5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle

-

The Martian

Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle
Usta Oyuncu Matt Damon'ın başrolde oynadığı bu muhteşem Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle film'ini kesinlikle izlemelisiniz. Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle film'inin konusu şöyle geçiyor;Mars gezegenine astronotların gönderildiği bir görevde, Mark Watney isimli astronot şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Fakat Watney hayattadır ve kendisini Mars’ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal göndermeye çalışır. Milyonlarca mil uzakta NASA ve uluslararası bilim adamı durmaksızın bu ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da cesur bir kararla kurtarma operasyonunda yer alırlar.Bu muhteşem Marslı (The Martian) Türkçe Dublaj izle filmini güvenli film izle farkı ile izleyerek sizde bu kurtarma operasyonuna ortak olabilirsiniz.İyi Seyirler.

Marslı Film Konusu

Marslı filmi uzay konularını sevenlerin en çok tercih ettiği filmler arasında yer almaktadır. Film içerisindeki görsel efektler ve son derecedeki başarılı konusu ile izleyiciyi kendine hayran bırakmaktadır. Son zamanların en sevilen ve en fazla okunan The Martian adlı kitabından esinlenerek senaryo yazılmaktadır. Andy Weir imzalı bu kitap ülkemizde ‘Marslı’ adı ile basılmaktadır. Mars gezegenine astronotların gönderildiği önemli bir görevde şiddetli bir fırtınaya yakalanmaktadırlar. Mart Warney isimli bir astronotun şiddetli bir fırtınaya yakalanarak öldüğü düşünülmektedir. Mart Warney ekibi tarafından bir süre aranıldıktan sonra öldüğü düşünülerek terk edilmektedir. Ancak Mart Warney o fırtınadan sağ çıkmaktadır. Bir süre ekibini arayarak onlara birtakım sinyaller göndermeye çalışmaktadır.Ekibine ulaşamayınca Mars üzerindeki elindeki sınırlı olanaklara dünyaya yaşadığına dair sinyaller göndermeye çalışmaktadır. NASA ve uluslararası bilim insanların özverili çalışmaları ile astronot Mark Watney’ i eve dönmesi ile uğraşmaktadır. Eve dönmeye çalışırken ekip arkadaşları da tehlikeli bir kararın eşiği ile karşı karşıya gelecektir. Mart Warney, ekip arkadaşlarının kendisini kurtarmasını beklerken hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Bu mücadelesini kayıt altına almaktadır.

Marslı Filmi oyuncu kadrosu

Matt Damon; Filmin ana karakter oyuncusu. Marsta oluşan şiddetli patlama sonucu öldüğü tahmin edilerek burada bırakılmıştır. Ünlü bir botanik bilimci olması sayesinde Mars’ ta hayatta kalmayı başarmıştır. Watney rolü ile karşımıza çıkmaktadır.
  • Jessica Chastain; Melissa Levis rolü ile karşımıza çıkmakatdır. Jeolog olmasının yanında Ares 3 ün komutanıdır.
  • Kristen Wiig: NASA nın medya ilişkilerine bakan yöneticidir. Bilgi akışını sağlamaktadır.Marslı izle
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER