4.9
Toplamda 11 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

New York in New York Full izle

-

New York in New York

New York in New York Full izle
Bir kaza sonucu 3 insanın yollarının kesişmesi ve bundan sonra yaşananları aktaran Filmin konusu Newyorkta yaşamakta olan bir türk aile ve kaza sonucu bir kadının eşini öldüren Dylan isimli karakteri anlatmaktadır. Dylan isimli karakter ölümüne sebebiyet verdiği adamın eşini bulup ona yardım etmek ister. Fakat adamın kardeşi bu durumdan haberdar olup Dylanı'ı kovalamaya başlayacaktır.

New York in New York İzle

New York in New York izle, alışılmışın ötesinde yepyeni ve bambaşka bir hikâye sunuyor. Olaylar bir taraftan oldukça farklıyken, bir yandan aslında fazlasıyla tanıdık. Gerilim ve dram türünde olduğunu söyleyebileceğimiz bu yerli film size biraz Berlin in Berlin’i de anımsatabilir. Filmin konusuna gelecek olursak olayların merkezinde Dilber adında bir kadın olduğunu söyleyebiliriz.Bir kaza sonucunda New York’lu bir fotoğrafçı Dilber’in kocasını öldürmüştür. Ancak bunu isteyerek yapmamış olmasının da verdiği huzursuzluk peşini bırakmaz. Fotoğrafçı Dylan, çektiği vicdan azabına daha fazla dayanamaz ve Dilber ile konuşmak, en azından özür dilemek ister. Dilber ile konuşmak için onu yaşadığı yere kadar takip eder. Fakat Dylan’da o esnada takip ediliyordur. Ağabeyinin intikamını almak isteyen Mümtaz, Dylan’ın peşindedir. Olay büyük bir kovalamacaya döner ve işler fazlasıyla karışır.

Filmin Oyuncuları

Yönetmenliği Muammer Koçak ve Serdar Gözelekli tarafından üstlenilen film 2019 yapımı. Filmin esas karakteri diyebileceğimiz Dilber ise Mine Kılıç tarafından oldukça başarılı bir biçimde canlandırılıyor. Aslen Mersinli olan güzel oyuncu 1 Ocak 1986 yılında dünyaya gelmiş. 34 yaşında olan Mine Kılıç bazı dizi ve filmlerde gördüğümüz oldukça tanıdık bir sima. Fotoğrafçı Dylan ise Rafael Cemo Çetin tarafından canlandırılmış. Rafael Cemo Çetin 11 Ağustos 1992 yılında Almanya Berlin’de dünyaya gelmiş. Sinan Çetin’in oğludur.
 •  Süre: 148dk Dakika
 • Ülke:
 • İZLENME: 4.612
 • BEĞEN: 3
 • BEĞENME: 11
 • 1080P
Yorum Alanı 10 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ali acar 22 Mart 2020 18:37:58

  izleyebilecek miyim acaba

 2. avatar
    ali acar 22 Mart 2020 18:39:19

  çok iyidir diye düşünüyorum

 3. avatar
    ali acar 22 Mart 2020 18:39:54
EN SON EKLENEN HABERLER