5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Matrix 1 Türkçe Dublaj izle, (1080p)

-

Matrix

Matrix 1 Türkçe Dublaj izle, (1080p)
  Web Sitesi: http://www.warnerbros.com/matrix
Efsanevi Aksiyon filmi olan Matrix 1 Türkçe Dublaj izle, 1080p kalitesinde takılma derdi olmadan ayrıca altyazılı izleyerek yorumlarda bulun.

Matrix 1 Filmi Konusu

Matrix, tüm dünyada severek izlenen bir film serisidir. Matrix 1 serinin ilk filmi olup 3 Eylül 1999 tarihinde vizyona girmiştir. Bilim kurgu, aksiyon ve macera türlerini içeren film, 136 dakika boyunca film severleri ekrana kilitleyecek tarzdadır. Lilli Wachowski ve Lana Wachowski filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapmıştır. Filmin başrol oyuncuları; Keanu Reeves, Hugo Weaving, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Mos, Joe Pantoliano'dur. Film sürükleyici konusu ve heyecanlı sahneleri ile tüm dünyada çok beğenilen filmler arasında yer almıştır. İzleyici rekorları kıran film, serinin devamı ile izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam etmiştir.

Matrix 1 Film Özeti

Filmin başrol karakteri Thomas Anderson iyi bir bilgisayar programcısı olup aynı zamanda Neo Nicknameli çok usta bir hackerdir. Bilgisayar alanında sıra dışı çalışmalar yapan Thomas siyah takım elbiseli ve gözlüklü adamlar tarafından takip edilmeye başlar. Bu kişilerin kendisini neden takip ettiklerini tesadüfen karşılaşıp tanıştığı Morpheus'dan öğrenir. Morpheus'un anlattıklarına güvenmek zorunda hisseden Neo, bir anda kendini büyük bir komplonun içinde bulur. İçinde yaşadığımız dünyanın aslında tam anlamıyla bir gerçeklik olmadığını öğrenen Thomas oldukça şaşkındır. İçine çekildiği ve yaşamaya başladığı Matrix'i algılamaya çalışır. Tüm insanlığın aslında uzaydan gelen yaratıkların köleleri olduğu gerçeğini kabul etmek istemez. Trinity ve Morpheus'un yardımı ile bu düzeni yıkmaya çalışan bir gruba katılır. Film bu grup ile birlikte yürüttükleri mücadele ve maceralar ile devam eder.
  •  Süre: 112 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 170
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
  Etiketler:
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER