10.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Ölümcül Sular Crawl Tek Parça HD izle

-

Crawl

Ölümcül Sular Crawl Tek Parça HD izle
Evinin çevresini kasırga vuran genç bir kadını anlatan filmde genç kadının babası kasırga başlamadan kısa bir süre evvel bota binip gitmiştir. korkulan şey olur ve kasırga başlar. Komşuları gibi emirlere uymayıp evini terk etmeyen genç ayal babasını aramak üzere yola çıkar. Babasını yaralı bir şekilde bulan genç ayal sular altında kalan bir eve sığınmaya giderler. Fakat korkulan tek kasırga değil kasırganın getirdiği timsah sürüleridir. Filme yorum yapmayı unutmayın. Bir dahaki filmde görüşmek dileğiyle...

Ölümcül Sular İzle

Korku türünün başarılı bir örneği olan Ölümcül sular oldukça çarpıcı bir hikâyeyi anlatıyor. Oldukça nefes kesici bir film olan Ölümcül Sular, şiddetli ve devasa bir kasırgaya karşı hayatta kalma mücadelesi veren genç bir kadını anlatıyor. Kasırga Florida’da 5. Kategoride olarak tanımlanıyor. Bu kasırgayla karşı karşıya kalan herkes emirlere uyarak evlerini terk etmeye çalışıyorlar. Kahramanımız da evini terk etmeye karar veriyor. Fakat kayıp olan babası işleri biraz karmaşık hale getiriyor. Kasırga yaklaşırken botuyla birlikte babasını aramaya çıkan Haley bir çok zorlukla karşı karşıya kalıyor.Bölgeye sel geldiğinde babasını ve köpeğini nihayet bulmuş olan genç kadın babasını kurtarmaya çalışırken kendini sular altında kalan bir evde buluyor. Baba kız evin içinde hapsolmalarıyla yeni ve daha büyük bir tehlikeyle yüz yüze geliyorlar. Suların içinde dolaşan devasa timsah sürüsü kasırgadan bile daha büyük bir tehdit oluşturuyor. Baba kız hayatta kalmak için kıyasıya bir mücadeleye girmek zorunda kalıyorlar.

Filmin Oyuncuları

Yönetmenliği Alexandre Aja tarafından yapılan filmin başrolünü Kaya Scodelario canlandırıyor. Kaya Scodelario 28 yaşında genç bir aktris ve model. 13 Mart 1992 tarihinde İngiltere’de doğmuş olan Scodelario, 2007 yılından beri etkin olarak çalışıyor. Genç oyuncu 2015 yılında kendisi gibi aktör ve ayrıca stand-up komedyeni olarak bilinen Benjamin Walker ile hayatını birleştirdi. Benjamin Walker ise 37 yaşında.
  •  Süre: 83dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 2.244
  • BEĞEN: 3
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER