10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Melissa P. Tek Parça izle

-

Melissa P.

Melissa P. Tek Parça izle
Melissa P. izle filmi, Melissa Panarello’nun yarı otobiyografik kitabından esinlenerek yazılmıştır. 2005 yapımı filmi tek parça izle.

Melissa P. Film Konusu

Film Melissa Panarello’nun yarı otobiyografik kitabından esinlenerek yazılmıştır. Melissa annesi Daira ve anneannesi Elvira ile birlikte Sicilya’da yaşamakta olan 15 yaşlarında genç bir kızdır. Babası ise denizaşırı petrol kuyusu üzerinde çalışmakta olduğundan evden uzaktır. Melissa’nın anneannesi ile yakın bir ilişkisi vardır ve annesinden gittikçe uzaklaşmaktadır. Çok fazla sigara kullanan yaşlı kadının sağlığı pek de iyiye gitmemektedir ve bu yüzden annesi onu bir bakım evine götürmenin en iyisi olacağını düşünür. Bu Melissa’yı oldukça üzer. Bir gün Melissa bir arkadaşıyla partiye gider ve orada Daniele ile tanışır. Daniele ile hayatının ilk cinsel deneyimini yaşayan Melissa biraz hayal kırıklığı yaşar. Çünkü bu hiç de hayal ettiği gibi olmamıştır.Ancak Melissa yine de Daniele’e aşık olur. Daniele ise ne Melissa’yı ne de onun duygularını hiç umursamamaktadır. Melissa bunu fark ettiğinde tamamen değişir ve intikam almaya karar verir. Artık yalnızca kendi zevklerini önemseyecek ve duygusal bağlardan uzak duracaktır.

Filmin Oyuncuları

Filmin yönetmenliğini İtalyan asıllı Luca Guadagnino gerçekleştirmiştir. Genç aktris María Valverde ise filmde Melissa Panarello’ya hayat vermiştir. Günümüzde 33 yaşında olan María Valverde oyunculuk hayatına devam etmektedir. 24 Mart 1987 tarihinde İspanya Madrid’te dünyaya gelen güzel oyuncu, 2005 yılında film çekilirken 18 yaşındaydı. Kendisi 2017 yılında İspanyol kemancı Gustavo Dudamel ile hayatını birleştirmiştir.
  •  Süre: 100dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 243
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER