5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mendilim Kekik Kokuyor izle (Sinemalarda)

-

Mendilim Kekik Kokuyor

Mendilim Kekik Kokuyor izle (Sinemalarda)

Mendilim Kekik Kokuyor Konusu

Mendilim Kekik Kokuyor izle, sinemalarda gişe rekoru kıran yaş sınırına dikkat edilecek tarih ve dram türündeki filmi full hd izlemek için tıkla.Yönetmen koltuğunda Hüseyin Özden’in oturduğu yapımcılığını Kadriye Özden’in Senaristliğini ise Kadir Bozkurt’un yaptığı Mendilim Kekik Kokuyor filminin oyuncu kadrosunda: Mehmet Çevik, Wilma Elles, Başar Alemdar, Azer Selte, Tarık Bayrak, Çetin Büyükakın, Şaban Türkekul, Gürkan Çolaker, Hakan Bozyiğit, Buğse Bilgen, Zehra Ece Aral, Hakan Devrim gibi isimler yer alıyor. Dram türünde olan film 6 Mart 2020 de vizyona girecek. En iyi yerli film izle sitemizde diğer filmlere de göz atabilirsiniz.Çanakkale savaşı yıllardır birçok filme konu olmuştur. Mendilim Kekik Kokuyor filmi de Çanakkale Savaşının bambaşka bir hikayesini konu ediniyor. Daha savaşa başlamadan esir kampına düşen Türk gençlerinin hikayesi ile duygu yoğunluğu yaşatacak bir film olacaktır. Dram türündeki film olan Mendilim Kekik Kokuyor ulusal ve evrensel bir destan niteliği taşıyor. Bireylerin vatanı ve milleti için bulunduğu fedakarlığı gösteren milli duyguları barındıran bir filmdir.

Mendilim Kekik Kokuyor Film Sinemalarda

İki amca çocuğu olan Yusuf ve Hasanın köylerinde yaşayan güzeller güzeli Elif adlı kıza aşık olmasıyla başlar. Yusuf ve Hasanın arasındaki rekabet bir oyuna dönüşmüştür. Kurnazlık yapan Yusuf’un Elif’in elindeki kekik kokulu mendili alması ile sonuçlanır. Elif’in kalbine girebilmenin yolu ise Çanakkale Savaşı’na gönüllü olarak katılmaktan geçmektedir. Çünkü Elif’in abisi orada askerlik yapıyor ve haber alınamıyor.Hasan ve Yusuf köylerindeki diğer arkadaşlarıyla cephenin yolunu tutarlar. Hasan ağabeylerini şehit vermesine rağmen cesaretle gider. Ancak Yusuf, Hasan kadar cesaretli değildir ve Elif’i etkilemek uğruna yaptığı bir hamledir. Arıburnuna gelirler ancak daha savaşa başlamadan Anzak ordusuna esir düşerler. Macera burada başlar. Savaşın zorlu sürecini ve aşkı birlikte anlatan duygu dolu bir öykü..
  •  Süre: 102 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 651
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER