10.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Olanlar Oldu Full izle Sinema Çekimi

-

Olanlar Oldu

Olanlar Oldu Full izle Sinema Çekimi
2017 yerli komedi filmi olanlar oldu izle , full hd sinema çekimi izle. Star tv ve TV 8 de gösterilen filmi sitemizden google drive ile indir.

Olanlar Oldu Konusu

Zafer annesi Döndü Hanım ile Ege’de küçük bir kıyı kasabasında yaşamaktadır. Kasabanın güzeli Mehtap’tan ayrılan oğlunun yaşının geçmekte olduğunu düşünüp, hala evlenmemiş olduğu için fazlasıyla üzülmektedir. Bu yüzden Döndü Hanım harekete geçmeye ve olaya el atmaya karar verir. Zafer ise bu esnada teknesinin sorunlarıyla boğuşmaktadır. Yaptığı bir tekne turunda ise hayatını değiştirecek bir şey olur. Ünlü oyuncu Aslı ile tanışır. İkilinin arasında tanıştıkları andan itibaren muazzam bir çekim yaşanır. Ancak Döndü Hanım bu duruma ne diyecektir? Aslı Döndü Hanım’ın hayallerindeki gelin olabilecek midir? Bu süreçte Mehtap’ın babası ise bambaşka planlar peşindedir. Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de Aslı’nın eski sevgilisi olaya dahil olur. Olaylar iyice karışırken, keyifli bir aşk, komedi ve ardı arkası kesilmeyen şanssızlıklar birbirini kovalar.

Filmin Oyuncuları

Ata Demirel filmde Zafer karakterine hayat vermektedir. 6 Temmuz 1972 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiş olan Ata Demirel, oyuncu, komedyen ve müzisyendir. 47 yaşında olan Ata Demirel 2012-2014 yılları arasında kendisi gibi oyuncu olan Özge Borak ile evli kalmıştır. 1997’den beri etkin olarak sektörde yer almıştır. Aslı karakteri ise filmde Tuvana Türkay tarafından canlandırılmıştır. Genç ve güzel oyuncu Tuvana Türkay 3 Ekim 1990 tarihinde Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. Özellikle Yer Gök Aşk dizisinde canlandırdığı Bade karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu ardından pek çok film ve dizide yer almıştır.
  •  Süre: 111 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 858
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 4
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER