümünde tamamlamıştır. 30 yaşında olan Bilal Hancı ise Trabzon doğumludur ve İstanbul Üniversite’sinde okumuştur.
  • 2018
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 2
  • 1.899
  • 1
  Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle
  Tüm Bilgiler
  Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle Komedi Filmleri İzle, Yerli Filmler İzle 
  Türkçe Dublaj
  Enes Batur hayal mi gerçek mi izle Polis bir baba ve hemişire bir ananenin çocuğu olan Enes Batur oldukça yanlız bir çocuktur ve en büyük hayali herkes tarafından sevilmektir 6 yaşında babasının aldığı bilgisayar Enes'in tüm dünyası olacaktır Herkes tarafından sevilmek isteyen enes bunu youtuber olarak başarabileceğini düşünür. Fakat ailesi tarafından epey eleştirilir ve üniversite sınavlarına çalışması gerektiği için youtuber olamayacağı söylenir.Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? KonusuEnes Batur youtube kanalıyla uzun zamandır hayatımızın bir parçasına dönüşmüş durumda. Özellikle çocukların vazgeçilmezi haline geldiğini söylemek hiç de zor değil. Son olarak bir filmle karşımıza gelen Enes Batur şaşırtmaya ve eğlendirmeye devam ediyor. Film aslında biraz kendisini anlatıyor. Enes Batur filmde çok fazla sosyal olmayan, biraz daha içine kapanık ve çevresi tarafından dışlanmış bir çocuk olarak karşımıza çıkıyor. Babası polis ve annesi de hemşiredir. Dolayısıyla iki ebeveynin de çalışıyor olması Enes’in ailesiyle çok fazla zaman geçirememesine neden olur.6 yaşındayken babası Enes Batur’a bir bilgisayar alır ve aslında bu onun hayatında önemli bir dönüm noktası olacaktır. Bilgisayar Enes’in tüm dünyası olur. Çocukluğundan beri etrafındakiler tarafından sevilmenin ve bir yere ait olmanın hayalimi kuran Enes’in artık yeni bir hayali vardır; Youtuber olacaktır. Ancak bu hayal ailesi tarafından desteklenmez, çünkü ailesi Enes’in üniversite okumasını istiyordur. Enes bu noktada zor bir karar vermek zorunda kalır, ya hayallerinin peşinden koşacak ve youtuber olacaktır ya da ailesinin de istediği gibi üniversite sınavına hazırlanacaktır.Filmin OyuncularıFilmin yönetmenliğini Kamil Çetin yapmıştır. Filmin başrolü ise Enes Batur’dur. Enes Batur 1998 doğumlu genç biridir. Özellikle çocuklar tarafından fazlasıyla sevilmektedir. Günümüzde Enes’in İstanbul Arel Üniversitesi öğrencisi olduğu bilinmektedir. Burada Bilgisayar Mühendisliği okumaktadır.
  • 2018
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 2.7
  • 5.389
  • 203
  Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle
  Tüm Bilgiler
  Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? izle Komedi Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Enes Batur Hayalmi gerçekmi izle Enes ailesinden ilgi görmeyen ve yanlız içine kapanık bir çocuktur. 6 yaşında babasının aldığı bilgisayar tüm hayatı olacak ve onunla yeni bir hedef belirleyip ünlü bir youtuber olmak isteyecektir. Bu fikir ailesi tarafından destek görmez ve Enes bu konuda yanlız bırakılır. Fakat Enes bu hayalinden vazgeçmeyecek ve her gün bunun için çalışacaktır. Peki amacına ulaşabilecekmidir =?
  • 2018
  • Turkey
  • 720P
  • IMDb 2.7
  • 1.994
  • 11
Enes Batur Haberleri
Giray Altınok yönetmenliğindeki "Bize Müsaade"den teaser fragman yayınlandı.
 •   614
 •   0