6.7
Toplamda 243 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mucize 2 Aşk Tek Parça izle

-

Mucize 2: Aşk

Mucize 2 Aşk Tek Parça izle
Hikâye 60’lı yıllarda doğu bölgesindeki sıradan bir yaşama uzanmaktadır. Aziz, Mahir öğretmenin destekleriyle yeniden hayata tutunabilmiştir. Nitekim karısıyla ilişkisi de fazlasıyla duygusaldır. Köyde sürekli olarak ortaya çıkan dedikodular ve hor görülme eylemleri, Aziz’i kaçmaya itmiştir. Karısını da beraberinde götüren karakter, Ege’nin nadide ve bir o kadar da farklı coğrafyasında yeni bir şans elde edecektir. Kendisine Mahir öğretmen de destek vererek, iyileştirilmeye çalışılacaktır. Başlarda öteki olarak hor görülen karakter, kendisini kısa süre sonra bütün sakinlere kabul ettirmeyi başaracaktır. Karısına duyduğu aşk, kendisini gün geçtikçe iyi etmeye başlayacaktır. Bu konuda büyük bir atılım gerçekleşecektir. Bir de çocuk sahibi olacak karakterin, hayata tutunma çabası yansıtılacaktır.

Mucize 2 Aşk İzleAşkın ve iyi duyguların mucize yaratabileceğini, bir şeyleri değiştirebileceğini oldukça duygusal bir biçimde anlatıyor film. İlk filmin devamı olarak karakterlerin neler yaptığını, ne noktaya geldiklerini görüyoruz ikinci filmde. Aziz Doğu’da bir dağ köyünde yaşayan, engelli, saf kalpli ve iyi yürekli bir gençtir. Güzeller güzeli Mizgin ile görücü usulüyle evlenmesi her ikisinin de hayatını değiştirir. Mizgin Aziz’in pek çok kişi tarafından hor görülmesine aldırmadan kocasını yürekten sever ve ona gerçekten hayat arkadaşı olur. Ancak köylerinde yaşadıkları sorunlardan oldukça yorulan çift daha fazla dayanamazlar ve Batı’da bir kasabaya yerleşirler.Gittikleri kasaba da hayat hiç de kolay olmaz. Çünkü yüreği kötü, önyargılarının esiri olmuş insanlar her yerde vardır. Ancak Aziz ve Mizgin aşklarına, iyiliklerine sarılarak ayakta kalmayı, hayata tutunmayı öğrenirler. Aziz çok sevdiği karısı Mizgin için engelinden kurtulmaya çalışır ve bu yolda büyük bir mücadele gösterir. Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin’in de yardımıyla mucizeler bir bir gerçekleşecektir.

Filmin OyuncularıFilmin senaryosu ve yönetmenliği Mahsun Kırmızıgül’e aittir. Mahsun Kırmızıgül Diyarbakır doğumlu 51 yaşında yönetmen, senarist, eski arabesk şarkıcısı ve bestecidir. Filmin başrolü olan Asım karakterini 40 yaşındaki Mert Turak oldukça başarılı bir biçimde canlandırmıştır. Mert Turak İzmir doğumlu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 1986 yılı Gebze doğumlu Biran Damla Yılmaz ise Mizgin’i canlandırmıştır. 54 yaşındaki ünlü oyuncu Fikret Kuşkan Mahir öğretmeni canlandırırken, 54 yaşındaki Erdal Özyağcılar ise sinemacı Bahattin olarak karşımıza çıkmaktadır. Film zengin oyuncu kadrosuyla oldukça başarılı bir işe imza atmıştır.
 • Ülke:
 • İZLENME: 16.253
 • BEĞEN: 157
 • BEĞENME: 334
 • 720P
Yorum Alanı 9 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Joshep Maximilano 23 Ocak 2020 20:21:09

  Film bende açılmadı daha izleyemedim ama 1. filmi baya güzeldi beğenerek izlemiştim. Bu da açılırsa izleyeceğim.

  • avatar
     Diyar 10 Şubat 2020 23:33:28
   -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

   Film bende açılmıyor sizdede aynımı

 2. avatar
    YONCA 25 Ocak 2020 14:01:00
 3. avatar
    fatih erdoğan 2 Şubat 2020 21:18:46
 4. avatar
    Jaja 25 Şubat 2020 02:22:49

  Açılmıyırki yalan dolan reklam hep

 5. avatar
    Yıldız güleç 19 Mart 2020 19:41:34

  İlkini izledim ikinciyi merakla izlemek istiyorum

 6. avatar
    Ela yılmaz 1 Nisan 2020 00:26:58

  Merak ediyorum filmi

EN SON EKLENEN HABERLER