7.3
Toplamda 15 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Malazgirt 1071 Bizans’ın Kıyameti

-

Malazgirt 1071 Bizans'ın Kıyameti

Malazgirt 1071 Bizans’ın Kıyameti
Malazgirt 1071 - Bizans'ın Kıyameti Filmi

Tarihi konulu filmler, Türk sinemaseverler tarafından ilgiyle izlenmektedir. Her sene farklı konularda yapılan tarihi filmler, yüksek gişe sayılarına ulaşmaktadır. 2020 yılının önemli tarihi filmleri arasında yer alan Malazgirt 1071 - Bizans'ın Kıyameti, Mart ayında vizyona girecek filmler arasında bulunmaktadır.

2506 şirketi tarafından yapılacak olan filmin çekimlerine 2019 yılında başlanmıştır. Ünlü oyuncuların ve yönetmenlerin görev yaptığı filmde çeşitli türler işlenmiştir. Tarih, aksiyon ve savaş türlerinde yapılan filmde, Türk tarihi için önemli olan Malazgirt Savaşı anlatılmıştır.1071 yılında yaşanan Malazgirt Savaşı, Türkler için oldukça önemlidir. Bu olayın önemini anlatmak için geçmişten beri farklı etkinlikler yapılmaktadır.

Tarih filmleri de Malazgirt Savaşı’nda yaşananları ve savaşın önemini anlatmak için önemli öğeler arasında yer almaktadır. Bu amaçla yapılan Malazgirt 1071 - Bizans'ın Kıyameti, içerdiği tarihi öğelerle oldukça dikkat çekicidir. Tarih severlerin merakla beklediği filmler arasında yer almaktadır. Filmin Mart ayında vizyona gireceğini öğrenen sinemaseverler, meraklı bir bekleyiş içindedir.

Malazgirt 1071 - Bizans'ın Kıyameti Oyuncuları

Yönetmenliğini Bilal Kalyoncu’nun üstlendiği Malazgirt 1071 - Bizans'ın Kıyameti filminin başrollerinde ünlü isimler görev yapmaktadır. Özgür Bakar ve Bilal Kalyoncu ortak yönetmenliğinde oluşturulan filmde; Cengiz Coşkun, Caner Kurtaran, Haluk Piyes ve Vildan Atasever gibi oyuncular görev yapmaktadır. Filmi merak eden izleyiciler, filmin ne zaman beyaz perdede yayınlanacağı konusunda araştırmalar yapmaktadır. Film yönetimi tarafından yapılan açıklama ile filmin 13 Mart 2020 tarihinde vizyona gireceği belirtilmiştir.
  •  Süre: 89 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 1.528
  • BEĞEN: 14
  • BEĞENME: 19
  • 720P
Yorum Alanı
EN SON EKLENEN HABERLER