10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mutluluk Zamanı izle (2017) Yerli Filmi

-

Mutluluk Zamanı

Mutluluk Zamanı izle (2017) Yerli Filmi

Mutluluk Zamanı Konusu 2017 ( Yerli Film)

Mutluluk Zamanı izle, oldukça eğlenceli ve modern bir aşk hikayesini anlatıyor. Filmin başrollerini ise Kiralık Aşk’tan tanıdığımız oyuncuların oluşturması hikâyeyi daha da keyifli ve tatlı bir hale getiriyor. Başrollerden biri olan Mert mutluet.com.tr şirketinin sahibi, genç, yakışıklı ve başarılı biri olarak karşımıza çıkıyor. Müşterilerini hayata karşı güçlü bireylere dönüştüren Mert kendi mükemmel hayatını yaratmış. Ancak geçmişinde yüzleşmediği bazı şeyler de var.

Ada ise tüm hayatını geçmişinin üzerine kurgulamış tutkulu, güzel ve başarılı bir genç kadın. İkilinin yollarının sürpriz bir şekilde kesişmeyişiyle her şey değişmeye başlıyor. Mert Ada’ya âşık olur ve farklı yanlarını keşfetmeye başlar. Ada ise ne kadar direnirse dirensin Mert’e olan duygularına engel olamaz. Ancak Ada’nın ağabeyi Tarık olayları biraz daha karmaşık hale getirir. Tarık’ın hayatı Mert’in stratejileriyle bambaşka bir yöne gitmeye başlar fakat bu genç adamın kız kardeşine âşık olduğundan habersizdir. Ada ise ağabeyinin Mert’in müşterisi olduğunu bilmiyordur. Sımsıcak ve oldukça eğlenceli bir film olan Mutluluk Zamanı kesinlikle keyif dolu bir yapım.

Filmin Oyuncuları

9 Ekim 1987 yılında İsviçre’de doğmuş olan Barış Arduç filmde Mert karakterine hayat veriyor. Barış Arduç İsviçre'nin Scherzingen şehrinde doğmuş ve çocukluğunun bir kısmı burada geçmiş. Ardından Türkiye’ye dönmeleriyle ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamış. Filmde Ada’yı canlandıran Elçin Sangu ise 13 Ağustos 1985 tarihinde İzmir’de doğmuş. Mutluluk zamanı izle
  •  Süre: 90 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 350
  • BEĞEN: 3
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER