7.4
Toplamda 4 oy verildi.
20 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mahalleden Arkadaşlar Filmi izle (2020)

-

Mahalleden Arkadaşlar

Mahalleden Arkadaşlar Filmi izle (2020)
27 martta yayınlacak olan  Mahalleden Arkadaşlar Filmi izle 2020 yılı nostaljik dalında olacak. Dram türündeki filmi full hd izle

Mahalleden Arkadaşlar Filmi

Selçuk Aydemir, 2015 yılında kaleme aldığı Mahalleden Arkadaşlar adlı kitabını bir sinema filmi çekerek de izleyici ile buluşturacak. 27 Mart 2020’ de vizyona girecek filmde bir nostalji rüzgarı esecek. Henüz teknoloji bu kadar gelişmemiş ve mahalle kültürünün yaşandığı 90’lara geri döneceğiz. Dostlukların ve komşuluğun ne olduğunu hatırlanacağı bir film perdeye yansıyacak.Selçuk Aydemir, aynı zamanda filminde yönetmenidir. Başrollerde ise Alper Kul ile Nurgül Yeşilçay yer almaktadır. Fragmanı henüz paylaşılmayan Mahalleden Arkadaşlar’ da 90’lı yıllar farklı bir bakış açısı ile anlatılmaktadır. Oyuncu kadrosu ile film bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Hem eskiyi özleyen hem de gülmek isteyenler kişilerin aradığı film Mahalleden Arkadaşlar komedi kategorisinde bir yapımdır.

Mahalleden Arkadaşlar Filminin Konusu Nedir?

Hikaye, Küçükçekmece’ nin bir mahallesinde geçmektedir. Mahallenin de İsmet adında bir reisi vardır. Her şey ondan sorulmaktadır. Aynı zamanda genç bir delikanlı olan Selçuk’un ise amacı İsmet’in gözüne girebilmektir. Bu amacına ulaşabilmek için adeta gözünü karartmıştır. Yapması ne gerekiyor ise her şeyi yapacaktır. Planlarını hayata geçirirken yanında iki arkadaşı da vardır.Selçuk ve iki arkadaşı bir araya gelerek bir çete kurarlar. Macerada tam bu noktada başlar. İsmet’e kendini ispatlamak için Selçuk adeta mahalleyi altına üstüne getirecek. Selçuk amacına ulaşabilecek midir? Mahallede neler yaşanacak? Bu soruların cevapları filmin vizyona girmesi ile cevaplanmış olacak. İzleyenleri çok keyif alacakları dakikalar bekliyor. Mahalleden Arkadaşlar Filmi izle (2020)
  •  Süre: 90 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 673
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 720P
    Yorum Alanı
    EN SON EKLENEN HABERLER