Dwayne Johnson

Dwayne Douglas Johnson, Amerikalı sinema oyuncusu, eski Amerikan futbolcusu ve güreşçi.

1991 yılında Miami Üniversitesi'yle NCAA ulusal şampiyonluğunu kazandı. 1995'te okuldan mezun oldu. NFL takımları tarafından seçilmeyince Kanada Futbol Ligi'nde Calgary Stampeders  ile sözleşme imzaladı ancak iki ay sonra takımdan kesildi. Johnson, dedesi Peter Maivia ve babası Rocky Johnson gibi profesyonel bir güreşçi olmaya karar vermişti ve 1996, 2004 arası Dünya Güreş Federasyonu (WWF) olarak bilinen Federasyonda (WWE) bir güreşçi olarak ün kazandı. Bu sporun tarihinde dedesi ve babasının ardından yıldız olan ilk güreşçi oldu. Johnson WWF'ye katıldıktan İki yıl sonra WWF Şampiyonasını kazandı. Röportajlar ve tanıtımları için şirketin geçmişi içinde en popüler güreşçilerden biri haline geldi.

Johnson’ın WWF / E. toplamda 16 şampiyonluğu vardır. Dokuz WWE Dünya Ağırsıklet Şampiyonluğu ( WWF / E Şampiyonası ve WCW / Dünya Ağır Siklet Şampiyonası ), iki WWF Intercontinental Şampiyonası ve WWF Bağ Takım Şampiyonluğu bulunmaktadır. Ayrı zamanda altıncı WWF / E Triple Crown Şampiyonu ve Royal Rumble 2000 kazananıdır. 2004 yılında güreşi bıraktı ve aktörlük yaptı. 7 yıl sonra 2011'de WWE'ye geri döndü.The Rock Wrestlemania 28'de John Cena ile güreşmeyi kabul etti. Ayrıca Survivor Series 2011'de John Cena'nın isteği üzerine John Cena ile takım olup, The Miz ve R-Truth'a karşı güreşmişlerdir. Johnson'ın otobiyografisi Rock Says - Joe Layden tarafından yazılmış ve 2000 yılında yayınlanmıştır. Kitap, New York Times Best Seller listesine bir numaradan giriş yaptı ve birkaç hafta listede kaldı.

Bir aktör olarak Johnson'un ilk önemli rolü 2002 yılında Akrep Kral (The Scorpion King) oldu. Bu filmden 5.500.000 $ kazanç elde etti, johnson bu ilk rolü ile bir aktör olarak en yüksek maaşı aldı. O zamandan beri birçok gişe rekorları kıran filmlerde rol aldı. The Rundown, Be Cool, Walking Tall, Gridiron Gang, The Game Plan, Get Smart, Race to Witch Mountain, Gezegen 51, Tooth Fairy, Doom, Why Did I Get Married Too?, The Other Guys, Faster gibi filmlerde oynadı. Aynı zamanda Hızlı ve Öfkeli serisine, 5. filmindeki Luke Hobbs karakteriyle katıldı. Sonrasında ekibin değişmez üyeleri arasına girdi.

Aksiyon filmlerinin aranan oyuncuları arasına giren Johnson Hercules (2014), San Andreas (2015), Central Intelligence (2016), Baywatch (2017) ve Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) filmlerinde başrolde oynadı. 2018'de Gökdelen (Skyscraper) adlı felaket filminde yine yine başrolde yer aldı.

 1. Moana Türkçe Dublaj Full izle
  Tüm Bilgiler
  Moana Türkçe Dublaj Full izle Aile Filmleri İzle, Aksiyon Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Moana Türkçe Dublaj Full izle animasyon filmi ailecek izleyebileceğiniz bol aksiyonlu ve Komedi Filmleri İzle kategorisinde olan bu muhteşem filmi beğeninize sunuyoruz.Kesinlikle önerdiğimiz filmlerden olan Moana Türkçe Dublaj Full izle filminin ana konusu şöyle gelişiyor;  Antik çağlarda Okyanusyadaki Güney Pasifik adalarında yaşayan bir genç kız olan Moana, kuşaklar boyunca denizlerde yolculuk etmiş bir ailenin temsilcisidir. Ailesine yardım edebilmek amacıyla maceralı bir yolculuğa çıktığında, hayran olduğu yarı-tanrı Maui ile işbirliği yapması gerekecektir.sizde bu komedi animasyon filmi olan Moana Türkçe Dublaj Full izle filmini güvenli film izle ile seyrederek güzel vakitler geçirebilirsiniz.İyi seyitler diler, bol yorum yapmanızı  umuyoruz.Moana KonusuEğer animasyon seviyorsanız Moana kesinlikle kaçırmamanız gereken rengarenk bir film. Hikayesiyle ilham veren ve yüreklerinizi ısıtan bir doluluğa sahip. Disney yapımı olan film aslında Disney’in genel film karakterini yansıtıyor. Kendi yolunu çizmek ve ayakları üzerinde durabilmek temaları filmde koyuca karşımıza çıkıyor. Renkleri karakterleri ve farklı dünyasıyla kesinlikle ilgi çekiyor. Gereksiz gerilimlere çok fazla girmeden huzurlu bir öykü sunuyor.Moana okyanus adalarından birinde dünyaya gelmiştir. Yaşam biçimi ve çevresi son derece güzel, kendi halinde ve ışıl ışıldır. Polenezya’da yaşadıkları kabilenin şefinin kızı olarak dünyaya gelmiş olan Moana okyanusa her zaman meraklı olmuştur. fakat kabilenin geçmişte tecrübe ettikleri bazı olaylardan ve korkulardan dolayı okyanusa açılmak yasaktır.Film OyuncularıDwayne Johnson filmde önemli seslendirme sanatçılarından biridir. 2 Mayıs 1972 yılında Kaliforniya’da dünyaya gelmiştir. Kendisi özellikle Akrep Kral, Hızlı ve Öfkeli gibi pek çok Hollywood filminde rol almıştır. 2007 yılında Lauren Hashian ile hayatını birleştirmiştir. Kendisi üç çocuk babasıdır ve geçmişte güreşçilikte yapmıştır.
  • 2016
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 7.5
  • 1.766
  • 0
  Daha Hızlı Faster 1080P Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Daha Hızlı Faster 1080P Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri İzle, Dram Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  Daha Hızlı izle, Daha Hızlı full izle, Daha Hızlı hd izle Öncelikle filmi izlemek için hoş geldiniz. Filmde sürücü lakaplı bir adam konu ediliyor. Sürücü bir soygunda kardeşini kaybeder ve o soygundan sonra 10 yıl hapis cezasına çarptırılır. Cezasını çektikten sonra Sürücü lakaplı kahramanımız hapisten dışarı çıkar. Sürücünün dışarı çıktıktan sonra tek gayesi kardeşinin intikamını almaktır. Fakat her şey çok değişmiştir. İçeride 10 sene geçirdikten sonra sokaklar, ghetto'lar eskisi gibi değildir. Sadece sorunu bu değildir. Elinde intikam alması gereken bir liste vardır fakat bunun önüne geçen bir kiralık katil ve polis memuru vardır. Daha Hızlı türkçe dublaj izle, Faster izle
  • 2010
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7,3
  • 2.921
  • 0
  Jumanji 2: Yeni Seviye Türkçe Altyazılı izle
  Tüm Bilgiler
  Jumanji 2: Yeni Seviye Türkçe Altyazılı izle Aksiyon Filmleri İzle, Fantastik Filmler İzle 
  Türkçe Dublaj
  Jumanji ekibi uzun zaman sonra tekrar bir araya gelirler. Ekiplerinde yer alan arkadaşlarını kurtarabilmek için tekrardan Jumanji'ye dönmeleri gerekmektedir. Bu sefer ki görevler ise bir öncekine göre farklı olacaktır. Kurak bir çölde farklı farklı bedenlerin içerisinde mücadele etmek zorunda kalan ekip üyeleri labirentten çıkmanın yollarını bulmaya çalışacaktır. Aksiyon ve Macera kategorisinde yer almakta olan filmin yönetmen koltuğunda Jake Kasdan ismi yer almaktadır. Oyuncu kadrosunda ise birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Filmi sitemizden izleyebilirsiniz.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 6.8
  • 3.303
  • 0
  Jumanji: The Next Level Full HD izle
  Tüm Bilgiler
  Jumanji: The Next Level Full HD izle Aksiyon Filmleri İzle, Fantastik Filmler İzle 
  Türkçe Dublaj
  Dört kişilik bir arkadaş grubunun her bir üyesi özel güçlere sahip olan avatarlara dönüşebilmektedir. Jumanji'de mahsur kalmış olan ekip yeniden toplanır ancak bu sefer oyunda bazı farklılıklar olduğunu görürler. <strong>Jumanji: The Next Level</strong>'de bunun yanında bir de ortaya büyük bir sorun çıkar. Gruptan birini kurtarabilmeli için Jumanji'ye geri dönmeleri gerekmektedir. Arkadaşlarını kurtarmak için Jumanji'ye geri dönmüş olan ekip bekledikleri gibi bir şey ile karşılaşmazlar. Oyundan kurtulmak için bir kaçış yolu aramakta olan ekip öncesinde pek çok engeli aşmalıdır.
  • 2019
  • ABD
  • 720P
  • 1.135
  • 0
  Hizli ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Hizli ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri İzle, Film İzle 
  Türkçe Dublaj
  hızlı ve öfkeli hobbs ve shaws izle, Hızlı ve Öfkeli Serisinin ara bölümü gibi olan filmde 2 iri ve düşman kanun adamı yani Hobbs ve Shaw' ın birlikte olmasını konu ediyor. Kötü bir anarşist Dünyanın tamamını ele geçirebilecek bir virüs keşfeder ve bunu salgın haline getirmek ister. Hobbs ve Shaw' ın görevi bu virüsü yok etmek ve anarşist olan adamı yakalamaktır. Filmi İzlediyseniz yorum yapmayı unutmayınız yorumlarınız bizim için değerlidir.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 8.6
  • 5.226
  • 0
  The Rundown 1080P Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  The Rundown 1080P Türkçe Dublaj izle Film İzle, Komedi Filmleri İzle 
  Türkçe Dublaj
  The Rundown The Rundown filmi 2003 6.7 1080P. Dwayne Johnson‘ın 2003 senesinde boy gösterdiği The Rundown adlı Aksiyon, Komedi ve Macera cinsini yansıtan filmde Seann William Scott ve Christopher Walken gibi isimler de bulunmaktadır. 26 Eylül 2003 tarihinde ABD sinemalarında izleyici karşısına çıkan filmin yönetmenliğini Peter Berg, senaristliğini ise orijinal hikayenin sahibi R.J. Stewart yapmıştır. Travis varlıklı yeraltı işleriyle uğraşan bir adamın oğludur ve aynı vakitte kendisi hazine avcısıdır. Peşinde bulunduğu şeyi bulmak amacıyla Amazonlara kadar giden genç adamın başına belalar açılmak üzeredir. Travis’in babası adına çalışan ve kendisine yeni bir sayfa açarak temiz bir yaşama başlamak isteyen Beck son bir iş karşılığında hür kalma öneriyi alır ve bunu ister istemez kabul eder. Beck patronunun oğlunu kurtarmak amacıyla Brezilya yolunu tutar ancak burada işler hiç planladığı gibi gitmez…The Rundown, The Rundown izle, The Rundown 2013 izle, The Rundown Türkçe dublaj izleYorumlarınızın guvenlifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. The Rundown -The Rundown Keyifli seyirler.
  • 2003
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6.7
  • 1.395
  • 0
  Fighting with My Family Türkçe Altyazı 2019
  Tüm Bilgiler
  Fighting with My Family Türkçe Altyazı 2019 Biyografi Filmleri İzle, Dram Filmleri İzle 
  Türkçe Altyazı
  Fighting with My Family Türkçe Altyazı 1080P İzleFighting with My Family, bir bir serseri ve güreşçi olan bir adamın öyküsünü anlatıyor. Ülkenin her yerindeki ufak mekanlarda gösteriler yapan Ricky, karısı ve iki çocuğuyla sakin bir yaşam sürmeye çalışmaktadır. Günü birisinde kardeşler Paige ve Zak WWE amacıyla seçmelere katılma talihi buluyorlar. Ebeveynler rüyalarının gerçekleştiği ve tüm problemlerinin çözüleceği düşünmeye başlıyor. Bununla birlikte, kardeşler ise bir WWE süperstarı olabilmenin hayal edemeyecekleri kadar çok emek gerektirdiğini öğrenmeye başlıyor. Fighting with My Family, Fighting with My Family izleYorumlarınızın guvenlifilmizle.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Fighting with My Family -Fighting with My Family Keyifli seyirler.
  • 2019
  • ABD,İngiltere
  • 1080P
  • IMDb 7.2
  • 757
  • 0