5.8
Toplamda 136 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı Tek Parça HD izle

-

Organize İşler Sazan Sarmalı

Organize İşler 2 Sazan Sarmalı Tek Parça HD izle
Organize İşler 2 Sazan Sarmalı izle, Yönetmenliğini usta oyuncu yılmaz Erdoğan’ın yapmış olduğu organize işler sazan sarmalı filminde dolandırıcılar kralı olan ve kimsenin yakalayamadığı asım Noyan ve çetesi kaldıkları yerden tam gaz dolandırıcılığa devan etmektedir. Ancak Asım Noyan’ın kızı olan Nazlının dolandırıldığını öğrenen çete sazan sarmalı adını verdikleri bir işe girişler nazlı babasını ne kadar vazgeçirmeye ve laf anlatmaya çalışa da Asım Noyan kafasına bir kere koymuştur planı uygulamadan vazgeçemez ve Nazlı, Asım Noyan ve çetesi kendilerini bir anda sazan sarmalının ortasında buluverirler. Organize işler filminin devamı olan bu başyapıtta birçok ünü komedi filmi oyuncusunu görmekteyiz. Rahmetli Erdal Tosunu saygıyla anıyoruz...

Organize İşler Sazan Sarmalı İzleOrganize İşler Sazan Sarmalı, aslında temelde sıcacık bir baba kız hikayesi. Asım Noyan oldukça başarılı bir dolandırıcıdır. Yıllardır pek çok yalan söylemiş, pek çok iş çevirmiş yani pek çok insanı dolandırmış ve bunun bir sonucu olarakta ailesini yitirmiştir. Asım Noyan için dolandırıcılık aynı zamanda bir hastalık gibi vazgeçilmez, bırakılamaz bir şeye dönüşmüştür. Kimse tarafından yakalanamayan Asım Noyan ve çetesi bu kez “sazan sarmalı” dedikleri bir dolandırıcılığa soyunurlar.Asım Noyan’ın kendisini görmek istemeyen biricik kızı Nazlı ise evlenmek üzeredir ve müstakbel kocasının dolandırılmasıyla birlikte babasıyla tekrar iletişim kurmak zorunda kalır. Nazlı dolandırıcıları bulmak için babasından yardım ister ancak işler öyle karmaşık bir hal alır ki Nazlı kendini sazan sarmalının içinde bulur. Bu esnada babasıyla tekrar yakınlaşmaya başlar ve onu dolandırıcılıktan vazgeçirmek ister.

Filmin Oyuncuları4 Kasım 1967'de Hakkari’de dünyaya gelen Yılmaz Erdoğan filmin senaryosunu yazmış, yönetmenliğini yapmış aynı zamanda Asım Noyan karakterini canlandırmıştır. Yılmaz Erdoğan iki kez evlilik yapmış, iki çocuk babası oyuncu, yazar, şair ve yönetmendir. Filmde ayrıca Saruhan karakterine can veren Kıvanç Tatlıtuğ oldukça iyi bir iş çıkarmıştır. 1983 yılında Adana’da dünyaya gelen Tatlıtuğ, 2016 yılında Başak Dizer ile evlenmiştir. Filme Arif Noyan karakterinin hayat arkadaşı Lerzan’ı canlandıran Ezgi Mola ise 1983 İstanbul doğumlu, tiyatro kökenli başarılı bir oyuncudur.
 •  Süre: 121dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 9.593
 • BEĞEN: 85
 • BEĞENME: 217
 • 1080P
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Metin çakır 12 Ocak 2020 15:39:35

  Sazan sarmalı ful izle

 2. avatar
    Yus 5 Şubat 2020 20:21:59

  Organize İşler 2 Sazan Sarmalı Tek Parça bu filmi o kadar aradım bir burda buldum. Film çok iyi. Umarım şu telifciler kaldırtmaz 😀

 3. avatar
    kemur 5 Şubat 2020 20:24:29

  Şu adamı sevmem ama bu organize işler 2 filmi güzel

 4. avatar
    Nuray 25 Mart 2020 14:03:05

  Komik film

 5. avatar
    Nuray doğanlar 26 Mart 2020 06:39:54

  Komedi film güzel

EN SON EKLENEN HABERLER