5.7
Toplamda 103 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Öldür Beni Sevgilim Tek Parça izle

-

Öldür Beni Sevgilim

Öldür Beni Sevgilim Tek Parça izle
Murat Boz ve Seda Bakan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Öldür beni sevgilim izle  Film birbirlerini oldukça severek evlenen bir çiftin evlendikten sonra aralarının epey bozulmuştur. Demet ve Okan'ın birlikte aldıkları piyango biletine büyük ikramiye vurur bu onların kötü giden ilişkilerini düzeltecekmidir. Yoksa daha mı kötü bir hale sürükleyecektir.

Öldür Beni Sevgilim İzle

Öldür Beni Sevgilim alışılmışın dışında oldukça sıra dışı ve eğlenceli bir hikâyeyi konu alıyor. Okan ile Demet, yaklaşık beş yıldır evli olan bir çifttir. Fakat birlikte geçirdikleri uzun zamana rağmen ilişkileri pekte iyi gitmemektedir. İkili aslında büyük bir aşkla birbirine tutulmuş, büyük bir heyecanla ilişkilerine devam etmiş ve evlilikle mutlu sona ulaşmıştır. Ancak hayatları sıradanlaşmaya başladıkça ikilinin heyecanı ve tutkusu ölmeye başlamıştır. Beş yılın ardından ikili birbirinden bıkmış haldedir. Öyle ki içten içe birbirlerine sinir olmaya başlamışlardır.Evlilik yıl dönümlerinde yaşadıkları büyük bir yanlış anlaşılma her şeye tuz biber olur. Bu olaydan sonra ikili birbirini öldürmeye karar verir. Bunun için uygun yollar arayan çift, kendilerini oldukça komik ve tehlikeli durumlar içerisinde bulurlar ve bir şeyler değişmeye başlar. Öldür Beni Sevgilim alışılmadık konusuyla, oldukça keyifli ve eğlenceli bir yapım.

Filmin Oyuncuları

Filmin yönetmenliğini Şenol Sönmez yapmıştır. Filmde Okan karakterini canlandıran Murat Boz 7 Mart 1980’de Zonguldak Ereğli’de doğmuştur. Aslen şarkıcı olarak bilinen Murat Boz 2014’ten itibaren oyunculuk kariyerine daha çok odaklanmaya başlamıştır. Eliz Sakuçoğlu ile yaptığı, 4 yıl süren evliliği ardından tekrar evlenmemiştir. Demet karakterine can veren Seda Bakan ise 10 Ekim 1985 yılında Gebze’de dünyaya gelmiştir. Seda Bakan 2014 yılında Ali Erel ile evlenmiş ve halen de evli bir çocuk annesi, başarılı bir oyuncudur.
 •  Süre: 104dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 7.841
 • BEĞEN: 59
 • BEĞENME: 125
 • 1080P
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Zilan taş 7 Mart 2020 04:00:35

  Filim efsane

 2. avatar
    Denizhan 25 Mart 2020 12:55:34
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  ben 14 yaşındayım izle

 3. avatar
    Dela lolo 16 Nisan 2020 22:18:34
EN SON EKLENEN HABERLER